Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz vond #944 üzenetére

    Kocsmasportok nem igen lesznek olimpián. Szerencsére. Bár én a Table football-t ("csocsó") elég aktívan űztem, és szeretem. Viszont akkor sincs ott a helye.

    A szörf viszont kemény fizikai megmérettetés. Csak sajnos időjárás függő. De a párizsi olimpia megtanította nekünk, hogy igazából a triatlon is az. ;] (Szajna ugye...) Szóval inkább van ott a helye a szörfnek, mint bármelyik kocsmasportnak.

    A szörf akkor lenne brutál, ha téli olimpián lenne, Nazaré-ban. Csak a big wave surfing már inkább extrémsport.

    Esportnak sincs ott a helye az olimpián, és sose lesz. Írom mindezt úgy, hogy pár 10 év Counter-Strike, és Dota 2 (na meg R6:siege, Quake..) van mögöttem. Az esport iszonyat nagy teljesítmény. De külön kell választani a sportoktól. Lehet, egy szinten kezelni velük, sőt kezelik is már, kell is. De nem szabad összemosni a kettőt.

    Az én értelmezésemben a sakk sem olimpiai sport (sőt nem sport), ahogy a rubick kocka kirakása sem.

    Az viszont az olimpia szégyene, hogy baseball nincs. Mert hát van az a mondás, hogy a baseball egy játék, nem sport. De elég csak megnézni a World Baseball Classic-ot ami tavaly volt.

    A mostani számok közül még nekem a breakdance az amire húzom a szemöldökömet, hogy miért? Mármint az a baj ezzel, hogy akkos (hasamra ütök..) salsa miért nincs? :D

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés