Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) 19balazs86 válasza #92888064 (#349) üzenetére


19balazs86
tag

Sorry, h még csak most tudok válaszolni.
Próbáld meg manuálisan feltenni innen. Előfordul néha, h nem megy fel. Ha ezek után is gond lesz szólj nyugodtan.

(#352) #92888064 válasza 19balazs86 (#351) üzenetére


#92888064
törölt tag

köszönöm a választ, a másik topikba is találkoztam ugyanezzel, úgyhogy belinkelem a hsz-ed.
még1x thx :R

(#353) 19balazs86 válasza #92888064 (#352) üzenetére


19balazs86
tag

Köszönöm szépen. :R
Nekem már kicsit sok ami ott megy, mert ennyi időm nincs, h mindig végigolvasgassam. Kimentem az illemhelyiségre és már 5 hsz... eltelik pár óra és már regéket kellene végigolvasnom... hát mondom .... pffff....

(#354) Csabee. válasza 19balazs86 (#353) üzenetére


Csabee.
nagyúr

nagy feladatot vállaltál magadra a program készítésével :DD

Üdv: Csabee.

(#355) 19balazs86 válasza Csabee. (#354) üzenetére


19balazs86
tag

Majd lecsillapodnak a kedélyek... múltkor is hasonló volt :)

(#356) C64


C64
őstag

szia, akárhogyan is próbálkozok, nem tudok belépni... :(

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#357) 19balazs86 válasza C64 (#356) üzenetére


19balazs86
tag

Helló,
Próbáld meg így 351-es hsz-em itt lejjebb

(#358) C64 válasza 19balazs86 (#357) üzenetére


C64
őstag

a feltelepítéssel nincs gond, csak belépésnél hibás jelszót ír ki, annak ellenére, hogy jól adtam meg!

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#359) 19balazs86 válasza C64 (#358) üzenetére


19balazs86
tag

sorry, félre olvastam, kicsit már fáradt vok...
Eddig 1 valaki mondta, h belépési gondja volt és változtatott a jelszaván. Neked is ezt tudom javasolni.

(#360) Vamp


Vamp
senior tag

Hát ez k*rvajó! Mennyire sokat segít már a privik jelzése:D. Ha külön hangeffektet lehetne hozzárendelni az értesítéshez, az lenne csak a királyság. Alvásból biztosan felkeltene, mondjuk zuhanó repülő hangját, vagy éppen párzó üregi bálnáét tenném be.

Szóval királyság a program. Ennyi erővel, lassan saját hardweraprós klienst is készíthetnél, amiben minden szinten lehetne managelni az aprókat. Tudtommal ilyen szolgáltatás semmilyen aprós oldalon sincs.

Egy hiba, de lehet többen írták már. A súgóra kattinva bejön a súgóablak. Ha ott valamelyik linkre megyek, a progi megfagy, a súgóablak eltűnik, de semmit se lehet mozgatni, se bezárni.

(#361) 19balazs86 válasza Vamp (#360) üzenetére


19balazs86
tag

Most az 1.4.4-be beállítottam, h ne jelenjen meg önállóan a tálcán a kis About ablak, mert minek. De nem próbáltam ki a linket, mert nem is jutott eszembe, h ez a hiba felmerül.
Köv verzióban ki lesz javítva...

köszönöm, h szóltál :R

(#362) 19balazs86 válasza Vamp (#360) üzenetére


19balazs86
tag

És jobban megnézve nem kifagy a progi, hanem nem az about ablak jön vissza, amit le kellene okézni... Emiatt tűnik úgy, h kifagy és nem nem is írja azt, h "A program nem válaszol"

(#363) C64 válasza 19balazs86 (#362) üzenetére


C64
őstag

autoconnect pls.... :R

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#364) 19balazs86 válasza C64 (#363) üzenetére


19balazs86
tag

Igen már volt róla szó, csak elég sok a meló és nem is nagyon ülök otthoni gép közelében. Amint tudom +csinálom az újításokat, amik a honlapra is felkerültek... :)

(#365) Fooler89


Fooler89
őstag

Hello!

