Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Onimusha 3

Hozzászólások

(#1) Xelo


Xelo
addikt

Kiadó: Capcom, Fejlesztő: Capcom - Typhoon Games
Akik kicsit is járatosak a konzol világában, már biztosan hallottak az Onimusha cimü játéksorozatról, ami most PCn is színrelép. Ez a talán az akció kategóriába sorolandó, RPG elemekkel dúsítva, ahol Samanosukét és Jacques Blanct irányítását vesszük kezeinkbe. A karakterek kinézete ismerős lehet, még ha nem is találkoztunk a játékkal, ugyanis még az előzőt Takeshi Kaneshiroról mintázták, az utóbbit Jean Renoról, akik hangjukat is kölcsönözték a játékhoz. A 3. rész története úgy fest, amíg a XX. század ''hőse, (Jacques Blanc)azaz egy a francia rendőrök közül, bevetésre készül, a XVI. század japánjában Samanosuke éppen a főgonosszal, Nobunaga Odával száll szembe. Eddig ez szép is lenne, egyik hős itt, másik hős ott, de ekkor csak, nyílik egy átjáró, egy portál, ami Samanosukét és Jacquest is felszippantja, és ezzel helyetcserélnek. Innentől kezdődnek a bonyodalmak, problémák, amiket majd nekünk kell megoldanunk.
[link] -> Onimusha 3 hómpédzs
Igaz mág nem játszottam vele, de ma este, esetleg holnap lesz rá lehetőségem, így saját tapasztalatokkal is tudok majd szolgálni, addig is a G@maSt*r magazin értékelése: Pro: Izgalmas, fordulatos sztori - Remek harcrendszer - Jean Reno, Kontra: Irányítás. A grafika 7pontot érdemelt a 10ből, a hangok, hangulat, kihívás és szavatosság 9 (sejthető hogy nem valami rövid a játék, ahhoz képest hogy 2CD), és a feketeleves: irányítás: 2. Éppen ezért kapott 68%ot, úgy látszik MAZUR, azaz a tesztelő szívét nem nyerte meg, mert 68%ot adott rá. Gondolom az irányítás miatt, mivel a többi igencsak jóra sikeredett. Én bizony játszottam már pár játékkal, és nincs olyan ami ne lenne szokható:) Szal harcra fel :DDD

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Onimusha 3
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.