Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) ProEvoFan válasza 77Guba (#700) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen vissza :K

(#702) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Jatekos tarsat lehet kiugratni? Ha igen, mivel?
Basszus, regular fokozaton is csak szivok, valami nem jo a taktikammal :/

(#703) WhiteWalker válasza d3tox1c (#702) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jó tanács, menj végig a tréning skill részén. Sok hasznos kezdő segítség van.

(#704) d3tox1c válasza WhiteWalker (#703) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ok, koszi ;)

(#705) koppasz1986


koppasz1986
tag

Nem is tudtam eddig, hogy van legendás szint is csak abból, hogy ma itt olvasgattam. Mikor felraktam a játékot pedig nem volt erősebb szint a superstar-nal nem értem.. azóta is csak azon nyomtam, de ma váltottam legendásra azért ez már túlzás, a labdát szinte el sem lehet tőlük venni.. kellett vagy 3 meccs mire nagy nehezen letudtam nyomni a Realt keserves 2-1 re

[ Szerkesztve ]

(#706) underdark válasza koppasz1986 (#705) üzenetére


underdark
aktív tag

ML-ben ha otszor nyersz akkor lesz elerheto

ProEvoFan nem irnal egy kis beszamolot a karrieredrol vagy barki aki nyomja az ML-t?:)

en ma fogok nekiesni az ML-nek
Superstar+Challenge es Arsenal lesz az indulas, ha erdekel valakit majd jovok eredmenyekkel, egy-ket kisebb irassal ;)

egy nagy banatom van, hogy nincs lehetoseg kikapcsolni az elso szezonos atigazolast...

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#707) daver88


daver88
aktív tag

üdv!

igényfelmérés szintjén kérdezném, hogy egy online ligában (csapatszám függő lebonyolítással) hányan lennétek benne, hogy ne csak a random külföldi ellenfél jöjjön? (xbox one)

[ Szerkesztve ]

(#708) 77Guba válasza daver88 (#707) üzenetére


77Guba
aktív tag

Szia!Ahogy a munkám engedi én benne lennék!
Gamertag:Guba77

(#709) toome1985 válasza daver88 (#707) üzenetére


toome1985
tag

Én is kaphato vagyok ilyesmire. Tag:Gyepref0s (nullával)

(#710) d3tox1c válasza underdark (#706) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Engem erdekel :)
Superstar... meg sem merem probalni :D

(#711) d3tox1c válasza d3tox1c (#710) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Egyebkent ti milyen sebessegen jatszotok?

(#712) ProEvoFan válasza underdark (#706) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Semmi extra.Kiválasztod hogy challengeben akarod nyomni vagy sem, esetleg alsóbb ligás csapattal kezdesz sokad osztályból.Lehet választani a classic játékosok igazolhatóak lehessenek.Mondjuk ezt nem próbáltam ki.
A játékmenet a szokásos.Igazolsz, játékos szerződéssel foglalkozol, jönnek a meccsek, van fiók csapat aminek én még nem láttam értelmét.Fentről jönnek az értékelések, a játékosok nyilatkozatai a főmenüben igen viccesek.Szezon után megkereshetnek válogatottak is, legyél ez edzőjük.Kb ennyi.

(#713) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#712) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az utánpotlasra (young team) gondolsz?
Onnan lehet felhozni fiatal játékosokat, akikkel ha sokat játszol később beernek. De ehhez több évad kellene.
De az a vicces, hogy régi, vissza vonult játékosok vannak ott, 16 évtől kezdve.
Pl Roque Santa Cruz és ilyenek :DDD
Nálam megjelent 16 éves Szalai :D
Rengeteg felesleg opció van, ami nincs kihatasa a játékra, vagyis keveset számít.

Nem rossz ez a Master Liga, de évek alatt semmit se változott. Szinte tök ua mint a 2006os PESbe volt.

