Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15651) fokukac válasza neduddki (#15650) üzenetére


fokukac
nagyúr

inkább nem is mondok semmit... :O

Ui. csak az vígasztal, hogy a Te ablakodból nem látszik a Duna, a Margitsziget és a hegyek... : )

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15652) SystemRoot válasza fokukac (#15649) üzenetére


SystemRoot
őstag

nálunk 80k volt, viszont 300nm-re...
eléggé szívás ez a távfűtés vagy mifene ahogy elnézem

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#15653) tildy válasza fokukac (#15649) üzenetére


tildy
nagyúr

Háháhá, ahelyett, hogy a pénzed befektetted volna (érted, befektetés:P) vettél egy lhm.... panellakást. ;]
Hát ígyjárás:P

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15654) fokukac válasza tildy (#15653) üzenetére


fokukac
nagyúr

nézd, nem fektethet mindenki bölcsen kínai részvényalapba... :DDD

és különben is, láttad már a panorámámat? :P

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15655) ngabor2 válasza fokukac (#15654) üzenetére


ngabor2
nagyúr

te úgy hívod a sajátodat? ;]

(#15656) dokar


dokar
addikt

jaj de jó, be lett zárva végre a káromkodós topik :R

extra - SEXRay

(#15657) neduddki válasza fokukac (#15651) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

egy belgrad ralpart volt az alternativaja az Andrassy-nak, de inkabb ennel maradtunk:- )))

udv

neduddki

p.s. hat ammennyit Te aszt a apnoramat nem nezed:- (

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15658) rarri válasza dokar (#15656) üzenetére


rarri
senior tag

Hogyhogy ??? :Y Azt a k..a !!! :(((

Tudom, hülye poén. :D

Vidám, szép napot szeretnék kívánni mindenkinek !

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15659) rarri


rarri
senior tag

Megöltem a topikot. Most magamba szállok, és hamut szórok a fejemre....én vétkem...én vétkem...én vétkem...:-))

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15660) ngabor2 válasza rarri (#15659) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az nem tesz jót a hajadnak, kiszárítja...

(#15661) rarri válasza ngabor2 (#15660) üzenetére


rarri
senior tag

:DDD Amúgy főzni megyek. Szerinted ciki, ha szombaton tarhonyás húst készítek, és muffint? :F / azok olyan egyszerűek...de a család imádja őket :D /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15662) ngabor2 válasza rarri (#15661) üzenetére


ngabor2
nagyúr

miért lenne ciki? ha finom, akkor az nem bug, hanem feature...

(#15663) rarri válasza ngabor2 (#15662) üzenetére


rarri
senior tag

Dejó ! :DD Köszönöm, akkor megyek is . Bye !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15664) tildy válasza fokukac (#15654) üzenetére


tildy
nagyúr

Gonoszkodj csak gonoszkodj (csak egyet felejtesz el, 20 ev sok ido, annyi ideig csak nem marad ez a valsag:P)

Amúgy engem nem érdekel a panoráma, ha csak a fűtés többe kerül, mint a mostani lakás összrezsije, és ha a szomszéd hülyeségei áthallatszódnak. Igazándiból - bár tényleg nem láttam a kilátást onnét- de igazándiból mintha csak az az egy pozitívuma lenne, najó, meg a jó elhelyezkedés.

Több helyen is írták: panelt , főleg hosszútávra ne....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15665) Str8 sk8r válasza tildy (#15664) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...igazándiból egyetlen jót se tudok mondani a panelról... :( ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15666) frame>24 válasza tildy (#15664) üzenetére


frame>24
addikt

Okosnak mondott emberektől hallottam, hogy Mo.-n a válság hatása még minimum 20 évig érezhető lesz...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15667) venember83 válasza frame>24 (#15666) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem igazán gond, válságban él Közép- és Kelet-Európa kb. a második világháborútól kezdődően. Aki bele tudott törődni maradt, aki meg nem, az útilaput kötött a talpára s hajrá.

