Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Sziasztok.

Nekem sem megy most a progi... Alkalmazáskövetelményeket ellenőriz, aztán nem talál. Két napja még ment.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#502) 19balazs86 válasza Enszuke (#500) üzenetére


19balazs86
tag

Mivel többen kérték, h a privi üzenetjelző hang-nak lehessen beállítani különböző hangokat, akár mp3-at is, így felhasználtam a win. media player dll-jét. Arra nem gondoltam, h majd valaki törölni fogja. De majd kijavítom :)

(#503) 19balazs86 válasza 04ahgy (#501) üzenetére


19balazs86
tag

Még mindig nem megy kolléga? Próbáld meg esetleg újra rakni a .net fw-öt. Itt 1 link hozzá.

(#504) feenty


feenty
aktív tag

Hatalmas UP érte! ezer köszönet, jól fog jönni!

" everything that has a begining, has an end " ... E65 > Kaiser > Diamond> Raphael > Dream > Hero > Bravo > Vision > Ace > Pyramid > Endeavor > M7 > Hima > 10 > U11 > ? :) :D

(#505) 04ahgy válasza 19balazs86 (#503) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A 3.5-ös dotnettel már próbáltam, frissítettem, javítottam. Most ezt írja, amikor az ablakban (nem indítható el az alkalmazás. Kérje az alkalmazás gyártójának segítségét) a részletekre kattintok.

HIBAISMERTETÉS
A művelet közben az alábbi hibák léptek fel.
* [2009.12.28. 23:11:50] System.BadImageFormatException
- : nem Win32 alkalmazás. (A kivétel HRESULT-értéke: 0x800700C1)
- Forrás: System.Deployment
- Veremkivonat:
a következő helyen: System.Deployment.Application.NativeMethods.CorLaunchApplication(UInt32 hostType, String applicationFullName, Int32 manifestPathsCount, String[] manifestPaths, Int32 activationDataCount, String[] activationData, PROCESS_INFORMATION processInformation)
a következő helyen: System.Deployment.Application.ComponentStore.ActivateApplication(DefinitionAppId appId, String activationParameter, Boolean useActivationParameter)
a következő helyen: System.Deployment.Application.SubscriptionStore.ActivateApplication(DefinitionAppId appId, String activationParameter, Boolean useActivationParameter)
a következő helyen: System.Deployment.Application.ApplicationActivator.Activate(DefinitionAppId appId, AssemblyManifest appManifest, String activationParameter, Boolean useActivationParameter)
a következő helyen: System.Deployment.Application.ApplicationActivator.ProcessOrFollowShortcut(String shortcutFile, String& errorPageUrl, TempFile& deployFile)
a következő helyen: System.Deployment.Application.ApplicationActivator.PerformDeploymentActivation(Uri activationUri, Boolean isShortcut, String textualSubId, String deploymentProviderUrlFromExtension, BrowserSettings browserSettings, String& errorPageUrl)
a következő helyen: System.Deployment.Application.ApplicationActivator.ActivateDeploymentWorker(Object state)

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#506) 19balazs86 válasza 04ahgy (#505) üzenetére


19balazs86
tag

Sosem láttam még ilyen "BadImageFormatException" hibaüzit és ezt így távolról nehéz orvosolni. Ezt közvetlen a program elindításakor írja?
Nekem ez a .net fw SP1 van fent.
Még esetleg próbáld + a .NET Framework 4 Beta 1-et. Nem tudom, h segít-e erre az érdekes jelenségre. Jpeg, Gif és 1 Ico file van, amit kezelni-e kell, nem értem hol lehet a gubanc.
Esetleg küldök majd 1 olyan verziót, amit már páran használnak beta tesztelők, abban benne vannak azok az újítások, amiket a letöltés oldalon felírtam köv. verzióhoz.

(#507) Peter Kiss válasza 04ahgy (#505) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Valami DLL-t nem talál, Balázs tudná megmondani, miket használ. :)

(#508) 19balazs86 válasza Peter Kiss (#507) üzenetére


19balazs86
tag

Neten van róla 1-2 infó, de én nem tudom kipróbálni 1iket sem, h +oldja-e a problémáját. De majdcsak rájövünk :)

(#509) 04ahgy válasza 19balazs86 (#508) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Felrakodom a legfrisebb dotnetet, amit javasoltál, hátha. Habár a 3.5-tel jó volt, egyik napra mg elromlott...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#510) Peter Kiss válasza 04ahgy (#509) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Mit töröltél a rendszeredből, mit adtál hozzá?
Védelmi program is letilthatja a hozzáférést egyes DLL-ekhez.

