Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4601) rarri válasza Winner_hun (#4596) üzenetére


rarri
senior tag

Esküszöm, nem látok rajt semmi különöset. :)

elmo : Az a furcsa, hogy nem ijedt meg ? Lehet hogy megsüketült tavaly szilveszterkor. :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4602) Str8 sk8r válasza Winner_hun (#4593) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...amúgy kicsit konkrétabban milyen civic képes 240-körüli sebességre? :F ...gyári 1.6 mit tud? :U ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#4603) elmoraan (r) válasza bnss (#4599) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nem merev, néha mosakszik, de aztán figyel. :K :D

Rarri: különben meg rohadtul félénk macska... Még sosem hagyta magát megsimogatni, pedig amelyik macskára rávetem a szemem, azt átlagosan két perc alatt megdoromboltatom, és megsimizem a pociját. De ez még három év alatt sem jutott el idáig. :N

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#4604) P.e.t.ya. válasza Str8 sk8r (#4602) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

200at eléri azért...1.8vti kell azért a 240-hez :K

(#4605) rarri válasza elmoraan (r) (#4603) üzenetére


rarri
senior tag

De nem téged figyel, ugye? :Y :DDD

elmo ui: Lehet hogy téged sem hall, ezért fél tőled, a parfümöd illata meg nem tetszik neki. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4606) bnss válasza elmoraan (r) (#4603) üzenetére


bnss
veterán

Akkor bizonyára süket és nehezen lát (mert nem ijed meg a fényhatásoktól). Na jó, nem morbidkodom tovább. :D

---

Errefelé akad egy Civic-es (az hiszem sima 1,6-os) emberke, rakott a gép alá egy sport dobot (vagy csak elrepedt a kipufogódob). Üvölt mint állat a gép, de alig megy. És mindig akkor "szakít" el a ház előtt, amikor már alszik az ember. :F

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4607) Winner_hun válasza Str8 sk8r (#4602) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amit láttál, azt tudja, teljesen gyári:) Illetve lehet valami minimális bütykölés van rajta, mert nem tilt 8200-nál csak 8800-nál. De ennyi a gyáritól való eltérés ahogy nézem:)
6gen VTi

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4608) elmoraan (r) válasza rarri (#4605) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Nem, háttal van... Bár a macskáknál sosem lehet tudni. :U

Hall, ki van próbálva. :K Oda is jön, csak egy méternél közelebb nem hajlandó. :N (Szerintem valamit sejt. ;]

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#4609) Sipi16 válasza elmoraan (r) (#4608) üzenetére


Sipi16
senior tag

Te is otthon töltöd a szilvesztert vagy csak a taxira vársz?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4610) rarri válasza elmoraan (r) (#4608) üzenetére


rarri
senior tag

Megijednél, ha most odamenne hozzád, és dorombolna, amit eddig nem tett? :)

mit akarsz vele csinálni ? :F :Y

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4611) elmoraan (r) válasza Sipi16 (#4609) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Előbbi.

Rarri: macskától megijedni? Tigristől lefelé nem szokásom. :U

Mod: hogyhogy mit? Masszív dorombolásra akarom kényszeríteni. ;]

(Különben most épp macskátlan vagyok. Az előző tisztes öregségben kimúlt, és másik még nem akaszkodott rám. :N )

[ Szerkesztve ]

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#4612) Winner_hun válasza bnss (#4606) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem többen mondták már hogy valami jobbfajta dobot tegyek fel és teljesen jó a kocsi. Valahogy nem vágyok rá, jó ez így némán úgy, ahogy van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4613) rarri válasza elmoraan (r) (#4611) üzenetére


rarri
senior tag

Akkor hajrá ! :DD

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4614) bnss válasza Winner_hun (#4612) üzenetére


bnss
veterán

Maga a dob is nyílván hozna valamit - a hangon kívül - de igazán egy teljes kipufugó rendszer csere hoz érezhető változást - szvsz.

---

Így szeretnék már egyszer közlekedni - pontosabban ilyen tudással és ilyesmi gépszörnnyel -, csak sok pénzbe kerül. :U

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4615) elmoraan (r) válasza rarri (#4613) üzenetére


elmoraan (r)
aktív tag

Na majd talán az új évben. :K

"Now all the stars have gone / faded into cracks of dawn"

(#4616) ádyz válasza Winner_hun (#4583) üzenetére


ádyz
addikt

videj nincs rola.

text: em vickelek majd egyszer felveszem. :K

(#4617) Sipi16 válasza bnss (#4614) üzenetére


Sipi16
senior tag

De a dob is csak magas fordulaton "ad" valamit nem?

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4618) Winner_hun válasza bnss (#4614) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem max. alacsony fordulatra kéne még nyomaték, dehát ez van, ezt kell elfogadni:)
Esetleg így?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4619) Winner_hun válasza ádyz (#4616) üzenetére


Winner_hun
félisten

Lejtőn lefelé hátszéllel biztosan jól megy;]:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4620) bnss válasza Sipi16 (#4617) üzenetére


bnss
veterán

Ha abból indulok ki, hogy pl. kisebb a folytás az adott dobbal, akkor az nem feltétlen csak magas fordulaton "ad" némi pluszt - szvsz.

