Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Fecogame válasza 19balazs86 (#150) üzenetére


Fecogame
veterán

Már sikerült felrakni, ellenben valamit észrevettem:

Nem uppol :( A csík végigmegy, de akárhányszor uppolhatom a hirdetésem, nem csinálja meg )

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#152) scope2007 válasza Fecogame (#151) üzenetére


scope2007
addikt

nekem uppol... :)
eddig minden jól működik benne :)

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#153) 19balazs86 válasza Fecogame (#151) üzenetére


19balazs86
tag

Senki nem jelezte vissza, h nem megy az UP. Én reggel ezzel UP-oltam még a netre felrakás előtt. Haveromnak is szóltam h próbálja ki és nem volt gond. Nem is mert nem változtattam az UPolási módon semmit, csak 1 + feltételt raktam bele, ami a pipát ellenőrzi.
Ad valami visszajelzést alul?

(#154) 19balazs86 válasza scope2007 (#152) üzenetére


19balazs86
tag

Köszönöm a +erősítést. Tényleg csak 1 + feltétel került az UPolási részhez + ugye az 1enkénti UP

(#155) 19balazs86


19balazs86
tag

Ismét felírtam 3 újdonságot, ami a köv verzióban elérhető lesz :)

(#156) Fecogame válasza 19balazs86 (#153) üzenetére


Fecogame
veterán

Alul végigmegy a csík, aztán ennyi. Kellene valami mást is kiírnia?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#157) 19balazs86 válasza Fecogame (#156) üzenetére


19balazs86
tag

Van 1 alsó ablakrész amiben jelzi h sikerült = zöld, vagy nem = piros
az weboldalon lévő képen is látszik,
1ébként most néztem a hardverek listázását, nem vagy annyira alul. látszik már sokan upoltak utánad de a tied is 1más után vannak szépen sorban. Ha nem a programmal teszed ennyi hirdetés esetén nehéz ezt összehozni.

(#158) Fecogame válasza 19balazs86 (#157) üzenetére


Fecogame
veterán

Na, most már működik :K

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#159) 19balazs86 válasza Fecogame (#158) üzenetére


19balazs86
tag

Rendben. Köszönöm, h jelezted :) :R

(#160) Ősember


Ősember
őstag

kiprobaltam es tokeletesen megy :)) viszont valahogy meg kellene oldani, hogy teetszoleges sorrendben lehessen uppolni, mert nekem osszekuszalta a hirdeteseimet :B

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#161) 19balazs86 válasza Ősember (#160) üzenetére


19balazs86
tag

:R
Természetesen +oldható, csak túl sok mindent kellene átalakítani + akkor kicsit lassabb lenne, mert most úgy van megoldva, h mind1ik hirdetésnek elindít 1 külön folyamatot és olyan mint a F1 :)

[ Szerkesztve ]

(#162) 19balazs86 válasza Ősember (#160) üzenetére


19balazs86
tag

Meglehet tényleg oldani, de ahhoz 1 másik felület kellene, mert nem illik a mostanihoz

(#163) Hunter2 válasza 19balazs86 (#147) üzenetére


Hunter2
addikt

különösebben nem zavar csak gondoltam jól jöhet a bugreport neked.

(#164) Ősember válasza 19balazs86 (#161) üzenetére


Ősember
őstag

akkor igazabol csak a folyamatokat kene sorrendbe tenni, nem? :) hogy a user adja meg a prioritast, vagy valami.

ps.: ezeket csak tippelem, lovesem sincs az egeszhez :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#165) 19balazs86 válasza Hunter2 (#163) üzenetére


19balazs86
tag

Persze rendben thx :)

(#166) 19balazs86 válasza Ősember (#164) üzenetére


19balazs86
tag

Igen csak ahhoz legalább 3 +gombra lenne szükség, mert fel le tolni a prioritást és 1 másik UP gomb ami sorban halad.
A mostaninál úgy értettem a F1-et, h mind1ik elindul és az nyer aki gyorsabb éppen a PH-tól függ, de a lényeg, h nem vár 1ik sem a másikra, hanem mind1ik csinálja a maga dolgát, így gyorsabb

(#167) 19balazs86 válasza Ősember (#164) üzenetére


19balazs86
tag

Meg a hirdetések lekérése is pont ugyan így megy.
Könnyebb és szebb lenne 1 olyan program, ami a Te PH beállításaid veszi figyelembe és úgy működne, ami neked jó...

szerk.: Legközelebb csak vasárnap este leszek, mindenkinek minden jót.

