Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5301) Str8 sk8r válasza tiv83us (#5299) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...egy kis roma 3.14csa, aki régen a kölyökklubb nevű műsort vezette, aztán felsztárolták majd (nem tudom melyik) hétköznap délelötti müsór vezetöjei közé átkerült...

...colombus megelőzött...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#5303) tiv83us válasza (Kolombusz) (#5300) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat nemtom, nekem annak idejen Levente Petya volt az akkori gyerekmusorok "etalonja" az Egbol pottyant loszarral.
Bar igaz is, ot /valoszInuleg/ ot nem is kurogatta senki, ugyhogy nem promotaltak lead anchor-nek :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#5304) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Gyűlölöm a vasárnapi autósokat. ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5305) kételkedem válasza tiv83us (#5299) üzenetére


kételkedem
addikt

A Nagy Vízen túl nem ismeritek Ördög Nórit? :N Ejnye-bejnye!

Bean: mesélj!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5306) bnss válasza kételkedem (#5305) üzenetére


bnss
veterán

Ha látnak egy kis havat az úton már be vannak sz@rva, nem lehet haladni, amikor az ember sietne, röviden tömören ennyi. ;]

Ja és egy gyors költöztetést is sikerült lezavarni.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5307) kételkedem válasza bnss (#5306) üzenetére


kételkedem
addikt

Úgy tudom, tőlünk Északra nem sózzák agyon az utakat, legfeljebb homokkal, kőzúzalékkal szórják. A gépkocsi vezetők pedig megtanulnak téli körülmények között vezetni. Itt ha lehullik 5cm hó, megbénul a közlekedés. Az útkarbantartók pedig több tonna sót szórnak az utakra, biztos ami biztos.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5308) bnss válasza kételkedem (#5307) üzenetére


bnss
veterán

A sózást ellenzem én is, felesleges környezet rombolás. A nagyon finom zúzott kő - mellétermék - ill. a homok sokkal jobb megoldás. Pécsett a homok a népszerűbb hó esetén, de a só is elég sokszor előfordul.

Kicsit pontatlan voltam, mert nem teljesen hó volt, hanem már letaposott volt, jobban csúszott...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5309) Esmein válasza kételkedem (#5307) üzenetére


Esmein
nagyúr

többek között azért sem, mert ott nem -5 fokosak a telek, és a sózott út is ugyanúgy megfagyna, mint a nem sózott

így nap közben -10 -12 fok középtájon, Stockholm körzetében, és az majdnemhogy még délen van :D

[ Szerkesztve ]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5310) RoyalFlush válasza Kidus (#5233) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Á dehogy :DDD

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#5311) bandus válasza tiv83us (#5299) üzenetére


bandus
veterán

az meg még csak hab a tortán, hogy ő van a mostani pléjboj címlapján.

más kérdés, hogy akármennyire a művésziséget magyarázza a nyuszis magazin, szerintem botrányos, hogy a legintimebb testrésze ami látszik, az a háta :W arról is van egy kép, a többi orr, szem, száj, fül, ezek együtt :W

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#5312) lorcsi válasza tiv83us (#5299) üzenetére


lorcsi
veterán

érdekes ez perverziód van hallod-e :D
magyar bulvár hírekkel sokkolod magad :O

(#5313) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Téliszünet-Leállás-Ünnepekéssatöbbi utáni, és első munkanap előtti hangulatcsináló zenékek. Fel kell venni a ritmust..holnap Hétfő! yeeeeeeee :))

És egy ; és kettő ; és három

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5314) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

nekiülhetek a törinek... csodás... :O

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#5315) pohár


pohár
félisten

Hali mindenki!! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5316) kételkedem


kételkedem
addikt

Füstről frissen levéve még érnie kell, de finom lesz.

BlacKSouL: én szombaton már dolgoztam.

VoDaFoNe a fiam most fejezte be a töri tanulást :)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5317) pohár válasza kételkedem (#5316) üzenetére


pohár
félisten

Aaaaaaziggggen :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5318) Csyppa válasza BlacKSouL (#5313) üzenetére


Csyppa
senior tag

Nekem is fel kéne. :K

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#5319) BlacKSouL válasza Csyppa (#5318) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Aha.. mérges zene.. ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5320) bnss válasza VoDaFoNe (#5314) üzenetére


bnss
veterán

Sorsközösséget vállalok, én is elkezdtem tanulni (nem történelmet, ez igaz). ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5321) blokad válasza VoDaFoNe (#5314) üzenetére


blokad
senior tag

Én föcivel vagyok/voltam így.
Nem vagy egyedül:) :U

Bon3ss:

Én egyszerűen nem tudok a tanulásra koncentrálni, ha megy a notim.

