Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Nagyon pöpec lett. :R

(#602) vally válasza 19balazs86 (#577) üzenetére


vally
tag

Osx verziót nem csinálna valaki?

Regisztráció dátuma: 2002-08-07 22:00

(#603) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Szia! Az új verzióval már nálam is jó! Esetleg új hirdetés gomb lesz? Még egy olyan ötletet mondanék, hogy a Logóra kattintva beadja a Hardverapró oldalát, esetleg valahol a prohardvert. Meg egy autómata frissítést? Mármint hogy pl ha up-olok akkor az magától tűnjön el, hogy sikerült, meg a privát üzinél is, mert most kaptam egy üzit, már válaszoltam, de még irta, hogy van.

[ Szerkesztve ]

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#604) ztoldy


ztoldy
senior tag

Nekem egy olyan javaslatom, ötletem lenne, hogy a már lekért hirdetéseket bizonyos intervallumonként kérje le ismét a program automatikusan. Nálam előfordult, hogy egy nap elteltével mikor elindítottam a programot még mindig azt jelezte, hogy X napon volt utolsó hsz., és csak miután újra lekértem a listámat, akkor írta ki, hogy van friss hozzászólás.
Esetleg lehetne beállítás rá, hogy mondjuk 0,5-1-1,5 vagy nagyobb időközönként kérje le a listát automatikusan.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#605) The Bachelor válasza ztoldy (#604) üzenetére


The Bachelor
tag

Bejelentkezés után az utolsó hozzászólót nem jól mutatta a progi... Viszont a "hirdetések újra lekérése" gombra kattintva már észrevette, hogy van új hsz is.
Ez miért lehet?

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#606) 19balazs86 válasza sislaciii (#603) üzenetére


19balazs86
tag

Az új hirdetés gomb nagyon macerás, mert rengeteg a link és a küldeni való információ...
Még a nagyon régi első verzióba lehetett a logóra kattintani itt elfelejtettem, de akartam. Bele fog majd kerülni.
Mivel alapból percenként ellenőrzi a privát üzit, nem reail time ezért előfordul. Kikapcsolod bekapcsolod és újra ellenőrzi. Majd lehet a jobb gombra rakok 1 menüpontot, h újra ellenőrzés... a beállítások fölé.

(#607) 19balazs86 válasza ztoldy (#604) üzenetére


19balazs86
tag

Igen ez az ötlet már nekem is +fordult a fejemben és máskor is volt róla szó.
Azért nem csináltam még meg, mert sajnos nagyon érzékeny ez a nyavalyás program (.net) a legapróbb net kimaradásra is (mint a ping mikor nem jön vissza csomag). Emiatt minél több valakinek a hirdetése és minél többször kell lekérdezni annál nagyobb a hibalehetőség és előfordulhat, h teljesen újra kell indítani miatta a progit... Majd kitalálok valamit... :)

(#608) 19balazs86 válasza The Bachelor (#605) üzenetére


19balazs86
tag

Az 1.5.0-ás verzió óta van egy olyan funkció, amit a letöltések menüpontból másolok ide:
"A hirdetések lekérésekor a program elmenti a hirdetéseid. Kilépéskor megjegyzi, mi volt kijelölve UP-olásra, és melyek voltak azok a hirdetések, amelyek összecsukott vagy nyitott állapotban voltak. Legközelebbi belépés esetén ezt visszaolvassa, így ha valaki csak egy pillanatra akar belépni és UP-olni, nem kell kivárnia, míg a hirdetései betöltődnek.
Ha x ideig nem lépsz be a programmal, akkor is azok a hirdetések jelennek meg, amit akkor elmentett, ezért ilyen esetben tessék a hirdetések újra lekérése gombra kattintani!"

A gomb alatti dátum ennek a lekérésnek az idejét mutatja.
Lehet a bejelentkező képernyőhöz majd rakok 1 belépéskor automatikusan lekérést, hátha valakinek jól jön :)

(#609) akaido


akaido
addikt

Üdv!
A legújabb ph upper van fönt és az Avira Free vernyog rá:

Szerintetek téves a riasztás?

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#610) ztoldy válasza akaido (#609) üzenetére


ztoldy
senior tag

Szerintem azért jelzi tévesen, mert a képek vége *pic.jpg-re végződik. Ilyen formában szoktak terjedni üzenetküldőkön az msn vírus és társai. Szerintem ezért ad tévesen riasztást rá. Nálam Avast nem jelez vírust.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#611) akaido válasza ztoldy (#610) üzenetére


akaido
addikt

Erre gondoltam én is, így az Ignore opciót választottam.
Köszönöm a megerősítést! :R

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#612) 19balazs86 válasza akaido (#609) üzenetére


19balazs86
tag

Az a Te hirdetésed képe és pont ezzel a névvel van fent a PH-n ha megnézed. Letölti a doksik mappádba így cash-eli magának, h gyorsabb legyen a hirdetések betöltése (mint a böngészők)

(#613) akaido válasza 19balazs86 (#612) üzenetére


akaido
addikt

Persze, észrevettem. :R
Ezért is értetlenkedtem kissé, hogy a fenébe is van ez.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#614) Zolás


Zolás
addikt

Szia.
Nem mükszik ez a fene jó program. Nem jött létre a kapcsolat hibával nem lép be a profilomra. Nem tudod mi lehet a gond? Net jó PHuppert eddig is használtam más ötlet?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#615) 19balazs86 válasza Zolás (#614) üzenetére


19balazs86
tag

Nem tudom miért romol6ot el így magától. Próbáltad már újra feltelepíteni?

