Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) 19balazs86


19balazs86
tag

A telepítő azért kell mert sokan nem olvasnak és ha nincs fent .net akkor legalább a program feltelepíti.

(#252) pszihó


pszihó
aktív tag

T. 19balazs86
Köszi tényleg baromi kurva jó.
Aki meg fikázza az @@@@@@@@@@@@@@@@ be kaphatja az összes............. :C

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#253) 19balazs86 válasza pszihó (#252) üzenetére


19balazs86
tag

:) :R

(#254) pszihó válasza 19balazs86 (#253) üzenetére


pszihó
aktív tag

kajakra jó mit összeszaroztam az upolással.
jók a linkek megbizhatóság csalók meg a jók.
:C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C :C
ja meg löki a priviket

[ Szerkesztve ]

Samsung S9 tab 5g (8/128) 1970 08 09.

(#255) dave93


dave93
őstag

Nagyon hasznos a progi, igényesen van megcsinálva, nagyon szépen köszönjük, sokkal egyszerűbb így :R

(#256) RootRulez


RootRulez
félisten

UP!!

═════════════════════════════════════════

(#257) 19balazs86 válasza RootRulez (#256) üzenetére


19balazs86
tag

lol hát ez nagyon tetszik :)

(#258) RootRulez válasza 19balazs86 (#257) üzenetére


RootRulez
félisten

kitettem magamért ;]

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#259) hackeeeee válasza _Oscar (#248) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát én ezt nem tudtam, hogy így van... De annak idején én minden újracsatlakozásnál új ip-t kaptam. Lehet kb 3 4 év alatt változott a rendszer, nem tudom. :D

Véleményem szubjektív...

(#260) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ma elindítom a PH! upper 2-t, erre kiírja, hogy 1 új üzenet. Kérdem wtf? Biztos kijött egy új verzsön.... Megnézem. Erre pü.-hez vezet. Itt esett le az állam. Okos fejlesztés. :K
Ez valós idejű, vagy x időnként frissít, vagy csak indításkor?

(#261) Peter Kiss válasza Vasinger! (#260) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Tessék olvasni a weboldalt, minden fent van. ;)

(#262) 19balazs86 válasza Vasinger! (#260) üzenetére


19balazs86
tag

Már az a legelső verzió óta ellenőrzi a program a priviket azóta csak annyi változott, h buborék formájában is jelzi a tálcán.
És válaszolva a kérdésedre percenként ellenőriz. Ha ráklikkelsz a buborékra vagy a programban a privi számlálóra +nyílik a böngészőben a privi oldal.

(#263) hackeeeee válasza Vasinger! (#260) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ezt már régóta tudja a program. Sebaj, néha addig nem fedezünk fel semmit, amíg nem vesszük észre. :D De amúgy ahogy alattam is írták, a honlapon le van írva. ;]

Véleményem szubjektív...

(#264) 19balazs86 válasza Vasinger! (#260) üzenetére


19balazs86
tag

És ha lerakod a tálcára a progit, akkor pedig direkt csak a priviket ellenőrzi és minimális lesz a memóriaigénye.

(#265) Gh0sT


Gh0sT
addikt

A telepítő elakadt a dotnet framework telepítésénél...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#266) 19balazs86 válasza Gh0sT (#265) üzenetére


19balazs86
tag

Sajnos előfordul néha...
Próbáld manuálisan telepíteni a .net framewrok-öt és utána a progit.

(#267) Gh0sT válasza 19balazs86 (#266) üzenetére


Gh0sT
addikt

2.0 nem elég neki?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#268) 19balazs86 válasza Gh0sT (#267) üzenetére


19balazs86
tag

nem, mert minimum 3.5

(#269) RootRulez


RootRulez
félisten

felvetődött bennem egy kérdés, bár szerintem igen lesz rá a válasz...
Tehát, ha nem lépek be PH-ra, de megy a progi akkor ahol nézitek a profilom, ott az utoljára feltűnt az az időpont lesz, amikor frissítette a progi a priviket vagy én frissítettem a hirdetés listát vele?

═════════════════════════════════════════

(#270) zsolesz010 válasza RootRulez (#269) üzenetére


zsolesz010
senior tag

Mivel a progi a profilodat használja a belépéshez, így mások azt látják, hogy fent jártál.

- - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

(#271) RootRulez válasza zsolesz010 (#270) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem akarok bujkálni, csak a szemrehányásokat akarom elkerülni, ha nem veszek észre egy hsz-t a hirdetéseim alatt... :U De akkor látszik ahogy sejtettem, mintha percenként frissítenék...

