Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) WhiteWalker válasza 77Guba (#450) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi. Még nem inditottam MyClubot.
Vagyis meccset nem játszottam még , a kezdő menukon vagyok túl :D
Amúgy ez olyan mint a Master Legue és FIFA kártyás részének a keveredése ?

(#452) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#451) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Icipici hasonlít rá.Teljesen más az alap felépitése.
Offline challengeben nekem afrikai csapat volt az első ellenfelem, utána Hollandia majd top playeren a Spanyol válogatott jött velem szembe és....agyonvert :)
A sim meccseknek mennyi értelme van?Ok, ez is hozza a pénzt, meg a tartalék csapat amíg játszik, addig elvileg pihen a fő csapat.Ennyi?Lehet gyorsítani a sim meccseket?

[ Szerkesztve ]

(#453) 77Guba válasza WhiteWalker (#451) üzenetére


77Guba
aktív tag

Az első 5 meccsed mindenképp a Myclub Challenge Cup-on,online,a First Trialban játszd,mert meccsenként 10k GP-t ad,függetlenül az eredménytől!
Ez a FUT megfelelője,de itt inkább a játék dominál,nem a kártyázás.Itt véletlenszerűen dob a sorsolás labdát,amiből kiesik egy játékos.Aztán vagy öröm,vagy köpködés... :DD

[ Szerkesztve ]

(#454) underdark válasza ProEvoFan (#452) üzenetére


underdark
aktív tag

nem lehet gyorsitani, igazabol lutri az egesz, hogy ki nyer

porgettem egyet, jott egy Dele Alli :C

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#455) 77Guba válasza underdark (#454) üzenetére


77Guba
aktív tag

Az már jól hangzik!Bár hozzá olyan felállás is kell,AMF pozicíót én pl. hanyagolom majd.A mostani edző miatt van ez a poszt,de Iniesta nem túl hasznos nekem ott,aki inkább a szélsőimre hagyatkozom...
Behúztam a vs. Com döntőt,Morata bácsi ötöt vágott a németeknek,de nem tudom pörgessek e vagy majd együtt az online jutalmakkal..

(#456) underdark válasza 77Guba (#455) üzenetére


underdark
aktív tag

hát nekem Messi van ott, Alli csak csere lesz sajnos😀

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#457) 77Guba válasza underdark (#456) üzenetére


77Guba
aktív tag

Akinek jól megy,Messi...😉

(#458) 77Guba válasza underdark (#454) üzenetére


77Guba
aktív tag

Behúztam a 3 nyereménylabdát,plusz 40k-t elvertem.7 pörgetésből 6 ezüst,1 arany E. Can...Nem vagyok boldog tőle... :N

(#459) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Testing network envirement-t nem lehet valahol kikapcsolni , mert eret vagok minden egyes multi meccsnel bedobja az ember arcába... Persze hosszú mp-k telnek el míg lecsekkolja a hálózatot

(#460) ProEvoFan válasza 77Guba (#458) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem most beadott egy Juan Cuadradot a Juventusból.85 rating, boldogság.

Giinos
Jó kérdés.Engem is idegesít.

A mai patch tartalma.

[ Szerkesztve ]

(#461) 77Guba válasza WhiteWalker (#459) üzenetére


77Guba
aktív tag

Grat!Mennyi labdát pörgettél érte?
Bocs,ezt ProEvoFan-tól kérdezem!

[ Szerkesztve ]

(#462) ProEvoFan válasza 77Guba (#461) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

THX.Kettőt.De ez még saját zsebből, mert a challengeben még nem nyertem semmit.Online kikapok büntetőkkel, a gép ellen meg hosszabbításban :D

[ Szerkesztve ]

(#463) toome1985 válasza ProEvoFan (#462) üzenetére


toome1985
tag

En kimaxoltam magam egy ora alatt. Hulyere vertem a spanyolokat 3:0nal mar csak szorakoztam. Azt hittem professionalon maradt vagy valami. Aztan elkezdtem nyitni. Mindig ugy nyitok hogy a 90km meglegyen szoval most lement 5 porgetes az ingyenessel. 3.ra bedobta Boatenget. Kellet mar mint egy falat kenyer mert a vedelem nem volt franko meg kb az elmult 15 porgetes legjobbja valami Tore volt. A csapat jol muzsikal.

