Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Sk8erPeter #6330 üzenetére

    "Ráadásul tömbindexelésnél vagy egyéb esetben is szintaktikai hiba lehet belőle, az összefűzögetésnél könnyebb elkerülni (számomra)."

    a kapcsolszarojeles megoldasnal nem - az alabbi pl szintaktikailag helyes (raadasul szamomra sokkal atlathatobb, mint a ponttal torteno konkatenacio, de ez mar izles dolga

    $str = "valami{$valtozo["index"][$masikindex]}megvalami";

    a vesszovel elvalasztast nem igen hasznalom (echo-t sem, print-elni szoktam, de ez leginkabb megszokas miatt van csak), sot, mostanaban egyre inkabb szokok ra a printf, sprintf hasznalatara

    a sebessegrol meg annyit, hogy szerintem ugysem ezen a (talan) par tizezredasodpercen fog mulni a dolog, sokkal inkabb az adatbazislekereseken, egyeb muveleteken (es ez meg mindig sehol nincs a http kapcsolaton keresztuli kommunikacio lassusagahoz)
    ha javitani akarok a kodom sebessegen, nem a kiiratas lesz az elso (sokkal inkabb az utolsok kozt), aminek nekiesek

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés