Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) milan26 válasza Cheif (#5246) üzenetére


milan26
senior tag

Supergrip szárak még jobbak, pláne a Carbon.

(#5252) fant0mi válasza zsolti72837 (#5232) üzenetére


fant0mi
addikt

MvG elszamolta magat [youtube]

(#5253) zsolti72837 válasza milan26 (#5251) üzenetére


zsolti72837
őstag

Én a Targetet használom, de kinek mi. Nem sokra emlékszem ami eddig eltört volna már nem tudom hány év alatt. 1040 csak azért mert carbon lehet, hogy húzós.

(#5252) fant0mi: Igen, erre gondoltam csak telefonról hirtelen nem találtam meg. :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5254) milan26 válasza zsolti72837 (#5253) üzenetére


milan26
senior tag

Valóba húzós, de gyakorlatilag törhetetlen. Pro grip is jó, de nálunk az egyik kocsmában csempe van a soft gép előtt. Tört mint a ropi. Supergrip bírta. Carbon egy sem tört. Persze tudom, hogy csempén nem szabad játszani, és az is lehet, hogy kifogtam egy rossz sorozatot. Harrows és Target a két kedvenc márkám.

(#5255) fant0mi


fant0mi
addikt

Nezem ezt a BDO kozvetitest. Eddig meg egyet sem lattam. A hangulat olyan ize... Olyan falusi. Mar bocs. :)

(#5256) bosmajor válasza fant0mi (#5255) üzenetére


bosmajor
tag

Ellenben véleményem szerint a nézők nagyobb százaléka tudja az éppen aktuális állást, mint egy PDC eseményen :)

(#5257) zsolti72837 válasza milan26 (#5254) üzenetére


zsolti72837
őstag

Aki kezdő vesz a Targetesből 3 különböző méretű csomagot annyiért és még ki is tudja próbálni, hogy neki milyenre van szüksége.
Bár ha törhetetlent akar akkor vesz egy ilyet. Ezeket szinte alig veszi valaki amúgy.

(#5255) fant0mi: ez mindig is ilyen családiasabb volt. PDC-nél a show is lényeg itt nem.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5258) mephi666 válasza zsolti72837 (#5257) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem veszi senki, mert a linkben is ott van, hogy szar? :DDD

https://gamecenter.hu/hu/dart_szar_fekete_target_power_titanium_generation_4_hosszu-p-16689.html

...ez a bdo meg tényleg érdekes: nincs óriási show, pompomlányok, nagy bevonulások, hanem inkább sok ráérős nyugdíjas, családias hangulat, nagy ölelkezések és pacsizások a versenyzőkkel :K

tegnap a harms - harrysson meccsre kapcsoltam... rég láttam már ennyi elpuskázott kiszállót...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5259) Cheif válasza zsolti72837 (#5257) üzenetére


Cheif
tag

törhetetlen, csak az alu top a tetején megy szét, ami meg kb. annyiba kerül, mint a műanyag szár

(#5260) cybermage


cybermage
csendes tag

Sziasztok, szeretnek venni egy elektromos tablat. Tudnatok ajanlani valamit, ami ar/ertek aranyban jo? Viper es Bull's markakat nezegettem. Jo lenne ha max. 30e-bol megallna.

(#5261) Cheif válasza cybermage (#5260) üzenetére


Cheif
tag

Első körben azt kell eldöntened, hogy európai szabvány softnak megfeleljen-e. Ezeknél kétsoros a tripla és dupla mező. A keleti szabványok nagyobbak. A Bull's táblái eu. szabványok, legalábbis ebben az árkategóriában biztosan. Vipert itthoni kínálatban nem találtam, de képek alapján ott nagyobb a bull,tripla, dupla.

(#5262) zsolti72837 válasza mephi666 (#5258) üzenetére


zsolti72837
őstag

Wtf és tényleg :DDD :DDD ;]

(#5259) Cheif: Mindent el lehet törni ez kétségtelen. :)

(#5260) cybermage: Esetleg, ha van lehetőséged akkor látogass el akár a Gamecenterbe vagy bármilyen darts boltba és szerintem fognak tudni segíteni. :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5263) BBéci válasza cybermage (#5260) üzenetére


BBéci
titán

Ezt ajánlom, ha nem lennék megrögzött steel-es, akkor magamnak is megvenném.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5264) BBéci


BBéci
titán

Aki tud működő streamet, legyen szíves, ossza meg velünk!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5265) Cheif válasza BBéci (#5264) üzenetére


Cheif
tag

Én vpn-el néztem youtube-on tegnap

Hola von Chromera amerikai IP

(#5266) BBéci válasza Cheif (#5265) üzenetére


BBéci
titán

Az nekem bonyolult, de köszi!
Pár napja ment a Goldenarrowson is.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5267) bosmajor válasza BBéci (#5264) üzenetére


bosmajor
tag

Opera böngésző, van beépített saját (free) VPN lehetőség.

