Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) 19balazs86 válasza GeryPc (#850) üzenetére


19balazs86
tag

Este módosítok 1 kicsit a progin és elküldöm neked tesztelgetni.

szerk.: Ha 9-10h-ig nem küldöm el, akkor írj rám, mert lehet fáradtan érek haza és olyankor elég feledékeny vagyok. Köszi.

B.

[ Szerkesztve ]

(#852) 19balazs86 válasza GeryPc (#850) üzenetére


19balazs86
tag

Ment a levél a freemail-os címedre.

(#853) GeryPc válasza 19balazs86 (#852) üzenetére


GeryPc
senior tag

köszi megkaptam majd jelzem hogy ezzel mi a helyzet :R

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#854) GeryPc válasza 19balazs86 (#852) üzenetére


GeryPc
senior tag

Amit átküldtél ugyan azokat a hibákat csinálja mint amit eddig is használtam :(

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#855) 19balazs86 válasza GeryPc (#854) üzenetére


19balazs86
tag

Sajnálom. Haver mondta, h neki segített. Lassabb volt, de biztosabb :)

(#856) konzone


konzone
csendes tag

Hali. Nekem ezt a hibát dobja ki. Frissen telepített .NET 3.5 van, restart megvolt. Mi lehet a gond?:S

Üdv, konzone.

(#857) netseft


netseft
aktív tag

Valami körülbelüli időpont van már új verzióval kapcsolatban?
Újabban a HardverApró annyira lassú (böngészés közben is), hogy az Upper napi szinten többször megfekszik a hirdetések lekérésnél (néha már uppolásnál is), főleg délután/este, pláne a mostani 15 hirdetésemmel. :(

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#858) 19balazs86


19balazs86
tag

konzone
Milyen op rendszerre raktad fel?

netseft
Ha sikerült találnom olyan megoldást, amitől nincs ez a gond, akkor szinte 1ből fel kerülne, de eddig akár mivel próbálkoztam mindig volt valami bug, ami miatt nem volt jó... :W

[ Szerkesztve ]

(#859) netseft válasza 19balazs86 (#858) üzenetére


netseft
aktív tag

Azt hittem be van drótozva valamilyen timeout a lekérésre, mert nagyjából mindig ugyanannyi idő alatt döglik meg, de gondolom akkor mégsem ilyen egyszerű.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#860) 19balazs86 válasza netseft (#859) üzenetére


19balazs86
tag

Nem sajnos a TimeOut nem segít. Hiába írok be neki több értéket, attól nem akarja betölteni később sem. Elég pipa is vagyok rá emiatt...

(#861) konzone válasza 19balazs86 (#858) üzenetére


konzone
csendes tag

Egy sima mezei Win XP SP2 Prof. op.rendszerre.

Üdv, konzone.

(#862) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

voltmár kérdés?

portable verzió van tervezve?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#863) 19balazs86 válasza Mr.Csizmás (#862) üzenetére


19balazs86
tag

Igen volt már kérdés.

Azt beszéltük, h aki akarja megcsinálja magának, mert sok macerával jár, mivel kell hozzá a .net, media player...

B.

(#864) konzone válasza 19balazs86 (#858) üzenetére


konzone
csendes tag

Nos? :/ Valami megoldást tudsz?:S :F

Üdv, konzone.

(#865) 19balazs86 válasza konzone (#864) üzenetére


19balazs86
tag

Küldtem 1 mailt. Próbáld ki hátha menni fog.

(#866) konzone válasza 19balazs86 (#865) üzenetére


konzone
csendes tag

Sajnos ugyan az a hibajelenség. Tölt, tölt, tölt aztán "A program leállt, elnézését kérjük" ... stb. A sablon XP szöveg. :W Pedig szeretném használni a programot, jónak tűnik :F :((

Üdv, konzone.

(#867) Peter Kiss válasza konzone (#866) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Próbáld SP3-as XP-n.

(#868) konzone válasza Peter Kiss (#867) üzenetére


konzone
csendes tag

Épp most próbáltam vele, mondom felteszem lesz ami lesz :( De nem megy :( Bosszantó :((

Üdv, konzone.

(#869) Peter Kiss válasza konzone (#868) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Csak simán feltoltad a működő rendszeredre? :U Még elindult? :Y

(#870) konzone válasza Peter Kiss (#869) üzenetére


konzone
csendes tag

Frissítést szedtem le a microsoft oldaláról. Egy iso file. Miért ne indulna?

Üdv, konzone.

(#871) 19balazs86 válasza konzone (#870) üzenetére


19balazs86
tag

A legjobb ha már alapba úgy van megcsinálva a lemez, h SP3-as.

(#872) 19balazs86 válasza netseft (#828) üzenetére


19balazs86
tag

Ment 1 mail.