(#464) ProEvoFan válasza toome1985 (#463) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Grat!
Használjátok az L2 (xboxon aszem LT) gombot irányváltáshoz?Tök frankón belehet lőni merre akarsz elfordulni.Online szerintem hasznos.

(#465) WhiteWalker válasza 77Guba (#450) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Elkezdtem ezt.
Hát elég csoki a helyzet , én megyek a csíra csapatommal míg ellenem maxos team jön , Messi , Maradona(!!) és hasonlók...esélyem sincs.
Honnan szerzik ezeket a spilereket , mert ahogy itt olvasom a kommenteket , elég nehéz hozzájuk jutni .

[ Szerkesztve ]

(#466) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#465) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ehhez járt egy kis kezdőtőke.Két legendás játékossal indítottak plusz 1000 coin.

[ Szerkesztve ]

(#467) 77Guba válasza WhiteWalker (#465) üzenetére


77Guba
aktív tag

Maradona minden 2. embernek meg van...Szerintem v.mi pre-orderhez járhatott...Mindenki kap az elején pár sztár játékost,van olyan challange is,ahol tuti fekete labda a nyeremény.Plusz volt egy hétig minden nap 10k GP...Aki az elejétől játszik,főleg ha sokat,vagy keveset de azt jól,annak már rengeteg pörgetési lehetősége volt.Plusz nyilván vannak,akik vásárolnak is aranycsillagot,hogy pörgessenek.De aki folyamatosan játszik az elejétől,azoknak már biztos jó csapatuk van...Nem vagyok nagy játékos(remélhetőleg csak még 😉),de sokat játszom,így jó csapatom van...

(#468) 77Guba válasza toome1985 (#463) üzenetére


77Guba
aktív tag

Boateng,az igen!Jó érzés ilyen kvalitású játékost nyitni,az biztos!Bár én már szinte nem is emlékszem az érzésre... :N &

(#469) toome1985 válasza 77Guba (#468) üzenetére


toome1985
tag

Hát ja. De jó ez igy hogy ritkan ad. Meg nagy maki kellett hozzá az biztos. 2 hete csak trainereknek valot nyitok ami reszben jo mert a meglevő jatekosok kozul Benzema mar 6 szintet ugrott es meg nem lv 30. Persze en is nezek neha hogy masnak mar kesz csapata van. Nekem meg meg vannak boven bajok.

(#470) 77Guba válasza toome1985 (#469) üzenetére


77Guba
aktív tag

Nem a keretem a probléma nekem,hanem,hogy ha lefociznak,és nem tudok tenni ellene...Nem tudtam már a 8. divizióból sem fejjebb lépni...Sokat kell még tanulnom,de persze ezt tudtam előre,de élvezem a játékot szerencsére.Vs COM-ban már elértem a superstar szintet.

(#471) toome1985 válasza 77Guba (#470) üzenetére


toome1985
tag

Előrébb vagy mint én. Még div 9ben vagyok es lehet hogy maradok is egy körre. Egyébkènt ugy vagyok vele hogy nem is nézem hanyadik div mert igen izgalmas minden meccs. Tetszik hogy van értelme a taktikáknak és csapatfelállásnak. 1 másodpec alatt meg tudod szivatni magad ha eltaktikázol valamit. Pl ez a "tolódás" ahogy Pinyő mondja igen látványos főleg ha rosszkor nyomom fel és a csapat felszalad, az ellen meg nem volt lesen és 3an sétálnak üres kapura. :)

(#472) underdark


underdark
aktív tag

kezdtem egy BL-t, de ez most komoly, hogy vissza se lehet nézni kivel mit játszottam???
előző években ott volt ez a lehetőség, de most semmit nem találok

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#473) WhiteWalker válasza 77Guba (#467) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Oké. De annyira akkor ezek szerint nem lehetetlen össze verbuvalni kisebb dream team csapatot , csak tolni kell a gamet .
Hol tudom elkolteni a GB-t? Vagy hol tudok spilert szerezni ( igazolni)?
Mert negatationt nem láttam :D

(#474) 77Guba válasza WhiteWalker (#473) üzenetére


77Guba
aktív tag

Egyrészt a top agent vagy special agentben tudsz pörgetni,ahol ha szerencséd van kiesik egy jó játékos,ez 10k GP/pörgetés,és véletlenszerű.
A másik megoldás a scoutokkal.
Pl. ha akarsz egy Suarezt,akkor gondolom az aukciós házban kell szerezned egy 5*-os Barcelona playert és egy 5*-os Uruguay playert,de ezek a scoutok iszonyat drágák.Még nem próbáltam,de gondolom így kell...
Vásárolni csak simán játékost nem lehet!