[ Szerkesztve ]

(#168) Fecogame


Fecogame
veterán

Ezt úgy lehetne, hogy fentről lefele indulva uppolna a progi, és így be is tudnánk lőni a sorrendet ;)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#169) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Miért PH upper ha Hardveraprón uppol?
Mellesleg fel sem tudom telepíteni..

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#170) p0rn válasza 19balazs86 (#140) üzenetére


p0rn
tag

hali fel van rakva a 3.5 sp1 és igyse okés jah és teljesen updatelt vistás gépeen se megy

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#171) p0rn válasza p0rn (#170) üzenetére


p0rn
tag

[link]

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#172) RootRulez


RootRulez
félisten

Nem tudom, mit kókányoltok vele, nekem mióta fent van tökéletesen működik...
.net 3.5, tűzfalon átenged (ha kérdezi) és fasza. Sztem nem a programmal van gond...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#173) p0rn válasza RootRulez (#172) üzenetére


p0rn
tag

érdekes van 2 gépem és egy netbook mindre külön töltöttem le egyiken se megy egyiken sp3 xp van full updates tüzfal kilőve a pü-ket jelzi ha jön csak a hirdetéseimet nem látja a másikon vista ugyan ez megy ott is és a netbookon is amin megintcsak xp van de igazad van veszek uj gépet mert tuti az a nemjo meg veszek minden oprenszerhez egy gépet mert tuti ne ma progi a hibás!

én személy szerint a készítőtöl várok ötleteket nem szeretem az okoskákat!szerintem aki csinálta a progit jobban tudja mi lehet a baj

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#174) RootRulez válasza p0rn (#173) üzenetére


RootRulez
félisten

nekem Gépen 2 oprendszer, mindkettővel megy + egy virtuális gép

═════════════════════════════════════════

(#175) p0rn válasza RootRulez (#174) üzenetére


p0rn
tag

na szé hát igen ez valahogy érthetelen h mi a baj:S pedig érted 3 fajta gép 3 fajta oprendszer és ugyan az a hiba:S

Megbízhatóságom: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=p0rn&submit=

(#176) mattpaksi


mattpaksi
tag

Kössz a progit nagyon odabax, így sokkal egyszerűbb az up, és nem kell megnéznem 5 percenként az oldalt ha várok egy levelet. Még egyszer, kössz!!! :R :R :R

A ROCK örök és elpusztíthatatlan!!!

(#177) Daemon09


Daemon09
őstag

Köszi a progit, ez jól jön! Eddig az elődöt használtam, amit Lortech kolléga gyártott. :R

(#178) scope2007


scope2007
addikt

nálam is 100%osan fut azóta.. 1 hiba se volt

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#179) 19balazs86 válasza mattpaksi (#176) üzenetére


19balazs86
tag

Hy all!

Sorry, de most értem haza.

thx: mattpaksi, Daemon09, scope2007 :R :R :R

(#180) 19balazs86 válasza Winner_hun (#169) üzenetére


19balazs86
tag

A régi fent volt eddig neked?
Mert ha igen és úgy próbálod telepíteni nem minden esetben írja felül a régit. Akkor uninstallálni kell a régi verziót és csak utána tudod feltelepíteni az újat.

szerk: ja és azért PH upper, mert mikor elkezdtem, akkor még PH volt és nekem az is marad, mert rövidebb is a név és jobban is hangzik :)

[ Szerkesztve ]

(#181) 19balazs86 válasza p0rn (#173) üzenetére


19balazs86
tag

Nem a gépeddel és nem is a programmal van a gond.
1 dologra tudok tippelni, h neked a PH valamiért más módon jelenhet meg, mert ott ahol van a "saját hirdetéseim" cucc, arról a részről olvassa ki a hirdetéseid és gyűjti össze az adatokat, ezért lehet az, h valami más dolog lehet nálad, mert ha nem talál ott adatot, akkor írja ki, h "nincs hirdetésed".
De ezt sajnos nem tudom +nézni így, mert ahhoz ugye a Te profilodba kellene belépnem.
És azért sem tudom mi lehet pontosan a hiba, mert a ~50 ember aki használja a progit, senkinek sem volt ilyen gondja.
1enlőre sorry, majd még akkor kitalálunk valamit,

ui.: Ha globálisan változik valami, akkor mindenkinél lehet hiba, amit természetesen én is észreveszek és akkor javítom is 1ből.

