Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) Lord Zero válasza erdey_a (#1049) üzenetére


Lord Zero
addikt

a megoldás: két gázspray

nem, mindegy

(#1052) Racecam válasza Lord Zero (#1051) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Egy sör esetleg? :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1053) erdey_a válasza parandroid (#1050) üzenetére


erdey_a
őstag

Hát én is csak itthon lakom a szüleimmel :(
Egy 12nm szoba mindenem. Lakásvásárlás kezdeti stádiumában vagyunk, tehát előbb utóbb kimozdul a mutató. A lakásvásárlásnál szem előtt akarjuk tartani, hogy közel legyen a belvároshoz (nem sok van), csak azzal 1,5-2m forintot bukunk egy külvárosi azonos lakáshoz képest.

Lord Zero : Hogy lefújhassam a taxist is? Nem rossz ötlet :DDD

[Szerkesztve]

Vérboci

(#1054) parandroid válasza erdey_a (#1053) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nem lenne érdemes a különbözetet autóra költeni? Mi annak idején így döntöttünk, és nem bántuk meg.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1055) erdey_a válasza parandroid (#1054) üzenetére


erdey_a
őstag

Nincs jogsink. Mondjuk ez idővel orvosolható nyilván.

Szóba jött ez is, de a lakásvásárlás is olyan keserves hitelekkel jön össze, hogy mellette egy autó fenntartását én nem merem bevállalni... egyenlőre.
Elég friss a párom állása, és ugye vendéglátásban semmi sem fix. TEhát úgy kell vállalnunk, hogy ha megszorulunk, akkor csak az én fizummal is ellavírozzunk.

Vérboci

(#1056) parandroid válasza erdey_a (#1055) üzenetére


parandroid
nagyúr

Elindulni mindig nehéz ügy... De ez a legszebb része. :)

Amikor összeköltöztünk, volt egy ágyunk és egy étkezősarkunk. Nem volt konyhabútorunk, nem volt asztalunk, székünk, kanapénk, polcaink, semmi. Az említett két bútorral, jópár dobozzal és egy két teknősnek otthont adó akváriummal volt berendezve a lakás.

Az említett két bútort is kedvesem szüleitől kaptuk ajándékba... :B

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1057) erdey_a válasza parandroid (#1056) üzenetére


erdey_a
őstag

De ez a legszebb része.

hja... utólag :)

Vérboci

(#1058) ladybug válasza erdey_a (#1055) üzenetére


ladybug
őstag

Kedvesed akkor döntött? Veled tart?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1059) erdey_a válasza ladybug (#1058) üzenetére


erdey_a
őstag

az nem volt kérdés, hogy velem tart-e :)

De természetesen értem a kérdést. Igen, döntött(ünk), hogy merre és hogyan tovább.

Vérboci

(#1060) ladybug válasza erdey_a (#1059) üzenetére


ladybug
őstag

Ennek örülök. Akkor fontoljátok meg az olcsóbb lakás lehetőségét. A hitel így is, úgy is elég sok pénzt elvisz, de így leaglább maradna talán másra.

Az első közös otthonunk kb 1,5-2 km-re volt mindentől (boltok, buszmegálló, gyúgyszertár, orvosi rendelő stb). Mindenhová gyalog jártunk. Akkor nem volt teher, most már elképzelni sem tudom, hogyan tudtunk annyit gyalogolni? Mégis szép emlék. :B

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1061) neduddki


neduddki
nagyúr

H!I

Juhejjjjjjjjjj a magyar foci ismet bebizonyitotta vlagszinvolanat!!!!!!!!!:- ))))
kivancsi vagyok ra gyun-e sok elborult, hogy pizt el afozitol es agyuk anank akik megerdemmelik!!!!!!!!

udv

neduddki

p.s.javalsom a megmaradtt pizt ha nagyon focira akarjuk koltani akkor tamogassuk a Kincses szigeteket kalozait, nagyiobb esejjuk van azokkal jo erdmeny elrni mint ezekkel a botlabu elknyezetetet f.szokkakl:- ((((((((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1062) ladybug válasza neduddki (#1061) üzenetére


ladybug
őstag

Ihajj. A kutya meg a macska. :(( ;]
Bár nem néztem a meccset, de meglepő lett volna számomra, hogy a mérkőzés végeztével vki ''Nyertünk''-öt írt volna be.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1063) parandroid válasza neduddki (#1061) üzenetére


parandroid
nagyúr

Megnéztem a híreket gyorsan. 1:4 hazai pályán. Norvégoktól. Egy szem gól is tizenegyesből. Hmmm. Mondanám, hogy lol, de igazából nem az.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1064) neduddki válasza ladybug (#1062) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Hogyhogy nem alszol meg, Te ijenkor mar csiciskalni szoktal:- )))

udv

neduddki

p.s. van meg remenym nehany uvegre abbol az alatobol erdekel Titket??? ha vegre hoznka???