Leszedtem az 1.4.4-es verziót és azóta nem működik a program.
Elsőre win7 64bit-en most volt format, így egy win7 32bit-esen és kiprobáltam a laptopon egy win xp home edition 32 bit-esen.
Mindenhol megkapom a hibaüzenetben, hogy szeretnék-e hibajelentést küldeni. Ezt a bejelentkezés gombra kattintva dobja be. Xp-re letöltöttem a .net framework-öt a honlap leírása szerint.

Mi a megoldás?

Üdv:
Máté

(#366) 19balazs86 válasza Fooler89 (#365) üzenetére


19balazs86
tag

Hát ha ezt töltötted le, akkor jónak kellene lennie. Holnap reggel elküldöm neked e-mailben az 1el régebbit, h azzal működik-e :)

[ Szerkesztve ]

(#367) Fooler89 válasza 19balazs86 (#366) üzenetére


Fooler89
őstag

Igen, feltettem ezt. Úgy se megy.

Várom az e-mailt!
Köszönöm

(#368) Fooler89 válasza 19balazs86 (#366) üzenetére


Fooler89
őstag

Megkaptam az e-mailt és így már hibátlanul müködik a program mindkét gépen.

Köszönöm szépen

(#369) batman.


batman.
senior tag

Zseniális! :C
:R

Ba-ba-ba... Ba-na-na-na! Hozzászólás végén a valakinek egy ötlet? felhívásra - egyéb dolgok szoktak eszembe jutni: pld igyunk meg egy sört, vagy vigyük el a kutyát sétálni, ha nem kapsz tőlem választ a sarki kocsmában vagyok a blökivel.

(#370) shark300


shark300
tag

Találtam egy bugot.

Ha Windows 7 alatt visszajön a gép hibernálásból/alvásból vagy csak megszakad a net, a program szabálytalan műveletet hajt végre, és leáll. Ez csak akkor áll fent, ha előtte be voltam jelentkezve, de akkor bármikor előidézhető.

Remélem, ez csak nekem áll fent.

Üdv.:
shark300

[ Szerkesztve ]

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#371) 19balazs86 válasza shark300 (#370) üzenetére


19balazs86
tag

Sajnos ez még másnál is, mert nem foglalkoztam a netszakadással. Nem tudom mikor lesz köv. verzió, amiben ki javítanám, mert nagyon elfoglalt vagyok mostanság. Azért is nincs még... :(

thx, h jelezted :)

(#372) shark300 válasza 19balazs86 (#371) üzenetére


shark300
tag

Nincs mit, és tudom, milyen nehéz mindenre kiterjedően egy nonprofit programot csinálni, hogy közben az időbeosztás szűkös. Szóval hajrá, csak így tovább! :)

Ha egy hirdetésem lejárt, akkor már nincs meg az a termékem.

(#373) Atos23


Atos23
senior tag

Nekem eredeti Vista Home Basicem van full lefrissítve, SP2-re, teljesen Updatelve.

Telepítés közben a képen látható hibaüzenetet dobja: :) Mindent ellenőriztem, a csomagolt letöltött fájlok hibátlanok, a gépemmel sincs semmi hard-soft probléma.

Egyébként gratulálok a programhoz, igazán sajnálom hogy nálam (még) nem működik. :)

(#374) Atos23


Atos23
senior tag

Ez kimaradt :D

Szerk: Mégsem maradt ki, nem mennek fel a képek :)

Marad a képfeltöltés:

http://kepfeltoltes.hu/view/090915/phupper_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

:R

[ Szerkesztve ]

(#375) 19balazs86 válasza Atos23 (#374) üzenetére


19balazs86
tag

Próbáld meg ezt a .net framework-öt újra feltelepíteni. Eddig ezzel nem volt gond...
És utána felisntallálni a progit. Sajnos 20-ból 1 alkalommal nem sikerül felraknia magának...

