Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#5051) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Érdekes, hogy mindenki csak a kockáknak való feladattal foglalkozott. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#5052) RexpecT válasza BlacKSouL (#5050) üzenetére


RexpecT
addikt

70 GB-ot másoltál át az újra. :)

(#5053) Winner_hun válasza BlacKSouL (#5050) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bp-n-e leszel jövőhéten vagy inkább utána pénteken este?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5054) BlacKSouL válasza RexpecT (#5052) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Igen, majdnem pontosan annyit :K

Na lassan nekem is le kéne dőlnöm. Se pizza, se nő, se sö... hoppá, van egy barna Gösserem. :Y Ááá, de ilyenkor már nem kéne innom. Győzzetek meg hogy igyak vagy ne. :)

Winner: Sajna nem valószínű, most a szombati munka miatt, utána pénteken meg elképzelhető hogy vizsgám lesz, még nem tisztázott. Meg a péntek nekem amúgyis rizikós, mert 16:30-ig melóban vagyok, és csak úgy tudok időben elkapni valami buszt, hogyha már nem megyek haza onnan, hanem elcsípek arrafelé jövet egy pesti járgányt. Merthogy lett volna valami esemény?

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5055) Winner_hun válasza BlacKSouL (#5054) üzenetére


Winner_hun
félisten

Rosszul tetted fel a kérdést, illetve a válaszlehetőségeket. Helyesen azt akartad írni hogy Győzzetek meg hogy igyak vagy igyak esetleg a második igyak után a ne helyett egy igen
:D

Jó akkor valamikor később:) Mondtad lejönnél majd a Lurdy-hoz..

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5056) BlacKSouL válasza Winner_hun (#5055) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jó meglátás, eddig akkor 2 szavazat az igenre ;] Győzködöm még magam kicsit aztán szisszen a kupak.

Jaaa, igen, persze, hogyne akarnék, csak sajna túlságosan ide vagyok kötve ehhez a ... városhoz. De ami késik nem múlik, valamikor úgyis beiktatok egy kis kiruccanást. :K Előtte szólok mindenképp.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5057) zolynet válasza BlacKSouL (#5054) üzenetére


zolynet
addikt

jóéjszakát és/vagy egészségedre :D

szintén szunya ... majd holnap sörözés

Life is too short to stay stock!

(#5058) FehérHolló


FehérHolló
veterán

A barátnő az a fajta entitás, amely a saját racionális elképzeléseidet lerombolva hajszol a vesztedbe.

Skynet is real. It's called Google.

(#5059) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Nem ittam sört, még érlelem. Most viszont alszás..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#5060) kételkedem válasza FehérHolló (#5058) üzenetére


kételkedem
addikt

Éjjeli bölcselet, de még így reggel olvasva is érdekes.

Jó reggelt mindenkinek! :))

-10°C van, a lehullott 2-3cm hó csodásan recsegett a talpam alatt. :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5061) rarri válasza kételkedem (#5060) üzenetére


rarri
senior tag

Jó reggelt neked is, és mindenkinek ! Nálunk ragyogóan süt a nap , mínusz 7 fok van. :) Jó érzés lehetett a friss hóban sétálni. :K

az elmaradhatatlan kávé. :-))

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5062) Str8 sk8r válasza rarri (#5061) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...neked is jó reggelt, és mindenkinek üdv...itt már -10°C-ig hült... :O ...már alig várom, hogy hazamehessek, forró fürdőt vehessek, és puha ágyba fekhessek... :DD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#5063) kételkedem válasza rarri (#5061) üzenetére


kételkedem
addikt

Csak a munkahelyemig sétáltam, de jól esett. :)
Délig dolgozok, ebéd után kimegyek a gyerekekkel és a vizslával csavarogni egy kicsit. Jót tesz a testnek és a léleknek. :)

Str8 sk8r biztonsági őr, rendőr, tűzoltó, vagy valami hasonló tetszik lenni? Szolgálati kutya, éjszakázás...