mod: peterkeT: HAJRAMAGAYRFOCI!!!!!!!!!! csak igy tovabbb elobb utobb csak ragyunb a kevesbe ertlemesebbje is hogy hov avalo ez a tarssaag!!!!!!!!!!!!!!:- (((((((((

na varom mar a dicseretete a fekteuveguszemuveges tarsagatol:- )))))))

DE MIJJEN TIZENEGYES?????????? sajna aszt eppen lattam, vegukl is egy vleltenul arra jaro ellenfel lababa szandekosan jo beksztnai alabat....:- ((((((( /mar eleneszt de en akkor is eszt lattam.../

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1065) Korcsii válasza neduddki (#1061) üzenetére


Korcsii
őstag

nembaj.. de legalább nem 0:4 volt :U :(
grat mindenkinek... :U

[Szerkesztve]

(#1066) ladybug válasza neduddki (#1064) üzenetére


ladybug
őstag

Ahh. Mostanában még arra sem volt időm, hogy leüljek pár percre. Borozgatni meg ugye szép kényelmesen, kellemesen és nyugodt körülmények közt szeretek. Úgyhogy van még.. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1067) parandroid válasza ladybug (#1066) üzenetére


parandroid
nagyúr

''Úgyhogy van még...'' pár évünk mire ez megadatik...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1068) Racecam válasza neduddki (#1064) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Elfogyott a lekvár? ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1069) neduddki válasza Racecam (#1068) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Meg ra se nesztem:- ))) van arra nekm idom, majd hodeg teliesteken nemi alkoholla felfutve lesz kevesebb dogom:- )))
Tibikam felebredte???;- )))

udv

neduddki

mod: peterkeT: vadallat... ekkora hozza nm aertes is csak belold gyujet:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1070) Racecam válasza neduddki (#1069) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Már rég, éjszakás vok! <- Ez trendi?

ladybug: Ha tudnám, nem szóltam volna bele! :P

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1071) ladybug válasza neduddki (#1069) üzenetére


ladybug
őstag

Igen, valószínűleg csak most kelt, mert azt sem tudja a Szentem, hogy miről van szó. ;]

peterkeT: Nyugi. Nem kell olyan sokáig várni.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1072) neduddki válasza ladybug (#1071) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Amugy is csak hangember, jart a szja hogy majd atbiciklizik, persze inkabb lecserelt amunkat nehogy ma bicikiliznijej kejjen 2 lepest:- ))))
amg Titekt se lattlak irgum burgum:- )))

udv

neduddki

mod: ez ek az uzengetesek Karinthy-eket jutassak eszembe: Dragam! A maga gyareke es az en gyerekem verik a mi gyerekunket:- )))

Erro gyun eszmebe: Faludy... RIP nyugodjek bekeben, szep tartalamz elete volt:- (((
amugy ncisn meg vkin az a storu erdetiebn amit Xaver meselt rola mikro kalonak oltozova lerohant egy neger csaladot????

ha mar szoab kerutl bucsuzzunk stilusosasn:

Herzeg, szep solymok buszke parja,
hogy mivel lepett meg tudod?
Jo burgundit szivott magaba
A foldtol borral bucsuzott

meglepo majdnem egesy jol emlexem raja:

''Herceg, szép sólymok büszke párja,
Hogy mivel lépett meg, tudod?
Jó burgundit szívott magába:
A földtôl borral búcsúzott!''

Villon: Zaroballada ajanlas

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1073) ladybug válasza neduddki (#1072) üzenetére


ladybug
őstag

Ezek az üzengetések kb olyanok, mint a Tieitek. Igaz, mi itt ülönk egy szobában. :F
Racecam biciklizik. :DD Sosem gondoltam volna.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1074) Racecam válasza ladybug (#1073) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne is gondold.
Legfeljebb rollerral tudtam volna menni, de az eléggé macerás.
Racecam legfeljebb biciklizni tanít.

u.i.: Bádogember még büntiben van?