[ Szerkesztve ]

(#5322) Csyppa válasza blokad (#5321) üzenetére


Csyppa
senior tag

Én meg inkább nem is próbálok tanulni. :U

BlacKSouL: :K

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#5323) bnss válasza blokad (#5321) üzenetére


bnss
veterán

Elég sokat használom tanulásra a notebookot, szól halkan valami zene, közben gépelek, néha PH! (;]). Megszokás kérdése az egész. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5324) blokad válasza bnss (#5323) üzenetére


blokad
senior tag

Csak ebbe a fránya fusi notiba hangos a venti, ha olyan halk lenne, mint tesóm céges thinpadjába, vagy egy hűtőpaddal nem lenne ilyen hangos én is elviselném.

(#5325) bnss válasza blokad (#5324) üzenetére


bnss
veterán

Fül/fejhallgató, a notebook hangkeltők úgyis siralmasak.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5326) rarri válasza kételkedem (#5293) üzenetére


rarri
senior tag

Túléltem a korizást,nagy élmény volt. :)) Egyszer estem csak el, akkor se volt vészes. Még mindig tudok korizni ! :DD Itt egy kép , a többit később a blogomban megnézheted, és mindenki akit érdekel. [link] :D

A Veszprémieknek , Ajkaiaknak, és e két város között élőknek üzenem, hogy Kislődön gyönyörű sima a tó jege, és stabilan be van fagyva, érdemes elmenni ide korizni. :) Kb. 15 jégpálya nagyságú. :)

Mindenkinek szép estét kívánok ! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5327) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Hideg van, nagyon hideg lesz. Elkékülök, mint a szomorú smile. :( Meg zöldülök, mint a vigyori.
:D
Amióta cseresznyekompótra gondoltam, azóta vigyorgok. Mi lehet a cseresznyében, hogy már az emléke feltekerte bennem a hangulat-indexemet?

A húgomnak június 17.-én lesz a ballagása. Megígértem neki, hogy vagy gyümölcskrémest, vagy joghurt-tortát készítek a jeles eseményre. Nagyon várom a kora nyarat. Az év legjobb időszaka.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5328) ladybug válasza bnss (#5304) üzenetére


ladybug
őstag

Pedig védett állatfaj. Vigyázz rá. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#5329) nike_


nike_
addikt

Na, én is átnézem a törit...

(#5330) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Kész agybaj a családi élet időnként. Micsoda dráma, apám citromlevet cseppentett az anyám főzte kocsonyára, mire anyám "összeomlott", hogy az ő finom ételét elrontani citromlével...
Most meg kiújult a mosatlan-parája... Minden este, vacsora után mosogatok el. Apám még vacsorázik...
Nem tudja megérteni az összefüggést, és percenként kiált, hogy mosogassak el...
:W
Oh, ég, micsoda drámák nap nap után...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5331) Str8 sk8r válasza Algieba (#5330) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...csapj szét közöttük... :DDD ...ne hagyd magad... :N ...

...rarri: csak egy... :O ...azt hittem egy tucat... :K ... :C ...azért jól mutatsz koriban(is)... ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#5332) nike_ válasza nike_ (#5329) üzenetére


nike_
addikt

Már megy is :DD Pedig angol. Mondjuk nem sok...

(#5333) bnss válasza ladybug (#5328) üzenetére


bnss
veterán

Vigyázok (mert többet ér az utasom és saját testi épségem és az autó, mint, hogy egy ilyen sofőr miatt hülyeséget csináljak), de akkor ők is az én idegeimre. :)

Szia rarri! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5334) Esmein válasza Algieba (#5330) üzenetére


Esmein
nagyúr

ne is mondd, én egyszer este helyett reggel mosogattam el, délután mikor faterom hazaért, azzal indított, hogy lekapcsolta a lakásban az áramot, mire én elküldtem a halál f*szára, mire ő öcsémmel együtt kitagadott...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5335) rarri válasza Str8 sk8r (#5331) üzenetére


rarri
senior tag

A többit a Logoszférában lévő blogomban nézheted meg, " bárányfelhő " a neve. :)

Szia Bon ! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5336) kételkedem válasza rarri (#5326) üzenetére


kételkedem
addikt

A srácaimmal és a vizslával sétáltunk egy jót délután, most pedig kint bohóckodnak a hóesésben.
A korizás biztosan olyan mint a bicajozás. Nem lehet elfelejteni, legfeljebb kicsit bizonytalanul megy, ha sokáig nem csinálja az ember.