(#15668) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Minden most itt melóban töltött másodpercem 0,31 Ft nettó pénzt jelent a zsebemben. Így tehát ennek a hsz-nak a megírásáért kb 15Ft-ot rakhatok zsebre :)
De ha hozzáteszem, hogy az egész cégnél egyedül vagyok most, csak a portás van még kint a fülkében, akkor azért az egyben izgalmas, másrészt most újabb 18 Ft vándorolt a zsebembe ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#15669) tildy válasza frame>24 (#15666) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez a nem mindegy, hogy Magyarországon, vagy magyar embert. Ha utóbbi, akkor abban nagyon úgy néz ki nem lesz részem. Adtam magamnak egy határidőt, most a félrerakás időszaka megy. Utána viszont Go North.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15670) SystemRoot


SystemRoot
őstag

Jó reggelt mindenki!

csendes reggel van errefelé, Pomázon.

(#15669) tildy

miért pont észak?
és meik? A norvégok GDP/capitájuk 100e dolcsi fölött van, szal nagyon durva, és csak 5 millióan vannak arra a jó nagy országra és rengeteg olajra. Én oda mennék, szép ország nagyon.

[ Szerkesztve ]

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#15671) nike_ válasza SystemRoot (#15670) üzenetére


nike_
addikt

De jó Neked, hogy most keltél! Én már egy versenyt is megjártam. :DDD

(#15672) tildy válasza SystemRoot (#15670) üzenetére


tildy
nagyúr

Miért pont észak? Mert ott hideg van és sok hó:)
Norvégia szép, de túl visszahúzódóak az emberek, maguknak valók.
Mellé néznénk be. Mind a szociális rendszer , mind más dolgok is kellemesek, és olcsóbb is.

Norvégiában bár lehet ez megy amit mondasz, de megy a hiszti, mert a jövő nemzedékének rakják el, ezért vannak olyan dolgok, amiket most nem fejlesztenek. Pl. egy kisebb kátyú miatt már problémáznak, hogy miért nem csinálják már meg.....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15673) SystemRoot válasza nike_ (#15671) üzenetére


SystemRoot
őstag

miféle versenyt? ilyen korán?

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#15674) kételkedem válasza BlacKSouL (#15668) üzenetére


kételkedem
addikt

Másodpercenként 30 fillér nettó? Még 10 fillért sem sikerül keresnem :N

nike: kicsit bővebben is kifejthetnéd ezt a versenyes témát!

SystemRoot: ABBA? Ace of Base? Rednex? Clawfinger? Esetleg valami más? :)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15675) SystemRoot válasza tildy (#15672) üzenetére


SystemRoot
őstag

Hát, igen én is hallottam ezt hogy visszahúzúdóak, de én nem hiszem hogy a Svédek, vagy akárcsak bármelyik környező országban sokkal másabbak lennének.
Svédek sem csórók, de azért ők már mindjárt majdnem 10millióan vannak arra az országra, és a GDP/capjuk is sokkal kisebb.
Viszont elképesztően jó zenekarok vannak a svédeknél. :K Kedvenc együttesem Svéd.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#15676) frame>24 válasza SystemRoot (#15675) üzenetére


frame>24
addikt

A "schwédek" valóban barátkozóbbak, nyíltabbak, emberibbek, a norvégokkal egyre rosszabb tapasztalataim vannak( :Y ), most már kijelenthetem, hogy szignifikáns arányban vannak közöttük a tukkadék bunkók, akik képesek elmenni meletted úgy, hogy előtte még szívességet is tettél nekik. Szóval, emiatt asszem Norvégia nálam is kimegy a képből, ha egyszer útra kelnék... :((( :((
Totál bezárkózott társaság, 1-2 kellemes kivételtől eltekintve.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#15677) tildy válasza SystemRoot (#15675) üzenetére


tildy
nagyúr

Voltál ott? Tapasztaltad?
Bocs, csak azért kérdem, mert nekem volt szerencsém mindkét országból ismerni emberkéket. Előbb rosszul fogalmaztam:
Vannak köztük olyanok akik nyitottak(tanárok pl.), de alapvetően begubózós népség, és hűvösek mint a jégcsap.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15678) BlacKSouL válasza kételkedem (#15674) üzenetére