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5064) Str8 sk8r válasza kételkedem (#5063) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...nem teccik, de olyasmi... :DDD ...én olyan portás-szerü vagyok, aki a telepen adódó feladatokkal is foglalatoskodik: pl áruátvétel, teherporta, tehermérés, stb...papír újrafeldolgozó telepen...van szolgálati "Rex fülügyelő" is... :K ...ünnepek alatt dec 20-tól 24/24, de munkanapokon "csak" minden másnap 14 óra éjszaka...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#5065) rarri válasza kételkedem (#5063) üzenetére


rarri
senior tag

Nálunk Bettikét viszi az apja minden nap korcsolyázni egy közeli tóra. :) Imádja Bettike. Többen mennek, és ezért nem megyek velük , és a korimat is más használja ilyenkor. Hihetetlen, hogy a több mint 20 éves Salvo korim olyan állapotban van, mint annak idején, csak élezni kell időnként. :)

Str: Az jó meló lehet. :)/ bár az időbeosztás annyira nem / Ani mikor mehet dolgozni? :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5066) kételkedem válasza Str8 sk8r (#5064) üzenetére


kételkedem
addikt

16 évig végeztem hasonló munkát. Se hétvége, se húsvét hétfő, se karácsony. Két éve váltottam, most nagyon élvezem a 07:30-16:30-ig tartó munkaidőt és a heti 40 ledolgozható órát.

rarri: A téli sportok csaknem teljesen kimaradtak az életemből. Gyerekkoromban mikor először adtak a lábamra korcsolyát olyan helyre merészkedtem a tó jegén, ahova nem lett volna szabad. Beszakadtam. Szerencsére az a lány akire rá voltam bízva több felnőtt segítségével kiszedett. Az egészből arra emlékszem, hogy sütőben melegítik a lábamat :)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5067) rarri válasza kételkedem (#5066) üzenetére


rarri
senior tag

Az tökjó. :) Str-nek még nincs gyermeke, talán így kicsit könnyebb neki , hogy akkor aludhat szabadidejében amikor akar. / vagy nem ? :F /

Tök érdekes volt végigolvasni a Mi történik velünk a halál után c.topikot! :D

Az se lenne rossz, hogy " van e élet a halál előtt" :DD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5068) Str8 sk8r válasza rarri (#5065) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igazábol nincs is mit csinálni... :N ...majdnem egész műszak alatt a gép elött ülök... :)) ...csak hát igen, a munkaidő beosztás... :B ...

...Ani most volt újabb kötözésen, de még egy darabig(1-2 hónap) bíztos otthon marad... :( :K (kár hogy nincs "egyik szeme sír, a másik nevet" szmájli)...viszont így többet lehetünk együt... :C ...

...LL ked M: én már egyszer abbahagytam kb 3 évre, de aztán visszajöttem... :K ...

...#5067: ez így igaz...ha lessz baba, lehet másik melót kell néznem... :K ...

...#5070: belenyult a húsdarálóba... :W :( ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#5069) rarri válasza kételkedem (#5066) üzenetére


rarri
senior tag

Az kemény lehetett. A Balatonon is szinte minden évben beszakad valaki alatt a jég sajnos. Persze ahhoz nagyon be kell menni.
Én régebben imádtam korcsolyázni, olyan 16 éves koromig sokat mentünk Pétre a műjégpályára. Berakattuk a Beatricét, ittuk a forralt bort, vagy ami volt, és állatkodtunk. :D De szép is volt.... :D

Str : Komoly lehet az a kézsérülés, ha ennyi ideig gyógyul. De bízzunk benne, hogy az az 1-2 hónap gyógyulást hoz Aninak. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5070) kételkedem válasza Str8 sk8r (#5068) üzenetére


kételkedem
addikt

Azt tudom, hogy már jó régen otthon van, és azt is, hogy műtét, kezelés várt rá. De mi történt a kezével? Elesett, vagy valami más?

A szívem nekem is visszahúz, lehet vissza megyek, ha kapok egy jó ajánlatot.

Húsdaráló? Nem aprózza :(

Sikerült annyiszor szerkeszteni a hsz-at, hogy hármónkon kívül nem sokan fogják érteni, miről beszéltünk. :D

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5071) Str8 sk8r válasza kételkedem (#5070) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...válasz az #5068-ban... :B ...engem nem a szívem húzott vissza, csak amikór elegem lett belőle a szórakoztató iparba léptem át, és ott nehéz volt bírni az iramot...bár nem is ez volt a fő ok, hanem a főnökség nemtörődömsége...ha valami probléma akadt, azt mondták old meg...viszont ha a pénzről volt szó, mindig az volt, hogy nincs bevétel...de a "Hajógyárin" a Dokk bistróba, meg a Stúdióba? :Y ...többszáz millás bevételek mellett alamizsnáért güriztünk...