[ Szerkesztve ]

(#714) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#713) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, gondoltam hogy foglalkozni kellene velük, de én max 5 szezonra tervezek majd kezdek egy újat másik csapattal.
Más.Top player fokozaton vannak jó pillanataim, de szerintem jóval nehezebb. mint a profi szint.Nagyobb az ugrás, mint várná az ember.Profin könnyedén nyerek, top playeren meg mintha online játszanék.Gyorsan passzolnak, cseleznek, zárják a passzolási útvonalakat...stb... Nem baj ez, csak megjegyeztem:)

(#715) WhiteWalker válasza ProEvoFan (#714) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

En képtelen vagyok 2 évadnal többet játszani ML-val. Legyen meg a bajnoki cím, következő évben a BL, netán a ranking 1 hely...

Become Legendet játsza valaki?
Elkezdenem, csak a régebbi részekben akkor is végig kellett nézni egy meccset ha nem játszottam, vagyis ha nem raktak be a kezdőbe..
De ebbe nem vagyok biztos, amibe igen, hogy max 2x sebességel lehetett nézni addig a meccset, és várni a csodát hogy berakjanak a meccsen, vagy lecserelesem után varhattam ezen a sebessegen a hármas sipszot.
Marhára elvett az élvezeti értékből így. El is ment a kedvem tőle. Van változás e téren?

(#716) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Csapat ossze allitasnal figyelembe szoktatok venni azt a kis ikont a felso sarokban, vagy figyelmen kívül hagyjátok?

(#717) WhiteWalker válasza d3tox1c (#716) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Melyiket?

(#718) d3tox1c válasza WhiteWalker (#717) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Ilyen pajzs szerű valami, egy szám van benne.

(#719) WhiteWalker válasza d3tox1c (#718) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Team Spirit :D
Aha, rohadtul fontos.
Csapat összhang.

(#720) d3tox1c válasza WhiteWalker (#719) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Koszi.
Es meg valami.
Lehet hulye vagyok, de nekem a regular fokozat olyan mintha nehezebb lenne, mint a professional.
Valahogy professionalon konnyebben oda tudok keveredni a kapu ele :D

[ Szerkesztve ]

(#721) WhiteWalker válasza d3tox1c (#720) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lehetséges :D
De van pár dolog amitől függhet.
Itt a team spirit, ha a tiéd jóval kisebb mint az ellenfélé,vagy a játékos mentalitása-nyilak a nevük előtt(zöld felfelé vagy piros le), milyen meccset játszol, egy lista vezetőt nehéz megverni, netán kupa meccs ami a tovabbjutasrol dönt.

Ezek összefüggése ami okozhatja ezt az érzetet.

A legjobb mikor kis csapat összhang van, a játékosoknak nagy piros lefelé mutató nyíl és mondjuk BL döntőt játszol ;]

(#722) Deck válasza WhiteWalker (#721) üzenetére


Deck
titán

Sokszor ad a gép Team Spirit növelőt, azzal lehet tuningolni. Nekem is azért 99.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#723) WhiteWalker válasza Deck (#722) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Attól függ mit játszol.
Aszem csak Myclubba van. Pl ML nem találkoztam vele.

Jah, a személyes kedvencem mikor döntőt játszol valamelyik kupában vagy bárhol és a kulcsjatekosoknak nincs kedvük játszani...
Ez ilyen Konami beidegzodes mert régebbi PES részekben is tapasztalható volt.

[ Szerkesztve ]

(#724) d3tox1c válasza WhiteWalker (#721) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Koszi a valaszt ;)
ML-en belul, a treningnel,erdemes allitgatni, vagy maradjon ahogy van? Az a resze is eleg zavaros nekem.
A jatekban viszont vannak meglepo dolgok, tegnap peldaul esoben eleg csuszos volt a palya egy-ket jatekosnak, nagyon tetszett!

(#725) WhiteWalker válasza d3tox1c (#724) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

En defaulton hagytam. Nem nagyon kellett variálni.
Egyedül a skill tréninggel foglalkoztam. Kb 4-5 meccsenkent tudsz egy adott játékosnak + special skill tanítani.
De csak annak akinek van lehetősége, alul mutatja is...