═════════════════════════════════════════

(#272) 19balazs86 válasza zsolesz010 (#270) üzenetére


19balazs86
tag

Így van. Máshogy nem is lehet, mert másnak nincs joga a PH-n a hirdetéseidhez.
Ha +nézed ezt a linket neked nincs hozzá jogod, mert az enyém, ha meg nem lépsz be akkor kéri, h lépj be...

(#273) 19balazs86 válasza RootRulez (#271) üzenetére


19balazs86
tag

Írd oda valahova, h miért frissül pont percenként a profilod, vagy nem tudom...
De most ez olyan dolog, h ha érdeked valamit eladni, akkor úgy is válaszolsz és ezt mások is tudják

(#274) RootRulez válasza 19balazs86 (#273) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem, jó az így...
Majd ha odafér az aláírásomba odaírom, hogy "PH Upper 2 User" vagy "PH Upper 2 PoWa"

═════════════════════════════════════════

(#275) RootRulez válasza RootRulez (#274) üzenetére


RootRulez
félisten

odafért ;]

═════════════════════════════════════════

(#276) Gh0sT válasza 19balazs86 (#268) üzenetére


Gh0sT
addikt

Megoldottam. :) Nagyon tetszik a dizájn, miben programoztad?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#277) 19balazs86 válasza Gh0sT (#276) üzenetére


19balazs86
tag

Köszönöm. Még szeretnék a designon változtatni, csak sajnos nincs hozzá jó érzékem.
WPF-ben csinátam, és emiatt volt a .net-es megszorítás. sorry, de ezért kell, ami szerintem megéri. Mert volt .net 2.0-ás alkalmazásom is ami ezelőtt több mint fél éve már tökéletesen működött, de közel sem tudott ennyit és nem volt ennyire okos, látványos.

(#278) Peter Kiss válasza 19balazs86 (#277) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

A felépítéssel, dizájnnal kapcsolatban lenne ötletem, ha összeszedtem minden gondolatom, "megrajzolom".

(#279) 19balazs86 válasza Peter Kiss (#278) üzenetére


19balazs86
tag

Csak valahogy úgy kellene, h a funkcionalitások ne változzanak, tehát csak a designt kelljen kicserélni... :R

(#280) Peter Kiss válasza 19balazs86 (#279) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Nos, fogalmam sincs, mennyire lesz megbontva a dolog (vagy, hogy hol a határ), de megcsinálom. Szerintem tetszeni fog, vagy csak remélem, hogy érdemesnek fogod találni arra, hogy változtass.

(#281) 19balazs86 válasza Peter Kiss (#280) üzenetére


19balazs86
tag

Majd látjuk.
Lényeg még az, h valamilyen formában méretezhető legyen a dolog. Mert most csak a fix mérettel rendelkező dolgok, pl felül a menü jbg-ből áll. A legjobb lenne vektorgrafikusan, azzal nem lenne gond...

(#282) Gh0sT válasza 19balazs86 (#277) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ez egy fejlesztői környezet, vagy csak dizájnolásra használod? Úgy értem, ha megvan a funkcionalitás, akkor csak a formokkal dolgozol utána WPF-ben?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#283) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Előre szólok, hogy belenyúltam a működésbe, de csak kicsit, és lehet, hogy így jobb is. Ha nem tetszik, kihagyod belőle (már, ha a design egyébként "bejön").

KÉP

Nem minden végleges, az ikonok, gombok mérete lehet kisebb (főleg a listában), betűk színével se sokat foglalkoztam.

(#284) 19balazs86 válasza Gh0sT (#282) üzenetére


19balazs86
tag

Ez 1 programozási nyelv, aminek a dizájnolása eltér az eddig megszokottétól (java swing és .net 2.0), mögötte pedig a .net framework, szinte minden ami benne van. Szóval ütős dolgokat lehet összehozni.
Keress rá arra a szóra, h silverlight, lehet telepítened kell hozzá a böngészőhöz 1 plugint. Olyasmi mint a flash, csak .net-es kód van mögötte nem pedig actionscript. Biztos találsz 1-2 jó kis animációs oldalt. Azért említem, mert az a szép a dologban, h teljesen hasonló módon lehet most már windows-os alkalmazásokban is ilyen jól kinéző animációt bevinni. Én is próbáltam az upperhez, mint a bejelentkező képernyő szép lassan eltűnése, hirdetések megjelenése és alul az upolások eredménye. Ha jobb érzékem lenne mindehhez, akkor még sokkal ütősebb is lehetne az upper.

