Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) 19balazs86 válasza Phvhun (#1100) üzenetére


19balazs86
tag

Majd +nézem :)

Köszi :R

(#1102) Phvhun válasza 19balazs86 (#1101) üzenetére


Phvhun
őstag

Ja és beállításokat automatikusan beolvashatná, és azalapján vehetné az első vagy az utolsó hsz-t az "utolsóhszírójanevének" kiírásához.

Egyetemista vagy amugy ?

(#1103) poli27


poli27
veterán

Nah a fiztős apró miatt sajnos ennek a jó kis proginak is lőttek :S

(#1104) 19balazs86 válasza poli27 (#1103) üzenetére


19balazs86
tag

Igen, mint sok minden másnak :W :O , ami jó volt, de ne is menjünk bele... :O

(#1105) netseft válasza poli27 (#1103) üzenetére


netseft
aktív tag

Nem feltétlenül. Elvileg lesz upolás, de lehet az sem ingyen, mondjuk így ennek a funkciónak tényleg lőttek, ha nincs ingyenes alternatíva. Viszont az utolsó hozzászóló figyelése és a privátok jelzése továbbra is igen hasznos lehetőség.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#1106) 19balazs86 válasza netseft (#1105) üzenetére


19balazs86
tag

Majd lesz valami, ha 1x látjuk milyen is lesz az új rendszer.

(#1107) netseft válasza 19balazs86 (#1106) üzenetére


netseft
aktív tag

Így van, majd elválik mi lesz. Csak azért írtam, nehogy egyesek már most temessék a programot.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#1108) Phvhun válasza netseft (#1107) üzenetére


Phvhun
őstag

Ha csinálnak normális api-t private/public key-es megoldással, akkor megnyílna a lehetőség az ilyen külső segédprogik előtt.

(#1109) 19balazs86


19balazs86
tag

Figyelem
Az oldalra felkerült a már említett új PhUpper :)

[ Szerkesztve ]

(#1110) San398 válasza 19balazs86 (#1109) üzenetére


San398
őstag

Letöltve, telepítve! Köszönöm az új verziót! Csak én érzékelem úgy, hogy gyorsabban indul vagy tényleg gyorsult? (.NET verzió)

[ Szerkesztve ]

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1111) 19balazs86 válasza San398 (#1110) üzenetére


19balazs86
tag

:R
Nem csak az indulása gyorsabb hanem a többi folyamat is pörgősebb és ami még nem elhanyagolható a sávszélre sem olyan érzékeny mint a .NET-es.

Szerk.: Jah, h a .NET-esre gondoltál. Annak az indulását nem éreztem sokkal gyorsabbnak... nem tudom.

[ Szerkesztve ]

(#1112) Atos23


Atos23
senior tag

Köszönjük az Új Uppert :R

A jelzett hardveraprós jelentős változások miatt voltaképpen jelentőségét veszítheti a program? :U

(#1113) 19balazs86 válasza Atos23 (#1112) üzenetére


19balazs86
tag

Ez attól függ, h miket fognak változtatni az oldalon. De amúgy igen lehetséges.

(#1114) Lajkó


Lajkó
őstag

Reménykedem, hogy megmarad egy két opció! :K

és persze kíváncsi vagyok a vállalkozó szelleműek véleményére új Upper-ről! Mennyire stabil gyors, stb....? :B

(#1115) 19balazs86 válasza Lajkó (#1114) üzenetére


19balazs86
tag

Próbáld ki Te is. Nem 1 olyan dolog, amitől ennyire tartani kellene...
Szóval hajrá. 2 perc az egész :)

[ Szerkesztve ]

(#1116) Lajkó válasza 19balazs86 (#1115) üzenetére


Lajkó
őstag

Rámentem, de mivel kell megnyitni? :F
Adobe reader 9 hibát jelez...

Szerk: Elnézést, elkerülte a figyelmem az infó! :R

[ Szerkesztve ]

(#1117) Lajkó válasza 19balazs86 (#1115) üzenetére


Lajkó
őstag

Telepítettem az Adobe Air-t, de még mindig semmi... :U

(#1118) Peter Kiss válasza Lajkó (#1117) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Ha fent van az AIR, akkor csak duplán rá kell kattintani az .air kiterjesztésű csomagra. Elképzelhető, hogy szükséges előtte egy újraindítás. (Windows)

(#1119) Peter Kiss válasza Peter Kiss (#1118) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Feltelepítettem egy tök szűz XP-t (na, jó, IE8 meg a WMP11 telepítve), majd felraktam az Adobe AIR-t. Mikor feltelepült, azonnal, mindenféle újraindítás nélkül elindítottam az airphupper_0.8.3_setup.air-t, és simán felment, indult a program, UP-olt. A Windows Firewall is be volt kapcsolva, még csak kivételnek sem kellett felvenni (XP tűzfala nem ellenőrzi a kifelé irányuló forgalmat).

