Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14651) Str8 sk8r válasza rarri (#14648) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...oly' szigorú vagy magadhoz... :N ...na és ez:miku-yoda...esetleg Ő:yoda-macs... :D ...

...#14647 Bon: azért még mindíg a rally a legveszélyesebb autósport...úgye? :U :K ...

...#14649 Oly: rám csak az egyén igaz... :DDD ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#14652) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szép estét mindenkinek!

A 3. fizika dolgozatom is 4-es lett. Ez így nagyon jó. Szó szerint. :))
A 4. matematika dolgozatom pedig jeles. Jól indult a második félév reál tárgyakból. Pedig ezekhez én kicsi vagyok, vagyis az agyamban eme tárgyakért felelős területek vakfoltok. Alig van bennük idegszinapszis. Néhány tucatnyian tárolják a velük kapcsolatos információkat. Szegénykék, túlterheltek. De legalább nekik van a legtöbb kapcsolatuk. Tiszta gubanc mindegyik. Lóg ki belőlük a sok fonal, amivel összekötik egymást, és amik tárolják az ismereteket.
Szöszös az agyam. :D

Sáliláb.

Ui.: Egy ezüst N93-ast dédelgetek és készítek fel az eladásra. Újabb okostelefon keresi új gazdáját. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#14653) rarri válasza Str8 sk8r (#14651) üzenetére


rarri
senior tag

Nem veszem el Race munkáját. :N A cica aranyos ! :))

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14654) nike_ válasza Str8 sk8r (#14651) üzenetére


nike_
addikt

Yoda macsesz? :Y :DD

(#14655) bnss válasza Str8 sk8r (#14651) üzenetére


bnss
veterán

Minden technikai sport veszélyes és kiszámíthatatlan, de éppen ezért szeretik ennyien. :)

---

Azt hiszem mára elég a kockulásból, jó éjt! :)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#14656) rarri válasza bnss (#14655) üzenetére


rarri
senior tag

Aludj jól, álmodj szépeket ! :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#14657) Str8 sk8r válasza bnss (#14655) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...aludj LOL... :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#14658) tildy


tildy
nagyúr

kuks.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14659) pohár válasza tildy (#14658) üzenetére


pohár
félisten

kaks.

:DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14660) Str8 sk8r válasza pohár (#14659) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...keks...

...sex...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#14661) pohár válasza Str8 sk8r (#14660) üzenetére


pohár
félisten

Nana, ne durvuljunk el :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14662) Str8 sk8r válasza pohár (#14661) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...lehet azt finoman is csinálni... :K ...kend be mézzel, vagy mogyoró vajkrémmel, és ereszd el a fantáziád... :)) ...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#14663) pohár válasza Str8 sk8r (#14662) üzenetére


pohár
félisten

Wehehhee ;]
Nutella forevör :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14664) Str8 sk8r válasza pohár (#14663) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...de ne magadra! :DDD ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#14665) pohár válasza Str8 sk8r (#14664) üzenetére


pohár
félisten

Hoppá, jó hogy szóltál :D

Algi... hogy áll a SE P1 project? :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14666) Pisztillus válasza Algieba (#14652) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia! Gratulálok! :C Mondtam én, hogy a kitartó szorgalmadnak meglesz az eredménye! ;) Csak így tovább!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#14667) KrAt


KrAt
veterán

Szépjóestét :)

Olvasgatok békésen, erre mit találok?

[link]

"Kis részben hozzájárulhatott a balesethez, hogy a fiú - sok ázsiai kortársához hasonlóan - elhízott volt, nyolcvan kilogrammos testsúlya az átlagosnál nagyobb folyamatos terhelést jelenthetett a széknek."

Akkor én a 120 kilómmal nem ülhetek kínai székre? :) Értem én, hogy kínai, meg gagyi meg szar, de azért ne vicceljünk már :)

(#14668) Str8 sk8r válasza KrAt (#14667) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...a 120kg az kb 3db átlag kínai... :K ...vegyél amcsi széket, ott a 120kg már közelít az átlaghoz... :)) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#14669) KrAt válasza Str8 sk8r (#14668) üzenetére


KrAt
veterán

Ezek után inkább a földön ülök, ott talán biztos (bár annyira nem, 8 emelet van még alattam :D )

(#14670) Pisztillus válasza KrAt (#14667) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kérdés, hogy az a szék hány kilós emberre volt méretezve... :F