(#475) WhiteWalker válasza 77Guba (#474) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi , ezt megnézem .

(#476) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok
Amit kérdezni fogok a PES 2017-ben van, de gondolom ugyan az 18-ban is.
Van egy 4*os lwf scoutom, na mar most én egy ronaldot szeretnék. Ha veszek egy 4*-os real madrid scoutot akkor megkapom majd őt?

(#477) 77Guba válasza pulyka jocó (#476) üzenetére


77Guba
aktív tag

Szia!
Szerintem Ronaldohoz 5*-os kell,plusz lehet más lwf is Ronaldon kívül a Realban...Ha még veszel egy 5*-os portugal player,akkor kapod őt szerintem.De szerintem mind3 scoutnak 5*-osnak kell lennie...

(#478) ProEvoFan válasza 77Guba (#470) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

...Vs COM-ban már elértem a superstar szintet....akkor te elég jól nyomod, grat.Milyen felállásban játszól?Van speckós taktikád?Ne hagyd magadban :)

[ Szerkesztve ]

(#479) underdark válasza pulyka jocó (#476) üzenetére


underdark
aktív tag

gondolom 17-ben is úgy van, hogy meglehet nézni mi kell annak a játékosnak amit szeretnél, de mivel Ronaldo fekete labdás ,ezért neki 5* kell mindenből

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#480) 77Guba válasza ProEvoFan (#478) üzenetére


77Guba
aktív tag

Köszi!Semmi extra,jelenleg 4-2-3-1,de majd váltani szeretnék 4-3-3-ra,ahol 3 CMF van,és az edző counter-attack,long pass védekezésen van,hogy tudjak gyorsan kontrázni,és a szélsőim ne rövid passzra helyezkedjenek,ha megszerzem a labdát.Támadásban,ahogy nehezedik a szint egyre inkább a szélről belőtt labdákkal próbálkozom,ha nyílik lehetőség persze megpróbálok középen kiugratni,de a felpasszolt labdákat könnyen lefülelik.Ebben a segítségemre az advanced attack-ban beállított centring target van,hogy a centerem ne bóklásszon ki a szélre,illetve a másik oldali szélső is behúzódik középre a beadásra.Nyilván ahogy erősebb az ellenfél egyre nehezebb,de ha egy meccsen 20 labdát lövök be,előbb-utóbb belebakizik.Addig passzolgatok a szélen,amíg nem lesz egy emberem,aki tisztán beadhat.Persze fél szemmel figyelem,hogy van e lehetőség középen betörni.
Védekezésnél nagyon fontos a széleket lezárni,mert ebből ő is könnyen gólt szerezhet.Nekem az advanced defensive-nél a deep defensive line van beállítva,hogy ne tudják könnyen beívelni mögém a labdát,igaz így könnyebben fel tudják passzolni a labdát a visszalépő centernek,de legalább ritkán látom,hogy a kiugró csatár egy az egyben a kapusomra vezeti a labdát.A belső védőkkel szinte sosem támadok ki,hagyom hogy vezessék a labdát és a középpályásokkal próbálok passzt elcsípni vagy hátulról szerelni.Ha úgy van engedem,hogy a CB-re vezessék a labdát,csak akkor váltok rá,ha már az orra előtt van,és szerelek.Néha ha elkap a gépszíj üldözöm a labdást,de ez ritkán hatásos,inkább rá kell terelni a labdást egy másik emberünkre,és akkor váltani rá.
Viszont online sokszor ez sem elég.Itt kevesebb koca van,mint a Fifaban,kevesen veszik meg véletlen a Pes-t...Többet kell majd tanulmányozni a taktikákat,mert azt gondolom ott van elásva a kutya.A 8.divizióig sima volt az út,ott viszont nem tudtam feljutni,sőt a második szezonom a 8.divizióban egyből 2 vereséggel kezdtem.Itt sokkal nehezebben adják a sikert...De azt hiszem meghálálja a törődést...😉

(#481) 77Guba válasza 77Guba (#480) üzenetére


77Guba
aktív tag

Rosszul írtam,ha a belső védőkre vezetik a ladbát teammate contains-t nyomok,mikor éppen elé ér...

