Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15751) rarri válasza Str8 sk8r (#15750) üzenetére


rarri
senior tag

Nincs is ott kutya ! :O Ugyanúgy jelenítsd meg, mint a két kicsit. :)

ui : a linket sem jelenítette meg. :N

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15752) Str8 sk8r válasza rarri (#15751) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...mindjárt keresek neked másikat......

...remélem ez látszik:

kutyik
kiskuty

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15753) neduddki válasza Str8 sk8r (#15752) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hmmmmm nyami nyami ebbol mar egeszen fincsi kis vacsi kerekitheto:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15754) rarri válasza Str8 sk8r (#15752) üzenetére


rarri
senior tag

Ezek látszanak ! :C Ők is német juhászok ? :)

neduddki : Te is azt látod amit én ? :D

ui : A kiskuty jó súlyban van ! Tündéri! :C

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15755) Str8 sk8r válasza rarri (#15754) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...ha minden igaz, most azt is látod amit az elöbb nem, mert elmentettem a képet, és feltöltöttem a PH-n keresztül...szerintem nincs ember a földön, akinek ne dobbanna meg egy ilyen szőrcsomótól a szíve... :) ...

...szerk: biztos 24/7-es cumikúrára fogta a kedves mama... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15756) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép estét mindenkinek!
Csak most ültem le a gép elé, mert barátaimnál voltam. Azért nem kell örökké kockulni. :D

Sikeresen észleltem a Lulin üstököst. A Regulustól kb. 7 telehold távolságra nyugatra van, a Rák csillagkép felé tart az Oroszlánból.
Szerencsém volt, még a pára köddé sűrűsödése előtt sikerült a binokulárommal meglátnom. :)
Ez életem ötödik észlelt üstököse. :C
Imádom az égboltot.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15757) bnss válasza Str8 sk8r (#15748) üzenetére


bnss
veterán

Lehet, hogy én vagyok rosszul informálódva, de mintha a hitelek kezdtek volna bedőlni. Pl. 0%-os önrész mellett új autó, stb.

Szép estét Algieba!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15758) neduddki válasza Algieba (#15756) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

bof :- )))

udv

neduddki

p.s. BUBU LATODDDDDDDDD????:- )

mod: masik bof:- ) mamint a valsaghoz

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15759) rarri válasza Algieba (#15756) üzenetére


rarri
senior tag

Neked is szép estét. :) Én néha elámulok a csillagos égbolton, de ennyiben ki is merül a velük való kapcsolatom. :)

neduddki : Imádom ezt a számot ! :))

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15760) neduddki válasza rarri (#15759) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat kerlek me nem vagyok mellepodve???:- )))

udv

neduddki

mod: ha vki megleli azt a kepet ahoz Bubu-nak mutattam azt a bezonyos polomat akkor ez annak a hatuljan is szerepel egy bizonyso PZsuzsy nev latt:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15761) Algieba válasza neduddki (#15758) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:B :K

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15762) rarri válasza neduddki (#15760) üzenetére


rarri
senior tag

Ugyeugye ? :D Viszont a Kormoránt általad szerettem meg, amit köszönök. :)

Most búcsúzom, mindenkinek jó éjszakát kívánok !

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15763) feka007


feka007
nagyúr

Március van végre. :C :C

(#15764) tildy


tildy
nagyúr

Ma valami ilyesmi hangzott el vacsora közben:
-Azt úgy lehetett volna megoldani, hogy a mágusod nálad legyen, hogy mondjuk feleségül veszlek, és akkor átrakatom arra az accra a nálam elkezdett karidat....
- Kikerekedet szemek :F
-Na , ilyen szépen se kérték még meg a kezedet, mi? :DDD :C :C

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15765) neduddki válasza rarri (#15762) üzenetére


neduddki
nagyúr

hi!

"Volt valamiko egy masik vilag
Akkor elt apam dedapam s nagyapam
Tettek a dolgukat nem kerdeztek semmi
Tuttak a dolgukat jo volt magyarnak lenni"

udv

neduddki

p.s. koszi:- )

mod: mi van a: Pogues-val /tobbek koztt???/:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15766) Str8 sk8r válasza Algieba (#15756) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...üstökös-hól? :U ...

...nedudki: kösz a linket... :R ...

...rarri: jó pihenést! ;) ...