(#182) sagesz93


sagesz93
addikt

Hi!
Mondjuk a logót én kicseréltem egy általam szerkesztettre, mert a rocketdock-ban elég pixeles volt az alaplogó.
Ettől függetlenül nagyon jó a progi, sokkal egyszerübb így az uppolás!!
:R :R

(#183) 19balazs86 válasza sagesz93 (#182) üzenetére


19balazs86
tag

thx, :R
Kaptam pü-t 1ik PH-s arctól, h ő szívesen csinálna új icon-t és új gombokat PS-opban és nem-e lehetne azokat a programba betenni.
Természetesen erről lehet szó és majd ha kész lesz be is kerülhet :)

(#184) sagesz93 válasza 19balazs86 (#183) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát nekem igy is megfelel, saját magam miatt cseréltem mivel a rocketdock-ba kellenek a nagy ikonok. Ezért kicsit megbütyköltem, de hát ez nem ront semmit a progin. De nem rossz ha meg van csinálva, jobb lesz a "minőségérzet :DDD "

(#185) 19balazs86 válasza sagesz93 (#184) üzenetére


19balazs86
tag

Ha valaki nem PS-ban hanem esetleg vektorgrafikus eszközzel csinálja meg akkor még szebb lenne. Főleg ha Vistát vagy win7et használ az illető.

(#186) 19balazs86 válasza p0rn (#175) üzenetére


19balazs86
tag

Van 1 másik ötletem is, h deríthetnénk ki mi a hiba anélkül, h belépnék a profilodba.
Belépsz pl, ide és elmented firefoxal a weboldalt, amit elküldesz nekem. Fontos, h mentéskor ne legyen semmi olyasmi fent, ami a PH weboldalán az elrendezést módosítja

(#187) sagesz93 válasza 19balazs86 (#185) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát ezt a logót kivágtam egy képből paintel :DDD
Ennyi a grafikus tudásom kb. :)

(#188) mattpaksi válasza sagesz93 (#187) üzenetére


mattpaksi
tag

vigyázz mert még a végén azt is elrontod!!! :P

A ROCK örök és elpusztíthatatlan!!!

(#189) sagesz93 válasza mattpaksi (#188) üzenetére


sagesz93
addikt

Valószínű :) Ezt talán még te is megtudod csinálni.
Mit is rontottam én el neked? :D(jah a 10gigás vinyót)

[ Szerkesztve ]

(#190) mattpaksi válasza sagesz93 (#189) üzenetére


mattpaksi
tag

De azt nagyon!!! :((

A ROCK örök és elpusztíthatatlan!!!

(#191) Winner_hun válasza 19balazs86 (#180) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez az első verzió amit kipróbáltam volna, olvastam hogy mit kéne tenni...:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#192) RootRulez


RootRulez
félisten

Hejj!!

Nem teszel bele egy olyan gombot, amivel csak a bepipáltakat uppolja? (a mindent uppol mellé) a gombja meg ilyesmi is lehetne: Lehet nincs értelme, de 1-2 alkalommal jól jött volna...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#193) Ősember válasza 19balazs86 (#167) üzenetére


Ősember
őstag

ertem a helyzetet :K a megvaloszitast teljesen rad bizom es nem is akarlak siettetni :N meg megvan az eredeti ph upper, szoval az kiszolgal amig itt nincs sorrend :)) ha ez meglesz akkor reszemrol teljesen kifogastalan a dolog, szoval csak igy tovabb :R

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#194) 19balazs86 válasza RootRulez (#192) üzenetére


19balazs86
tag

Most is így működik, ha nem így lenne akkor nem lenne értelme a bepipálgatásnak, de majd módosítom a gomb képét, h 1értelműbb legyen :)

Winner_hun: De akkor most már működik?

(#195) 19balazs86


19balazs86
tag

mattpaksi és sagesz93 kérlek beszéljétek meg máshol ha gondotok lenne 1mással...

(#196) 19balazs86 válasza Ősember (#193) üzenetére


19balazs86
tag

Ha jól tudom akkor neked állandóak a hirdetéseid, mindig ugyan azokkal dolgozol és csak néha adsz hozzá vagy veszel el belőlük.
Az utolsó hozzászóló mennyire fontos számodra? Vagy kapsz levélben értesítőt?

(#197) Winner_hun válasza 19balazs86 (#194) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#198) 19balazs86 válasza Winner_hun (#197) üzenetére


19balazs86
tag

Mintha Fecogame-nek is lett volna hasonló problémája.
Próbáld meg újra rakni a .net framework-öt

(#199) 19balazs86 válasza RootRulez (#192) üzenetére


19balazs86
tag

A köv. verzióban már pont ilyen lesz a képe és fel is írtam a weboldalra.

(#200) Ősember válasza 19balazs86 (#196) üzenetére


Ősember
őstag

igen, allandoak :K utolso hsz nem fontos, levelben kapok ertesitot es a gmail notifier szol, ha levelet kapok, szoval ezzel nincs gondom

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.