...igen...a szerkesztést én is szeretem használni... :DDD ...

...jó sétázást rarri...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#5072) rarri


rarri
senior tag

Kedvet kaptam hogy sétáljak kicsit ,úgyhogy most búcsúzom.Később jövök ! Sziasztok ! :-)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5073) kételkedem válasza rarri (#5072) üzenetére


kételkedem
addikt

Sapka-sál :)

Str8 sk8r: az éjszakai élet külön műfaj. Néhány évnél többet nem igazán lehet kihúzni benne. Különösen ha zűrös helyet fog ki az ember. Ha még ráadásul alamizsnáért kell csinálni, akkor gyorsan elmegy a kedv tőle.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5074) Tim82 válasza FehérHolló (#5058) üzenetére


Tim82
nagyúr

Sőt, még a bioritmusodat is szétcseszi. Ezek ilyenek, hallod. :(((

:DDD

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5075) Str8 sk8r válasza Tim82 (#5074) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ezt én is olvastam a rádióba... :DDD ...

...off: mindjárt vége a müszakomnak. on... :DD ...

...LL ked M: érdekes: oda pedig visszahúz a szivem... :K ...de tényleg pár év alatt felörli az embert...

...ngabor2: az RDS tunerek már képesek digitális kijelzőre kiírni bizonyos infókat... :DDD ...időjárás, forgalom, rádióműsor, bioritmusodat is szétcseszik a nők... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#5076) ngabor2 válasza rarri (#5072) üzenetére


ngabor2
nagyúr

jó sétálást. asszem nekem is el kellene sétálnom a postáig, hogy bérletet vegyek... -10°C-ban nem szeretek bicajozni. pedig az jobb, mint a villamosogatás...

skater: rádióban olvasni... na az érdekes szórakozás :D

mod: ja, hogy rds...

[ Szerkesztve ]

(#5077) t1


t1
addikt

Ha lemostam mosóban a kocsit akkor befog fagyni?:D Olyan mocskos h hánynom kell tőle.

(#5078) kételkedem válasza t1 (#5077) üzenetére


kételkedem
addikt

Mosás előtt a zárakat fújd be pl wd40-el, vagy ragaszd le szigszalaggal. Az ajtóknál levő gumi tömítéseket kend át pl glicerinnel, szilikonnal, wd40-el. Mosás után száraz ronggyal töröld le a vizet a gumi tömítésakről. Ha van fűtött garázsod, akkor nem kell törölgetned, csak hagyd nyitva az ajtókat éjszakára.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5079) NoLF válasza t1 (#5077) üzenetére


NoLF
addikt

ha nem kezeled előtte a megfelelő módon (lásd LLkedM hszét) akkor bizony recsegni ropogni fog.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5080) kételkedem válasza NoLF (#5079) üzenetére


kételkedem
addikt

Látom mentek kocsit nézni. Neked, vagy a szüleidnek lesz?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5081) bnss


bnss
veterán

Sziasztok!

Megint a lábfájás, jól indul az év. :N

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5082) NoLF válasza kételkedem (#5080) üzenetére


NoLF
addikt

szüleim gajdultak meg :)

ha nekem kellene autó, azt ők nem nagyon nézegetnék, mert érteni nem értenek hozzá, közük meg nem sok van hozzá, hogy mire költöm a pénzem. de nekem nem vétel, hanem eladás lesz hamarosan :K

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5083) kételkedem válasza NoLF (#5082) üzenetére


kételkedem
addikt

Arra gondoltam, lecseréled a tidet.
Szerencsés vásárlást nektek! :)

Bean: gyógyúlj! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5084) NoLF válasza kételkedem (#5083) üzenetére


NoLF
addikt

ahhoz kellene még némi pénzmag, amivel nem rendelkezem, hitelt pedig nem vagyok hajlandó felvenni. meg persze nincs is szükségem másik kocsira, hisz a jelenlegire sincs igazán. úgyhogy az el lesz adva, aztán majd meglátjuk, hogy bírom.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5085) bolondember válasza NoLF (#5084) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

tutira veszem, h nem könnyen... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5086) kételkedem válasza NoLF (#5084) üzenetére


kételkedem
addikt

Az, hogy lennt volt Kecskeméten a kocsid ezekszerint próbaidőnek is felfogható?
Nagy váltás autósból tömegközlekedővé válni. Anyagilag lehet, hogy jobban járnál, de biztosan hiányozna a gépszörny. :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#5087) tildy válasza kételkedem (#5086) üzenetére


tildy
nagyúr

Budapesten még sok esetben elég elfogadható a tömegközlekedés. Addig , amíg én fél óra , mire elérek a nagyvárad térről az Örs vezér terére, kocsivalis, és blkvval is, munkahelyről nem is slva, ahova a bkv 25 perc alatt elvisz, kocsival hétköznap lenne vagy 45 perc, addig én inkább bkvzom.
Kocsimat eladtam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5088) NoLF válasza kételkedem (#5086) üzenetére


