Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14751) bnss válasza Pisztillus (#14750) üzenetére


bnss
veterán

Nem sajnáltam a sütiből, ezt a családom is megerősítheti, de mivel csak megbízható összetevőkből készülhet finom süti, le kellett tesztelni - nem, a tojást, a lisztet, sütőport és a többi hozzávalót nem kóstoltam meg, csak az összedolgozott tésztát. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14752) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

egyszerun nem hiszem el... egy ennyire hujje ember minek eakar eladni egy procit???:- (((
a szerencsetlennye baszik mgenezni az opn-t pesdgi semmi mas nem erdekel csak beszel oossze vissza baromsagokat HUJEEEEEEEEEEE:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#14753) rarri válasza bnss (#14747) üzenetére


rarri
senior tag

Tudtam hogy ügyes vagy ! :C / mi ma Bettikével tiramisut készítettünk. :) /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14754) Pisztillus válasza rarri (#14753) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az is nagyon finom! Egészségetekre!

Neduddki: Nagy az Isten állatkertje, és alacsony a kerítés... :) Avagy: Ezek ilyenek, hallod... copyright by Tim82

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#14755) rarri válasza Pisztillus (#14754) üzenetére


rarri
senior tag

Köszönjük szépen . :) Ma sem fogytam .. :U :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14756) Pisztillus válasza rarri (#14755) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nincs is rá szükséged. Tudod, a már említett Charlie-szám folytatása... :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#14757) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Kapcsolna már be az a gázkonvektor :W Az egy szinttel alattunk lakó 10-15 perce szórakozik vele, és már eléggé idegesítő a folytonos kattintgatás.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#14758) pohár válasza RoyalFlush (#14757) üzenetére


pohár
félisten

Menj le hozzá te, és kapcsold be neki :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14759) RoyalFlush válasza pohár (#14758) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Most vagy feladta, vagy sikerült neki ;]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#14760) rarri válasza RoyalFlush (#14759) üzenetére


rarri
senior tag

És miért véres a kés amit a kezedben tartasz ? :F :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14761) tildy válasza rarri (#14703) üzenetére


tildy
nagyúr

Nekem is ezek voltak.
Ennek örömére most :

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14762) pohár válasza RoyalFlush (#14759) üzenetére


pohár
félisten

Reméljük az utóbbi :D
De ha nem, akkor majd éjszaka 2-kor fog nekikezdeni kattogni :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14763) rarri válasza tildy (#14761) üzenetére


rarri
senior tag

Jó játékot ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14764) neongorack válasza tildy (#14761) üzenetére


neongorack
senior tag

ejnye, nem szabad wowozni ;] másfél hónapja nem gamelek és teccik a real life :DDD

(#14765) RoyalFlush válasza rarri (#14760) üzenetére


RoyalFlush
őstag

Joghurtot ettem nemrég, kanállal ;)

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#14766) bnss válasza rarri (#14753) üzenetére


bnss
veterán

Köszönöm, igyekeztem. Tiramisuval elég sok mindenre rá lehet venni. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14767) pohár válasza bnss (#14766) üzenetére


pohár
félisten

Engem is ;] :P

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14768) KrAt


KrAt
veterán

Jóestéket mindenkinek :)

(#14769) neongorack válasza KrAt (#14768) üzenetére


neongorack
senior tag

Néked is hasonló szépeket :)

(#14770) Moretimer


Moretimer
aktív tag

Szép jó estét mindenkinek.

Moretimer

(#14771) dave93


dave93
őstag

Hi all! :R

(#14772) Moretimer válasza pohár (#14767) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Te valahonnan ismerős vagy! :DDD

Moretimer

(#14773) neongorack válasza Moretimer (#14772) üzenetére


neongorack
senior tag

az asztalról mondjuk, vagy akár a szekrényben is lehet pohár ;]

(#14774) pohár válasza KrAt (#14768) üzenetére


pohár
félisten

Hasonlókat! :R

Moretimer... én is ismerős vagyok magamnak... :DDD

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14775) rarri


rarri
senior tag

Jó éjszakát kívánok mindenkinek !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14776) Moretimer válasza rarri (#14775) üzenetére


Moretimer
aktív tag

Jó éjt! :)

Moretimer

(#14777) venember83 válasza rarri (#14775) üzenetére


venember83
nagyúr

Jó éjszakát és szép napot. Mondjuk a kettő között lehetséges, hogy van valami összefüggés.

(#14778) KrAt válasza venember83 (#14777) üzenetére


KrAt
veterán

Mióta átraktam az ágyam az ablak alá, azóta sokkal jobban alszok éjjel, viszont a nappalaim ugyanolyan szarok egy bizonyos (nő) tekintetben :DDD

(#14779) neongorack válasza KrAt (#14778) üzenetére


neongorack
senior tag

Legszívesebben én is átpakolnám az ágyamat az ablak alá, jó kis radiátor mellé, de sajna ez az én szobámban nem lehetséges :( 4x3-as hackerzug :DDD ennek ellenére én nagyon szeretem.