(#616) Zolás válasza 19balazs86 (#615) üzenetére


Zolás
addikt

Ez valami varázstalány lesz megjavult. :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#617) Peter Kiss válasza Zolás (#616) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Valami lefoglalta az internetkapcsolatodat teljes szélességében.

(#618) Zolás válasza Peter Kiss (#617) üzenetére


Zolás
addikt

Lehet hogy ez az áldottjó Monornet csinált valamit. Ha ezerrel torrenteztem is felcsatlakozott a program most nem ment semmi és nem talált netet.
A lényeg hogy müködik :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#619) PhoenixK


PhoenixK
őstag

[link] :B
Tudni valamit arról, érinti-e majd az upper-t?

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#620) 19balazs86 válasza PhoenixK (#619) üzenetére


19balazs86
tag

Hát ez valószínű, h gondokkal fog járni.
Ha épp úgy van, akkor majd igyekszem javítani és felírom a fórumra ha lesz új verzió...

Köszönöm, h jelezted :R

(#621) Zolás


Zolás
addikt

Gondolom a fenti problémám is a megujulásból fakad?
Nem lép be és fél perc után leáll

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#622) 19balazs86 válasza PhoenixK (#619) üzenetére


19balazs86
tag

Hm, úgy tűnik, inkább a fórum rész változott és a színeket cserélték ki. Ha még megtudsz bármi hasonlót (lesz-e még ezeken kívül más is vagy...) akkor szívesen várjuk hozzászólásod vagy bárkiét. :) :R

szerk.: Zolás, szerintem valami hasonló oka lehet mint az előzőnek, de gondolom azóta már megyeget :)

[ Szerkesztve ]

(#623) Zolás válasza 19balazs86 (#622) üzenetére


Zolás
addikt

Igen ma már tökéletesen müködik. Habár nem ide tartozik de egyáltalán nem tetszik amit változtattak a PH-n

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#624) The Bachelor


The Bachelor
tag

Úgy vettem észre, hogy a design váltás óta a hirdetések újra lekérése funkció sokkal gyorsabb, aminek örülök :) De nem értem, hogy miért :D

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#625) Norby01


Norby01
csendes tag

Sziasztok, olyan problémám lenne, hogy amikor feltelepítem, indítanám, de nem indul el hanem egyből leállt és hibajelentés küldése.. (winxp sp3) Mi lehet a probléma?

[ Szerkesztve ]

www.HostingBazis.hu - Domain, Webtárhely, Webszerkesztés, SSL, VPS, TeamSpeak

(#626) 19balazs86 válasza Norby01 (#625) üzenetére


19balazs86
tag

.net és win media player van fent?

[ Szerkesztve ]

(#627) _ak_


_ak_
addikt

:Y Én vmi sokkal puritánabb programra számítottam, de most, h látom működés közben meg vagyok lepve. Remek kis program, köszönöm!

Let's begin, de gozaimasu!

(#628) 19balazs86 válasza _ak_ (#627) üzenetére


19balazs86
tag

puritánabb lol :R

(#629) Norby01 válasza 19balazs86 (#626) üzenetére


Norby01
csendes tag

.net van player meg alapból van nem?..

www.HostingBazis.hu - Domain, Webtárhely, Webszerkesztés, SSL, VPS, TeamSpeak

(#630) 19balazs86 válasza Norby01 (#629) üzenetére


19balazs86
tag

.net-ből sem mind1 milyen van. 3.5 SP1 kell.
Lehet azért legalább 1x el kell indítani a media player-t, h bekalibrálja magát.

(#631) Norby01 válasza 19balazs86 (#630) üzenetére


Norby01
csendes tag

elvolt indítva mert használtam, és .netből is az a verzió van:D ez érdekes reinstall előtt ment igaz más verzió...

www.HostingBazis.hu - Domain, Webtárhely, Webszerkesztés, SSL, VPS, TeamSpeak

(#632) Fecogame


Fecogame
veterán

Bug:

Töröltem egy hirdetést már 2 napja, és még mindig bent van a programban. :F :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#633) Peter Kiss válasza Fecogame (#632) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Frissítsd a listát. :U

(#634) 19balazs86 válasza Fecogame (#632) üzenetére


19balazs86
tag

Igen jól mondja kolléga frissítsd a listát -> hirdetések újra lekérése gomb.
Alatta van is 1 dátum, h mikor lett utoljára lekérve...

(#635) Fecogame válasza 19balazs86 (#634) üzenetére


Fecogame
veterán

Oké, frissítettem, aztán kiírta, hogy nincs apróhirdetésem. Most újra beléptem és jó. :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#636) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Mennyire jó ez a progi... :)

(#637) 19balazs86


19balazs86
tag

Athlon64+ kolléga ismét dolgozott az upper weboldalán. (Akinek esetleg nem tűnik fel változás Firefox alatt CTRL + F5).

Köszönjük :C :C :R :R

(#638) Peter Kiss válasza 19balazs86 (#637) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

:B

(#639) Atos23


Atos23
senior tag

Ez a jelenlegi verzió nagyon el van találva, semmi bajom vele :K

:R

(#640) harylmu


harylmu
őstag

Nálam most nem jó. Azt írja, hogy nem jött létre kapcsolat.

(#641) 19balazs86 válasza harylmu (#640) üzenetére


19balazs86
tag

Próbáld újra vagy kicsit később. Nekem nem volt gond.

(#642) Peter Kiss válasza harylmu (#640) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Megint az a gond, hogy le van fogva a kapcsolatod a világháló felé. Állíts le minden hálózatos programot (Skype, torrentkliens, stb), nézd meg úgy!

(#643) Kruppmityu


Kruppmityu
csendes tag

Sziasztok!

Előre bocsájtom, úgy írok véleményt mint alkalmi használó. Most volt szükségem először a PH Upper-re és ez esetben sem az érdekelt mi van az oldalon, hanem hogy a program jól használható legyen. Első pillantásra megtaláltam a letöltési linket és már telepítettem is.
Az észrevételeim:
A telepítés befejezése utáni indítás után a ph..setup exe és a ph..setup.tmp továra is fut amit a tálcán maradó Telepítő-ből vettem észre.
A privát üzenetekre kattintva csak az "Ezen oldal használatához be kell jelentkezni. Belépés >>" oldal nyílik meg, nem a privát üzenetek, bár ez lehet hogy csak valami beállítás kérdése.
Nekem ez lenne a legfontosabb funkció és olyan apró az ikonja, hogy ez volt az utolsó amin kerestem. Lehetne a többihez hasonló méretű ez is.
Szerintem hasznos lenne, ha az időzítésnél külön hétköznap - hétvége időpontokat lehetne beállítani.
Végül egy apróság: a Kikapcsolás és a Kilépés gombokat én a jobb szélre tenném, mert a bal oldalon az alapvető funkciókat kerestem.

Ezeket leszámítva számomra az oldal és a program is tökéletes.

Munkátokat megköszönve

Üdv: Kruppmityu

The Future Is Faster Than You Think

(#644) harylmu válasza Peter Kiss (#642) üzenetére


harylmu
őstag

Tűzfallal volt baj.

(#645) Peter Kiss válasza harylmu (#644) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Tulajdonképpen az is hálózatos, ha kikapcsolod, nem korlátoz. :DDD Ezeket szerintem felrakom az oldalra is (ha nem megy a program, mit kell kipróbálni).

(#646) 19balazs86 válasza Kruppmityu (#643) üzenetére


19balazs86
tag

A tálcán maradás probléma orvosolva lett és a következő verziónál úgy fog felkerülni az install.
A program csak annyit csinál a böngészővel, h megmondja neki melyik oldalt nyissa meg. Mivel nem voltál belépve PH-ra (böngészőben) ezért kérni fogja, h lépj be...
Ha van időd és kreativitásod, akkor szívesen fogadok design tervet, hogy nézzen ki a program (animációt is + bármit). Athlon64+ kollégának már volt hozzá ötlete, csak sajnos sok idő lenne, mert sok funkcionalitás máshogy működne...

Köszönöm az észrevételeket :R

(#647) 19balazs86 válasza harylmu (#644) üzenetére


19balazs86
tag

Melóhelyen ezen a 7en lett új tűzfal és azóta én sem tudok belépni ha melózok. Majd lehet szólok rendszergazdinak...

(#648) Kruppmityu válasza 19balazs86 (#647) üzenetére


Kruppmityu
csendes tag

Az ideális ugye az lenne, ha nem kellene a böngészőben is belépve lenni. Gondolom amennyiben lenne rá időd, így csinálnád :)
Ezért szerintem közvetlenül a belépés gomb mellet lehetne egy "A program funkcióinak teljes használatához olvasd el EZT" szöveg ami a súgóra mutat és ez tartalmazhatná a " Privát üzenetek gomb használata előtt szükséges a böngészőben is belépni Prohardver oldalunkra, az "Időkorlát nélkül belépve maradok" opció kipipálásával" szöveget. Ja, és a Kikapcsolás, Kilépés mellett az avatart is a jobb szélre tenném.

The Future Is Faster Than You Think

(#649) RootRulez


RootRulez
félisten

Lehet rég ilyen és nekem nem tűnt fel eddig, de kafa az oldal új dizánya! :K

UP nektek :))

═════════════════════════════════════════

(#650) Peter Kiss válasza RootRulez (#649) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Pár napja ilyen. :) :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.