(#511) Zolás


Zolás
addikt

Bocsánat user error :R

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#512) 04ahgy válasza 19balazs86 (#508) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Megvan, mikor jelentkezett a hiba! Most olvastam, hogy a hirdetés érvénytelenítéssel van a gond. Épp ilyet csináltam, mikor hibával elszállt a progi. Az után jelentkezett ez a hiba.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#513) 19balazs86 válasza 04ahgy (#512) üzenetére


19balazs86
tag

Hát attól nem kellene, h utólag rossz legyen. haverom is rányomott neki is elszállt, de attól még elindult. Próbáld újra rakni a progit.
Ha gondolod küldök 1 újabb verziót, ami annyival másabb, h benne vannak a köv. verziós újítások... (weboldalon olvasható)

(#514) 04ahgy válasza 19balazs86 (#513) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hát, ha küldesz, tesztelem szívesen. Érezd a mailcímem szabadon használhatónak e célból. Köszönöm szépen a felajánlást!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#515) 04ahgy válasza 04ahgy (#514) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Jelentem, ez [amit küldtél] működik!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#516) 19balazs86 válasza 04ahgy (#515) üzenetére


19balazs86
tag

Az remek. Pedig nem sok minden változott: 1-2 apróság, ami a weboldalon fent van. Lehet kellett neki 1 reinstall... Lényeg, h megy :)

(#517) V.Stryker válasza 19balazs86 (#516) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jó reggelt

Mi az oka, hgoy Win7 32bit alatt nem indul? Régebb tuti ment,mert használtam, de most mikor frissen leszedtem az 1.5-ös verziót, akkor indulásnál már keresné is a problémát.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#518) 19balazs86 válasza V.Stryker (#517) üzenetére


19balazs86
tag

Szokás szerint csak ezt tudom javasolni. .net fw 3.5 sp1-et rakd fel (esetleg újra)
A program tesztelve volt minden oprendszeren szóval mennie kell...

(#519) ztoldy válasza 19balazs86 (#518) üzenetére


ztoldy
senior tag

Szia!

Nekem sem telepszik fel az 1.5. Win7 van fent. Feltettem a .net 4 béta 2-t, de azzal sem megy. Ugyanazokat a hibákat írja ki, mint amit korábban már más is bemásolt.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#520) ztoldy válasza ztoldy (#519) üzenetére


ztoldy
senior tag

Ha kérhetem, akkor küld el légyszíves az előzetes verziót, hátha az feltelepszik. Köszönöm

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#521) V.Stryker válasza 19balazs86 (#518) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Sajnos nem használ. Ugyanez a hiba 64bit alatt is.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#522) 19balazs86 válasza V.Stryker (#521) üzenetére


19balazs86
tag

Küldtem neked is e-mailban 1 másik változatot. Annyival tud többet, ami a weboldalon fel van írva. Eddig 1x már bejött, hátha most is :)

(#523) ztoldy válasza 19balazs86 (#502) üzenetére


ztoldy
senior tag

Így már működik. Köszönöm a programot!

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#524) 19balazs86 válasza ztoldy (#523) üzenetére


19balazs86
tag

ááá remek :) :C

(#525) SpherusMagna


SpherusMagna
csendes tag

sziasztok!:)
phupperből nincs véletlenül portable verzió? telepítés nélkül is futó?
Köszi

- külföldön, nemsokára otthon -

(#526) 19balazs86 válasza SpherusMagna (#525) üzenetére


19balazs86
tag

De van. Feltelepíted és amit feltelepítesz azt már hurcibál6od :)
Köv. verzióhoz készül 1 másik install. Ott már +lehet adni szépen, hova telepíted és benne van a weboldalon felírt újdonságok (1.5.X). Ha gondolod elküldhetem drótgalambbal.

