Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) zsolti72837 válasza lizakattila (#5599) üzenetére


zsolti72837
őstag

Gratula! Isten éltessen! :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5602) Bogyi007


Bogyi007
veterán

Tudom ez totálisan nem illik ide, de mégis... :N

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#5603) Bogyi007 válasza Bogyi007 (#5602) üzenetére


Bogyi007
veterán

Bocs lemaradt a link...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#5604) Oscar23


Oscar23
újonc

Sziasztok,
Eddig négy alkalommal rendeltem Darts Cornerröl.. mindig megérkezett.
A legutóbbi rendelés (szárak, tollak) ma 2 hete és még mindig semmi. Van itt olyan aki DC-röl rendelt és végül nem kapta meg amit rendelt?

(#5605) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5606) Cheif válasza Oscar23 (#5604) üzenetére


Cheif
tag

Én rákérdeznék a postán, nekem eddig mindig megérkezett, bár az elmúlt időszakban csak nyomkövetéssel rendeltem. 24x rendeltem az elmúlt kb 6 év alatt, még soha nem tűnt el a csomag.

(#5607) zsolti72837 válasza Cheif (#5606) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ha nem nyomkövetéses akkor nem tudnak semmit csinálni.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5608) Cheif válasza zsolti72837 (#5607) üzenetére


Cheif
tag

Nekem volt már, hogy ott figyelt csomagom a postán és nem kaptam értesítőt. Egy próbát esetleg megér. És írjál a DC-nek is, ismerősöm járt már úgy, hogy nem jött meg neki és újraküldték.

(#5609) zsolti72837 válasza Cheif (#5608) üzenetére


zsolti72837
őstag

Van postás aki kiviszi a sima (nem regisztrált) levelet aztán nem hagy értesítést, ha nem vagy otthon amikor viszed.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5610) bosmajor válasza Oscar23 (#5604) üzenetére


bosmajor
tag

Nekem 1x volt egy hónap is (27-ből).

(#5611) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Gerwen, mi van veled? :( :O

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5612) f(x)=exp(x) válasza LendvaiFeri1 (#5611) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Jó kérdés, ez tőle nagyon gyenge produkció volt...

A Wright Durrant meccset ne hagyjátok ki! :D

(#5613) BBéci válasza f(x)=exp(x) (#5612) üzenetére


BBéci
titán

A kiszállózása volt kritikán aluli, nem tudott összpontosítani.

Azt a meccset mindenképpen nézni fogom, sajnos pont a két kedvencem, ezért bármelyik esik ki, sajnálni fogom.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5614) f(x)=exp(x) válasza BBéci (#5613) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Wrightnak szintén a kiszállózáson ment el.

Lewisnak nagyon jót tett a fogyás, kevésbé izzad és a levegőért sem kapkod annyira.

(#5615) BBéci válasza f(x)=exp(x) (#5614) üzenetére


BBéci
titán

Úgy bizony! Sokkal több 140+ dobása volt, mint Durrant-nek.
Noppert kiszálló átlaga 63,64 volt, vagyis kiváló, mégis kikapott.
A fene érti ezt a dartsot. ;]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5617) BBéci válasza #05304832 (#5616) üzenetére


BBéci
titán

Hivatalosan, szabály szerint tilos az alkohol és a drog is.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5619) LendvaiFeri1 válasza #05304832 (#5616) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Szerintem teljesen rendben van, ha iszik pár felest a meccs előtt. Ha ettől jobban megy neki a játék, akkor meg pláne.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5620) f(x)=exp(x) válasza #05304832 (#5616) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Egyrészről nagyobb a tét, másrészről hosszabbak a meccsek. Mindkettő okozhatja azt, hogy vörösebb a feje az átlagosnál.
Viselkedésben szerintem ugyanolyan volt, mint eddig. Engem kifejezetten idegesít...

(#5621) Cheif


Cheif
tag

Csak a magyar bajnokságban tilos az alkoholfogyasztás. A PDC-ben annyi, hogy a színpadon nem lehet, meg ahol kamera van. Szóval amikor lemennek szünetre vagy már előtte megengedett, persze nomrális kereteken belül. Gary is megissza a kis whiskyjét abban biztosak lehettek.

