Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! KREΔTÍV topic

Hozzászólások

(#151) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#150) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ez így olyan, mintha bajusza lenne :))
egyébként nem kell bocsánatot kérni a dupláért. annyi hsz.-t írsz, amennyi jólesik. ;)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#152) fi:zi'k válasza HuMarc (#150) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Inkább motoros vagy harci sisak.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#153) HuMarc


HuMarc
addikt

Lasy: <- ez annyira nem lett jó. javított? szarvakkal:

krichd1: kontúr nélkül: kontúrral: még térhatás is van az árnyalatok miatt :D

[ Szerkesztve ]

(#154) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#153) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

nagyon jó lett :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#155) HuMarc


HuMarc
addikt

Újabb legós próbálkozás. => =>

[ Szerkesztve ]

(#156) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

:)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#157) HuMarc


HuMarc
addikt

kontúr nélkül: kontúr a kabáton: teljes kontúr:

Na jó. túlzásba vittem az árnyalatokat. Javítom.

Amúgy kicsit nagy lett. :(

[ Szerkesztve ]

(#158) HuMarc válasza HuMarc (#157) üzenetére


HuMarc
addikt

Ejj, kifogytam a szerk. időből. Kontúr a kalapon: Kontúr a kalapon, de máshol nem:

[ Szerkesztve ]

(#159) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#158) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ha a fej méretét nézzük, akkor teljesen jó méretben.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#160) HuMarc


HuMarc
addikt

:) + =

[ Szerkesztve ]

(#161) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#160) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

rendesen belehúztál. :D mármint az arckép gyártásra értem.

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#162) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#161) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát, ez kb. eddig tartott, ugyanis ahogy nézem, elfogytak az általam megvalósítható arcképek :DDD

(#163) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#162) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

akkor most már fellélegezhetünk ;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#164) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#163) üzenetére


HuMarc
addikt

Természetesen fellélegezhetsz, mivel szeretem a kihívásokat :D

-> -> -> ->

[ Szerkesztve ]

(#165) HuMarc válasza HuMarc (#164) üzenetére


HuMarc
addikt

Megint kifutottam a szerkesztésből. -> -> -> na ez talán már végleges.

[ Szerkesztve ]

(#166) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#165) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ez most a keresd a különbségeket játék? :DDD

egyébként ma megindult a Lumia Cyan frissítése a 625-ön, és a 925-ön! ;)
nemsoká jön a többire is! :DD

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#167) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#166) üzenetére


HuMarc
addikt

Gyenge próba: ->

L520-ra jöjjön, akkor érdekelni fog :)

[ Szerkesztve ]

(#168) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#167) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ne aggódj, jönni fog mindjárt.
már a spájzban van. :))

egyébként szolgáltatófüggő a telód, vagy független?

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#169) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#168) üzenetére


HuMarc
addikt

T-s, de amúgy sokat valószínűleg nem fog késni a 8.1. Max. 1-2 hónapot. :D

(#170) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#169) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

az annyiban nem szerencsés, hogy ők szoktak a legtöbbet pöcsölni a frissítésekkel. :D

ja akkor azért emlékeztem úgy, mert a Black csúszott. :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#171) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#170) üzenetére


HuMarc
addikt

Ez nem igaz. A legtöbbet a Vodafone tököl, ha egyáltalán kiadja. A Black amúgy tényleg sokat csúszott a T-nél, de az Amber ott jött ki leghamarabb. Még a függetlennél is hamarabb jött ki.

(#172) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

:D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#173) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Harrrr!!!!

(#174) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

most már én is 2 monitort használok. nagyon komoly. :))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#175) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#174) üzenetére


HuMarc
addikt

Én is. :D Az egyiken (LG 24MP55) a PS3 képét, a másikon (AG Neovo F-419) meg a gép képét :D

: iSonic arcképével én is próbálkoztam, de nem sikerült. Ez jó lett :)

[ Szerkesztve ]

(#176) HuMarc


HuMarc
addikt

Na, ennyit a kreativitásról? Amint én felhagytam a dologgal, mindenkiben elhalt a lelkesedés? Ezt nem hagyhatom annyiban :D

(#177) fi:zi'k válasza HuMarc (#176) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Á, csak megnősültem. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#178) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Harrrr!!!!

(#179) HuMarc válasza fi:zi'k (#177) üzenetére


HuMarc
addikt

Ja, csak annyi?

Ez inkább dühös, mint szomorú, nem?

Na, ma ennyire futotta: -> -> ->

[ Szerkesztve ]

(#180) Ndruu válasza HuMarc (#179) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Pedig még a könnycsepp is ott van. Ennyi helyen nehéz elférni.
Egy másik friss, ropogós:

Utolsó bombás jó lett!