(#285) 19balazs86 válasza Peter Kiss (#283) üzenetére


19balazs86
tag

Nem rossz a design, és tényleg van benne jó ötlet, csak sok mindent kellene máshogy megoldani már csak az 1 panelos megoldás miatt is. Sajnos most nem tudom mikor lenne annyi időm, h lényegesen nagy dolgokat tudjak megváltoztatni, mert ahhoz még rengeteg teszt is kellene, h tényleg minden jól működjön. +még nemsoká újra itt az 1etem is a nyakamon.
Egyébként :C :R Még visszatérünk rá :)

(#286) Peter Kiss válasza Peter Kiss (#283) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

A listából még kimaradt az érvénytelenített hirdetés. Ezt úgy képzelem, hogy az előtte lévő ikon egy kuka, és az egész sora halványított lesz (kapcsolók letiltva a sorában). Frissítésnél eltűnik a listából.

(#287) RootRulez


RootRulez
félisten

off

mod:
Nem rossz a bárándi dizány, de valami fura benne :) Talán csak szokatlan...
Mindenesetre UP a fődi dizánycenternek is ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#288) Peter Kiss válasza RootRulez (#287) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Nem is figyeltem, hogy itt vagy a szomszédban. :DDD Egyébként észrevetted, hogy egy Tux figyel a bal felső sarokban az oldalon? :P
Furának fura, mert nincs minden pontosan belőve, illetve elég nagyok az ikonok, és köszi! :)

(#289) RootRulez válasza Peter Kiss (#288) üzenetére


RootRulez
félisten

És tényleeeeg! ott a pingvííííín!! :DDD

═════════════════════════════════════════

(#290) 19balazs86 válasza RootRulez (#219) üzenetére


19balazs86
tag

Emlékeztem még erre a kérésedre.
Parancsolj :)

(#291) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Help! :Y

(#292) 19balazs86 válasza Vasinger! (#291) üzenetére


19balazs86
tag

jelentkezz ki és jelentkezz újra be, köv verzióban már oda lesz írva. +szakadt a kapcsolat a PH-val...

(#293) Vasinger! válasza 19balazs86 (#292) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, segített a ki-be jelentkezés. De miért szakad meg? :F

(#294) 19balazs86 válasza Vasinger! (#293) üzenetére


19balazs86
tag

Szerencsére ritkán fordul elő és inkább ilyenkor mikor kicsit többen vannak fent a PH-n. Gyorsan küldi a program az infót a szervernek...

(#295) 19balazs86


19balazs86
tag

Kedves RootRulez kollága. Lehet elkerülte a figyelmed a 290-es hozzászólásom :)

(#296) RootRulez válasza 19balazs86 (#295) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem eddig inaktív voltam, csak a ph upper frissítgetett percenként :K
Fasza, szerintem hasznos is, mert én se mindent egyszerre uppolok (nem állítok magamnak konkurenciát ;])
Örülök :R

mod:
Sokadik megnézésre értelmezni is tudtam amit látok, ezek gombok lesznek (3 db)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#297) Peter Kiss válasza RootRulez (#296) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Na, mind a programban, mind az oldalon "megkaptad a magadét". :DDD

(#298) RootRulez válasza Peter Kiss (#297) üzenetére


RootRulez
félisten

menten magamhoz nyúlok ;]

═════════════════════════════════════════

(#299) RootRulez


RootRulez
félisten

Mi lesz a következő verziószám? Csak óvatosan vele :) Velem is előfordult párszor, hogy elfogytak a számok... :K

═════════════════════════════════════════

(#300) RootRulez


RootRulez
félisten

Hohóóó, újabb frenetikus ötlet, mert innen a pálya széléről olyan könnyű dirigálni...

Tehát mi lenne, ha a progi jelezne, ha új hozzászólás érkezik egy hirdetésem alá. És akkor nem hatna meg, ki az utolsó hozzászóló, mert nem fogom átállítani az oldalon a listázási sorrendet és úgysem emlékeznék, ki írt utoljára korábban...

Nem tudom kivitelezhető-e valahogy, pl.: összeveti percenként a hsz-ek számát az egy perccel azelőttiekkel, kilépéskor is elmenti azokat, újra belépéskor megint öszevetni a mentettekkel... Vagy nem tom milyen megoldás lehetne rá...
Mert be lehet állítani, hogy küldjön a rendszer e-mailt, de akkor a kedvencek közé fel kell vennem azt a hirdetést, és már így is hemzsegek a kedvencektől, nemhogy az összes hirdetésem is tegyem közéjük...

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.