Ülni ülhetsz kínai székre, de nézd meg, hogy hány kilós terhelés elviselésére tervezték. Én amúgy hasonló cipőben járok, mert nem vagyok messze az általad megadott súlytól... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#14671) KrAt válasza Pisztillus (#14670) üzenetére


KrAt
veterán

Amúgy sima irodai székem van itthon, ez fulljó (nincs ami elromoljon benne :D ) de ha vennék, csak nagy, kényelmes főnöki széket vennék, de az elfoglalja a fél szobám.. Muter irodájában olyan van, imádom :D

Mondjuk nem tudom, mire volt az a szék méretezve, de nehogymár 80 kilót ne bírjon el :U Ennyire kínai lenne az a cucc?

[ Szerkesztve ]

(#14672) Pisztillus válasza KrAt (#14671) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Én is az enyémet a melóhelyen. :) Hiába IKEA-s, másfél éve bírja a kiképzést... :DDD

Hát ez engem sem bírt volna sokáig... Már úgy értem, hogy elég lett volna neki annyi, hogy ránézek... :DDD

(Igen, ennyire gagyi, sajnos. De biztos vagyok benne, hogy hiába halt meg az a szerencsétlen srác, nem fognak tanulni az esetből. :( De ne legyen igazam!)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#14673) Str8 sk8r válasza Pisztillus (#14670) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én is...sebaj...az öregek nekem azt tanították: "az ember 100kg-nál kezdődik"... :B ;) ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#14674) KrAt válasza Str8 sk8r (#14673) üzenetére


KrAt
veterán

Ígyvan :) Mondjuk sokszor szar, h ekkorára nőttem (de tud fájni, mikor lefejeled a metró ajtót úgy istenigazából) de akkor se lennék kisebb, ha megtehetném :)

(#14675) <NewL>


<NewL>
addikt

Na mostmar minden tokeletes a tokeletes elkepzelesen:D
Zenet hallgatok,fent az opera,wifizek az agyban a telefonrol...:D

There's an app for that

(#14676) Algieba válasza Pisztillus (#14666) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Muszáj letenni az érettségit. Nincs kekeckedés, meg kell csinálnom. Tiszta Rambo vagyok, amikor nekimegyek a matematika könyvnek. :DDD

pohár: A P1 terv az ismerősömön bukik meg. Annyi dolga van és annyi mobilja, hogy nem is igazán érdekli a P1 sorsa. Ráadásul polír pasztát se tudott szerezni meg kijelző fóliát sem. Nekem kellene eme cuccokat felhajtanom (olcsón, mert fólia van, de hadd ne adjon már (én se adnék) 4000 forintot egy nyamvadt fólia darabkáért! Nem aranyból van. Mekkora lehúzás.)

Szóval a P1 árválkodik félretéve, senki rá se néz. Én se. Mert kismillió dolgom van, nincs módom rá, hogy dédelgessem szegényt.

Most másik okoska van nálam, eladásra kerülő ezüst N93.

Valahol még mindig egy kislány vagyok, csak babák helyett régóta okostelefonokat dédelgetek. :))
Hihetetlen mértékben vonzanak az ezüst színű okostelefonok. Rá kell jönnöm, hogy miért. Érdekes agycsavar. Vajon, miből keletkezett?

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#14677) Pisztillus válasza Algieba (#14676) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Tudom. És biztos vagyok abban is, hogy le fogod tenni. :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#14678) <NewL> válasza Algieba (#14676) üzenetére


<NewL>
addikt

Helo Algi
Latom hirdetsz egy e66ot. Az autos tartojara lennek kivancsi,h ez ugyanaz mint ami az e71hez van. Univerzalisak ezek? meg megis milyen?:U

There's an app for that

(#14679) Str8 sk8r válasza KrAt (#14674) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...én rendszerint amikor állok fel, és pont egyenesedne ki a térdem, akkor verem be a "kupám", na azt úúúútálom... :D ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#14680) Algieba válasza <NewL> (#14678) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ma lefotózom és kiteszem ennek is a képét.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#14681) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#14682) pohár válasza Algieba (#14676) üzenetére


pohár
félisten

Hát március közepén eléggé aktuális lesz a telefon, addig össze kéne "kaparani" szegénykét... :U :D

Lehet azért vonz az ezüst szín, sok vibrátor is ezüst színű... :DDD (bocsi :B :D )

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14683) Algieba válasza pohár (#14682) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

:)) Ej-nye, honnan tudod, milyen színű egy vibrátor? :DDD
Nekem nincs tapasztalatom ilyesféle kütyükkel. Nem túl okosak. Egy férfi ellenben, gyakran értelmes. Sokkal hasznosabb.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#14684) pohár válasza Algieba (#14683) üzenetére


pohár
félisten

Tudom én, csak poénkodtam ;) :D

Hát ezt nekem is mondták hogy milyen színű... :U :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14685) Str8 sk8r válasza Algieba (#14683) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...de az okostelcsikbe is van vibra-funkció... :U ...