BlacKSouL
addikt

ja. dupla órabér a hétvégi pótlék miatt, tehát ~1137 Ft/óra /3600 = 0,3158333 :)
nem sok, de a hónapban 2x voltam 4 órát, az olyan mintha 2 rendes teljes napot lettem volna, vagyis +2 napnak megfelelő plusz lóvé. Nem sok, de az is valami. 3 napi kajáravaló biztos kijönne belőle azért :) mondjuk így hogy ez amúgyis rövidebb hónap..
Persze a másik irodában ahol 20%-al csökkentett munkaidő és fizetés lett bevezetve, ott nem nézik jó szemmel, de szóljanak egy szót is azok, akik amúgy egyetlen másodperc túlórára nem voltak eddig sem hajlandóak, és megtaposom kicsit őket úgy barátilag. Mert az hogy tőlünk elvárják, hogy ha kell a feladataink miatt a túlóra, akkor maradjunk tovább, és az admin irodában lévők közül a számvitel és a beszerzés él is ezzel, míg a termelésiben van aki a munkaidő végét jelző 3 japán harangszó második bimbammját már a kapun kívül hallgatja, és minden áldott nap, egyetlen túlóra nélkül, az ne csodálkozzon, hogy őt/őket lecsökkentik, minket meg nem. Akin látják hogy egy picit legalább többet tesz a cégért, azt másképp kezelik. Meg mondjuk az hogy kedden mikor este 8 körül értünk vissza egy tárgyalásról, és 9-re értem haza, és nem számoltam el túlórát, illetve hogy szerdán reggel 7-től éjjel 11-ig úton voltunk meg tárgyaltunk, és ez is csak sima munkanap csak kiküldetéses, és nem 8 órás munkaidővel, ez talán azzal jár, hogy amikor a költségnyirbálás van, akkor azt a részleget nyírják kevésbé, amelyik jobban oda tudja magát tenni a cég érdekében. És minden embere szükség van, csak elég jól kiderül 1-1 hiányzásnál hogy ki az aki helyettesíthető, ki az aki nem. Ez mondjuk még a fizetésünkben nem teljesen tükröződik, mert a helyettesíthető emberkék is többet keresnek néha mint a nem helyettesíthetők, de most a válság miatti intézkedéseken ez jól látszott.
Na mindegy, ezt most csak úgy mondtam :)

Tényleg, figyeltétek, hogy most február és március is péntek 13 :) Ezekszerint ha nem szökőévben van februárban péntek 13, akkor utána törvényszerű hogy márciusban is az van. Fura..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#15679) tildy válasza SystemRoot (#15675) üzenetére


tildy
nagyúr

Miért lenne fura? 28 nap 4 hét, kereken, jóhogy péntekre esik így márc 13 is. Ja hugom péntek 13-án született, márciusban... :F

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15680) BlacKSouL válasza tildy (#15679) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Igen, a 28 napos időszámítás a nőknek azért jobban fekszik ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#15681) neduddki válasza neduddki (#14346) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A Qva elet:- ((( multkor megtanatam a kvad bordajat erre ma kommenyistaszombaton ra akarom pasziroznyi a e5200re erre meginmt nem tanalom:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15682) kételkedem válasza neduddki (#15681) üzenetére


kételkedem
addikt

Hova raktad, miután megtaláltad? Ott nézted már? ;]

BlacKSouL: sehol sem szeretik a lógósokat. Személy szerint én sem csíptem azokat, akik a munkaidő befejezésének percében már kívülről integettek vissza. Egyszer-egyszer elmegy, de van aki sportot űz belőle.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15683) SystemRoot válasza tildy (#15677) üzenetére


SystemRoot
őstag

nem voltam még ott soha sajnos. egy kvázi barátom norvég, mondjuk évente kb kétszer látom, ennyi a tapasztalatom. Mindenesetre én nem hiszek ezekben a beskatulyázásokban.:)
PL én itthon is elvagyok az emberekkel, pedig azt a skatulyát simán ránk lehetne aggatni hogy primitívek és bunkók.