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#181) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#176) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nem, csak most nyaralok, 32 kbps-mal meg nem egyszerű feladat kreatívnak lenni. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#182) HuMarc válasza Ndruu (#180) üzenetére


HuMarc
addikt

Holnap majd megpróbálom körszerűbbé (és korszerűbbé hahaha ééértitek, szóóóvicc hahaha) alakítani, illetve kezdek valamit a Lego-Jokerrel.

(#183) HuMarc


HuMarc
addikt

Na, még javítottam egy kicsit: ->
Itt tuti nem mondjátok meg, hogy mi változott :D ->
Furkoo: -> és ha beleolvadna a háttérbe akkor váltsatok át ITCaféra itt van kontúrral (ami valszeg javításra szorul): áhh, nem kell a kontúr.

[ Szerkesztve ]

(#184) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

kinek hogy tetszik? :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#185) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#184) üzenetére


HuMarc
addikt

Nagyon jó lett! :D Majd ha otthon leszek (jövő hét végén leghamarabb), akkor majd én is kreatívkodom valamit. Pl. a Svejk-féle Dr. Sör Kálmán arcképet.

(#186) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#185) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

köszi. :)

kíváncsian várom. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#187) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

no akkor már megosztom ezeket is:

most nézem, hogy a telenor téglalapjának a sarkát le lehetne vágni, és akkor olyan lenne, mint egy (mini)SIM kártya. :D

(a vodához még nem jutott eszembe jó ötlet, bár ha eszembe jutna egy, akkor sem csinálnék nekik semmit. ;] )

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#188) HuMarc


HuMarc
addikt

Na, ez nagyon béna lett, de nevessetek egy jót:

(#189) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#188) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

wow
one week developement
such amaezing
wow
many pixels
so creative

:DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#190) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#189) üzenetére


HuMarc
addikt

so doge.

Na, Kyle: -> ->

[ Szerkesztve ]

(#191) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#190) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ez jó lett :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#192) HuMarc


HuMarc
addikt

Ezt inkább hagyjuk:
Ez viszont ígéretesnek tűnik: -> -> ->

[ Szerkesztve ]

(#193) HuMarc


HuMarc
addikt

Háát...

(#194) HuMarc


HuMarc
addikt

- háát#2... Kicsit E.T-s, de felismerhető :D

[ Szerkesztve ]

(#195) HuMarc


HuMarc
addikt

Megint egy háát... Pandának panda, csak nem kungfu...

(#196) HuMarc


HuMarc
addikt

UP, mielőtt végleg az enyészeté lenne.

(#197) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Windows XP vs Windows Phone :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#198) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#197) üzenetére


HuMarc
addikt

Az alsó képet tükrözni kéne :D

(#199) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#198) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

;]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#200) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

:))

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#201) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

:)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#202) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#201) üzenetére


HuMarc
addikt

:C Menő. Hogy csináltad?

(#203) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#202) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Ezzel: [link] + GIMP-pel. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#204) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#203) üzenetére


HuMarc
addikt

Ahha :D

(#205) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#204) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

csináltam egy betűtípust, rá egy körvonalat + háttér, és íme. :)
Ennél részletesebben nem tudom elmondani. :B

Ugyanennek a betűtípusnak a korábbi verziójával csináltam a PH! lapcsalád logóit is. :)

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#206) HuMarc


HuMarc
addikt

Jó cikk #theverge, nagyon bírom ezt a grafikai stílust :))

(#207) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#206) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

wow! :Y Tényleg elég pöpec. :K

Nekem a kedvenc grafikai stílusom (és az egyik kedvenc játékom) az ez:

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#208) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#207) üzenetére


HuMarc
addikt

Hű, ennek a játéknak utánanézek, elvileg Ultra-ultra lowon elfutaht a gépemen (HD3000+6GB RAM) :D Régóta keresek minimal stílusú stratégiai játékot, ez is elég minimal, semmi csicsa, de ha esetleg tudsz még ennél is minimal-abb szintűt, ne tartsd magadban :D

(#209) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#208) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Hát ez tuti nem fog elfutni a gépeden.
Minimalista megjelenésű, de bolygóközi, hatalmas, határokat nem ismerő csaták vannak a középpontban.
annyi unit egyidejű mozgatásához/rendereléséhez azért kell kraft.

És még a neve is jól hangzik: Planetary Annihilation :D

De ennek az elődje, a Total Annihilation biztos elfutna a gépeden. Az GOG-on kapható.