Esmein, Algieba a családi drámák már csak ilyenek :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5337) rarri válasza kételkedem (#5336) üzenetére


rarri
senior tag

Ez így van. :K
Nálunk Veszprémben 25-e óta nem volt havazás. Itt minden nap napsütés van, és zúzmara. :)

Algieba: Én a kocsonyát nem tudom elképzelni citromlé nélkül. Úgy nagyon finom szerintem. :)

Esmein : arra emlékszem. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5338) kételkedem válasza rarri (#5337) üzenetére


kételkedem
addikt

Üveggel a kézben jégre menni, érdekes extrém sport, de látom jó volt a hangulatotok! :))

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5339) Str8 sk8r válasza rarri (#5335) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...köszönöm, megnéztem őket...tetszettek...föleg a likőrösüveggel a kezedben... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#5340) rarri válasza kételkedem (#5338) üzenetére


rarri
senior tag

A mézesvilmosos üvegben is forralt bor volt. :D Direkt nagyon lazára készítettem , kb. 5 %-osra, és a nővéreméké se volt erős, úgyhogy tökéletes volt arra hogy felmelegítsen. Jókedvűek voltunk, de abszolút nem éreztük meg . :) A nővéremmel ital nélkül is sírva szoktunk nevetni mindenféle hülyeségen. :D

Str : örülök hogy tetszett. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5341) Str8 sk8r válasza rarri (#5340) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nem szeretem a téli sportokat... :N ...Anival majd nyáron megyünk jobbra-balra...ott biztos készülnek majd hasonló képek... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#5342) NoLF


NoLF
addikt

na, ha minden jól megy, akkor eléggé meggyőzött ez az autó minket ahhoz, hogy rábeszéljük anyámékat hogy megvegyék :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5343) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Na, ez kemény menet volt, bőven öntöttem a tömény domestost az edényekre... Ugyan is anyám elkövette a legnagyobb hibát, amivel kiveri nálam az összes biztosítékot, hogy kivitte a lábasban és a jénaiban összekevert tápos maradékot a macska áradatnak. Na, már most a macskanyálas, maradékos edényeknek egyedi szaga van, amitől K.O. vagyok és baromira ingerült leszek.
De elmosogattam. Minden ragyog.

Megyek tanulni. Holnap már iskola. Kivételesen elszánt vagyok, és késve bár, de törve nem, meglesz az érettségim és az angol nyelvvizsgám is. Későn nőtt be a fejem lágya. Extra későn érő típus vagyok. :B

Szerk.: Régebben imádtam oda-vissza gyalog megtenni a kertség-Békéscsaba távolságot a bicikliúton még tél idején is. Egyszer kora este, telehold idején ballagtam haza a fagyos, derült időben. A táj havas volt, minden ezüst-kékben ragyogott a holdfényben. Gyönyörű volt. :R Nappal is megtettem a távot, akkor még friss volt a hóréteg és a bakancsom alatt ropogott a hó. Igaz, hazaérve már tocsogott a lábam a hólében, de nem bántam. A nagy sétáktól teljesen bepörgök, de a biciklizésektől is. Imádok csatangolni és elveszni a tájban és a gondolataimban. A gombászás is ezért a kedvencem, csak keringek a mezőn vagy a fák között és kutatom a gombákat. Mennyi jó élmény. :D
Már csak egy kitartó "bolondot" kell találnom magamnak, aki csatlakozna hozzám. :)
Magányos hidrogén atom vagyok és kényelmetlenül érzem magamat. Vágyom a nemes gáz szerkezetre. :DDD

Huh, mennyire túlteng bennem a romantikus és tudományos véna.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5344) rarri válasza Str8 sk8r (#5341) üzenetére


rarri
senior tag

Én is inkább uszodapárti vagyok.Csak néha megyek el korizni vagy szánkózni. :) Síelni életemben egyszer voltam. :)
Nyáron majd szólok , hogy linkelj be képet! Kíváncsi vagyok rátok. :) Eddig csak Anit láttam, őt is csak egy képen. :)

NoLF : Ez gyönyörű ! :K

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5345) ádyz válasza NoLF (#5342) üzenetére


ádyz
addikt

Szep Civic.

Alja rendben van? Torve nem volt? :)

(#5346) blokad


blokad
senior tag

Utálom a vasárnapot. másnap suli (legtöbbször), hajat kell mosni, borotválkozni (legtöbbször azt a kis pihét leszedni). grr.

(#5347) bnss válasza blokad (#5346) üzenetére


bnss
veterán

Semmi sem kötelező! ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5348) blokad válasza bnss (#5347) üzenetére


blokad
senior tag

ja, csak büdös és szőrös leszek a suli meg sajnos kötelező(en ajánlott)

karácsony 2008 én: ÉN

[ Szerkesztve ]

(#5349) Str8 sk8r válasza rarri (#5344) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...csak hogy rólam is láss képet:[link]... :DDD ...ez még az "iskolakezdés idején készült... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#5350) bnss válasza blokad (#5348) üzenetére


bnss
veterán

Valamit valamiért. ;] (ma csak ilyen "okosságokra" vagyok képes) Nekem szerencsére csak kedden és pénteken kell menni. :U

"Ép hardverben ép szoftver..."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.