Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5351) BBéci válasza Cheif (#5347) üzenetére


BBéci
titán

Ez helyénvaló kérdés. Amióta lyukasztott tollakkal dobálok, ennek legalább 3 éve, talán 5-6 db szárat kellett kidobnom.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5352) tobi'' válasza Cheif (#5347) üzenetére


tobi''
tag

Rendesen feltéve a gyűrű elég mélyen van, Robin Hood esetén a szár törés nélkül szét tud nyílni, nyilván az sem tesz jót neki, de pár ilyet még kibír, ellenben lyukasztva a gyűrű fentebb van és inkább törik a szár nálam, minthogy beleálljon.
De az is lehet nem csak Robin Hood esetén érdekes ez és néha a nyilak találkozásakor bizonyos szitukban szüksége van a szárnak kis engedésre... most dupla supergripes gyűrűvel próbálkozok, az elsőt lazán rádobom, majd a lyukasztott tollal ráhúzom a másikat, így nyilván a 2. gyűrű feljebb kerül, esetlegesen könnyebben kipattanhat tollak találkozásánál, de stabilnak tűnik, ha nem pattana ki sokszor és a szárat jobban védi a duplagyűrű akkor jó is lehet, vagy esetlegesen még hamarabb törik, ha a szárnak valóban szüksége van olykor kis levegőre. :)
Tegnap 2 órát dobáltam így, ezalatt nem kotyogott, nem esett ki, semmi plusz munka nem volt a nyilakkal, de majd hosszabb távon kiderül, mert azért igaza van milan26-nak abban, hogy az érdekek mást kivánnak.

(#5353) Cheif válasza milan26 (#5350) üzenetére


Cheif
tag

Én használtam a harrows carbon szárral a fémkupakos l-style tollat.

Tobi: Nekem a lyukasztott tollal, slotlcok gyűrűvel nem dobok úgy robinhoodot, hogy a szár eltörne, a gyűrűt dobtam már szét.

(#5354) milan26 válasza Cheif (#5353) üzenetére


milan26
senior tag

Azt úgy én is, de nem szeretem a Champagne tollat.

(#5355) BBéci válasza Cheif (#5353) üzenetére


BBéci
titán

A titán gyűrű nagyon strapabíró.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5356) Cheif válasza BBéci (#5355) üzenetére


Cheif
tag

Igen azt használok. Sokáig bírja, de ment már szét az is, persze nem egy robin hood kell hozzá :)

(#5357) zsolti72837 válasza milan26 (#5350) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ez a lyukasztási mód nem jött be?

[ Szerkesztve ]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5358) milan26 válasza zsolti72837 (#5357) üzenetére


milan26
senior tag

De, végülis elmegy, titán gyűrűvel használom, de a champagne még jobb/stabilabb volt,csak ott meg a toll nem bírja. Kísérletezgetek. Az amúgy nem igaz, amit írnak, hogy carbon szárra nem kell.

(#5359) zsolti72837 válasza milan26 (#5358) üzenetére


zsolti72837
őstag

Nekem ilyen van Target Pro Grip szárral és eddig jó pár év alatt szerintem annyi szár tört el, hogy egy kezemen meg tudom számolni. :DD
Pedig sokszor elég szépen egymásba dobtam vagy kipattant, de nagyon jól bírják. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5360) tobi'' válasza Cheif (#5353) üzenetére


tobi''
tag

Nekem azzal elég sűrűn tört, csak a szár, akkor még pro grip-et használtam, lehet én is rossz szériát fogtam ki.
Közben megdobtam az első Robin Hood-ot duplagyűrűvel is, hát olyan 4mm-re lehet a 2. gyűrű a szár végétől, de így is gyönyörűen beleállt, viszont Supergrip Fusion szár se nem tört, se nem tágult ki (utóbbira mondjuk most esélye sincs ).