(#726) WhiteWalker válasza d3tox1c (#724) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Még annyi , hogy a játékos formája (nyilak) igy alakul a nyilak szerint. Ez régebbi PES részekből van , de nem hiszem , hogy most lenne változás:
(nem csak a ML igaz)

[ Szerkesztve ]

(#727) d3tox1c válasza WhiteWalker (#726) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Koszi :)

(#728) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Most nezegettem egy par "oktato" jellegu youtube pes videot.
Ha ez nincs, lehet sose tudom meg, mi az a fluid formation(ami persze nekem off-on volt....)
Hat.... teljesen mas a meccs :)
Ezt a man marking-ot meg mindig nem ertem viszont, hogy kit erdemes fogni, kivel?

[ Szerkesztve ]

(#729) d3tox1c válasza d3tox1c (#728) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Aaaaa, basszus, milyen meccset jatszottam, es vegre nem kaptam ki :D
1:1,ez a fluid cucc rengeteget segit,sokkal masabb a játékmenet,meg ugye az eredmeny is. Eddig szinte minden inditasuk golhelyzet volt.
Ugy erzem, torlom is a fifat(en hulye elorendeltem digitalisan, el se tudom adni), miota a pes megvan egyszer sem inditottam el az ea sport viccjatekat :D

(#730) 77Guba


77Guba
aktív tag

Kijátszottam a 3 ingyenes pörgetést,2 ezüst(egyből trainer),és egy arany DMF Coquelin.
Aztán most gondoltam egyet,és 90k-ból elpörgettem 3-at.Első kettő ezüst,aztán harmadikra megint az összes golyó feketére változik feature-t adta,és egy Coutinho!Pont egy LWF hiányzott!Most már csak egy jó kapus kellene..
[link]
Csak az a tré,hogy már a 2. csapat is olyan erős,hogyha online játszom csak fogy a lóvé...

[ Szerkesztve ]

(#731) underdark válasza 77Guba (#730) üzenetére


underdark
aktív tag

milyen 3ingyenes porgetes? :D

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#732) csababarca válasza d3tox1c (#728) üzenetére


csababarca
őstag

hol lehet ezt bekapcsolni?

man markingot én úgy használom, hogy a szélső védőimmel (a 4 védős a felállás) fogom a szélsőiket. Mást nem szoktam beállítani, esetlek a vkp-m fogja a second strikert, ha olyan.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#733) 77Guba válasza underdark (#731) üzenetére


77Guba
aktív tag

A 2 online és egy offline challenge!

[ Szerkesztve ]

(#734) d3tox1c válasza csababarca (#732) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Most igy fejbol nem tudom, de 3 kulonbozo formaciot tudsz beallitani, labdabirtoklashoz, labda nelkul(gondolom ez vedekezes), es egy, kirugashoz.
Nagyon jo dolog, ha addig nem irja le neked valaki, megnezem es irom ;)

(#735) d3tox1c válasza csababarca (#732) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Gameplan-preset tactics-ott van a legaljan, R3-al valtod es allitod be a taktikakat, jatek kozben magatol valt.

(#736) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Tok jo, hogy meccs elott meg lehet nezni az ellenfelrol szinte minden adatot, ki a leggolerosebb jatekosa, stb.

(#737) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Most kaptam ki online 5:4re...a buy to win emberekkel nem tudok mit kezdeni.Kapura lő, gól.Ronaldo és társai...ez miatt kezdem megutálni a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#738) Deck válasza ProEvoFan (#737) üzenetére


Deck
titán

Mi van ha csak sokat játszott és lett neki? Egyből a kifogás, hogy fizetett..
Ha látnád a csapatom ugyanezt mondanád nekem is pedig nem fizettem érte és nemis játszok sokat mostanában.