(#482) ProEvoFan válasza 77Guba (#480) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szép velős leírás, köszi!
Tegnap megvolt az első rage online.Egykapuztam majd az első félidő végén kaptam két kontrát.Nem a játék hibája, a srácnak a majdnem kész csapatával ez volt a taktikája, én meg csak szenvedek online a harmatos brigádommal.Felkúrtam magam, nem kicsi.
Gyakorlás, azt lesz ez még így sem.

[ Szerkesztve ]

(#483) 77Guba válasza ProEvoFan (#482) üzenetére


77Guba
aktív tag

Szívesen!Az első 5 meccset a 10k GP miatt egyből online játszottam,úgy hogy előtte sosem Pes-eztem,gondolod mit kaptam... :)
Megnéztem az aukciós házban egy 5*-os portugal player scout,ami 9 óra múlva jár le,jelenleg 105k GP.Igaz ez a 18,nem 17.Aki Ronaldot akar mélyen a zsebébe kell nyúlnia...

(#484) TrueGooner


TrueGooner
aktív tag

Viszont lehet hogy jobban megéri gyűjteni ezekre a scoutokra nem? Mármint.. annyi pénzt el lehet cseszni speecial agentre és nincs 3 százalék esélyed sem egy sztárra.. Itt meg ha mélyen a zsebedbe nyúlsz, legalább a kedvenc csapatod ossze tudod pakolni.. :)

(#485) pulyka jocó válasza underdark (#479) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Hogy lehet ezt megnézni?
Köszi amúgy a valaszt, drága lesz akkor :( :D
Még annyit, hogy nincs rá valami ,,trükk" hogy kicsit jobb scoutokat kapjak? A legtöbb esetben ilyen 1-2-3 csillagosakat kapok, 5 csillagos még sose volt...

[ Szerkesztve ]

(#486) 77Guba válasza TrueGooner (#484) üzenetére


77Guba
aktív tag

Igen,ezen már én is filóztam,hogy összeszedek 300k-t Suarezre...Csak akkor elveszik a pörgetés varázsa,illetve maradnak a challange-ből kieső labdák utáni pörgetések...Megpróbálom,csak meg tudjam állni... :) *

(#487) 77Guba válasza pulyka jocó (#485) üzenetére


77Guba
aktív tag

5-ös még én sem kaptam,4-est sokat(esett is egy Varane az egyikből),de azok csak arany játékosra elegek.

(#488) ProEvoFan válasza 77Guba (#486) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A challenge offlinet szeretem. A kezdők mint én is, itt könnyebben tud fasza scoutokat szerezni.Igaz, az ezüst eliteben négy meccs van, abból az első kettő regular ami halál uncsi, a maradék két meccs profi, ami még könnyű.Szóval itt könnyen jön drága scout.

(#489) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Felallast lehet változtatni?
Sehol nem találom a game plan belul.

(#490) 77Guba válasza WhiteWalker (#489) üzenetére


77Guba
aktív tag

Egy edző tudomásom szerint csak egy felállást tud...Ha más felállást akarsz másik edző kell...

(#491) WhiteWalker válasza 77Guba (#490) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen. Sajnos így van. Előbb igazoltam masikat , aki tudja a nekem tetsző felállást.

(#492) ProEvoFan válasza WhiteWalker (#491) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Viszont van olyan, hogy egymástól eltudják tanulni a felállást.Megkérdezi, mikor edzőt cserélsz.Legalább is nekem valahogy sikerült ezt összehozni :D

(#493) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#492) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Bocs, baromságot irtam

Más.Ma challengeben a döntöben nem engedett győzni a játék.Három kapufát rúgtam, az ötösről kb ötször fejelte mellé a játékosom és a Chelsea kapusa kivédte a szememet...mindezt profi nehézségen.Hosszabbításban kaptam egy bomba gólt, majd anyáztam egy k@rvanagyot :W

