Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) 19balazs86


19balazs86
tag

Időzített UP-olásnál új lehetőségek lesznek a köv. verzióban: GyorsLink

(#552) RootRulez válasza 19balazs86 (#551) üzenetére


RootRulez
félisten

Várom! :K És ismét UP mindenkinek,a ki részt vesz benne!

═════════════════════════════════════════

(#553) RootRulez


RootRulez
félisten

Kapott a programod egy kis reklámot :D

Utólagos engedelmeddel :))

═════════════════════════════════════════

(#554) 19balazs86 válasza RootRulez (#553) üzenetére


19balazs86
tag

LOL :) :R :R :R

Tök jó cikk, sokak számára hasznos lehet :)

(#555) sislaciii


sislaciii
aktív tag

Szia!
Elsőnek beengedett, de a hirdetéseket nem látta, most be se enged, pedig csak Firefox meg MSN megy. Ötlet?

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#556) 19balazs86 válasza sislaciii (#555) üzenetére


19balazs86
tag

A bal felső sarokban a PH logó felett pislog az internet szakadásra vagy hasonló hibára utaló jel. Sajnos nagyon érzékeny a program erre, nem tudok 1enlőre mit kezdeni vele. Remélem a köv. .net-ben lesz valami javulás.
Próbáld meg inkább bezárni a progit és úgy újra belépni.

(#557) sislaciii válasza 19balazs86 (#556) üzenetére


sislaciii
aktív tag

Ugyan az. :F

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#558) 19balazs86 válasza sislaciii (#557) üzenetére


19balazs86
tag

Elküldtem a citromodra a teszt verziót. Valami 1edi hibád lehet, mert még nem volt ilyen, h valakinek folyamatosan ezt jelezze minden ok nélkül...

szerk.:
Azt elfelejtettem írni a levélben, h ne lepődj + a telepítőn, az lesz a köv. verziós telepítő. Így amit most felmákoltál azt un-installálhatod.

[ Szerkesztve ]

(#559) ztoldy válasza 19balazs86 (#558) üzenetére


ztoldy
senior tag

Akkor szokott ilyen gond lenni, ha mondjuk torrentezés közben nagyon sok a kapcsolat és nagyon visszafogja a sávszélességet. Ismerősnél is volt ilyen, amint kevesebb torrent futott a kliensben máris működött megfelelően a program.

Sajnos valóban nagyon érzékeny a sávszélességre.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#560) 19balazs86 válasza ztoldy (#559) üzenetére


19balazs86
tag

Igen ez így van sajnos... :W
Ha +tudom oldani, akkor természetesen azonnal +csinálom.

(#561) RootRulez válasza 19balazs86 (#560) üzenetére


RootRulez
félisten

Öööö, egy bétának örülnék :U

:DDD

mod:
De legalább már bizonyos kapcsolódási problémakor nem kifagy, hanem kivételként lekezeli .) Ami jó!!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#562) 19balazs86 válasza RootRulez (#561) üzenetére


19balazs86
tag

Én kérek elnézést, h elfelejtettem felvenni az e-mail címed a beta teszter csoportomba, pedig gondoltam rád és felakartalak. Így utólag elnézést :)
freemailodra küldöm, ha mást használsz, akkor küldj 1 mailt és legközelebb arra megy, bár emlékszem, h máskor is erre a címedre írtam.

(#563) RootRulez válasza 19balazs86 (#562) üzenetére


RootRulez
félisten

Megjött, közbe küldött hackeeeee is, köszi mindkettőtöknek .)

═════════════════════════════════════════

(#564) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Ilyenkor mi a történet:

Internet okés, többször is próbáltam, mindig ez történt.

Nem jött létre a kapcsolat címszóval jelenleg be sem léptet.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#565) The Bachelor


The Bachelor
tag

Ötlet:
Hát ezt nehezen tudom megfogalmazni... Az ablak ugye két részre van osztva: hirdetések, illetve az Up-olások állapotainak megjelenítésere. Ha beállítjuk, hogy a "felező vonal" hol helyezkedjen el, akkor azt jegyezze meg a program.
Engem speciel zavar, hogy az ablak mindig 2 egyenlő részre van osztva, és a 2. részben semmilyen információ sincs (upolás előtt), csupán üresen áll.
Erre a "felező vonalra" gondoltam, ha nem lett volna érthető :U [link]

Ezt a jelentéktelen apróságot leszámítva nagyon meg vagyok elégedve a programmal, nálam semmilyen hibát nem produkált. :)

z0d1AK: nem ez lehetett a hiba? [link]

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#566) 19balazs86 válasza The Bachelor (#565) üzenetére


19balazs86
tag

Sok időm nincs most vele foglalkozni, max annyit tehetek, h amíg nincs UP, tehát belépéskor alapban lecsukva van.

z0d1AK-nak a speciális rangja miatt vannak problémák, mint utóbb kiderült.
Sajnos ilyen előfordulhat amíg nem kapok belső segítséget a PH-ról, amit már 1x írtam.