(#527) SpherusMagna válasza 19balazs86 (#526) üzenetére


SpherusMagna
csendes tag

:)
Ez oké. Eddig bárki eljut, és arra vajon ki gondol, hogy miért akartam portable verziót?:)
Itt tilos a telepítés :U

- külföldön, nemsokára otthon -

(#528) V.Stryker válasza 19balazs86 (#526) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Olyan mikor lesz benne, hogy jelezi ha hozzászólás történt az apróhoz_? Az azért bazi nagyot dobna a dolgon. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#529) 19balazs86 válasza V.Stryker (#528) üzenetére


19balazs86
tag

Gondoltam már rá én is és volt is róla szó. Írtam is a fórumra, h +tudnám csinálni szinte real time-ba, HA kapnék 1 kis belső segítséget, olyan formában, h lenne 1 php file a ph szerverén, amit ha +hívok, vissza adja nekem 1ben mindazt az infót, amire a programnak szüksége van. Így szinte csettintésre működne minden, akár 10 hirdetésnél is. Csak sajnos nem sikerül olyan embert találni, akinek lenne erre ideje és persze hatásköre.

(#530) V.Stryker válasza 19balazs86 (#529) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Sajna én nem értek hozzá. Bár az elképzelésem csak annyi volt, hogy a progi ránéz bizonyos időközönként a hírdetésekre és figyeli a hsz-ek számát. Ha eltér az előzőtől, akkor visít. Ennél több nem is kell. :)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#531) SpherusMagna


SpherusMagna
csendes tag

portable verzió akkor nem is lesz?

- külföldön, nemsokára otthon -

(#532) Peter Kiss válasza SpherusMagna (#531) üzenetére


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem megoldható, mert a telepítő talán inkább a gyakorlatlanabb felhasználóknak szól. :)

(#533) 19balazs86 válasza SpherusMagna (#531) üzenetére


19balazs86
tag

Küldtem 1 zip-et a freemail-os címedre. Nem kell installálni verziós 1.5.0 + újítások...

(#534) ztoldy


ztoldy
senior tag

Sziasztok!

Ismét belefutottam egy problémába.
Eddig kiválóan működött a program (1.5 verzió, az új telepítővel), azonban tegnap este óta mikor el akarom indítani, akkor kiírja, hogy hiba miatt a program működése megszakadt. Éz ezután már csak bezárni lehet a programot.
Rendszer Win7. Próbáltam XP kompatibilitással és rendszergazda joggal is, de nem hatásos, ugyanez a hiba jelentkezik.
(többszöri program újratelepítés, registry-ből minden phupper-re utaló bejegyzés törlése is megtörtént)

Tapasztalt már valaki hasonlót?

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#535) C64


C64
őstag

hiába próbálom elindítani az 1.5.00 verziót win7 x64 alatt, nem megy... :O

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#536) 19balazs86 válasza C64 (#535) üzenetére


19balazs86
tag

Küldtem mailben 1 köv. verziósat... Ami most nem megy az uninstalláld és rad fel amit küldök. Remélem az menni fog.

(#537) V.Stryker válasza 19balazs86 (#536) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szia

No, teljesen jól megy a progi. Azt hogy tudom beállítani, hogy amikor lent van az óra mellett és kapok egy privit, akkor ne félpercenként csipogjon, hanem csak 5 percenként?

chaplin: Nálam gond nélkül megy hasonló oprendszeren. A média player rendesen fent van?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#538) 19balazs86 válasza V.Stryker (#537) üzenetére


19balazs86
tag

Már megy chaplin-nél is.
Jobb klikk a privi jelzőre -> Ott a hangot is ki tudod választani.

(#539) V.Stryker válasza 19balazs86 (#538) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hol van a privi jelző? :U megnéztem a progin az összes gombot de nem találom.
- megvan, csak sz@r a gombra való utalás...a számnál jön elő.
Bakker, ha minden proginak ilyen supportja lenne, mint amilyen Te vagy, akkor esküdj full jogtiszta lennék. :C :R Nem mintha most nem lennék az. :DDD

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#540) Rhino666


Rhino666
őstag

Üdv!

Előszöris minden elismerésem, sokat segít a mindennapokban. :R Másodsorban három dolgon kellene szvsz változtatnod.

1. Túl nagy a program induláskor, 1360x768-as (LCD TV) kijelzőn túl nagy, ráadásul minden induláskor ekkora, hiába méretezem át bezárás előtt. :(
2. Jó ez az időzítős megoldás, bár nekem sokkal jobban feküdne egy olyan megoldás, ha be lehetne állítani a mindennapi első és második UP időpontját (és ezt kilépésnél is megjegyezné a program) és nem kellene minden este emlékeztetnem magamat arra, hogy újra be kell állítani és nem is kellene számolgatni, hogy kb. mennyi idő múlva érdemes.
3. Esetleg lehetne egy olyan beállítás, hogy milyen időintervallumban jelezzen a privibuborék (pl. 10:00-24:00 között), mert volt már hogy arra riadtam fel éjszaka, hogy bepittyegett mert valaki nagy insomniájában úgy döntött hogy privit ír nekem. :D Mielőtt megkérdezed, azért van bekapcsolva a hangfal éjszaka, mert néha relaxációs zenére alszok, meg néha arról szól reggel az ébresztő.

