Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30701) csapos2 válasza vágányzár (#30700) üzenetére


csapos2
addikt

A minimum, amit elvárok, nyúl.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30702) bolondember válasza csapos2 (#30695) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nekem este 8 kell...

amúgy meg, kis nosztalgia a 85 előtt születetteknek..

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30703) Thrawn válasza sekli (#30699) üzenetére


Thrawn
félisten

Heh!

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30704) csapos2 válasza Thrawn (#30703) üzenetére


csapos2
addikt

Tényleg r2d2, ha már vágány így rámtámadt, a robotok, hogy szexelnek?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30705) tildy


tildy
nagyúr

Szerintem a moderátorok basztatják a netemet, hogy tanuljak.
Ennek örömére PI, és PD tagot már tudok illeszteni:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30706) Thrawn válasza csapos2 (#30704) üzenetére


Thrawn
félisten

Annyit elárulhatok, hogy mi nem vagyunk platformfüggetlenek.
A többit a piszkos fantáziádra bízom :D

tildy: [link]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30707) csapos2 válasza tildy (#30705) üzenetére


csapos2
addikt

Én csak hímtagot, tudok. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30708) bolondember válasza tildy (#30705) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

és mi lesz belőle?
PDTDI? :DDD

tanulj inkább, mert tényleg kérünk egy tempbant a fejedre... ;]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30709) sekli válasza Thrawn (#30703) üzenetére


sekli
addikt

de en nem fazom a szobamban... :)

(#30710) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

rájöttem hogy én alkoholt csak itthon fogyaszthatok. ugyanis nincs a városban olyan hely, amit ne füstölnének tele egyesek, amit én utálok, mert a hajam, a ruhám, a kezem, a bőröm, mindenem teleivódik a keserű bagószaggal/kocsmaszaggal. nemdohányzó rész nincs sehol, mert az nem gazdaságos. meg az a felfogás, hogy ha nem birom a füstöt, nem kell odamennem, mehetek máshova. hát nem mehetek, mert kivétel nélkül minden helyen vastag füst van. max a könyvtár füstmentes, de az nincs este nyitva, és nem árulnak alkoholt, de üdítőt sem. az utcán tudnék inni negyedáron üvegből szinte bármit amit megveszek, dehát ugye azt meg a törvény tícccssa. vagyis nem marad más, mint itthon iszogatni egyedül, mert hálistennek itthon nem ivódik bele előre egy hónapra a bagószag semmimbe miközben elkortyolok 1-2 üveg sört. de ha mégis rászánom magam hogy haverokkal beülünk valahova, akkor olyan ruhát kell felvennem, amit másnap már moshatok is ki, mert ha nem teszem, akkor a lakás is átveszi a keserű immár hányásszagra emlékeztető bagószagot.
biztos benem van a hiba, mia francért nem vagyok láncdohányos, akkor szépen be tudnék illeszkedni, így meg csak egy megtűrt kisebbség vagyok.
múltkor délelőtt 11-kor benéztünk egy kocsmába, nem volt ott senki csak mi meg a pultoslány. hálistennek így füst sem. gyorsan be is ültünk egy gyógysörre. mire a végére értünk, már 12 ember volt ott rajtunk kívül, és KIVÉTEL NÉLKÜL MINDENKI BAGÓZOTT. még az is aki gyrost vagy hamburgert evett. 10 perc alatt olyan füst lett, hogy a szemem, a torkom csípte. itthon meg nem tudták elképzelni hol lehettem hogy ilyen bűzt árasztok.
hova menjek csendesen iszogatni a nemdohányzó haverokkal, ha nem akarok hányni a füsttől?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30711) Thrawn válasza sekli (#30709) üzenetére


Thrawn
félisten

Én sem... :)

BlacKSouL: Kezdj el dohányozni, ez így nem mehet tovább! :U

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30712) bolondember válasza BlacKSouL (#30710) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

barátodhoz.

hálistennek vannak helyek, amelyeknek van nemdohányzó részlegei - mozi, 100 krimóbol egy (Suszterinas a Rákóczi téren, de az Neked balymi kevés vígasz), pár étterem...

elszomorító, h PONT a nemdohányosok jogai nincsenek védve - de talán majd lassan.. TALÁN... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30713) sekli válasza BlacKSouL (#30710) üzenetére


sekli
addikt

szolj, ha megtalaltad a megoldast...;)

nyaron valami szabadteri hely jo...