Wisdom is the principal thing; therefore get wisdom: and with all thy getting get understanding.

(#15684) zolynet


zolynet
addikt

ebédutánidöglés vanás
bableves, marhapörkölt, desszertnek fekete erdő kocka ... tele a tank :)

Life is too short to stay stock!

(#15685) nike_ válasza SystemRoot (#15673) üzenetére


nike_
addikt

Angol.

Kételkedem: Langwest Országos Angol Verseny...

(#15686) Str8 sk8r válasza neduddki (#15681) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...a dolgok mindíg akkor kerülnek elő, amikor nem keresi az ember... :)) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15687) rarri válasza nike_ (#15685) üzenetére


rarri
senior tag

És hányadik lettél? :F / hozzáteszem, ha az utolsó,már az is hatalmas teljesítmény lenne :K /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15688) bandus válasza rarri (#15687) üzenetére


bandus
veterán

egy utolsó helyen mi a hatalmas teljesítmény? :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#15689) Boxer001 válasza bandus (#15688) üzenetére


Boxer001
veterán

Hogy megjelent. :D Inkább írta volna azt neki, hogy ha az utolsó, akkor ugorjon jó nagyot a hegyről... ;] :D

(#15690) rarri válasza bandus (#15688) üzenetére


rarri
senior tag

Az, hogy eljutott egyáltalán egy ilyen versenyre. :) Az én szememben már eleve győztes az összes versenyző. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15691) NoLF


NoLF
addikt

csodás idő lett itt délutánra, el is megyek lemosni a bálnát :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15692) rarri válasza NoLF (#15691) üzenetére


rarri
senior tag

Te bálnának nevezed ?? :Y :DDD / én kérek elnézést! :R /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15693) NoLF válasza rarri (#15692) üzenetére


NoLF
addikt

anyumék Hondáját hívom így, hisz akkora, mint egy ámbráscet :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15694) Str8 sk8r válasza rarri (#15692) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...lehet az alakja után kapta a nevét... :K ...

...NoLF: miért, neked milyen autókád van? :U ...

...venember83: na ahoz képest a tényleg lehet ambráscetnek titulálni egy civicet... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15695) venember83 válasza Str8 sk8r (#15694) üzenetére


venember83
nagyúr

Jelenleg tudtommal semmilyen. De ez hamarosan változni fog.

(#15696) rarri válasza NoLF (#15693) üzenetére


rarri
senior tag

Gondoltam hogy kocsi . :D Csak elsőre mindig másra asszociálok. :DD

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15697) Str8 sk8r válasza rarri (#15696) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...éhes makk... ;] ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15698) rarri válasza Str8 sk8r (#15697) üzenetére


rarri
senior tag

Nem, én alapból vagyok ilyen.. :)) / lehet hogy rosszul vagyok bedrótozva.. :DD /

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15699) NoLF válasza Str8 sk8r (#15694) üzenetére


NoLF
addikt

már semmilyen. vagyis céges ügyekben használok egy yaris 2-t, 3 cilinderes 1.0 rettenetet...
hogy veszek-e magamnak, az még kérdés. egyelőre ez a két szemüveg amit veszek, az aggaszt... 150k megint nem az az összeg, amit meggondolatlanul kidob az ember az ablakon. :N

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15700) Str8 sk8r válasza rarri (#15698) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ahogy a jurassic park-ban mondták: egy többmillió éves ösztönt nem lehet elfolytani... :)) ...nem félreértendő: ez emberi faj evoluciójára gondolok... :DDD ...

...NoLF: no nekem meg pont az a tütüke tetszik... :B ...csak valami komolyabb motorral...legalább 1.2-1.3 literes lenne a szimpi+ optikai tuning... ;] ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.