(#5268) BBéci válasza bosmajor (#5267) üzenetére


BBéci
titán

Köszi, telepítettem a Hola kiegészítőt, inkább, mint másik böngészőt.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5269) Bogyi007


Bogyi007
veterán

BDO-n ez a Veenstra - Hood meccs igen élvezetes...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#5270) zsolti72837 válasza BBéci (#5264) üzenetére


zsolti72837
őstag

[link]

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5271) BBéci válasza zsolti72837 (#5270) üzenetére


BBéci
titán

Lehet, hogy most megy, de amikor az előzőeket írtam, akor nem ment. Ismerem azt az oldalt,sok éve nézek ott dartsot. Azért köszi!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5272) zsolti72837 válasza BBéci (#5271) üzenetére


zsolti72837
őstag

Gondoltam, de akkor elnézést. :D :R

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5273) Cheif


Cheif
tag

megvan a 9 beugró a PL-be
Henderson, Sherrock, Clayton, O'Connor, Humphries, Bunting, Dobey, De Zwaan, Wattimena

(#5274) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5275) mephi666


mephi666
nagyúr

Ez a Gallagher lány úgy áll be dobás előtt, mintha keringőzni akarna :D ...hány 9nyilas lesz ezen a meccsen? :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5276) fant0mi válasza mephi666 (#5275) üzenetére


fant0mi
addikt

Meg mindig megnyalja a tollat dobaskor? :)

(#5277) mephi666 válasza fant0mi (#5276) üzenetére


mephi666
nagyúr

Azt nem láttam, viszont big Ben elég szoros meccsen esett ki... 3-1ből lett 3-4 a végére

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5279) mephi666 válasza #05304832 (#5278) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja hát valami félkarú csimpánz vezérelheti az eredménykijelzőt... tegnap is a hazel - landman meccsen félpercenként bakiztak: nem a megfelelő játékoshoz írták a pontot, stb... folyamatosan levették-kitették az eredményjelzőt :U kommentátorok is már csak röhögtek rajta

ja meg ami tetszett: fejtegették, hogy a bdo-pdc összehasonlításban a pdc-nél mennyivel profibb sw-t használnak: ami a kiszállónál is minden dobásnál ír egy alternatívát a dobásokra, itt pedig semmi ilyen... aztán indoknak, hogy "az egyik az amatőr szervezet, másik a profi" ...nehogy már ekkora művészet legyen egy hasonló sw-t megírni (már ha nem akarják a készet megvenni): szerintem főiskolás programozóknak egy könnyű házifeladat :U ...habár 1éve angliába költözött techmániás ismerős szerint az angolok csomó dologban el vannak maradva nagyon (az internetet sérelmezte legjobban, hogy ilyen pártíz megabittel szórakoznak a szolgáltatók)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5281) mephi666 válasza #05304832 (#5280) üzenetére


mephi666
nagyúr

az a durva, hogy hozzá értő ember pillanatok alatt össze tudna rakni egy megfelelő sw-t, ami kb olcsóbb lesz, mint a céges excel licensz meg az elektromos tábla :DDD alapvető matematikai műveletekkel kell dolgozni: kivonás-szorzás-összeadás... a kiszálló számolgatása már picit komplikáltabb, annak a kigondolásához az is lehet, hogy kell egy laza cigiszünet a programozónak :DDD ...ehelyett ott bohóckodnak és bakiznak megállás nélkül egy eseményen, amit milliók néznek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5282) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Végül RD 20 grammos lett. Lemértem a három otthonit, a 24 grammos nagyon kényelmetlen volt, viszont a test az jó nagyon kézre állt. A 16 nagyon könnyű, a 18 grammos pedig még egy picit mindig könnyűnek éreztem. Így maradt az arany középút. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5283) BBéci válasza mephi666 (#5279) üzenetére


BBéci
titán

A magyar kommentátorok mindenen röhögnek (kivétel VL), leginkább egymás hülyeségein.

Nemrég volt szó a statisztikáról. Tegnap, ha csak azt nézzük, pont ellenkező eredményeknek kellett volna születniük Wesley Harms és Scott Waites meccsén.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5284) mephi666 válasza BBéci (#5283) üzenetére


mephi666
nagyúr

tegnap csak a hazel - landman meccset láttam, ez jó szoros, izgalmas meccs lett... a másik a winstanley - gallaher volt: na itt már óriási különbség volt kettőjük közt tudásban... folyamatos szektorhibák mindkét oldalon, de leginkább gallaher-nél... winstanley dobott egy asszem 134-es kiszállót, az viszont jól nézett ki

ui: kommentátorok tényleg nagyon lefitymálják az egész bdo-t

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5285) milan26 válasza LendvaiFeri1 (#5282) üzenetére


milan26
senior tag

Milyen a fogása? Tapad?