(#14780) KrAt válasza neongorack (#14779) üzenetére


KrAt
veterán

Nekem kb 3,5x2,5, szal én győztem :DD

Viszont én olyan vagyok, ha valamit akarok, akkor semmi nem akadályoz meg :D Oda akartam tenni (nyáron friss levegőt kapok) és odatettem, akármennyire kicsi a szoba, oda akartam tenni, ott lett :D

Viszont megyek, töltök még egy éjjelt, egyedül :(
Jóéjt mindenkinek.. :)

[ Szerkesztve ]

(#14781) venember83 válasza neongorack (#14779) üzenetére


venember83
nagyúr

A szobát, az ágyat, vagy a radiátort? :U Én inkább mást szeretnék, de ez úgy néz ki, mindenkivel így van, mindenki mást szeretne...

(#14782) pohár válasza KrAt (#14780) üzenetére


pohár
félisten

Nekem is kb 4x3-as :D
TV, ágy, gép, szekránysor, épp hogy elférek :D

Szép álmokat és aludj jól! :R

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14783) neongorack válasza venember83 (#14781) üzenetére


neongorack
senior tag

Alig lehet ebbe a szobába mozgatni akármit is, vagy ha mégis ahoz ki kell pakolni előbb az egészet, szal inkább hagyom :(

(#14784) bnss válasza rarri (#14775) üzenetére


bnss
veterán

Jó éjt!

---

Végre kész a valid XHTML és CSS weblap egyik oldala, holnap folytatása következik - ha lesz rá idő.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14785) tildy válasza neongorack (#14764) üzenetére


tildy
nagyúr

Dehogynem :D

Régebben sosem játszottam vele, de látod, rávesznek itt a dolgokra :D:D
Amúgy is uram is arénázik épp , én meg találtam magamnak elfoglaltságot:D

Rarri: köszi:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14786) 1010 válasza tildy (#14761) üzenetére


1010
őstag

milyen karival tolod?

(#14787) tildy válasza 1010 (#14786) üzenetére


tildy
nagyúr

MAge.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14788) 1010 válasza tildy (#14787) üzenetére


1010
őstag

kis 12 es :)

lesz ez meg 80 :U majd......
asszem most annyi a max

(#14789) fokukac válasza KrAt (#14778) üzenetére


fokukac
nagyúr

miért, a csajok nem szeretnek ablak alatt aludni?

vagy most mi van? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14790) BlacKSouL válasza neongorack (#14779) üzenetére


BlacKSouL
addikt

'hackerzug' erősen agyaltam ez milyen német szó lehet :D

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#14791) neongorack válasza tildy (#14785) üzenetére


neongorack
senior tag

A wow az élet megrontója, én már rájöttem erre a 3 év alatt, de most abszolút szünetelek és jobb is ez így nekem :)

BlacKSouL: Hekker zug ha így jobban tetszik, nemtudok németül am. :DDD

1010: Jaja lvl80 a max

[ Szerkesztve ]

(#14792) pohár válasza neongorack (#14791) üzenetére


pohár
félisten

Fújfúj wow :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14793) fokukac válasza BlacKSouL (#14790) üzenetére


fokukac
nagyúr

az olyan huzatos...
azt se szeretik a csajok ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14794) neongorack válasza pohár (#14792) üzenetére


neongorack
senior tag

Jó időtöltés a wow nem azt mondom, mindig van mit csinálni benne, meg fantasztikusan nagy a mozgástér,mindaddig amíg nem lesz az ember fanatikusan kocka...
Volt még régen, hogy reggel odaültem gép elé, belogoltam rápillantottam az órára és elment laza 8-10 óra :F
Azért olyankor az ember úgy elgondolkodik, hogy ez azért mégsem állapot.

(#14795) 1010 válasza neongorack (#14794) üzenetére


1010
őstag

jo jo te meg elgondolkozol,de valaki fogja ilyenkor es vesz meg 3 masik gepet 3masik wow elfizetest es elkezd sarkanyt nevelni meg nem tom mit csinalni aztan neten arulja es kurvara orul........ :(

(#14796) neongorack válasza 1010 (#14795) üzenetére


neongorack
senior tag

Hát vannak beteg emberek na, de akinek van egy kis esze az az első nagyon durva kockulás alkalma után azért magába néz egy kicsit, hogy mi mindennel tudná még eltölteni a drága idejét és rájön, hogy mondjuk kint süt a nap, vagy ha nem süt akkor lehet hógolyózni :DDD
Én 2 és fél év törtözés után mentem eredetire pár haverral együtt. lvl74 ig toltam ki a rugacsomat+lockomat 30 ig és valahogy belustultam, aztán lejárt az acc és nem motivált semmi arra, hogy vegyek Gamecardot, azóta csak áll, de egy darabig maradni is fog ez az állapot, főleg most, hogy megannyi teendőm van, jogsimat le szeretném végre rakni+ egyéb.
Nincs időm arra, hogy napi x órát a gép előtt meredjek, de ha mégis van akkor se wow :(

[ Szerkesztve ]

(#14798) neongorack


neongorack
senior tag

Mind1, én elpályáztam alvadni, mert holnap meló, jóéjt mindenkinek. :)

********

[ Módosította: Racecam ]

(#14799) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Vot ma??? bof remelm nem vagytok fazoasdk:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.