(#494) 77Guba


77Guba
aktív tag

Kipróbáltam ma a Competitions és a Pes League-et...
A Competitions kupa jellegű,egy óra van mindenkinek,hogy minél több pontot szerezzen,és qualifikáljon a következő körre.Fix egy óra,csak akkor játszható mikor előre kiírt időpontban ezt jelzik.Van döntetlen is,meccs után GP,scout,a szerződés is fogy.Csak 2 meccsre maradt időm mikor beléptem,nem jutottam tovább.Csak azzal a kerettel lehet játszani,amivel belépsz.Kezdők és cserék,utána már nem variálhatsz a tartalékokból.Ha az egy óra alatt kilépsz a főmenübe,kiestél...Minél messzebb jutsz annál nagyobb a jutalom...
A Pes League hosszabb ideig tart,itt pontokat kell gyűjteni.Nincs meccs után pénz,se scout,a szerződés sem fogy...Bármikor ki és be lehet lépni az adott időn belül..Ha jól értem 10k GP-t kap minden résztvevő,ez valami próba...12.-ig tart ez most,érdemes azért a 10k GP-ért benézni...
Ha valakinek van tapasztalata ezekről a versenyekről szívesen meghallgatnám!

(#495) 77Guba válasza 77Guba (#494) üzenetére


77Guba
aktív tag

A Competitions-be 4 meccset lehet a selejtezőbe játszani,és a 3 legjobb eredmény számít.A következő körben 4 pontot szereztem,ezzel kb. 150 játékosból a 65. helyen végeztem,és estem ki,mert csak a legjobb 16 jut tovább...Győzelemért 3k felett adott,döntetlennél is kicsivel 2k felett...

(#496) underdark válasza pulyka jocó (#485) üzenetére


underdark
aktív tag

Scouts -> Database -> Player Name: Ronaldo -> Search

Majd kiválasztod és láthatod is mikből lehet őt megszerezni

Rámész, hogy Natoinality/Region Portugal, ezután visszarak a Scout menühöz, rámész az üres Slot 2-re, nyomsz neki egy Simulation (nálam négyzet), leokézod, kiválaszod valamelyik Scoutot és megnézed az eredményeket
Aztán ha megvan a megfelelő Scout nyomsz egy R3-at ezzel hozzáadod a Whis Listhez, amit a Scout menüben találsz
Ezután már egyszerűen lehet nézni mindig, hogy van-e a piacon

Szerintem azért kell hozzá elég szép kis GP, hogy sikerüljön, mert ugye két fordulóból áll az egész, második körben elvileg nem látod, hogy mennyi a licit
Persze ha egyedüli licitáló vagy akkor sima ügy ;] ;]

Nyílván a legegyszerűbb:

Nationality/Region: Portugal + Current Club: Real Madrid és már meg is van :P

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#497) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Myclubban megint lecseréltem az edzőmet.4-2-3-1 nem jött be, de a 4-3-3 sem az igazi.Most a 4-2-2-2vel próbálkozok.MLben bevált, kíváncsi leszek online milyen lesz.

(#498) underdark válasza ProEvoFan (#497) üzenetére


underdark
aktív tag

edző taktiája fontosabb, sokan kidobják az elején Aramburut, pedig az egyik legjobb manager, csak fel kell fejleszteni
Sajna én nem őt választottam kezdéskor.. :(

Nekem most Löw kellett volna, de sajna csak coinért tudtam volna megvenni az meg nincs
Az ő védekezése az ami nekem pont jó lenne
frontline pressure és agresszív letámadás
mostani managerem meg all out defence, szívok is vele, mert rohadt nagy üresség van a mezőnyben és mélyről kell támadást építeni

"akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán"

(#499) 77Guba válasza ProEvoFan (#497) üzenetére


77Guba
aktív tag

Online sokkal nehezebb,sok a vén róka,akik évek óta Pes online-oznak.Ettől függetlenül időt kell hagynod magadnak.Én is eleinte kikaptam szinte mindenkitől,most meg már partiba vagyok jóval magasabb ratingűekkel is.Igaz beletettem vagy 100 online meccset.Nagy hangsúly van a jó időben történő emberváltásokon...

(#500) 77Guba válasza underdark (#498) üzenetére


77Guba
aktív tag

Igen,a taktika nagyon fontos.De a jó játékos meg kipasszolja a frontline pressure-t nem?És akkor szabad útja van..Én az all out defence ,counter attak,long pass-on gondolkozom,de nincs edzőm hozzá...Kell még 1-2 hónap mire összeáll teljesen nekem a kép... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.