(#30714) venember83 válasza bolondember (#30708) üzenetére


venember83
nagyúr

Nekem is, nekem is! :DD

(#30715) 7


7
addikt

Ejnye, egyedül egy ember tudta a filmbarkochba topicban, hogy a megfejtés Az élet értelme... :D

(#30716) sekli válasza Thrawn (#30711) üzenetére


sekli
addikt

hany fok van nalad...? tuti kevesebb, mint nalam...:)

(#30717) fokukac válasza sekli (#30699) üzenetére


fokukac
nagyúr

kikapcsolták nálatok a fűtést? :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30718) BlacKSouL válasza bolondember (#30712) üzenetére


BlacKSouL
addikt

na igen.. az a probléma, hogy ide minden barátom haza jön, ami azt jelenti hogy a szüleihez, tehát bárkihez mennénk, a szülők ott lennének a szomszédban, és nem ugyanúgy engedi el magát az ember egy család otthonában, mint egy közösségi helyen. bár lassan tényleg ezt kell csinálni ,mondjuk úgy az esély is kisebb, hogy rég látott, kedvelt, de nem direkt meghívott ismerősökkel összefussunk, ami meg amúgy gyakori

hát itt tényleg csak a mozi, meg az éttermek vannak, de étterembe nem nagyon megy az ember csak iszogatni, mert az éttermi piaár még a kocsmainál is sokkal több.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30719) Thrawn válasza sekli (#30716) üzenetére


Thrawn
félisten

Fogalmam sincs, de az ablak nonstop nyitva van :D
Éjszaka csak a gép fűt (megy 7/24-ben), én meg elvagyok a takaró alatt :)

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30720) sekli válasza fokukac (#30717) üzenetére


sekli
addikt

dehogy, megy ezerrel, de mivel mar reg meg akartam donteni megy meg egy ket olyan ventilator is, amit csak jatekok alatt szoktam bekapcsolni...:D, iden meg nem is jatszottam...:B

Thrawn
: megeri...:DDD

mod: most, hogy visszanezem, siman volt olyan nap (venti nelkul) amikor 42 volt az atlag..., a szobaban akkor volt ugy 37...:)

[ Szerkesztve ]

(#30721) tildy válasza Thrawn (#30706) üzenetére


tildy
nagyúr

szedem.
Bolond: nem vagytok ti olyanok:D Nem hiszem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30722) bolondember válasza Thrawn (#30719) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ELVAGY a takaró alatt mi? ;] :DDD

senki nem mondta még, h robotkarokat/nyúlványokat a takaró fölé, éljenek a nőstényrobik?! :DDD

@Feki: hiába vagyunk zuniós tagok, a szabályozás még nem kicsit arrébb van... :O

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30723) sekli válasza Thrawn (#30719) üzenetére


sekli
addikt

de miert is van nyitva...? :U

(#30724) EQMontoya


EQMontoya
veterán

nah, ismét okos voltam. nyomtam egy sql dumpot szerverről sjaát gépre... csak véletlenül dumpoltam az ip logot is, igy kb negyed óráig jött le az adatbázis a pár100 megájával :D

Same rules apply!