(#5622) b4zsi- válasza #05304832 (#5616) üzenetére


b4zsi-
őstag

Persze, hogy isznak. Gerwen könyvében is szó volt róla. Nem hiába nem lesz addig “hivatalos” sport. Suljovic egy tavalyi PL fordulóban konkrétan részeg volt.

(#5623) pprod94


pprod94
aktív tag

Sziasztok! Gondoltam megosztom itt a táblákkal kapcsolatos tapasztalataim. :)
A Blade 5 2+ éves, az Eclipse fél éves múlt épp... Kövezzetek meg, gyorsan kellett valami, ez volt helyben. Életem csalódása. Szobában volt tartva, és így "kidobta" a drótot. Ezzel szemben a jó öreg Blade volt teraszon, fagypont közelében került szobába, egy cserépkályhától egy méterre volt, na meg nyáron egy ideig a nap is verte... és még mindig tartja magát! A felfúvódott 1 éves Gladiator III-ról nem is tudok már képet csatolni.


(#5624) BBéci válasza pprod94 (#5623) üzenetére


BBéci
titán

Találkoztál itt (vagy máshol) olyan javaslattal, amiben Unicorn tábla szerepelt? Sajnos kritikán aluli a minőségük.
Azon viszont csodálkozom, hogy a Gladiator III nem vált be. Nálunk a klubban egy hónapja 4 db Plus típusú váltotta a korábbi Bull's-okat, mindenki elégedett velük. Van ezeken kívül 4 Blade5 is, azokat egyértelműen jobb minőségűnek tartom.
Ha sok pénzem lenne, magamnak csakis Shot Bandit Duro-t vennék.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5625) pprod94 válasza BBéci (#5624) üzenetére


pprod94
aktív tag

Dehogy ajánlotta itt bárki is. :) De mint írtam, gyorsan vettem egyet, viszont ilyen borzalomra nem számítottam. A Gladiatorrol viszont sokfelé írják, hogy felpúposodik. A Shot-ot megjegyzem, lehet megéri befektetni rá, ha az is lehoz legalább 2 évet.

(#5626) Cheif válasza BBéci (#5624) üzenetére


Cheif
tag

Nekem sima Gladiator III van még nincs egy éves(eddig minden táblám bírta kb 2 évig) és jön ki a drót, csapattársnak fél évet bírt.
Kupán Gladiator III+ táblák voltak, de kanyargott bennük a drót, mint a target pro tourban szokott. Én nem veszek többet. Vagy Bandit vagy Bulls advantage lesz a következő.

(#5627) BBéci válasza Cheif (#5626) üzenetére


BBéci
titán

Fogalmam sincs, miért vett az illetékes a 4 Blade5 mellé 4 Gladiatort. Nekem eszembe sem jutott volna. Majd kiderül, milyenek lesznek fél év múlva.
Saját, itthoni Blade5-ömet 2017 májusában vettem, pár hónapja kezdett 3-4 helyen púposodni, karácsonyig még elleszek vele, aztán jöhet a következő.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5628) agy73p


agy73p
senior tag

Sziasztok,
mi a véleményetek a Glenn Durrantról , mint emberről?
Játékosként szerintem a legjobbak közt a legjobb lesz a koncentrációja, kitartása, az akaratereje és céltudatos erős személyisége miatt, de volt néhány megnyilvánulása, ami nekem nem volt teljesen szimpatikus.
Gondolok itt a meccs végén hátat fordításra, például amikor a Price elleni meccs végén tudomást sem vett róla. Lehet, hogy ez a "lelki terror" tudatos része, de nem vagyok benne biztos. Érdekes volt nézni Price szemét és viselkedését, ahogy az eltakart keze mögül kereste Durrant tekinteté, de úgy viselkedett, mint aki nem is ezt teszi. :) Elég megalázónak tűnt nekem. Nem kedvelem, de nem is utálom Price-t, ez csak emberi kérdés lenne.
Más mit gondol?