(#1120) ch003067


ch003067
addikt

Sziasztok!
Ugye fent van nekem is a PH Upper 2 , és mikor belépek, azt írja hogy van új program, meg hogy töltsem le. Most ezt letöltöttem, mivel így nem tudok belépni, lejött ez a fájl, pontosabb nevén airphupper_0.8.3_setup.air, és ugyan azt írja ki a progi, amikor el akarom indítani, mint az előbb.
Ilyenkor mi a teendő? Tudna valaki segíteni?
Előre is köszönöm :R

(#1121) Kommy


Kommy
veterán

Nagyon jó lett az új oldal, és köszönöma reklámot :) :R

(#1122) Lajkó válasza ch003067 (#1120) üzenetére


Lajkó
őstag

Ezen az oldalon olvasd el az utolsó két sort, és kövesd az utasításokat! Elméletben ezután duplaklick a letöltött airphupper_0.8.3_setup.air-filera, és telepíti. ;)
Gyakorlatban én először próbáltam társítani az Adobe Reader 9-hez, de nem ismerte fel, most meg hiába raktam fel az adobe fentebb említett plugin-ját az Air-t, nem akarja telepíteni hibaüzire hivatkozva: Something went wrong trying to isntall to application. Please instal the latest version of Adobe Air from.
Na ott meg a 2.5.1-es verzsön van fent, de hiába, azzal sem megy!
Valakinek ötlet? :U

(#1123) Peter Kiss válasza ch003067 (#1120) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Neked nem az AIR-es kell, hanem az 1.6.2-es PH Upper 2. 2 program, 2 külön névvel, ugyanazzal a céllal.

Ha az AIR-est akarod használni, akkor fel kell tenned az Adobe AIR-t előbb.

(#1124) Peter Kiss válasza Kommy (#1121) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Köszönöm, és ahogy megbeszéltük. :)

(#1125) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Szolgálati közlemény

Tudom, egy szemét állat vagyok, ami miatt letiltottam a régi verziókat, de mivel kijavítottam az eddigi statisztikai adatokat, nem szeretnék még több régivel találkozni. Nem sokan voltak már, akik nem álltak át azonnal vagy legalábbis hamar. Eddig -- azt hiszem -- semmilyen kérés nem volt a részünkről (legfeljebb tesztelési), most kérjük azt, hogy minden 1.6.0-ás (vagy netán régebbi) programmal rendelkező álljon át az 1.6.2-es PH Upper 2-re vagy az új, Adobe AIR platformos AirPhUpper-re.

Köszi!

---

Tipp operációs rendszer újratelepítés esetére:

Ha Windows XP-t vagy Vista-t használunk, akkor ajánlottabb az AIR, mert kisebb a platform telepítője, így, ha nem használunk másik .NET-es alkalmazást, nem kell felrakni a .NET 3.5 SP1-et.
Ha 7-t használunk, akkor a .NET-est azonnal lehet telepíteni, használni, nem kell külön telepíteni a .NET 3.5 SP1-et.
Természetesen ezektől el lehet térni. :)

(#1126) ch003067 válasza Lajkó (#1122) üzenetére


ch003067
addikt

Nagyon szépen köszönöm, nekem elsőre felrakta ;)
:R:R

(#1127) VIBO


VIBO
őstag

yo ez az airphupper
most hogy a mobilnetem elérte a limitet és le van korlátozva 12-13KB/s-re csak ezzel tudom uppolni a sima phuppernek kevés a sebesség :) :R

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1128) Lajkó válasza ch003067 (#1126) üzenetére


Lajkó
őstag

Ennek örülök! :)
Annak már kevésbé, hogy leszedtem a gépről az Adobe Air-t, aztán az Adobe Reader 9-et, és restart! Ismét fel az Adobe 9, és utána az Air, de hiába, mert nem segített. Még mindig kéri az Air legfrissebb változatát! Az Adobe oldalán meg ugye nincs frissebb... :F
Ha valaki tudna megoldást, az kérem jelezze nekem!
Köszönöm!

Athlon64+: Vettem észre, úgyhogy átálltam én is a 1.6.2-re! :R
Igaz nem nagyon szeretem a bevált dolgokat piszkálni, lecserélni! Pl. még most is a Power DVD 6.0-át használok! :B

(#1129) VIBO válasza Lajkó (#1128) üzenetére


VIBO
őstag

ujrahuz win?
miért nem yo a rendes upper?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1130) Lajkó válasza VIBO (#1129) üzenetére


Lajkó
őstag

Win nem húz újra! :N
Nincs vele komolyabb gondom, csak kíváncsi lettem volna, hogy valóban gyorsabb-e az Air...

(#1131) 19balazs86 válasza Lajkó (#1130) üzenetére


19balazs86
tag

Igen gyorsabb és beéri kevesebb sávszéllel is... : (#1127) VIBO

Nem értem mi gond lehet, mert én már többször is frissítettem az AIR-t és az AdobeReader-t is, mivel mind2-nek jöttek ki újabb verziói.