Módosítottam, hogy a privát üzenetek beállításánál 1 CheckBox segítségével egyszerűen lehessen választani, h folyamatosan legyen hang és buborék jelzés vagy pedig csak 1x.

(#873) konzone válasza 19balazs86 (#871) üzenetére


konzone
csendes tag

Szóval kész? Ennyi? Sosem fogom használni?

Üdv, konzone.

(#874) Peter Kiss válasza konzone (#873) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

A mostani rendszereddel nem valószínű. :(

(#875) konzone válasza Peter Kiss (#874) üzenetére


konzone
csendes tag

Miért is? Egy tök alap mezei XP...

Üdv, konzone.

(#876) Peter Kiss válasza konzone (#875) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Csak egy apró omentumot ragadnék ki az egészből. Mikor az SP pakkot utólag telepíti valaki, akkor jó eséllyel felülír olyan rendszerfájlokat, amelyek megváltozásakor összeomolhat a rendszer. Drivereknek sem mindegy, milyen SP pakkos rendszerre tolod fel őket. Windows XP-nél ez nagyon igaz, rettenetesen kell vele vigyázni. Mielőtt elkezdték fejleszteni a Vista-t, nem véletlenül dobták ki a Windows 99%-át a kukába (~50 millió programkód).

Azt tudom mondani, hogy telepítsd újra a gépedet egy SP3-as lemezzel, legfrissebb meghajtókkal, és .NET-tel..Semmi gondod nem lesz, ha az oldal szerinti leírással dolgozol, illetve a programmal kapcsolatos dolgokat is betartod.

(#877) Atos23


Atos23
senior tag

Hali!

Több, mint egy éve használom az Uppert, elégedetten :R

Viszont talán sokan jeleztétek: Az esti netezős csúcsidőszakban mondjuk 18.00-22.00 között lehetetlen Uppolni, azt írja, hogy nincsen hirdetésem. :( Hajnalban, reggel inden tökéletes és gyors.

Ez minden bizonnyal az ATW és a Prohardver szerverfoglaltsága, és a sok áppoló miatt van, mert amikor még nem volt olyan elterjedt a progi, bármikor tudtam használni.

Ha ez az ATW miatt van, nem lehetne esetleg a programot másik, gyorsabb, de szintén ingyenes szolgáltatóra áttenni? Vagy mit javasoltok kollektíve a felgyorsításra?

:)

(#878) 19balazs86 válasza Atos23 (#877) üzenetére


19balazs86
tag

Helló!

A hiba oka a PH leterheltsége miatt van inkább.
Semmi köze az ATW-hez vagy, h a program mennyire elterjedt. Akár millióan is használhatnák nem befolyásolná.

Épp most sikerült némiképp javítanom rajta. El is küldöm nemsoká, h próbáld ki :)

(#879) Atos23 válasza 19balazs86 (#878) üzenetére


Atos23
senior tag

Oksa, várom Köszönettel :) Ha mailre küldöd akkor nfa(a)chello.hu :R

(#880) 19balazs86 válasza Atos23 (#879) üzenetére


19balazs86
tag

Ok, oda elküldtem.
netseft kolléga is +kapta :)

[ Szerkesztve ]

(#881) Atos23 válasza 19balazs86 (#880) üzenetére


Atos23
senior tag

Megkaptam, köszi :R

Lekérés közben nem akadt el, és mind a 15 hirdetést feluppolta. Holnap-holnapután adok visszajelzést, hogy sikerül neki a csúcsidőben működnie :R

(#882) netseft válasza 19balazs86 (#880) üzenetére


netseft
aktív tag

Köszönöm az előzőt és ezt is (itt is), eddig a hangjelzéses teljesen jónak tűnt, majd nyúzom ezt is.

A tray ikonos animálást (színezés, forgás, kis levél az ikon felett) új üzenetkor említettem már itt és emailben is, az igen hasznos lenne.
Lehetne még a programnak egy "silent mode"-ja is, azaz a hang/buborék beállításnál a legelején lenne egy checkbox, ahol ki lehetne kapcsolni ezeket a jelzéseket (ekkor letiltódna az ablakban minden további komponens), és csak a tray ikonos jelzés történne diszkréten.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#883) konzone válasza Peter Kiss (#876) üzenetére


konzone
csendes tag

Nos. Újratettem egy érintetlen XP SP3-as rendszert. a phupper.com-ról leszedtem a .NET 3.5 SP1-et. Újraindítottam.

És mindent úgy csináltam ahogy mondtál, mégsem fut. Szóval akkor??? Most már kicsit idegesítő .....

Üdv, konzone.

(#884) Peter Kiss válasza konzone (#883) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Tűzfal?