...tildy: :DDD ...képzelem hogy folytatódna a családalapítási sztori... :Y ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15767) neduddki válasza Str8 sk8r (#15766) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szivese, de nem hozopd a vacsoram???:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15768) pohár válasza rarri (#15743) üzenetére


pohár
félisten

Akkor jólvan :D

Str8... hát nem volt net a koliban, nem tudtam feljönni, ezért jöttem ekkor :D
Tegnap este voltam Kecskeméten a Fedde Le Grand bulin, hát ilyen jó buliban is régen voltam :D
Most olvastam hogy egy új autónak az árát kérte el a srác a buliért, de egyáltalán nem nagyképű, sőt jópofa, rendes srác, ahhoz képest hogy van mire büszkének lennie! :K

Tildy... megkérték a kezed? :D :Y

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15769) Str8 sk8r válasza neduddki (#15767) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...sajnos a cukor-falatkák, már nem képezik a tulajdonom(és három évesek), mert elajándékoztam őket anno...a többi képet meg csak kölcsönöztem mástól... :K ...de ha láttad a "Nim szigete"c. filmet, abba volt egy jelenetben kukacvacsi, azzal szívesen megkínállak ha átugrassz ide Kőbányára... ;] ...

...csupor: remélem készítettél bőségesen kép-hang, és vidi felvételeket... :K ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15770) Algieba válasza Str8 sk8r (#15766) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ha derült nálad az ég és van egy kis távcsöved, akkor a Regulustól indulj el a Rák csillagképben található Jászol nevű nyílt csillaghalmaz felé. De nem kell túl messzire menned a fehér-kék csillagtól nyugati irányba, mert szinte egy látómezőben van a Regulus és a Lulin-üstökös. Az üstökös felismerhető, mert halvány, elnyújtott ködpamacs, halványabb fele a csóvája, fényesebb része a feje. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15771) pohár válasza Str8 sk8r (#15769) üzenetére


pohár
félisten

Csináltam volna, ha valami normális telefonom lenne, és nem egy szar SE W300i :D
Ráadásul a mikrofon is kiszakadt belőle, szal így csak headset-tel tudok beszélni a telóval :DDD
De készült egész estés videó a buliról, majd azokat leszedem vagy elkérem a szervező DJ-ktől! :K
Majd a partypeople.hu-n lesznek a képek :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15772) tildy válasza pohár (#15768) üzenetére


tildy
nagyúr

Ja , megkérdeztek valami ilyesmit ma :DDD :DDD
Persze a wowos beszélgetést nem tudtam igazán hűen visszaadni de a lényege kb ez volt :DDD :DDD

Str8 sk8r : gondolom azzal , hogy eldöntsük mire talenteljünk :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15773) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

"Teccik" ez a kip ahogy az alkotoja gondoskodott az anonimitas fenntartasarol:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15774) bnss válasza neduddki (#15773) üzenetére


bnss
veterán

Majdnem sikerült megoldani a anonimitást. :DDD

---

Felkeltem februárban, és most, márciusban nyugovóra térek. Jó éjt! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15775) Str8 sk8r válasza Algieba (#15770) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...hát szerintem az ég minden bizonnyal derült lett, mikor kimentem, hogy majd én meglesem szabadszemmel... :DDD ...nagyjából sikerült betájolnom, de nem leltem meg, vagy csak nem ismertem fel... :N ...mindegy, azért jólesett fürkészni kicsit az égen a csillagokat... :K ...mint gyermekkoromban... :B ...

...mexikoma-béka:...

...tildy:elképzeltem a szitut kettőtök közt......

...Bon: jó éjt...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15776) pohár


pohár
félisten

Szép álmokat mindenkinek!! :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15777) Str8 sk8r


Str8 sk8r
őstag

...szép-jó reggelt kívánok, így a tavasz derekán... :D ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#15778) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Jó reggelt!

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#15779) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Viszont mindenkinek :R Végre valahára szép napsütéses időre ébredtem,ami nem mostanában volt :DDD

(#15780) rarri válasza zsolt1129 (#15779) üzenetére


rarri
senior tag

Ennek nagyon örülök. :) Itt Veszprémben felhős az idő,de ettől még ugyanolyan jókedvűen iszom a kávém .

