Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #30610944

    törölt tag

    válasz petipetya #13274 üzenetére

    Na megjott a cucc es meg is volt az elso vagas.
    Philips Series 3000 MG3720 a becsuletes neve.
    Van hozza egy sima, alap fej, egy orr/fulszor vago, egy 9mmes hajvago es 4 db szakall vago fej (1,2,3,5mm).
    Illetve jart egy kis tok es egy kefe hozza. Olajozo nem.
    A 9mmes hajvago fejjel ha valaki szakallat akar nyirni tuti hogy kivitelezheto de az orr alatt mar nem fog elferni. Tul hosszu a fesu resze. Hajra meg nem jo, mert a vagokes nagyon kicsi. Kepen nagyobbnak tunt. Nem mertem le de kb. 3centis lehet. Az meg arcnak is keves nem hogy hajnak.
    Toltes 16 ora, em sieti el. Vezetekrol is mukodik, vag de a leiras alapjan nem javasolt. A fejek moshatoak, a borotva nem. Tisztitas nagyon konnyu. Fejet fel-levenni konnyu.
    Az orrszor vago tepett, majdnem besz@rtam. Azt ne probaljatok.
    A borotva meg olyan szinten rezeg, hogy a fulem legmelyerol kirazta a fulzsirt es enyhe agyrazkodast is kaptam. Viccet felreteve kenyelmetlen borotvalkozni vele annyire rezeg.
    A borotva amugy nagyon kicsi, zavaroan mar. A kicsi fej miatt sokaig tart borotvalni vele, de eleg egyszer vegigmenni vele mindenhol mert jol vag. Orr alatt kifejezetten kenyelmes a merete miatt, mashol mar nem. Nincs rajta fogas. Nagyon bovli muanyagbol van, a kes sem a legminosegibb. Egyszer huzott csak de ez nem lesz hosszu eletu erzem.

    Nekem valami professzionalisat kene neznem amit a borbelyok hasznalnak csak tudnam ok mivel vagnak. :U

Új hozzászólás Aktív témák