(#30725) poffsoft válasza tildy (#30593) üzenetére


poffsoft
addikt

:O Pedig gratuláltam vona. Sajnálom, télleg... Akkor a meló is ugrott, télleg? ;[

[ Szerkesztve ]

(#30726) Thrawn válasza bolondember (#30722) üzenetére


Thrawn
félisten

Vissza mennyé'! :P :D
Mondani nem mondták, max pozitonagy-zavarra panaszkodtak :U

sekli: Hűvösben jobbat alszik az ember :K

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30727) poffsoft válasza philoxenia (#30655) üzenetére


poffsoft
addikt

pont hasonló oldalon vannak nekem is néhányan, pl. ez:
http://poffsoft.extra.hu/folder/136c.gif
illetve képként:
Ez egy emo

[IMG:http://poffsoft.extra.hu/folder/136c.gif]Ez egy emo[/IMG]

Persze elkéstem, de közlekedni is kellett közben :)

[ Szerkesztve ]

(#30728) sekli válasza Thrawn (#30726) üzenetére


sekli
addikt

jah, aki 7/24 alszik annak minek winchester...:)

(#30729) tildy válasza poffsoft (#30725) üzenetére


tildy
nagyúr

Ott még nem tartunk. KEdden pótolom a vizsgát, szerintem értem hogyan kell csinálni, szvsz meglesz.

Sötétlélek. Pedig látod... no mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30730) BlacKSouL válasza bolondember (#30722) üzenetére


BlacKSouL
addikt

megismerek egy lányt, mondjuk valahogy társaságban úgy alakul. jól néz ki, az első benyomások jók, talán még beszélgetünk is, és egész értelmesnek tűnik. mármár kezdek jobban odafigyelni rá, amikor benyúl a táskájába, előveszi a bagósdobozt, rágyújt, és átszellemült arccal fújja a füstöt. miért érzem ezt olyankor az emberiség elleni bűntettnek? lehet a világ legjobb nője, nekem mégis megkeseredik a szám, és elmegy a kedvem az egésztől. és ez olyan mértékű, hogy még piásan is így érzek, pedig olyankor más az ember szemlélete a világ iránt.
és a legnagyobb bajom, hogy utcán, bárhol, 10 nőből 7-et bagózni látok..

ja, én sem vagyok szent, míg Pesten laktam a suli miatt, el-elszívtam néha az erkélyen, vagy buliban, de főleg az albi erkélyén 1-1 szál cigit, de nem meggyőződésből, pusztán az íze miatt, de csak mint különlegesség. 7 év alatt tippre kb összesen 50 szálat. (emlékszem szobatársam BAT-nál dolgozott, olyanokat hozott haza, mint Bastos, mentolos Dunhill, Davidoff, meg hasonló nem hétköznapi cuccok) ahogy szivart is elfüstöltem akkoriban összesen vagy 20 szálat ha volt rá alkalom, de minden esetben utáltam magam utána, hogy órákig büdös volt a pofám akár mit csináltam. de egy biztos, senki mást nem zavartam vele.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30731) poffsoft válasza PazsitZ (#30591) üzenetére


poffsoft
addikt

akkor most mi a megengedett méret?
16k az már olyan sok?
Tildy: akkor kéz és láb!

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#30732) bolondember válasza BlacKSouL (#30730) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

me' menő.
Már akinek szemében.

Egy nőm bagózott csak (aki később menyasszonyom is volt, de szerencsére nem fajult tovább a dolog), de never ever. fujj.

brrr...

8an vagyunk a melóban a csoportban, abból ÍRD és MONDD! 2 nem dohányzik... Az egyik én vagyok - az egyik srác meg a az egyik csaj bakker olyan kétméteres bagóauráal rendelkeznek, h azt te el nem hiszed... Borzalom...
:(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30733) csapos2 válasza BlacKSouL (#30730) üzenetére


csapos2
addikt

Az ilyen lányokat nem a szádnál kell csatlakoztatni.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30734) vágányzár


vágányzár
tag

Kovács György-Heltay István „A mezeinyúl” című könyvében (Mezőgazdasági Kiadó Bp.1985 ISBN 963232 055 7) találtam egy érdekes kormeghatározási módszert. A módszer elméleti alapja a következő. „Általános törvényszerűség a gerinces állatok esetében, hogy a kor előrehaladtával a szemlencse tömege-különleges sajátosságainál fogva-állandóan növekedik, bár a testtömeg gyarapodásának megszűnésével növekedésének sebessége csökken.”
A módszer kivitelezése: „A tudományos igényű vizsgálatok során kiveszik a szemgolyót, még friss állapotban 4%-os formalinoldatba helyezik, majd pontosan egy héten keresztül ebben fixálják. Ezt követően kipreparálják a szemlencsét, majd két napig 100 celsius fokon szárítják. Ezután analitikai mérlegen lemérik a száraz szemlencse tömegét.” A tömeg alapján megmán a szájensz kiosztja az életkort. Bájos mi? :U