Mindenkinek nagyon vidám, derűs napot kívánok !

tildy: Gratulálok, amennyiben jól értelmeztem, hogy megkérték a kezed ! :C Gondolom ez a csávó volt !

:K

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#15781) tildy válasza rarri (#15780) üzenetére


tildy
nagyúr

Mégha csak a kezem kérték volna meg... Node a szám is ;] ;]
Viccet félretéve : nem annak lett szánva a dolog :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15782) bnss


bnss
veterán

Sziasztok, én is napsütés vasárnapot kívánok! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15783) venember83


venember83
nagyúr

Csak jó dolog az a plusz egy mag, visszalépve 3800 X2-ről sima 3200-ra eléggé megszaporodott a toporgások és homokórázások száma.

(#15784) Winner_hun válasza rarri (#15751) üzenetére


Winner_hun
félisten

De [itt] van

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15785) zolynet válasza bnss (#15782) üzenetére


zolynet
addikt

szia
napsütés megvan, ebéd megvolt, eddig remek vasárnap
estére egy Valkyrie van betervezve :)

Life is too short to stay stock!

(#15786) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép napot mindenkinek!
Itt még nem sütött ki a nap, de az enyhébb légtömeg elért ide is.

A sok hónak köszönhetően, ismét tele vannak a vízelvezető árkok a kertségben. Rég láttam vizet bennük. Most azért fennáll a jóból is megárt a sok esete. Mert a jövő héten újabb esők jönnek. Árvíz várható. Vajon, folyóink vízgyűjtő területein mennyi hó hullhatott?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15787) Bubu79 válasza neduddki (#15758) üzenetére


Bubu79
addikt

Látom, szeressem :K

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#15788) Winner_hun


Winner_hun
félisten

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15789) Sipi16 válasza Winner_hun (#15788) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ezek túl jól néznek ki! Most ettem tele magam gondoltam beülök ejtőzni a gép élé és kaját látok... :)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#15790) pohár válasza Winner_hun (#15788) üzenetére


pohár
félisten

Nyammmmiiiii... :D
Én nemsoká finom kis somlóit fogok majszolni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15791) tildy válasza pohár (#15790) üzenetére


tildy
nagyúr

Házilag készült somlóinál nincs is jobb. Én is kérem el a receptet és viszem pestre :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15792) qdak


qdak
addikt

néz +

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#15793) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szintén ebéd után vagyok. Innom kell egy kávét, mert az összes vérem lezúgott a fejemből a hasamba tápanyagot szállítani. :D

Szellőztetek, beengedem az enyhe levegőt.

A hörcsögöm dilinyós. Támad. Így elég nehéz a vizét cserélni és teletölteni az etető tálkáját. Tegnap is orvul rácsimpaszkodott az egyik ujjamra és minden erejét beleadta a harapásba.

Tél elején lezártam a biciklimet, és eltettem a kulcsot biztos helyre. Ahogy az lenni szokott, annyira biztos helyet találtam a lakat kulcsnak, hogy nem találom. :DDD Pedig a száraz időben jó lenne tekerni egyet.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#15794) pohár válasza tildy (#15791) üzenetére


pohár
félisten

Ez sajna cukrászdából lesz... :( :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15795) tildy válasza pohár (#15794) üzenetére


tildy
nagyúr

Az nem jó :( Azon mindig betonkemény a tejszínhab :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15796) <NewL>


<NewL>
addikt

Sziasztok
Itt sok a sörös,hátha még nem láttátok:
NEW Heineken Commercial - verry funny nagyon nagy!:D
áá azok az arcok:DD

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#15797) RexpecT


RexpecT
addikt

Mióta van bal szélen ilyen sárga(ph) piros(logout) függőleges csík?

Vagy csak en vagyok hülye?:D

(#15798) Winner_hun válasza RexpecT (#15797) üzenetére


Winner_hun
félisten

Régóta. De lehet hellokitty-s rózsaszín is...:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15799) nike_


nike_
addikt

Hello!

Jipí, 2.-ok lettünk csapatban :DD Egyéniben szar voltam, erős volt a mezőny.

A szervezésre viszont nem túlzok, ha azt mondom, hogy kib*szott szar volt. :(((

(#15800) pohár válasza tildy (#15795) üzenetére


pohár
félisten

Nah nem volt somlói, lett helyette feketeerdő :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.