(#5361) BBéci válasza tobi'' (#5360) üzenetére


BBéci
titán

Nem értem, mitől dobtok annyi robinhúdot? A legutóbbi két VB több tucatnyi meccsét láttam, a korábbi tornákat is követtem, ahogy már 6-7 éve, de olyan ritka, mint a fehér holló. Az utóbbi években velem talán 4-5 alkalommal fordult elő.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5362) Cheif válasza BBéci (#5361) üzenetére


Cheif
tag

Pontosabban céloznak, mint a nagyok :)

(#5358) milan26
Én így a Cosmo fit flight-al jártam, abból volt amelyik nem bírt ki egy meccset. Nekem ott a toll eleje szakadt be mindig a másik toll végétől. Utána próbáltam ki az L-style-t, az bírt 3-4 hónapot. Közben nyilat is váltottam (párszor :D) és most visszatértem a sima tollakhoz.

(#5363) milan26 válasza BBéci (#5361) üzenetére


milan26
senior tag

Nekem nem robinhúdnál törik, és nem is a szár felőli vége. Menetnél szokott esésnél, volt hogy elég volt leejtenem, és már szerelhettem is.

(#5364) Cheif válasza milan26 (#5363) üzenetére


Cheif
tag

Úgy nekem azok szoktak törni, ami átlátszó, mondjuk én kő fölött tudok csak itthon játszani. Harrows supergripből a múltkor sikerült ilyen zöldes átlátszót vennem, na az mint a ropi.
A fekete és fehér az tartós nálam.

(#5365) szebikepa


szebikepa
újonc

Winmau diamond plus tábláról mi a véleményetek? Megéri megvenni, vagy inkább rakjak hozzá 2ezret, és a Blade 5ot vegyem meg? Mi a különbség?

(#5366) milan26 válasza szebikepa (#5365) üzenetére


milan26
senior tag

Diamond Plus nem késélezéses, hanem drótos, még ha vékonyabb drótos is. Jobban megéri a Blade vagy ez most best buy.

(#5367) BBéci válasza Cheif (#5364) üzenetére


BBéci
titán

Kőpadlón nem dartsoznék, az 100 %! Akár a hegy is kitörhet, nem csak a szár. Sógoromnál a kerti szaletli egyik oszlopára van felszerelve a tábla, amikor játszunk, a kőre terítünk egy régi, használaton kívüli szőnyeget.
Aki rendszeresen dobál, annak érdemes olyanná tenni a körülményeket, ami ideálishoz közelítő. Nálam a dolgozószoba szőnyegpadlós, arra terítettem a Harrows (azt kaptam meg a legolcsóbban, de cserélni fogom) gumiszőnyeget. Az oche 1,1 m hosszú, 20x20 mm-es, rozsdamentes acél zártszelvény, amit két betondübelbe hajtott csavar tart a helyén. Szükség esetén két perc alatt eltüntethető az egész.

(#5365) szebikepa
Legalább 30x leírtuk, hogy csakis penge drótozású táblát szabad venni. Nem 2000 forinttal jobb a Blade5, hanem 12000-rel.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5368) tobi'' válasza Cheif (#5362) üzenetére


tobi''
tag

Szerintem az nem mérvadó, hogy meccseken hány olyat dobnak, inkább edzésen mikor egyedül gyakorolva a gyorsabb tempó végett jobban rápörög a kéz a másolásra, ott már gyakrabban előfordulhatnak a nagyoknál is, leginkább Michael Smith-nél képzelem el, de a mostani VB-n Luke Humphries egyik szára is eléggé szét volt dobva, amit "lusta" volt kicserélni, az ő stílusában is benne van, nagyon tehetséges játékos is, ha fejben fel tud nőni, nagy játékos lesz belőle.
milan26: sima Gladiátor III táblám volt, fél év után erősen cserés állapotba került, Blade V DC-t vettem rá, ami fél év után is tökéletes állapotban van (így utólag megérte azt a +4e-et).
Annyi előnye van mondjuk utóbbinak, hogy 4 hónapra rá a Dartspiacon vettem motorikus köszörűt, amivel jól karbantarthatók a nyilak végei, illetve már csak 22g-os nyilakkal dobok, valamivel jobb technikával, mint a Gladiátor idején.