Hatalmas köszönet, ha érdemben tudsz valamit tenni az ügyem érdekében. :R

Szerk: Bocs, ha agyonlovagolt témával zaklatlak, de személyes tapasztalatom alapján bennem ez fogalmazódott meg, a topik meg egy kicsit tl;dr volt nekem. :B

Üdv:
Rhino666

[ Szerkesztve ]

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#541) 19balazs86 válasza Rhino666 (#540) üzenetére


19balazs86
tag

Köszönöm.

1. Erre próbáltam odafigyelni a mostani verzióban, mert valaki már mondta nekem ezt és sikerült is az ő felbontásánál +oldani.
A program alapból 700 * 750-es felbontásban indul. Ha nem fér ki, akkor teljes képernyőre vált. A Te eseted még megfelel annak, h kiférjen a program. De sajnos a tálcát elfelejtettem beleszámolni...
Korrigáltam ezt az apróságot. Ha nem felejtem el elküldöm 7főn neked.
2. Sajnos itt nagyon sok és teljesen különböző igényeket hallottam már. Annyit szeretnék majd még rajta módosítani, h nem visszaszámlálós lesz és +jegyzi, hour:min-re az időzítőt.
3. Esetleg még rakok 1 checkboxot, h +jelenjen vagy sem a bubi... :)

:R

(#542) Rhino666 válasza 19balazs86 (#541) üzenetére


Rhino666
őstag

Pazar. :R Alig várom! :))

Rich enough to buy an iPhone, smart enough to not buy one.

(#543) Poo


Poo
aktív tag

hello

nincs valami ötlete valakinek hogy ez mért van mert nem indul el a ph upper?
friss rendszer van fent ami xpé és teljesen levan frissitve..netet meg leszedtem már és újra fel is tettem de nem oldotta meg a problémát sajna :F

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#544) 19balazs86 válasza Poo (#543) üzenetére


19balazs86
tag

Nem tudom, mi lehet a gond, de küldtem mailben 1 másik verziót hátha megoldja a gondot...

(#545) Poo válasza 19balazs86 (#544) üzenetére


Poo
aktív tag

oké thx és mükszik de szerintem azért nem mehetett mert a win playert nem indítottam el telepítés óta és mikor elindítottam kiírta hogy nem jól van telepítve és újra tettem és így már működik.....very thx :R

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#546) 19balazs86 válasza Poo (#545) üzenetére


19balazs86
tag

Igen. Amint láttad az új telepítő az m.p.-re is felhívja a figyelmet.

(#547) Poo válasza 19balazs86 (#546) üzenetére


Poo
aktív tag

jaja még jo hogy csak nem next next next.......el is kell olvasni a dolgokat :R

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#548) scope2007


scope2007
addikt

sorry.. de elfeledkeztem róla :D

többi itt lesz majd gyűtjve :)

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#549) 19balazs86 válasza scope2007 (#548) üzenetére


19balazs86
tag

óóó, köszönöm. Semmi gond, amint látod még nem került fel az újabb vezió. Még nem volt időm az időzítőket +csinálni...
Észrevételek az ikonokkal.
1. Az első teljesen korrekt, 1xű és jól néz ki.
2. A másodikkal az lenne a gond, hogy túl magas a szára. Ha valaki 32 * 32-es ikonokat használ, akkor aránytalanul kicsi lenne az up szó. Főleg az óra mellett.
3. Volt 1 ilyen-ed, amire mondtad, h sec perc alatt dobtad össze és tudnál ehhez hasonlót csinálni csak jobbat. Nekem az az ikon nyerte el nagyon a tetszésem :)

De ez is nagyon vad :P

Köszönöm szépen a munkád :) :R
Balázs

(#550) scope2007 válasza 19balazs86 (#549) üzenetére


scope2007
addikt

no para :)

az a gáz hogy nem mentettem el a psdt akkor és most meg nem találom az alapokat hozzá :D [3.hoz amit írtál]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.