...BlacKSouL: bele-halga...ez vanami karaoke? :F ...amúgy egész hangulatos... :K ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#14686) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Bummheccsát

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14687) Str8 sk8r válasza Winner_hun (#14686) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...látom a te kutyud is szereti a havat... :D ...a tied is mindíg meghemperedik benne? :U ...

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#14688) Algieba válasza Str8 sk8r (#14685) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ti férfiak olyan egyszerűek vagytok. Csak ti tudjátok hasonlónak látni a rezgő mobilt és a vibrátort.
Meg miféle primitív, szegényes érzelmi és érzéki szintre tennétek ezzel a bugyuta hasonlósággal? :((

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#14689) pohár válasza Algieba (#14688) üzenetére


pohár
félisten

Jaj Algi ne vedd már ennyire komolyan a dolgokat! :D
Csak viből írtam be, mindenféle valóságalap és komolyság nélkül... ;)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14690) Str8 sk8r válasza Algieba (#14688) üzenetére


Str8 sk8r
őstag

...csak az kiabál, akinek a háza ég... :DDD ...én csak annyit írtam, hogy az okostelcsikbe is van vibra funkció... :K ...nem tehetek róla hogy ilyen egyszerű vagyok...csak a sex érdekel, és a számítástechnika, meg persze az elektroakusztika, de az egyéb elektronika is, no meg az autómmobilok kívülről-belülről-vezetve-szerelve, de ezmellett asztalos végzettségemből kifolyólag a barkácsolás minden fajtája, és ha már itt tartunk a főzés is nagyon tetszik, és szeretem is mívelni...persze van még rengeteg dolog amit szívesen csinálok, de ezt talán hagyjuk...
...és nem mondtam hogy primitív lennél, én csak ércelődtem...nem tudhattam hogy a legérzékenyebb ponton talál majd a dolog...

...bocsánat...

[ Szerkesztve ]

×o°”~`”°o× Jim ×o°”~`”°o×

(#14691) fokukac válasza Algieba (#14688) üzenetére


fokukac
nagyúr

Nézd, az igaz, hogy mi férfiak mindig csak arra gondolunk,
de nekem speciel se a telefon, se a vibrátor nem jár az eszemben soha. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#14692) raskolnikoff válasza KrAt (#14667) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Úristen ez nagyon durva...a tecsóban is sok ilyen van de lehet hogy nem bántam meg a 20 ezremet az IKEÁs cuccra...én 100 körül vagyok.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#14693) pohár válasza raskolnikoff (#14692) üzenetére


pohár
félisten

Hhmm...
Nem örülnék ha a 120kg-os picsám alatt eldurranna egy ilyen szar :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14694) raskolnikoff válasza pohár (#14693) üzenetére


raskolnikoff
őstag

ha csak az annyi mennyi az össz :DDD

najó, lehet moderálni :D

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#14695) pohár válasza raskolnikoff (#14694) üzenetére


pohár
félisten

Hehhe, kicsit tényleg félreérthetően írtam... :U ;] ;]
Összvissz vagyok annyi kb :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#14696) bolondember válasza werttzui (#14617) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem.

nem mindenre. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14697) nicoka


nicoka
tag

Jó reggelt!

Jól indul a nap, megvágtam magam borotválkozás közben.

(#14698) nike_


nike_
addikt

Sziasztok!

Na, ma megint lapozás.. országos diákolimpia in dö sziti.

(#14699) blokad


blokad
senior tag

Sziasztok. Mostanában eltűntem. Pedig itt vagyok, csak a Telefonomat, illetve az új egy gigás iPod Shuffle-met vettem birtokba. Melléklek két képet GeriPod-ról (Gerájpod). A képek makró módban 100-as iso értékkel készültek teljesen automatán ezen kívül, az új viewty-val.
GeriPod-1
GeriiPod-2

(#14700) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Ki dolgozik még szombat délelőtt?

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.