(#885) Atos23 válasza konzone (#883) üzenetére


Atos23
senior tag

Szerintem ne diktálj ilyen hangnemet egy ingyenes program esetében. Örüljünk, hogy valaki dolgozik helyettünk, és rendelkezésre áll munkájának gyümölcse. Telepítsd újra a megdőlt, feltehetően eredeti Windowsod, amit ha szabályosan és joghoz illően Windows Updatelsz, működnie kell. :K

[ Szerkesztve ]

(#886) Atos23 válasza 19balazs86 (#880) üzenetére


Atos23
senior tag

Ma 18.05-kor szépen feluppolt 15 hirdetést. Voltak 1-2 másodperces akadások, de az Up egy nyomásra végigment mind a 15-ön. :R Gondolom megnövelted a várakozási időt a szerver válaszára? :)

(#887) netseft


netseft
aktív tag

A mai 15 és 19 órás időzített up-olásom 14 hirdetéssel hibamentesen lezajlott, hetek óta nem volt ilyen, eddig nagyon elégedett vagyok a módosítással.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#888) konzone válasza Atos23 (#885) üzenetére


konzone
csendes tag

Igen is eredeti a WIndows-om, a PH Uppert használók szerintem többségével ellentétben...

Üdv, konzone.

(#889) konzone válasza Peter Kiss (#884) üzenetére


konzone
csendes tag

Kikapcsoltam, ua. a hibajalenség :F

Üdv, konzone.

(#890) The DJ


The DJ
addikt

Látom van itt egy módosított verzió, amivel nincsenek timeout gondok. Ha nem nagy gond én is elkérném, mivel 13 hirdetésem van és egyszerűen nem tudom az utóbbi időben egyszerre upolni őket, az első néhány után mindig megszakad. Ha pedig újra le akarom kérni a hirdetéseimet, akkor azokat csak reggel vagy hajnalban engedi, ellenkező esetben mindig megszakad.

Nagyon idegtépő, egyesével pedig megőszülök, mire mindet felupolom.

Egyébként le a kalappal a program és a készítő előtt, sokak életét teszi könnyebbé :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#891) 19balazs86 válasza Atos23 (#886) üzenetére


19balazs86
tag

Igen 1 kicsit azt is, bár a legnagyobb gond azzal volt, hogy hirtelen mind a 15 hirdetésed elkezdte bombázni a PH-t és így nem győzött vele. Ezt kicsit korlátoztam, de még így is a legjobbnak az bizonyult, mikor 1x-re csak 1et kérdezett és UP-olt. Ha ez így nem válik be, akkor lehet lassítani kell, h biztosabb legyen.
:R

(#892) 19balazs86 válasza konzone (#889) üzenetére


19balazs86
tag

Nehéz így látatlanban +mondani mitől lehet gond. Mert több száz embernél megy és nem futottam még bele ebbe a hibába...
Én tegnap 3h-t szívtam mire rájöttem miért nem képes ellenőrizni a leveleimet 1etlen 1 program sem... vicc, néha mi okoz hibát....

(#893) 19balazs86 válasza The DJ (#890) üzenetére


19balazs86
tag

Repült 1 mail-ben :)
:R

(#894) The DJ válasza 19balazs86 (#893) üzenetére


The DJ
addikt

Hálás köszönet :R

Egyelőre jónak tűnik, upolta hiba nélkül az összes hirdetésem.

Ha gond lenne vele majd beszámolok róla.

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#895) netseft


netseft
aktív tag

Ma próbáltam aktívan használni a béta programot csúcsidőben is, elég jól teljesít. Egyszer sikerült megfektetni most pár perce, 9/14 hirdetés lekérésénél leállt (nincs hirdetésed), ismételt lekérés sem működött (percekig használni sem lehetett, aztán nincs hirdetésed hibaüzenet), de újraindítás után ismét lekérte szépen, itt a hivatalos verzió tuti beadta volna a kulcsot. Szóval csak így tovább, szívesen tesztelem a további bétákat is, napi szinten többször is használom a programot, általában sok hirdetéssel. :R

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#896) 19balazs86 válasza netseft (#895) üzenetére


19balazs86
tag

Küldtem még 1 zip-et :)
:R :R :R

szerk.:
Ebben már 1x-re csak 1 szál fut a hirdetések lekérésekor és az UP-oláskor is, így nem veszik el 1mástól a sávszélességet.
Észrevehetően lassabb, de így szerintem még kevesebb lesz a hiba...

[ Szerkesztve ]

(#897) netseft válasza 19balazs86 (#896) üzenetére


netseft
aktív tag

Köszönöm, majd nyúzom ezt is, aztán írok. :R

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#898) Atos23 válasza 19balazs86 (#896) üzenetére


Atos23
senior tag

Kaphatok belőle? :) :R

(#899) 19balazs86 válasza Atos23 (#898) üzenetére


19balazs86
tag

Ment az előzőleg megadott címedre :)

(#900) Atos23 válasza 19balazs86 (#899) üzenetére


Atos23
senior tag

Megkaptam, köszi, mostani csúcsidőben szépen és üzembiztosan Uppol. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.