#210: Akkor egy próbát mindenképp megér a dolog.
320*200-on talán élvezhető fps-sel megy. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#210) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#209) üzenetére


HuMarc
addikt

Megnéztem a honlapját, ez áll rajta:

We highly recommend having a DX11 capable card, and if discrete graphics (ATI/Nvidia), at least 1GB of dedicated system memory, and if running UMA integrated graphics such as Intel HD 3000/4000, at least 4GB of system memory

Nos ez alapján nincs minden veszve, úgy gondolom, ugyanis a HD3000 + 4 GB RAM az megvan (sőt, van az 6 GB is)

(#211) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

én amúgy eddig a HD7770-emról gondoltam azt, hogy béna. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#212) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#211) üzenetére


HuMarc
addikt

Hát, pedig a HD7770 nem béna, bár asztali gépben most már inkább alsó, vagy alsó-közép kategóriásnak számít legfeljebb.

(#213) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#212) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

megjelenéskor elvileg „belépő gamer” cuccnak számított. amikor vettem, akkor pont 1 éves típus volt. :D
Half-Life 2-höz még éppen elég max beállításokkal, de pl. a Team Fortress 2-höz vagy a Metro 2033-hoz már szerintem kevés. (közepes-közép-alacsony beállításokkal mennek, 720p-n)

Jó nem ebbe fogok beledögleni, de azért egy R9 280 jobb lenne... :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#214) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#213) üzenetére


HuMarc
addikt

HD3000-rel Linuxon a TF2 úgy laggolt mint az állat. :D 640×480-on. De a Torchlight (eredeti) Wine-ban teljesen simán fut 1366×768-on, ill. 1280×1024-en is. Szóval régebbi/jól optimalizált játékokra tökéletes a HD3000.

Nekem egy MiniPC lenne jó, meg egy 5:4-es monitor...

[ Szerkesztve ]

(#215) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#214) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem az FHD szokott néha gond lenni. :)

Egyébként nagyjából egy Xbox 360 grafikáját produkálja ez a konfig, ami most van.
(csak ami problémás, hogy a CPU-hoz (FX-6300) szerintem gyenge a VGA, emiatt az nincs jól kihasználva.)

nekem az 5:4 túl keskeny :( - most is az van - egy 21:9-es lenne igazán frankó. :D
De egy 32" vagy 40"-es, FHD kijelző/TV is elég jó lenne - illetve lesz is, ha karácsonyig megjön a szervizből a tabletem, és sikerül eladnom a tervezett áron. :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#216) HuMarc válasza sz.balazs.95 (#215) üzenetére


HuMarc
addikt

Nekem korábban 5:4-es monitorom volt, netezésre egyszerűen nincs jobb. a PH!-n is 16:9-en rohadt nagy a kihasználatlan/kihasználhatatlan terület. Mondjuk a 21:9 meg a filmek szempontjából lenne sokkal jobb, hisz a 2.39:1-hez sokkal közelebb van, mint a 16:9. Amúgy FHD-ban én csak filmeknél gondolkozom, de azzal nincs gondja a gépemnek, FHD-filmek (FHD-monitoron nyilván) simán mennek. Bár van, aminél az SMPlayer szarakodik (~10 mp-nként pufferel), van, aminél meg a VLC (nem tudom pontosan, hogy mi a határ, de a valaminél nagyobb bitrátájú AAC hangot akadozva játssza le, és ez a bitráta nyilván csak FHD-filmeknél szokott előjönni.

Nekem a PS3-am hozza durván X360-szintű grafikát, és elégedett vagyok :D

(#217) sz.balazs.95 válasza HuMarc (#216) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem meg az Xbox 360-am hozza. ja várj... ;]

De amúgy egy nagyobb képernyőnél megfelelően kinagyítva a kihasználatlan részek úgyis kiesnek az 50°-os szögből, ahonnan értelmezhető formában tudsz információkat elolvasni, szóval jó az.

21:9-nél pedig 2 teljes oldal elfér egymás mellett, vagy egy mobilaréna tv + a hozzátartozó topik. :D

[ Szerkesztve ]

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#218) HuMarc


HuMarc
addikt

Próba:

(#219) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Csak hogy ne legyen teljesen kihalva a topik: :))

Mostantól itt is elérhetőek a betűtípusaim, a DaFont és a Gimper mellett.
Az ok egyszerűen csak annyi, hogy e-mailben megkerestek, hogy ugyan, nem-e lenne kedvem itt is megosztani a cuccaim. (a dafonton látták, mik vannak nekem :D )

Egyelőre amúgy elég otthonosnak tűnik az odaluk.
A Dafonttal az a baj, hogy eléggé lassú a közzétételi/frissítési procedúra, és sokszor visszadobják a betűtípusaimat. A Gimper meg eléggé kihaltnak tűnik nekem.

Kíváncsi vagyok, itt mi a helyzet. :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#220) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

csak hogy ne haljon ki a topik teljesen:

:D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#221) HuMarc


HuMarc
addikt

Húha, hát ez a topic meghalt réges-rég :DDD Na mindegy, ezt ideteszem. /r/place

(#222) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Majd logóban lehet kérnék grafikai segítséget :K

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH! KREΔTÍV topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.