[ Szerkesztve ]

(#376) Atos23 válasza 19balazs86 (#375) üzenetére


Atos23
senior tag

OKsa, itt is a FW volt a ludas. Ki gondolná egy full frissített rendszeren :D

A progi jól működik, köszönöm :R

Úgy gondolom, sokan pontosan a macerás uppolás miatt nem teszünk fel hírdetéseket, és mert az utolsó hozzászólások miatt végig kell bogarászni az összes hírdetésünket. Ez már mondjuk 8 hírdetésnél elég macerás.

Egy bugot találtam:

Van egy ilyen hírdetésem:
http://hardverapro.hu/apro/notebook_ram_es_cucc_bazar_eger_ddr2_1gb_667mhz_1990ft_ddr2_512mb_667mhz_800ft_ddr3_1gb_2500ft/hsz_1-50.html

A bug az, hogy a progi utolsó hozzászólásnak az #1-est jelöli, pedig 51 hsz van a topikban.

(#377) 19balazs86 válasza Atos23 (#376) üzenetére


19balazs86
tag

Igen és ez sajnos még win7 alatt is így van... ááá...
A program oldalán fel van tüntetve erre a megoldás:
2. Utolsó hozzászólás (ki és mikor); Ehhez a PH weboldalán a "Beállításaim" menüpont alatt a "Fórumhozzászólások" "időrendben csökkenő" beállítása kell.

(#378) Atos23 válasza 19balazs86 (#377) üzenetére


Atos23
senior tag

:R

(#379) Atos23


Atos23
senior tag

Pár óra használat után csak azt tudom mondani, hogy terjeszteni kéne ezt a progit nagyon, mert hatalmas pozitívum a vevők körében a naprakészség, amit a progi kínál. :)

Még akár nagyobb eladók a programozó munkáját is támogathatnák :R

(#380) 19balazs86 válasza Atos23 (#379) üzenetére


19balazs86
tag

Majd talán idővel :)

(#381) Fecogame


Fecogame
veterán

BUG:

Amikor beléptem a programmal, és kiírja, hogy hány privátot kaptam, hibával leáll. Win7 alatt.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#382) C64


C64
őstag

Hali, van egy tök jó ötletem:

Aki szeretné a hirdetését a legfrisebb hirdetések között is elöl látni, nem csak uppolni, annak a következők felelnének meg (pl, ha már két hete hirdet vki vmit, akkor annak már néha tök mind1 az up :) szól ez azoknak, akik így állították be a listázást):

a meglévő topik szerkesztése, majd a kép (ha van) ideiglenes lementése a merevlemezre, a tartalom kimásolása ideiglenes fájlba (txt), úgy, ahogy a város, ár, termékinfó adatokkal is történik és végül bezárás (régi topik). ez után pedig a lementett adatokkal a megfelelő kategóriában egy új topik létrehozása, esetleg az e-mail értesítő bejelőlése is.

sztem ez egy igen magasrangú és jelentős fejlesztés lehet!

ha valami nem érthető, akkor kérdezzetek bátran :K

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#383) Peter Kiss válasza C64 (#382) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Szénné terhelésnek hívják. :K

(#384) C64 válasza Peter Kiss (#383) üzenetére


C64
őstag

ezt most nem értem...

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#385) 19balazs86 válasza C64 (#382) üzenetére


19balazs86
tag

Helló!

Értem mire gondolsz. Ötletnek nem rossz, ez a megoldás nekem is megfordult már a fejemben, de nem tartom tisztességesnek. Mikor nagyon aktívan néztem minden nap a PH-t feltűnt, mikor valaki ezt a trükköt alkalmazta és nem is nézték jó szemmel, mert a sokadik ilyen után jól le is szólták az illetőt...