PS5

(#739) Deck válasza Deck (#738) üzenetére


Deck
titán

Na meg ha költ is a játékra az nem garantál Ronaldot, Messit stb.. Ugyanúgy pörgetés lesz.

PS5

(#740) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok. Egyre jobb es jobb vagyok master lige-ben.
De meg mindig tobb golt kapok, mint rugok sajnos.....
Hogy lehet hatekony vedelmet felepiteni?

[ Szerkesztve ]

(#741) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Tegnap megvettem Guardiolat.
A team spiritem leesett 75 köré... :(((
Majd igazolhatok edzoba taktikajahoz új spilereket. Kíváncsi vagyok mennyivel jobb mint az előző edző, valami angol csóka... Aszem a Derby County managere volt.

(#742) 77Guba válasza WhiteWalker (#741) üzenetére


77Guba
aktív tag

Arra én is kíváncsi lennék,hogy ilyen szuperedzők befolyásolják-e a teljesítményt?Én a múltkor megvettem a Benevento edzőjét,mert ki akartam próbálni,milyen a masszív védekezésből gyors kontrákba átmenni hosszú indítással...Mondanom sem kell a felelőtlen indítást azonnal lekapcsolják,sokat kell gyakorolni,nem haszontalan edző,de legközelebb egy sztáredzőt igazolok.
És aki szeretne az első csapatával online gyakorolni,de sokallja a szerződéseket,annak ajánlom a myclub Pes League-et,nem von le szerződést,igaz a játékosok sem fejlődnek...

[ Szerkesztve ]

(#743) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Ps4en lehet sajat zeneket bemasolni a pes-be?

(#744) ROBREGGAE


ROBREGGAE
tag

Sziasztok. Csavarni melyik gombbal lehet a játékban? Netán az RT-vel? Köszi előre is.

(#745) daver88


daver88
aktív tag

Xbox-on elindítottam a ProEvoSoccer Hungary csoportot, akinek van kedve csatlakozzon, jó lenne, ha minél többen lennénk, aztán egymás ellen megnéznénk ki mit tud...:)

(#746) 77Guba


77Guba
aktív tag

Behúztam a 2 offline pörgetést,egy ezüst,aztán egy arany,és pont az egyik kedvenc játékosom(Suarez a másik) Ciro Immobile..Ahh,nagy öröm,erre gondoltam a 116k-ból elpörgetek 4-et.A múltkor is 4.-re adta be a minden golyó feketére vált feature-t,hátha bejön most is.Pörgettem hármat,3 ezüst.4.-re feature,de nem a szokott,most nem váltott feketére minden golyó,csak addig ment,még nem talált feketét!És ki volt benne,Messi... :)

(#747) ProEvoFan válasza 77Guba (#746) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az grat.Nekem öt pörgetésből három kapus esett...nagyon boldog voltam.

(#748) d3tox1c válasza ProEvoFan (#747) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Vedekezesnel ti meg tudjatok oldani, hogy ne fussanak be a tamadok a vedok moge? Legtobb golt igy kapom, meg szabadrugasbol :/

(#749) ProEvoFan válasza d3tox1c (#748) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én most váltottam 4-1-2-3ra.Igaz ez gép ellen van, MLben meg stb, de ez a felállás nagyon bejön.Top playerben végre megy a játék.My clubban sajnos szar az edzőm, így ott marad 4-2-2-2.
A védők mögé befutást talán a advanced taktikáknál tudod beállítani, hogy mélyebben védekezz.Próbálkozz a taktikákkal, mert sokat számít ebben a játékban. :K

[ Szerkesztve ]

(#750) d3tox1c válasza ProEvoFan (#749) üzenetére


d3tox1c
senior tag

Igen, ezt eszre vettem ;)
Es ez az egyik ok, amiert nagyon tetszik.
Itt nincs olyan mint a fifaban, hogy felig jatszol, felig mast csinalsz, es nyered a meccseket.
Egy kis bambulas,egy kis lazasag,nem oda koncentralas, es jonnek a golok :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.