Te, nyúl remélem tisztában vagy az életkoroddal… ;]

felsővezeték

(#30735) Thrawn válasza sekli (#30728) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem nem is kell winchester (van jobb :P ), de a gépnek igen :)
Próbáld ki te is: tuning+WCG 7/24-ben -> tuti nyitott ablaknál alszol :D

ember: Egyszer már majdnem? Tényleg?

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30736) tildy válasza bolondember (#30732) üzenetére


tildy
nagyúr

jaja, 2 méteres kondenz(bagó)csík.

...
Még 22 perc:D És ideér a dokibá:D
Bolond: hogy követhettél el ilyen bolondságot... El nem tudom rólad képzelni, hogy megnősülj.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30737) sekli válasza Thrawn (#30735) üzenetére


sekli
addikt

tuti, hogy ha nincs 40fok akkor nem tudok aludni...:P

(#30738) bolondember válasza csapos2 (#30733) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

lehet szájnál, csak nem szájtól-szájba.
minden más variáció okés... :U :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30739) csapos2 válasza vágányzár (#30734) üzenetére


csapos2
addikt

Szeretnéd, ha letagadnám, mi?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30740) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#30730) üzenetére


BlacKSouL
addikt

..moddoltam..kiegészítettem

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#30741) vágányzár válasza csapos2 (#30739) üzenetére


vágányzár
tag

Én ismerem a heregolyós törvényszerűséget is............ ;] a két módszert egybe is vethetnénk.

felsővezeték

(#30742) venember83


venember83
nagyúr

Reg volt ennyire nagybetumentes az OT... :U

Bolondfarkas/barany: Mi negyen laktunk egyetem alatt ket szobaban, egyikunk sem dohanyzott. Aztan valaki elkezdte, csunyan lerontotta az aranyt :(((

[ Szerkesztve ]

(#30743) Thrawn válasza sekli (#30737) üzenetére


Thrawn
félisten

Nem vagyunk egyformák (szerencsére). Egy pár évig nagyon nem bírtam a hideget, de annak már vége (kopp-kopp)...

sekli: Ezt honnan veszed? Egy asztromechanikai droidot szélsőséges körülmények közé terveztek :K
Emlékszem mikor Luke gazdával éppen a Tatooine bolygóra mentünk kiszabadítani HanszólóPré-t, az űr hidegét felváltotta a légkör forrósága ahogyan átszeltük az atmoszférát, miközben az ikernapok csak úgy ontották magukból a forróságot. Haj-haj, de rég is volt :U :D

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30744) bolondember válasza tildy (#30736) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem véletlenül bolond a bolond...

azóta nem volt gyűrűzés... 8,5 éve már... :B :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30745) sekli válasza Thrawn (#30743) üzenetére


sekli
addikt

hat a robotoknak a hotagulas se hasznal gondolom...:)

venember83: (MODERÁTOR) ;)

[ Szerkesztve ]

(#30746) bolondember válasza Thrawn (#30743) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

aztán egy szép napon felfedezted a fagyálló különleges hatását... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30747) tildy válasza bolondember (#30744) üzenetére


tildy
nagyúr

Jesszusom:Y
20 évesen?
Normális vagy ?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30748) Thrawn válasza bolondember (#30746) üzenetére


Thrawn
félisten

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30749) venember83 válasza sekli (#30745) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem-nem, ketlem, hogy ez valaha is bekovetkezik.

tildy: Akkor szokas hulyesegeket elkovetni ;) Ennel nagyobb hulyeseget nehez is, bar regen valahogy mukodott a dolog, de '90-tol errefele valahogy mar nem, erdekes dolog ez a szabadsag.

[ Szerkesztve ]

(#30750) poffsoft


poffsoft
addikt

A nap vétele

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.