(#5629) BBéci válasza agy73p (#5628) üzenetére


BBéci
titán

Taylor és Barneveld visszavonulása után Durran vált első számú kedvencemmé. A meccset láttam, azt nem, amit leírtál. De ha megtette, biztosan jó oka volt rá, csakis válasz lehetett Price korábbi gyökérségére.
[link]

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5630) LendvaiFeri1 válasza agy73p (#5628) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Én személy szerint egyáltalán nem szeretem. Sem a stílusát, sem pedig a játékát.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5631) BBéci válasza LendvaiFeri1 (#5630) üzenetére


BBéci
titán

A szimpátia és az antipátia kialakulása, okai roppant érdekesek, így szép a világ.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5635) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

Gerwen játéka jelentősen visszaesett mostanában. Van különösebb oka?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#5636) agy73p válasza BBéci (#5629) üzenetére


agy73p
senior tag

Nem tudtam erről a beszólásról.
Na, hát ezen a linken jól látható (nem tudom, hogy megfelelő minőségben látható-e itt, mert nekem elég gyengének tűnik most és én televízióban néztem a meccset jó felbontásban), ahogy a meccs végén jobb kezét a fejéhez emeli, lopva nézi Durrantet, és amikor az nem néz rá, akkor gyerekesen úgy csinál, mintha másik ott sem lenne.
Egyébként Price nekem teljesen közönyös, a show része, ahogy viselkedik. Nem kell komolyan venni szerintem.
Említettétek Garyt. Na, ő jópofa ember, de de valahogy agyban nem mindig van a toppon.

És hogy másról is ejtsünk szót, Aspinall nagyon erős, és igazi sportember, ahogy egyébként a nem túl szeretett Gerwen is.
Wright sokat javult a VB óta, de könnyen el tud engedni egy meccset, ha nem megy neki. Ahogy Smith is.
Gurney nekem nem túl szimpatikus, néha nem megy neki. Cross ugyanez, csak néha villannak meg.

De ez csak az én véleményem. :)

(#5637) agy73p válasza agy73p (#5636) üzenetére


agy73p
senior tag

Bocs a tördelésért, mobilról írtam.

(#5638) LendvaiFeri1 válasza Mela Kehes (#5635) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Szerintem amellett, hogy nincs ott fejben, a fő ok az új nyilak miatt van.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5639) Carvus válasza LendvaiFeri1 (#5638) üzenetére


Carvus
senior tag

Illetve a pandémia alatt megszületett második gyermeke, gondolom "jóval" kevesebbet is dobál azóta. (önmagához képest persze)

(#5640) Mela Kehes válasza LendvaiFeri1 (#5638) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Így hátha változatosabb lesz.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#5641) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Ez a Gerwen hiányzott! :K :C

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5642) BBéci válasza LendvaiFeri1 (#5641) üzenetére


BBéci
titán

Nekem is, mert így Gery nem érte utol Duzzát. ;)

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5643) f(x)=exp(x) válasza BBéci (#5642) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Már nem is fogja. :)
Gerwent én még nem láttam ennyire rosszul játszani eddig.

(#5644) BBéci válasza f(x)=exp(x) (#5643) üzenetére


BBéci
titán

Hullámvölgyben van, majd vissza fog térni a régi formája.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5645) LendvaiFeri1 válasza BBéci (#5644) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ámen!

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5646) Mela Kehes


Mela Kehes
addikt

PL mikor folytatódik?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#5647) zsolti72837 válasza Mela Kehes (#5646) üzenetére


zsolti72837
őstag

Október 22, O2 aréna

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5648) Mela Kehes válasza zsolti72837 (#5647) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Köszi. Azt gondoltam hamarabb.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#5649) zsolti72837 válasza Mela Kehes (#5648) üzenetére


zsolti72837
őstag

Egy kisebb szünet van szept.5.-e után. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5650) BBéci válasza Mela Kehes (#5648) üzenetére


BBéci
titán

Versenynaptár.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.