(#5369) BBéci válasza tobi'' (#5368) üzenetére


BBéci
titán

Miért nem felel meg egy mezei, egyszerű kulcstartó fazonú csiszoló? Általában 4-5 órányi dobálás során egyszer, legfeljebb kétszer van rá szükség, amikor valamelyik hegy picit kicsorbul.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5370) tobi'' válasza BBéci (#5369) üzenetére


tobi''
tag

Nekem nincs gondom azzal, ha valaki a kézit preferálja.
Azt a kis kicsorbulást 2 sec alatt fixálja, plusz kézzel én nem tudtam ilyen élesre, ami pont ideális, nem véletlen nem eszik a nyilaim a táblát, amúgy szögben egy 15 és egy 25 fokos lyuk van rajta, egy komoly művelet sem tart tovább 10 secnél.
Elsőre nem működött, alul nem szabad totál becsavarni (kb. -1cm). Lehetne olcsóbb is.

(#5371) BBéci válasza tobi'' (#5370) üzenetére


BBéci
titán

Két órája beszéltem egyik klubtársammal, 2017-ben együtt vettünk, Blade5-öket. Az enyém még bőven használható, Ő a héten vette a negyediket. Rendszeresen hegyezi a nyilait, én csak kicsorbulás esetén.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5372) Pulykahuszár


Pulykahuszár
csendes tag

Sziasztok! Egy hete vettem egy BLADE 5-t előtte évekig egy Viking 2-t használtam lehet azt nem is sokan ismeritek. Mindegy a lényeg, hogy közelről egyenesnek tűnik a tábla, de messziről meg mintha a húszas szektor jobbra lenne fordulva kb. 5 fokkal. Lehet csak a szemem csap be távolra? :D A réginél nem volt ilyen érzésem. Mindenesetre feltöltök róla egy képet érdekel a véleményetek. Ja és nyugi a falon a nyílnyomok annak tudhatóak be, hogy egy kartonpapírt raktam kezdetben a tábla köré de így is átütött rajta, de ma már szerencsére nem kell, mert nem dobok ennyire mellé. :)

[ Szerkesztve ]

(#5373) Cheif válasza Pulykahuszár (#5372) üzenetére


Cheif
tag

vegyél egy ilyet [link] :)

(#5374) ha3fis válasza Pulykahuszár (#5372) üzenetére


ha3fis
tag

HA vízszintesen fényképezted, akkor nem jobbra, hanem ballra áll. Jobbra kell forgatnod, hogy jó legyen.
Szúrj egy nyilat vagy gombostűt a D20 sarka fölé, köss rá egy darab cérnát, a másik végére egy csavaranyát vagy bármilyen kisebb súlyt, ami a D3 alá lóg legalább és már látod is, hogy jól áll-e a tábla.
A képedre szerkesztettem egy téglalapot, így már látható egyértelműen a különbség:

(#5375) Pulykahuszár válasza ha3fis (#5374) üzenetére


Pulykahuszár
csendes tag

Na ez az hogy még ígyis balra áll és mikor beállok a dobótávra akkor meg úgy néz ki mintha jobbra állna... Nem tudom megmagyarázni miért látom így. De érdekes hogy tavaly voltam az amatőr versenyre Érden és ott is így láttam a táblát, hogy jobbra állnak kicsit.

Cheif: igen utólag bánom már hogy nem vettem, de vidéken lakom és több lenne a szállítási költség mint maga a termék :D

(#5376) mephi666 válasza Pulykahuszár (#5375) üzenetére


mephi666
nagyúr

viccen kívül: nem te tarton ferdén a fejed? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5377) Pulykahuszár válasza mephi666 (#5376) üzenetére


Pulykahuszár
csendes tag

Biztos velem van a baj elismerem. :D Mindenesetre hazamegyek akkor kimérem szépen ahogy javasolták. Majd hozzászokom. :D

(#5378) ha3fis válasza mephi666 (#5376) üzenetére


ha3fis
tag

Tényleg kicsit csalóka a kép, az eredeti fotó jobb szélén a "kiszálló tábla" függőleges oszlopa sem stimmel. Legbiztosabb és legolcsóbb a "zsinórozás".