(#5286) BBéci válasza mephi666 (#5284) üzenetére


BBéci
titán

A 134 mellett volt egy 118-as kiszállója is, de a dobástechnikáját rossz nézni. Leginkább elrettentő példaként mutogatható.
V. Lajos inkább méltatni szokta a BDO játékosok teljesítményét, sosem becsülte le. A többiek, akik mikrofont kapnak, egy kivételével említést sem érdemelnek, de Ő nagyon ritkán közvetít dartsot.
Két megjegyzés: Gallagher és hosszúlépés. ;)

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5287) LendvaiFeri1 válasza milan26 (#5285) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Még nem hozta a futár. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5288) milan26 válasza LendvaiFeri1 (#5287) üzenetére


milan26
senior tag

Nekem is holnap jön egy 22-es Supergrip. :)

(#5289) BBéci válasza milan26 (#5288) üzenetére


BBéci
titán

Újkorában szinte mindegyik kiválóan tapad, akár bőrkeményedést is előidézhet az ujjaidon. Harrows I.C.E. nyilakkal jártam úgy.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5290) milan26 válasza BBéci (#5289) üzenetére


milan26
senior tag

Ez így ebben a formában nem igaz, BBéci. Nem egyformán tapadnak. Supergrip nyilam volt már, szinte hozzánő az ember kezéhez. Van egy soft nyilam Vapor8 02, szintén erősen tapad, de mégsem annyira. Van egy Chisnall steelem, sok kis ponton tapadós, az addig tapad erősen amíg nem hat rá erő, utána mintha elengednének az apró felületek. Teljesen más érzés mind a három. Azték meg rendesen csúszós pl.

(#5291) LendvaiFeri1 válasza BBéci (#5286) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

de a dobástechnikáját rossz nézni.

Látnád az enyémet... ;] :P :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#5292) mephi666 válasza LendvaiFeri1 (#5291) üzenetére


mephi666
nagyúr

...enyémet is meg lehetne nézni :DDD szórakoztam még szabi alatt kocsonyafőzés közben, hogy kipróbáltam mennyire profi a gépi ellenfél... (dobáltam, haboztam a kocsonyát, kis sör, kis pálinka, kis vape... ismétlés :) ) poénból belőttem dupla kiszállóra, de gyorsan letettem erről :D előbb dobok féltucat bullt, mint az adott duplát... furcsa volt az is, hogy egyik nap alig esett ki a soft nyíl a táblából, másik nap meg alig akart benne maradni... utána jöttem rá, hogy akkor valahogy más ponton tartottam a nyilakat és a becsapódási szög miatt nem maradtak rendesen a táblában... :K otthoni szórakozásra nem volt rossz vétel: ebay-ről rendeltem még olcsón 1-1 14 és 20g-s készletet, kipróbálni melyikünknek melyik válik be, de drágább cuccba nem tervezünk beruházni...

#5293: mondjuk alapjáraton a technikám olyan, amit 15+ éve a kocsmában magamra szedtem :DDD senki nem magyarázott semmit, hogy "így állj be, így célozz, melyik ponton tartsd a nyilat, stb..." ...ahogy épp sikerült: dobáltunk aztán örültünk neki, ha nem a táblán kívülre ment és extázisba estünk 1-1 nagyobb triplánál, vagy bullnál :DDD ...mondjuk a táblát eltalálom most is rendesen, csak a pontos célzás már más kérdés

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5293) milan26 válasza mephi666 (#5292) üzenetére


milan26
senior tag

Az én technikámnak egyetlen baja van, de az elég nagy. Nem nyújtom ki rendesen a kezeim dobáskor. Korábban hajolgattam is, arról szerencsére sikerült leszoknom.

(#5294) BBéci válasza milan26 (#5290) üzenetére


BBéci
titán

Valóban nem egyformán tapadnak, de annyira mindegyik, hogy ne okozzon gondot.
A pixel érdesítés nelem bejön, csak azért nincs olyanom, mert irreálisan drágák.
Le lehet szokni a kéz visszakapásról, nekem sikerült. Ne a célzásra figyelj, csak a dobástechnikára. Mindennapos gyakorlással pár hónap alatt hozzászoksz a karod kinyújtásához. Nekem annyira jól sikerült, hogy könyökcsúcs gyulladást kaptam, bő három hétig bal kézzel dobáltam.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5295) BBéci


BBéci
titán

Tegnap (ma is) háttérben ment a sprttv közvetítés, megütötte a fülemet egy durva elszólás. A nagyokos szakkommentátor valakitől elnézést kért, azt mondta, "megkövetem magam". :Y

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#5296) zsolti72837 válasza BBéci (#5295) üzenetére


zsolti72837
őstag

:DDD :DDD :DD

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#5297) milan26 válasza BBéci (#5295) üzenetére


milan26
senior tag

Tizenpárezer forint volt csak.

(#5298) milan26


milan26
senior tag

Nincs ennek a topiknak gazdája? Szívesen írnék téma összefoglalót, de a topikgazdaságot is bevállalnám.

(#5300) f(x)=exp(x) válasza milan26 (#5298) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Értelme szerintem sincs sok, főleg annak fényében, hogy az év jelentős hányadában a topik konkrétan halott.
Viszont nem is ellenzem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.