Azért, thx :R

ui.: Ha lesz időm valamikor, akkor az eddig eltervezett újítások bele kerülnek a köv. verzióba...

(#386) C64 válasza 19balazs86 (#385) üzenetére


C64
őstag

Értem, bár annak ellenére mégis sokan csinálják... ha valamit nagyon régóta nem tudok eladni, akkor én is megteszem. Mondjuk nem arra gondoltam, hogy valaki naponta 10-szer is megjátsza... ez eszembe sem jutott. Esetleg limitált hozzáférhetőséggel csak az arra érdemleges felhasználóknak készülhet egy külön kiadás is... :)

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#387) 19balazs86 válasza C64 (#386) üzenetére


19balazs86
tag

Csak tudod ez olyan lenne ha már van rá lehetőség, akkor biztos ész nélkül használva is lenne és sokan inkább ezt csinálnák mint az UP-ot...

(#388) Zolás


Zolás
addikt

Szia. Használom ezt a jó kis progit amiért hála és köszönet. Viszont lenne egy kérdésem: miért az első hszt irja nekem a progi utolsó hszként?
Ezt át lehet állítani valahol?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#389) 19balazs86 válasza Zolás (#388) üzenetére


19balazs86
tag

(#390) Zolás válasza 19balazs86 (#389) üzenetére


Zolás
addikt

Köszi. Beleolvastam a topikba de ezen valamiért átsuhantam :DDD
Most már tökéletesen müködik :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#391) Fooler89 válasza Fooler89 (#368) üzenetére


Fooler89
őstag

Most már egy feltelepített ph upper progival is már betudok lépni.

Egy dolgot változtattam, kivettem a speciális karaktert a jelszóból.
Nem tudom, hogy lehetséges-e, de most működik.

(#392) 19balazs86 válasza Fooler89 (#391) üzenetére


19balazs86
tag

Eddig 2 alkalommal előfordult, h spec. jelszó karakter miatt az illető nem tudott belépni... mikor megváltoztatta, betudott...

(#393) Fooler89 válasza 19balazs86 (#392) üzenetére


Fooler89
őstag

gondoltam szólók, hogy segítsek ;)

(#394) 19balazs86 válasza Fooler89 (#393) üzenetére


19balazs86
tag

:R

(#395) RootRulez


RootRulez
félisten

belestem már mi a helyzet, pihen a projekt? persze nem mintha valamit is alakítani kellene rajta ;]

mod:
chaplin ötlete akkor az lett volna, hogy újra meghirdeted a hirdetést a régit meg törlöd? mert akkor az elég érdekes lett volna :(( persze lehet rosszul értelmeztem...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#396) 19balazs86 válasza RootRulez (#395) üzenetére


19balazs86
tag

Hy!

Igen most 1enlőre pihen, mert meló és suli van...
Majd december, január környékén kicsit foglalkozok vele.
Az ötletet jól értelmezted és nem rossz, de nem fog belekerülni, mert az már tényleg elvetné a sulykot...

(#397) RootRulez válasza 19balazs86 (#396) üzenetére


RootRulez
félisten

erre gondoltam, mert uppolganti mindenki tud egy pillanat alatt, de ezt már nem lehet és ez valódibb előny lenne a nem ph uppert használókkal szemben.
Nem beszélve arról, hogy teleszemetelné a szervert meg le is terhelné agyig :K

:DDD

═════════════════════════════════════════

(#398) Konflikt


Konflikt
addikt

mia ahelyzet a progival? mikor elinditom kifagy (eddig ment, semmi nemvaltozott), az oldal http://phupper2.atw.hu/ nem elerheto, ennyi volt?

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#399) Ndruu válasza Konflikt (#398) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az oldal csak azért nem megy, mert gebasz van az atw szerverével, a többi atw-s oldal sem megy sajnos.

Harrrr!!!!

(#400) Sárpac válasza Ndruu (#399) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Szerintem az upper program is azért fagy most!:)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.