(#567) z0d1AK válasza The Bachelor (#565) üzenetére


z0d1AK
veterán

Úgy tűnik, egyelőre nincs megoldás, majd talán egy későbbi verzióban.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#568) 19balazs86 válasza z0d1AK (#567) üzenetére


19balazs86
tag

De dolgozunk az ügyön :)

(#569) Konfigos


Konfigos
őstag

Ilyenkor mi a teendő? :F 14 hirdetés van fent,eljut odáig hogy elkezdi őket betölteni majd ezt dobja ki.Valakinek ötlet?

(#570) 19balazs86 válasza Konfigos (#569) üzenetére


19balazs86
tag

Nem tudsz róla, h esetleg lenne valami felületi különbség a PH-n nálad, mert jobb oldalt, ahogy menü van onnan szedi ki az infókat és olyan mintha nem talált volna semmit ezért írhatja ezt ki.
Majd köv. 7en írok 1 tulajnak hátha tudnak segíteni belülről 1 kicsit, h 1séges legyen a felület, mert 100 emberből mindig van 1 akinek valami hasonló okból nem látja a progi a hirdetéseit...

(#571) Konfigos válasza 19balazs86 (#570) üzenetére


Konfigos
őstag

Nem tudok róla.Viszont átállítottam a felbontást 1024X768-ra 1360x768-ról és ez segített.Hogy miért azt nem tudom,de szerencsére már jó. :D

Szerk: Már az eredeti felbontással is behozza.Igazából akkor nem csináltam semmit,megoldódott magától.Progiért köszönet,sok időt takarít meg :)

[ Szerkesztve ]

(#572) 19balazs86 válasza Konfigos (#571) üzenetére


19balazs86
tag

Akkor jó :)
A legelső program 1,5 éve Lord Dragon kollégának készült, mert 1folytában csak panaszkodott, h mennyi ideje elmegy egész nap...

(#573) ztoldy válasza 19balazs86 (#572) üzenetére


ztoldy
senior tag

Szerintem ez is az általam korábban említett probléma miatt lehet. Szintén ismerősnél volt ez és szintén segített a korábban írt megoldás.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#574) ztoldy


ztoldy
senior tag

Azt vettem észre, hogy ha felmész a hardverapró weboldalára majd bejelentkezel és utána a böngésző nyitva marad az oldallal, akkor ha lekéred a phupper-ben a hirdetéseket kiírja, hogy nincs apróhirdetésed.

Ezt követően le kell kicsinyíteni a programot állapotsorra, böngészőben bezárni hardveraprót és csak utána lehet lekérni újra a hirdetéseket.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#575) 19balazs86 válasza ztoldy (#574) üzenetére


19balazs86
tag

Teljesen igazad van kolléga, jó meglátás. Meg is feledkeztem erről.

A magyarázat a köv.
Ugye be tudsz lépni böngészővel vagy programmal. Na most belépés előtt van pár jelölő négyzet.

Ezek rendre:
Időkorlát nélkül belépve maradok
A kompatibilis beléptetést használom
Ne korlátozzon a jelenlegi IP-címemre *
Nem lépek ki más gépekről / böngészőből **

Mikor valaki belép a böngészőből akkor általában nem szokott bekapcsolva lenni semmi. Mivel a "Nem lépek ki más gépekről / böngészőből" nincs bepipálva kidobja a programot. Fordítva viszont nem, mert a program úgy lép be, h ez be van pipálva. Böngészőből való kijelentkezéskor is van 1 pipa, h "Ne léptessen ki másokat" vagy valami hasonló. Ha ez nincs bepipálva, akkor is kidobja a programot.
Ha a programmal lépkedsz ide-oda, akkor nem fordul elő olyan, h kidob a böngészőből. És 5 percenként, automatikusan belép. Ezért lehet az, h magától megjavul.

[ Szerkesztve ]

(#576) 19balazs86 válasza The Bachelor (#565) üzenetére


19balazs86
tag

Kaptál emailt :)

(#577) 19balazs86


19balazs86
tag

A PH Upper hamarosan költözik ÚJ CÍME
Ha minden a helyén jön is ki az új verzió.

(#578) qantum


qantum
senior tag

sziasztok ! uppoltam a hirdetésemet és még sem került előre , miért ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#579) The Bachelor válasza 19balazs86 (#576) üzenetére


The Bachelor
tag

Megkaptam. Lekötelezel :)

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#580) 19balazs86 válasza qantum (#578) üzenetére


19balazs86
tag

És mit írt ki alul? Zöld volt piros volt?

