Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-08-12 16:10:56

LOGOUT.hu

Philips LCD és LED TV-k téma összefoglalója

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22986) kollbi válasza Bogyi007 (#22978) üzenetére


kollbi
csendes tag

Köszi az információt, megjött a PUS6504 és kiegészíteném néhány információval a fórumot. A fentiek szerint gyászos a betekintési szög. A menübe belépve a termékjellemzőknél szerepel DTS-HD logó, de meggyőződésem, hogy valamilyen módon lekeveri és nem adja ki semmilyen kimeneten, filmlejátszás közben hangsávoknál csak dolby logo jelenik meg, a dts forrás logó nélküli (és sztereóban szól?). Ebben a táblázatban is az szerepel, hogy nincs DTS

Korábban már kérdezték itt a fórumon 22014 (de csak 22001-ig olvastam vissza) hogy akadnak filmek USB forrásból. Én is tapasztaltam magas bitrátájú Dolbyvision filmeknél, ahogy mások is. Egyelőre a DLNA megoldás sem jött be, remélem csak a 2.4 Ghz wifi miatt (majd megpróbálom UTP kábelen is hiszen a tv nem tudja az 5Ghz-t. A HDR tartalmaknál nem akadt.
Sajnos a termékjellemzőknél olyat is olvastam, hogy maximális támogatott adatforgalom: A H.265(HEVC) a Main/Main 10 Profile Level 5.1-ig támogatott 40Mb/s
Ezt azért feltüntethetnék mondjuk a Philips honlapon a termékjellemzők között, tekintve, hogy az 5.1 maximális sávszélessége 100,000 kbit/s
Esetleg valakinek megoldás erre (azon túl hogy vegyek androidosat és VLC telepítés) vagy ez ennyit tud és fogadjam el.
7304 tulajok esetleg meg tudnák írni náluk mit mond a készülék a sávszélességről és a támogatott H.265 kódolásról?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.