Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gerasz

    aktív tag

    Magyar Posta, emagos rendelés:

    Vasárnap az emag értesit, hogy a rendelésem nyomkövetési számot kapott. Irok egy emailt a postának, hogy ezt bizonyosan nem fogom tudni átvenni munkaidőben.

    Hétfőn kapok sms-t, hogy aznap megpróbálják kiszállitani. Felhivom őket, kérem a pénteki kiszállitását. Másnap ismét kérem, mert beesik egy másik csomagom is. Megigérik.

    Pénteken egész nap otthon ülve kapom a választ emailben, hogy sajnos aznap nem fog menni. Délután mégis jön egy sms, hogy megtörténik a kézbesités. Este megjelenik a rendszerben a sikertelen kézbesités.

    Újabb emailt irok, erre egy hete még nem jött válasz.

    Hétfőn újabb sms. Telefonon az ügyfélszolgálat megigéri, hogy keresni fognak a logisztikai központból egyeztetésre, ami természetesen azóta sem történt meg, csak megjelent egy újabb sikertelen kézbesités.

    Telefonon sosem keresett senki. Ügyfélszolgálatost kb negyed óra után kapcsolnak. Az egyik kézbesitési kisérletet bizonyosan behazudták, de szerintem a többit is.

    A rendelt és kifizetett sütőmről kezdek lemondani. Remélem, hogy folytatódik az államositás, és lassan a bankokban, a közműszolgáltatóknál és a sarki pékségben is hasonló szinvonalú szolgáltatásban részesülhetek.

    (Elnézést a tagolatlanságért, és a hosszú i hiányáért)

  • Gerasz

    aktív tag

    MPL futárral mi a tapasztalat? Rendeltem 4 nagyobb cuccot (sütőt, tv-t) is a lakhelyemre külön csomagban, szeretném ezeket egy napon vagy munkaidő után kiszállíttatni, esetleg átvenni valahol egyben. Van rá lehetőség?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés