Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30201) philoxenia válasza csapos2 (#30198) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Eladná Kalandor a mobilját, az újonc srácnak kéne, de fizetni csak akkor akar, ha már a kezében a telefon, a posta segítségével. Kalandor nem bízik benne, hogy a pénzt utána megkapja, a srác ezen felháborodik......

Á, már olyan lett, mint valaha a Szabó család bevezetője. :))

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30202) csapos2 válasza Kalandor (#30199) üzenetére


csapos2
addikt

De ő is ilyen? Vagy csak feltételezed róla?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30203) philoxenia válasza csapos2 (#30202) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kalandor hivatalból ilyen bizalmatlan, nemhiába Ő itt a Gazda. :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30204) 7 válasza philoxenia (#30197) üzenetére


7
addikt

Ha legalább yetilány lenne, de nem... Minek nézel te engem? Fuj!

(#30205) philoxenia válasza 7 (#30204) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez honnan látszik egy Yetiről, lány-e, vagy nem ?

Ez lány is , szőrös is, de hogy Yeti-e ? :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30206) csapos2 válasza philoxenia (#30205) üzenetére


csapos2
addikt

A lánynak szőrtelen a talpa.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30207) philoxenia válasza csapos2 (#30206) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mint az embereknél, a fiú meg borotválja. :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30209) csapos2 válasza Kalandor (#30208) üzenetére


csapos2
addikt

Szerintem sem.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30210) 7 válasza philoxenia (#30205) üzenetére


7
addikt

Az emberlányokat sem vetem meg, ez például pont az.
Amúgy onnan látom, hogy az a fehér ottan nem yetilány, hogy nincsenek neki olyan jellegű nőies domborulatai, mint az emberlányoknál. Amúgy az ember- és yetilányokat egy avatatlan szem nem tudja megkülönböztetni egymástól, ha nincs rajtuk ruha. Én viszont igen, elvégre triszexualitásom hármasságából kettőről van szó :D

(#30211) philoxenia válasza 7 (#30210) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Lássuk csak, Yetilányok, emberlányok, a harmadik? Yetik nem, mert az ellen tiltakoztál az előbb. Maradnak az emberfiúk .... Fúj ! ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30212) 7 válasza philoxenia (#30211) üzenetére


7
addikt

Fantáziátlan vagy, nem maradnak emberfiúk. :P

(#30213) philoxenia válasza 7 (#30212) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mit csinálsz velük ? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30214) 7 válasza philoxenia (#30213) üzenetére


7
addikt

Én semmit. :P

(#30215) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jó éjszakát, Mindenkinek !
A holdtáncos jó harmadiknak ?

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#30216) sekli válasza Kalandor (#30199) üzenetére


sekli
addikt

valoban nem igy szokas, de elvileg pont annyira verhetne at az elore penzt kuldot az elado is, nem...?

(#30217) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Hova tünt Tiv jr? Már megint iszik mi?:D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30218) 7 válasza philoxenia (#30215) üzenetére


7
addikt

Ez csak egy emberlány, de üsse kő, elmegy :D

(#30219) 7 válasza CactuS (#30217) üzenetére


7
addikt

Reptéren volt múltkor. Szerintem utazik. :)

(#30220) tildy


tildy
nagyúr

Hazaértem. Még az utsó fél percet láttam házdokiból:U Vette valaki?
Tiv: thx a kiigazításdt :K :K

Jó film volt. Sajnáltam a németjuszit nagyon:( :O :O

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30221) csapos2 válasza 7 (#30218) üzenetére


csapos2
addikt

yetike az avarban

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#30222) 7 válasza tildy (#30220) üzenetére


7
addikt

Nekem is tetszett. :K

(#30223) 7 válasza csapos2 (#30221) üzenetére


7
addikt

Szejbuuuuuuuuuuuuuuuuuusz!

(#30224) Gambit válasza tildy (#30220) üzenetére


Gambit
őstag

Ne spoilerezz, hátha megnézzük mi is! :o

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#30225) Thrawn válasza tildy (#30220) üzenetére


Thrawn
félisten

:K
Még sokára lesz belőle link :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30226) CactuS válasza 7 (#30219) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Oh, tényleg, el is felejtettem :B

Látom a közlekedési reform itt a fórumon is heves érzelmi kitöréseket vált ki. Kezdődött tegnap Parci rövid írásával, most itt is alakul a dolog...

tildy@ Welcome

Thrawn@ "Dr.House.S03E06.DVDRip.Dual-aljasPOD 2008-01-09 23:17:53" Ha erről van szó :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30227) Thrawn válasza CactuS (#30226) üzenetére


Thrawn
félisten

Fogalmam sincs, nem szoktam Dr House-t nézni :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30228) CactuS válasza Thrawn (#30227) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt hittem Tildy ezt kérdezte, te meg erre válaszoltál. Mindegy, néha nem árt égni egy picit, legalább szebb lesz a szinem :D

Ez tetszik.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30229) 7 válasza CactuS (#30228) üzenetére


7
addikt

Volt, hogy ebből egy másik fórumon egész érdekes dolog keveredett ki. Bár ott egy komplett bekezdést kellett írni minimum. :)

(#30230) CactuS válasza 7 (#30229) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az ötlet még talán elmenne, de beárnyékolja a dolgot, hogy a srác frissen regelt újonc, csinált már vagy 5 hasonlóan "szakmai" topikot. Viszont Gambit villám befejezése "átjött" :)

Nálam kezd megint lassulni a Ph!(

Szerk: Nem szóltam, nővérem elindított valami letöltést, de már bekorlátoztam :D

Kidus@ Jó étvágyat! Illetve egészségedre.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30231) Kidus


Kidus
őstag

Ahh, olyan salit dobtam ossze, hogy meg nekem is izlett, es ez nem semmi :D

Assuming Control

(#30232) neduddki válasza Kidus (#30231) üzenetére


neduddki
nagyúr

Hi!

En meg egy egyseru reforroffentest varazsoltam delre fustolhasalkjaszalonna nemi fokhagymas vislimaradvany piros es xold paprika es jo sok voroshagyma mindez jo osszefonnyasztva:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30233) Kidus válasza neduddki (#30232) üzenetére


Kidus
őstag

En most a lecsora izgultam ra, utoljara vagy 10 eve ettem, hamar megvan, egyszeru, mint a pofanveres, jo sok tojassal benne, tunkolos kenyerrel... hm.. holnap :)

Assuming Control

(#30234) CactuS válasza neduddki (#30232) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Oké, ezt még szoknom kell, mindent megfejtettem kivéve ezt: reforroffentest. Ezmiez? :D

frame>24@ Vagy: Ne dugd ki! Bár a te verziód talán egy fokkal ésszerűbb :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30235) frame>24 válasza neduddki (#30232) üzenetére


frame>24
addikt

elnézést, mindig akartam kérdeni: a nicked onnan jön, hogy "ne tudd ki"?

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#30236) Kidus válasza CactuS (#30234) üzenetére


Kidus
őstag

Reformroffentes? :D

Assuming Control

(#30237) EQMontoya


EQMontoya
veterán

nah, én beborulok az ágyba, ez a nap is gyorsan eltelt. jóéjt mindenkinek :)

Same rules apply!

(#30238) CactuS válasza Kidus (#30236) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Alakul ez :D Lassan olyan lesz, mint azok a TVs szókitalálós vetélkedők még fiatalkoromból.

EQMontoya@ Jóccak!

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30239) tiv83us


tiv83us
veterán

Elovettem regi cocktail-baros tudasomat es osszedobtam nehany italt egy kis esti relaxre :)

Martini

Martini

Martini

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30240) Gambit válasza tiv83us (#30239) üzenetére


Gambit
őstag

Hmmm, egy kis afrodiziákum? ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#30241) CactuS válasza tiv83us (#30239) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tudtam, hogy már megint az alkohol van a dologban, ami miatt nem vagy itt :D Viszont jól néznek ki, valahogy olyan érzése támad az embernek, hogy meg kell inni :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#30242) neduddki válasza Kidus (#30233) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Akkor meg sem emlitem, hogy mrtlsltsm a huto aljaban a hazipaprikakremet:- ))) /de most gyun vissza karacsonyrol egyik jo esmersom es a mamaja zakuszkat igert nekem, Ngy uveggel:- )))/

udv

neduddki

p.s. teremszetesn a hasaljaszalonna is jo kis hazitemek volt:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30243) tiv83us válasza CactuS (#30241) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem aze' nem vagyok itt, mert reszegen fetrengek valahol, hanem Xboxolok a masik szobaban, csak kozben megjott az ichletem egy kis booze-ra :)

ps: Hude kurv@jo lett :U

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30244) Kidus válasza neduddki (#30242) üzenetére


Kidus
őstag

Ezekrol en meg nem is hallottam, hogy hazipaprika krem meg zakuszka. Utobbi micsoda?

Assuming Control

(#30245) Gambit válasza tiv83us (#30243) üzenetére


Gambit
őstag

És mik ezek? Sex on the beach? :D (A színe miatt az ugrott be.)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#30246) Bash válasza tiv83us (#30239) üzenetére


Bash
őstag

Szóval ezzel veszed rá az asszonyt különféle szexuális aktivitásokra. Nem szép dolog! :((

http://bashtravel.com/

(#30247) neduddki válasza Kidus (#30244) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

guggol:- ))) bof, az elso link jonak tunik, de errol inkabb erdelyi kollegainkat kellen megkerdezni, hogy elismerik-e autentikusnak /de nem keveredo a padlizsankremmel mint ahogy vmejjik linken van/
amugy ha ettel mar finoamat:- )))

udv

neduddki

p.s. a paprika kremet meg egy neni sozkta fozni. gondolj a piros aranyra, de az beszelo visoznyban sincs ezzel, ez nem ipari szar, hanem ogazi hazi dolog:- )
ez ojjan mint amikor haziparadcsomlebol lehuzol egy uveggel, asztan megkostol egy botit es ebol tudod hogy me nem akarsz a masodikbol:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#30248) Thrawn válasza tiv83us (#30239) üzenetére


Thrawn
félisten

Én is kérek!
Úgy innék valami jeges italt, de jég az nincs :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#30249) tiv83us válasza Gambit (#30245) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem, Sex on the pamlag :D

Bash: Ugyanma, aze mer en megiszom mindet, meg o nem fog jobban kivanni ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30250) CactuS válasza tiv83us (#30243) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Értem én, gyilkolod a jónépet az internyeten. Nálam délután volt egy pici ivászat, de így estére már csak a citromos-mézes tea maradt. Majd szombaton megyek megnézem, mennyit változtak 2007 óta a tizenx éves diszkócicák, addig csak szolidan.

Mellesleg ma kreatív voltam, és írtam egy verset - az exem büszke lehet rám :D - [link] rövid és tömör, de megteszi :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.