NoLF
addikt

lényegében próbaidőnek is felfogható, igen :) meg nem vagyok hajlandó azért felvinni, hogy szétverjék. havi 40ezres benzinköltségemet kb 15ezres bkv bérlet + bp-kmét buszozási költséggé csökkentettem, ez egyáltalán nem elhanyagolható.
a sok hátránya mellett én meg vagyok elégedve a tömegközlekedéssel. szinte bármikor, szinte bárhova, ésszerű kereteken belül el tudok jutni, nincs kavargás, nincs eltévedés, nincs dugó, és még sörözhetek is :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#5089) zolynet válasza tildy (#5087) üzenetére


zolynet
addikt

Nálam mázli vanás ... abban az utcában lakom (még kb fél-1évig) ahol dolgozom, lehet vagy 6p mire beérek. Hó elején veszek egy tömbjegyet az csókolom. :DDD

NoLF: grat, újévre beaddiktolódtááá :C

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#5090) nike_


nike_
addikt

Sziasztok!

(Nem most keltem, csak most értem géphez)

(#5091) bnss válasza kételkedem (#5083) üzenetére


bnss
veterán

Az jó lenne! Most jobb, hatott a gyógyszer. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5092) harylmu


harylmu
őstag

Meghalt Travolta fia, ha valaki nem olvasta volna :(

(#5093) tildy


tildy
nagyúr

Szegény Esmein, ilyenre kelt.
Hatásosra sikeredett :D:D Azt mondta ez annyira sz.r erre muszáj kikelni az Ágyból.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5094) ngabor2 válasza tildy (#5087) üzenetére


ngabor2
nagyúr

debrecenben is hasonló a helyzet: el lehet jutni általában a pontból b pontba tömegközlekedve. anyagilag a tömeg jobban kijön, kényelmileg nem biztos.

ha bicajozásra alkalmas idő van (T>0°C, csapadék nincs, vagy minimális), akkor azzal járok. melóhelyre 17 perc az út bicajjal, 30-35 perc villamossal + gyalog.

[ Szerkesztve ]

(#5095) bnss válasza ngabor2 (#5094) üzenetére


bnss
veterán

Ezek szerint nem csak én szoktam a járdán tekerni. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#5096) Esmein válasza ngabor2 (#5094) üzenetére


Esmein
nagyúr

láttam ám, és egyet értek vele... :(((

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#5097) ngabor2 válasza Esmein (#5096) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem baj, akkor se politizálok.

tudod: kultúrember nem beszél politikáról... pedig tudna.

(#5098) rarri válasza ngabor2 (#5094) üzenetére


rarri
senior tag

Veszprémben is teljesen normális a közlekedés. Melóba busszal érdemes járni, máshová meg mindenhová gyalog megyek. Jót tesz a mozgás, úgyis lusta vagyok tornászni. :D

Az ablakunk alatt összeszedtem a szilveszter romjait. 387 csikket szedtem össze ! :Y Számoltam. :U Felettünk nagy buli volt, az biztos. Egy nagy szatyornyi szemét összegyűlt. Most legalább összeszedem azt a szemétmennyiséget, amit gyerek és kamaszkoromban elhajigáltam. :D A sors fintora, hogy soha nem cigiztem, de már több mint 1000 csikket összeszedtem a ház körüli takarítások során. :)Nem baj, majd felnőnek a felettünk lévő kamaszok is egyszer.

És most megiszom a jól megérdemelt kávémat
!

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#5099) Winner_hun válasza t1 (#5077) üzenetére


Winner_hun
félisten

Meleg víz + rongy és az udvar közepén is le lehet mosni, nem számít ha fagy van. Tapasztalat, nem is régi:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5100) Winner_hun válasza zolynet (#5089) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jó sokáig tart míg beérsz a munkahelyedre...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.