(#581) qantum válasza 19balazs86 (#580) üzenetére


qantum
senior tag

kérdezte , hogy biztosan akarom hogy előre kerüljön, én csak okéztam, úgy emlékszem pirossal írta ki, hogy sikeres

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#582) qantum válasza qantum (#581) üzenetére


qantum
senior tag

uppolni csak 1 nap kétszer lehet ? ismételt hirdetést lehet feladni ugyanarra a termékre?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#583) 19balazs86 válasza qantum (#582) üzenetére


19balazs86
tag

Napi 2 alkalommal lehet UP-olni és ez nem programtól függ, hanem a PH-tól. Programon belül is látod mennyi UP-od van még hirdetésenként. Olvasd el a program leírását: A piros háttér azt jelenti nem sikerült az UP a zöld pedig azt, h igen. Jobb felső sarokban van 1 nagy UP gomb azzal az összes kijelöltet tudod UP-olni...
Ismételt hirdetést nem lehet...

(#584) qantum válasza 19balazs86 (#583) üzenetére


qantum
senior tag

jaj én még nem a PH Upper 2 vel próbáltam csak simán a ph apróhirdetés upolását szerettem volna, itt nem sikerült előre tuszkolni a hírdetésem, ez az első, lehet béna vagyok :F

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#585) ztoldy válasza qantum (#584) üzenetére


ztoldy
senior tag

Időközben mások is UP-olhatták a hirdetéseiket, ezért mire te megnézed nem feltétlenül lesz első helyeken a sajátod UP után.

[ Szerkesztve ]

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#586) 19balazs86 válasza ztoldy (#585) üzenetére


19balazs86
tag

Így van ráadásul több mint 18k hirdetés van...

(#587) qantum válasza 19balazs86 (#586) üzenetére


qantum
senior tag

igen erre én is gondoltam, de az uppolást követő percben megnézem és még az első 300 ban sem vagyok, lehet hogy ennyire pörög?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#588) RootRulez


RootRulez
félisten

Ehh 1.5.5, én voltam a 26. letöltő :)

═════════════════════════════════════════

(#589) RootRulez válasza RootRulez (#588) üzenetére


RootRulez
félisten

Nektek is beragad a telepítő ikonja a telepítés befejezésével a tálcára? Én csak a folyamat bezárásával tudtam eltüntetni...

═════════════════════════════════════════

(#590) 19balazs86 válasza RootRulez (#589) üzenetére


19balazs86
tag

Ez azért van, mert a végén be volt pipálva, h indítsa el a programot.
Sztem. valami kis kalibrálás kell még az installnak, h ne maradjon ott folyamatként.

(#591) RootRulez válasza 19balazs86 (#590) üzenetére


RootRulez
félisten

Értem!

═════════════════════════════════════════

(#592) 19balazs86 válasza RootRulez (#591) üzenetére


19balazs86
tag

Miután bezárod a progit, utána el is tűnik magától.

(#593) Zolás válasza 19balazs86 (#592) üzenetére


Zolás
addikt

Szia.
Ma megnyitottam a progit és kiírta hogy uj verzió akarom-e meglesni letölteni. De egy olyan weboldalt akar megnyitni ami nincsen vagy nem lehetséges.
Operát használok ha ez esetleg gondot tud okozni az uj weblapodon. A régi weboldaladról szedem most az uj verziót.
http://phupper2.atw.hu/ ezt nem tudom megnyitni

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#594) The Bachelor


The Bachelor
tag

Tetszenek az új funkciók. És az ablakok arányai is sokkal jobbak :)

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#595) 19balazs86 válasza The Bachelor (#594) üzenetére


19balazs86
tag

3 : 1 most az arány. Ha kell úgy, mint amit 1x küldtem neked szólj :)

(#596) The Bachelor válasza 19balazs86 (#595) üzenetére


The Bachelor
tag

Köszönöm, ez így tökéletes :)
Az új verzió telepítése során viszont feltűnt valami: nincs licence agreement. Ezt fogod pótolni?
Tudom, tudom ez már megint csak szőrszálhasogatás ;] :)

There Are Only 10 Types of People in the World: Those Who Understand Binary, and Those Who Don't.

(#597) harylmu


harylmu
őstag

Grat az új verzióhoz, király lett.

(#598) randras


randras
veterán

Sziasztok!
Általában minden frissen letöltött programmal Virustotal.com-on kezdek, és hát a legfrissebb PH Upperban a Symantec talált egy Supicious.Insight nevű "akármit", amiről azonban semmi egyéb információra nem leltem.
Félreértés ne essék, nem mondom, hogy bármiféle kártékony kód van a programban, de manapság már akár a fejlesztő tudtán kívül is bekerülhet bármi bárhova. Elég csak a feltört oldalakon keresztül terjedő malware-re gondolni (bkv.hu :) ). Remélem senki nem haragszik meg, de nem árt utána nézni! Üdv!

(#599) ztoldy válasza randras (#598) üzenetére


ztoldy
senior tag

Biztos vagyok benne, hogy csak téves riasztás, mert eddig senki nem jelzett ilyen problémát korábban. Legalábbis én nem találkoztam vele sem ismerődök, sem a fórum tagjai által írt üzenetben, és biztos van, aki használja a symantec antivírusát a gépén.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#600) randras válasza ztoldy (#599) üzenetére


randras
veterán

Ebben én is biztos vagyok, csak gondoltam, miért ne szólnék! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.