Winner_hun: 1,6VTi-d van? Ha igen, akkor azért nem panaszkodhatsz a kakóra. Kérj kölcsön egy kis nyomatákot valamelyik "traktor" tulajtól. :D ;]

Nem, nekem versenykörülmények között csakis a Lada jöhet szóba. :B

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4621) Winner_hun válasza bnss (#4620) üzenetére


Winner_hun
félisten

:K

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4622) rarri válasza bnss (#4614) üzenetére


rarri
senior tag

Az biztos hogy nagyon izgalmas lehet, és megvan a varázsa. :K

elmo : Egy ilyen aranyos lehet:

vagy feketét akarsz ? :-)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4623) tiv83us


tiv83us
veterán

Most Szilveszterkor kocsikrol fogunk beszelgetni? :U

Nincs itt senkinek no/ferfi ugye, szexualis problemaja, kerdese, felvetese, elmeselni valoja? ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4624) Esmein


Esmein
nagyúr

ha valakinek esetleg nem lenne tvje, és be szeretné tenni :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4625) bnss válasza rarri (#4622) üzenetére


bnss
veterán

Az biztos. :D

tiv83us: bár lenne nőügyem, de sajnos(?) nincs. Kérem a következőt... ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4627) Sipi16 válasza bnss (#4620) üzenetére


Sipi16
senior tag

Mondjuk tárgytalan, mert ilyen bírságok mellett szeretek szépen a megengedett keretek között autókázni... Csak néha lépek oda...

tiv83us: A nő ügyeket inkább ne feszegessük...

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#4628) tiv83us válasza Kalandor (#4626) üzenetére


tiv83us
veterán

Haha, nalam is a Guns ordit Kidus gepen, nala vannak a nagy hangfalak ;]
Viszont itt Axl ordit, nem harom csaj :(((

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4629) Winner_hun


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4630) rarri válasza tiv83us (#4623) üzenetére


rarri
senior tag

Erről eszembe jutott : " A szex vajon mi ? Ha szeretsz vajon mi ? " / nem a kedvenc együttesem énekli, de elgondolkoztató/ :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4631) Winner_hun válasza ádyz (#4616) üzenetére


Winner_hun
félisten

tecsőn se?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4632) Algieba válasza tiv83us (#4623) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az probléma, ha az ember petrezselymet árul 3x-en túl?
Ez egy költői kérdés. Nem kell válaszolni.

Mesélni valóm nincs, mert amúgy is mesélek. Egy fantasy novellát írok.
Aztán meg még egyet.

Ha pedig jól alakul, írok egy regényt is.

Egy sztori kiagyalása és legyártása a legjobb agytorna. Az írás pedig a legfurább tevékenység. Nagyon fura.
Következő életemben valami egyszerűbb foglalkozást választok.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4633) tiv83us válasza rarri (#4630) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat rarri, amit leirtal azt ertem, viszont a tobbit nem...:F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4634) bnss válasza Sipi16 (#4627) üzenetére


bnss
veterán

A mai világban má' gyorsan sem leeht menni óccsón'. :DDD ;]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4635) Winner_hun válasza bnss (#4634) üzenetére


Winner_hun
félisten

De, csak kellenek hozzá a megfelelő eszközök:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4636) Esmein


Esmein
nagyúr

a szomszédok épp ezt hallgatják nálunk, van ízlésük, mit ne mondjak :D (na jó, ilyen hangerő mellett nem mintha lenne más választásuk)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4637) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

A stábnak és az egész közösségnek sikerekben gazdag boldog új évet kívánok!

(#4638) tiv83us válasza Algieba (#4632) üzenetére


tiv83us
veterán

Suldo koromban ez forgott korulottem nap mint nap, apam es a tobbi ujsagiro kollegaja, a bulik, a lapzartak, emlekszem nekem kellett el faxolni geprol 9600-os modemen apam cikkeit 10 percel lapzarta elott, mert fingott nem ertett a 386-os csucsgepekhez. 9 perc alatt oda is ert...
Foglalkoztatott engem is az iras, de miota kulfoldre szakadtam egy jo ideje, azota rettenetesen romlott a helyesirasom es a szokincsem, irasban csak itt a PH!-n hasznalom a magyar nyelvet, beszedben pedig az idom 10%-ban. Meg is latszik...kar erte.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4639) rarri válasza tiv83us (#4633) üzenetére


rarri
senior tag

Szerintem elég ez az egy mondat. Én éltem már át olyan szexet is, ahol nem volt szerelem, és olyant is, ahol volt. A szerelemnél már a szerelmeddel való szex gondolata is olyan fizikai érzéseket okoz, ami nagyon intenzív érzés.A szex pedig sokkal több mint a fizikai érintkezés, valami olyant ad, amit semmi más. Olyan sráccal akibe nem vagy szerelmes, de nagyon jó az ágyban, ahhoz is kell egy alapvető kötődés, de az inkább vágy , ami kialakulhat akár pár óra alatt is. Őszintén szólva, annak is megvan a varázsa , és nagyon jó tud lenni, és én mint nő ilyenkor ugyanúgy megélem lelkileg is a dolgot, / az illúzió nagy úr / , de azért tudom, hogy ez miről szól. :)