(#5379) Cheif


Cheif
tag

Holnaptól valami galaxy4 csatorna adja a The Masters-t.
Barta Zsolti lesz a szakkommentátor.

(#5380) BBéci válasza Cheif (#5379) üzenetére


BBéci
titán

Köszi, ez jó és hasznos hír!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5381) Cheif


Cheif
tag

Még egy kis info, hogy mikor is: péntek este 8 óra, szombat este 8 óra, vasárnap délután 3/4 2, illetve este 8 óra: PDC Ladbrokes Masters a Galaxy4-en.

(#5382) zsolti72837 válasza Cheif (#5381) üzenetére


zsolti72837
őstag

Kíváncsi vagyok amúgy rá. :B

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5383) Cheif válasza zsolti72837 (#5382) üzenetére


Cheif
tag

Én ezt a csatornát nem tudom nézni, majd írjátok meg, hogy milyen a magyar kommentár.

(#5384) zsolti72837 válasza Cheif (#5383) üzenetére


zsolti72837
őstag

Én eddig nem is hallottam nagyon erről az adóról. Írok majd. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5385) milan26 válasza zsolti72837 (#5384) üzenetére


milan26
senior tag

Kifejezetten jò és szórakoztató közvetítès.

(#5386) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Gerwen az első körben?!?!?! :U :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5387) BBéci válasza LendvaiFeri1 (#5386) üzenetére


BBéci
titán

Valamint Suljovic, Wade és Cross. :C
A taps a középsőre nem vonatkozik.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5388) f(x)=exp(x) válasza BBéci (#5387) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Mit csinált Wade?
Vagy arra utalsz, hogy a többi játékos kiesésének örülsz?

[ Szerkesztve ]

(#5389) zsolti72837


zsolti72837
őstag

MvG és Cross kiesése meglepetés volt tegnap.
Meglátjuk ma kik esnek ki. :DD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5390) bosmajor


bosmajor
tag

Clayton 92-es kiszállója nem semmi volt!

(#5391) BBéci válasza f(x)=exp(x) (#5388) üzenetére


BBéci
titán

Wade kiesésének nem örülök, a másik kettőének igen. Leginkább azért, mert jó a sportágnak, ha nem a papírforma érvényesül.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5392) bosmajor


bosmajor
tag

Fallon Sherrock kvalifikált a UK Openre. Megnyerte a tegnapi wolverhamptoni selejtezőt.

(#5393) BBéci válasza bosmajor (#5392) üzenetére


BBéci
titán

Köszi!
Taylor ott volt?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5394) bosmajor válasza BBéci (#5393) üzenetére


bosmajor
tag

Nem hiszem (gondolom akkor Sherrock nem nyert volna :) ). De Wolverhamptonon kívül még három helyszínen rendeztek selejtezőt és még lesz 11.

(#5395) BBéci válasza bosmajor (#5394) üzenetére


BBéci
titán

Kerestem valami friss hírt, de amit találtam, annak tartalma számomra nem egyértelmű. Rejtély, hogy indul-e valamelyiken.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5396) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Van Gerwen v Wright | Him or Me?

:C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5397) Cheif


Cheif
tag

Hát... Duzza bemutatkozott a PL-ben is, micsoda kiszállózás :C

(#5398) BBéci válasza LendvaiFeri1 (#5396) üzenetére


BBéci
titán

Volt esélye, elszalasztotta. Egymás után kétszer nem volt elég, hogy 81-ről kiszálljon, utána 32-re dobott 6 nyilat, eredménytelenül. Ogre nem hibázott.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5399) bosmajor


bosmajor
tag

Mai Players Championship negyeddöntőjében Wright 113,7-es átlaggal kapott ki Aspinalltól!
Aspinall átlaga 117,5 volt, mellesleg dobott egy 9-est is.

(#5400) BBéci válasza bosmajor (#5399) üzenetére


BBéci
titán

Megnézném azt a meccset!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.