Szerk.: Amúgy néha nem árt 1 újratelepítés. Bár ahhoz én lusta vok hozzá, így marad a ghost, ami pár perc és kész... Sokat számít, lehet érezni, h jobban pörög a rendszer 1 ilyen vissza ghostolás után. Jah és sokszor 500-600Mb-al kevesebb a memória foglaltság mikor elindul a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#1132) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Operációs rendszerek 2011-02-05

A Windows N/A az 1.6.2 előtti PH Upper 2-től származik.

[ Szerkesztve ]

(#1133) VIBO válasza 19balazs86 (#1131) üzenetére


VIBO
őstag

egyetértek ;)

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#1134) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

(#1135) 19balazs86 válasza Peter Kiss (#1134) üzenetére


19balazs86
tag

:R

(#1136) San398


San398
őstag

Az AIR-es verziónál nincs automatikus belépés és időzíthetőség vagy csak én nem találom?

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1137) 19balazs86 válasza San398 (#1136) üzenetére


19balazs86
tag

1enlore nincs. Max akkor fogok meg foglalkozni vele ha kiderul milyen lesz az uj PH.

(#1138) San398 válasza 19balazs86 (#1137) üzenetére


San398
őstag

Köszönöm a választ.

-----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

(#1139) RootRulez


RootRulez
félisten

Az AIR upper megjelenése óta hányszor töltötték le a "hagyományos" PH upper 2-őt? Az AIR-nak elég kevés az a 180akárhány. Megmondom őszintén nekem is jobban adja a "régi"... Talán a bubogás miatt, de ezt tudod is :DDD

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#1140) Peter Kiss válasza RootRulez (#1139) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

http://phupper.com/alkalmazas/ph_upper_2/changelog

(#1141) Lajkó válasza 19balazs86 (#1131) üzenetére


Lajkó
őstag

Dobtam egy új Win-t, és teljesen jól teljesít az AIR! :K
Bár elég sok funkció hiányzik még belőle, lehet hogy ezért is, de sokkal használhatóbb, stabilabb, gyorsabb a progi! :R
Tudom hogy nem akarjátok piszkálni, amíg ki nem derül, hogy mi lesz az oldallal, de mi lesz ha csak fél év múlva születik meg az oldal végleges, új formátuma? :F

(#1142) 19balazs86 válasza Lajkó (#1141) üzenetére


19balazs86
tag

Igen így van ahogy írtad, gyorsabb és stabilabb, bár kicsit kevesebb feature-el rendelkezik.
Amint lesz hír arról mikor mi várható az oldallal kapcsolatban, mérlegelünk és ha így lesz ahogy írtad a pl.: fél évet, akkor még érdemes időt fektetni bele.

Ha valaki talál infót, tolja ide a fórumra, mert én nem biztos, h 1ből észre veszem...

(#1143) Peter Kiss válasza 19balazs86 (#1142) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Márciust emlegettek, szóval nem lesz az messze. Csúszást kizártnak tartom, nem engedhetik meg.

(#1144) huntermati


huntermati
tag

Windows mobilra is lesz PhUpper? :)

(#1145) 19balazs86 válasza huntermati (#1144) üzenetére


19balazs86
tag

Egyenlőre dőljön el mi lesz a PH sorsa utána még bármi lehet :)

(#1146) Lajkó válasza 19balazs86 (#1142) üzenetére


Lajkó
őstag

Én figyelgetem, mert szívügyem! :D
Ami nekem nagyon hiányzik, az utcsó hozzászólás bármilyen jelzése! Ha ez meglenne, akkor nem is vinnyognék itt tovább... :U

Athlon64+ Ugyan miért ne tehetnék meg?
Aki Überkocka, az úgy is kiseggeli, mert ráér. Akinek hirdetése van, az meg egyenesen örül a plussz időknek! :U
Annyira azért nem szorongatja a PH-t a konkurencia, nem kell kétségbe esni! ;)

(#1147) Kommy válasza Lajkó (#1146) üzenetére


Kommy
veterán

Mivel külső cég csinálja és valaószínűleg kaptak egy határidőt mire készen kell lenniük. :B

(#1148) Lajkó válasza Kommy (#1147) üzenetére


Lajkó
őstag

Igen, valóban... Mentségemre szóljon, hogy egy ideje nem olvasom a híreket, mert ebben a témában már az első topic is szíven ütött rendesen.... :(

(#1149) netseft


netseft
aktív tag

Információmorzsák a boszorkánykonyhából

Szóval UP-olás lesz, akik vesznek "bérletet", azoknak mindenképpen hasznos lesz továbbra is a program. A többieknek pedig szintén jól jön a privát értesítő és az utolsó hozzászóló funkció.

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#1150) 19balazs86 válasza netseft (#1149) üzenetére


19balazs86
tag

:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.