A srácok gondolom azért másként élik meg ezeket a dolgokat. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4640) bnss válasza Winner_hun (#4635) üzenetére


bnss
veterán

Inkább ismerettségnek nevezném. :P

---

Egyre érdekesebb a téma! :D

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4641) rarri válasza Esmein (#4636) üzenetére


rarri
senior tag

Hát, ez nem az én zeném. :N

Tiv : Imádom apádat, nagyon jó fej ! :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4642) tiv83us válasza rarri (#4639) üzenetére


tiv83us
veterán

"Őszintén szólva, annak is megvan a varázsa , és nagyon jó tud lenni, és én mint nő ilyenkor ugyanúgy megélem lelkileg is a dolgot"

Hidd el, mi ferfiak /legalabbis a nemely szazalek/ ugyanigy velekedik, megvan a varazsa mind a ket fajta szexnek, az egyetlen pelda amihez semmilyen erzelmet nem tudok kotni, az a valamilyen befolyasoltsag /alkohol/ alatt torteno akcio. Olyankor csak is az oszton es az alkohol.

Ha egy futo kaland, de ott a pillanatnyi tuz es a szenvedely, akkor ihaj, we blow the fucking house up :) Es bar mara mar lenyugodtan, de regebben nagyon sok erzelmi szalat /tul sokat is/ hozza tudtam kapcsolni ilyen "kalandokhoz", meg a masik fel pont az ellentetje volt.
Bar lehet egyedi eset vagyok :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4643) tildy válasza rarri (#4641) üzenetére


tildy
nagyúr

De az enyém igen:D
Annak idején, mikro bp parádén szólt a goa kamionról, majd elélveztem :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4644) rarri válasza tiv83us (#4642) üzenetére


rarri
senior tag

Nagyon örülök hogy ezt írtad. :)

tildy: tudom. :K Én a Black Sabbathon nőttem fel, és beleégett a tudatomba a rock, és ez már mindig így marad. :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#4645) tiv83us válasza rarri (#4644) üzenetére


tiv83us
veterán

Nefelj, meg itt elszilveszterezgetek magamban nehany bufelejto tarsasagaban egyedul es meg a szivem-lelkem is kiontom itt a PH-n /ilyenkor szoktak azt mondani, hogy lehet majd utana lehuzni a wc-t/. :U :))

Nagyon faradt:
"Ki az a férfi aki a gimnázium harmadik D. osztályából indulva híres zenész lett?
D.-s László."

#4644: Eskuszom, ahogy irtad, hogy ez nem a stilusod, mar keszultem belinkelni egy jo kis Black Sabbath-ot, dehat igy mar nem nem jo :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4646) bnss válasza tiv83us (#4645) üzenetére


bnss
veterán

Ha már vicc:

Mire jó az emos torta?

...

Felvágja magát. (leülök magamtól is. ;])

Nem csak Te öntöd ki itt a szíved-lelked, előfordult már mással is, és nem akarta senki sem lehúzni a WC-n. :K

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#4647) bandus válasza tiv83us (#4623) üzenetére


bandus
veterán

ha még iszok, akkor nekem lesz ;] :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#4648) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Napról készült fotók láttán mindig lúdbőrős leszek. Elképesztő még a naprendszer sárga törpecsillaga is. Pedig ő tényleg egy átlagos, normális, kicsi csillag, nálánál jóval grandiózusabb csillagok találhatók a Tejútban.
Abba is furcsa belegondolni, hogy a Nap cirka 220 millió évente megkerüli a Tejút középpontját és eközben viszi magával az egész háztartását: a kőzetbolygókat, a gázóriásokat, a kisbolygókat, az üstökösöket. Megkapó elképzelni a hosszú útját a sok tízezernyi csillag között. Egy pici sárga csillag egy csapatnyi bolygóval. :)

Ne igyak több alkoholt, mert még néhány csillagászati fotó és zokogva borulok az asztalra...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#4649) tiv83us válasza bnss (#4646) üzenetére


tiv83us
veterán

Hulye ;]
Most kupakostul beleittam a sorbe :D

Most olvastam a Zindexen:

Asszony varja haza a ferjet keso este, majd nagy nehezen megerkezik.
-Hat hol a picsaba voltal Dezso?
-Horgaszni voltam anyjuk, kifogtam 3 harcsat, kifogtam 2 sullot, meg 5 pontyot.
-Basszad meg, nem erdekelnek a kifogasaid ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4650) Ticsi.


Ticsi.
csendes tag

Boldog Új Évet Mindenkinek! :)

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.