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1075) neduddki válasza ladybug (#1073) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Dehogy bibiklizik most mondom hogy nem!!!!!!!!!!:- )))))))))

udv

neduddki

mod: ha majd egyszer rendbeekaopm a gepem akkor megcsinaloma mostnai videot is:- ))) sajna a fenykepek a tz1 elforgo proramtarcsaj amiatt szarba lettek:- ((((((((

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1076) ladybug válasza Racecam (#1074) üzenetére


ladybug
őstag

Rá sem fért volna az a hatalmas lábad. :P
Miért lenne büntiben? Te tudsz vmit, amit én nem?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1077) Racecam válasza ladybug (#1076) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ö mondta.
Most már csak az a kérdés, hogy ki büntette meg?

Vagy lehet, hogy félreértettem valamit és ez csak ''amolyan játék''? ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1078) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ENwm gyun mostanma vki haza usa-bol??? nalunk a tszcseben most gyutt vkai haza csak keson tudta meg:- (((
egy pana lf-m821 lenne a sujjnoveleo $140-ert euban egy picivel dragabb:- ((((

udv

neduddki

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1079) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

''Hiányzik. Minden nap gondolok rá, mindenütt látom őt az emlékeimben. Bennem van a sürgetés, hogy menjek el a házhoz, ahol élt, lépjek be a kapun a kertbe és keressem őt. Soha többé nem láthatom, soha többé nem beszélhetek vele. Tavaly októberben, egy szép őszi napon, rosszul lett a pósteleki erdőben. Az alacsony vérnyomására fogta az ájulását, holott akár ott, az én szemem előtt is meghalhatott volna. Nem így történt, és még élt kilenc hónapot, aztán váratlanul itt hagyta a szeretteit és elment. Amikor a kertemben szedem a gyümölcsöket, mostanában a szilvát, mindig ő jut eszembe, és a fái, az ő kertje. A szavak nem tudják kifejezni a fájdalmamat. Elhagyott minket, és nélküle a gombászat, egyik kedvenc időtöltésem fájó mulatsággá lett. Szép utónyári idő volt ma, és mégis a fény mögött sötétséget láttam. Megálltam a kedvenc diófám alatt, útszélén nő és papírhéjú diót terem, felnéztem az ágaira, és bár gyönyörű kék volt az ég a lombján túl, és örömmel töltött el, hogy idén van rajta termés, mégsem enyhült a szomorúságom. Bárcsak 1990 lehetne újra, amikor még minden rendben volt, mindenki élt, akit szeretek! Bearanyozódott a múlt, és szénné égett a jelen, a jövő pedig maga a mély gödör, melybe egyszer mindannyian belehullunk. Hiába nyúlok a világ felé, érintem meg a pompás szilvákat, hajlok le a zöld lombok, kék ég alatt a gombákhoz, és várom reménykedve a dió hullását, a szomorúság nem múlik el. Jön a kedvenc ünnepem, Halloween, eljön a Karácsony, csupa érzésekkel teli napok, sülő gesztenye és tök illata, egy újabb regény megírása során átélt mámor, csupa megszokott és kedvelt dolog, esemény, érzés, és mégsem enyhül a fájdalom és csitul a nyugtalanságom.
A nagynéném korai halálával elromlott valami.''

Erre adjatok valami tanácsot.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#1080) Bash


Bash
őstag

Üdv!

Bash vitéz éppen a tiv rezidencián tartózkodik. Louisville kicsit meglepett, másra számítottam. Még szerencse, hogy ma reggel az utolsó percben beraktam egy pulóvert is a bőröndömbe minden eshetőségre felkészülve, most úgy néz ki, hogy 4 napig le sem vetem magamról, pedig utoljára tavaly decemberben volt rá szükségem.
Xpod-nak üzenem, hogy birkapörkölt nem lesz, helyette kérődző állatokból kiszabdalt jókora hússzeletek fogják hamarosan a grillen végezni.

http://bashtravel.com/

(#1081) fokukac válasza Bash (#1080) üzenetére


fokukac
nagyúr

akklimatizálódnod kell... ;)

én, amikor tavaly nyáron hazajöttem algériából, az ötven fokból, rendesen fáztam a 25 fokban este a teraszon. Pulcsiban ültem, mert egyébként vacogtam. mindenki hülyének nézett... :D

nem értették, hogy másfél hónapon át csak 35 és 55 fok közti hőmérsékletekkel találkoztam.

-------------------------------

ja, nálam tegnap este volt grillparti.
kicsi hűvös volt, úgy 17 fok, de jó volt.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1082) Racecam válasza Algieba (#1079) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nincs tanács.
Csak a fájdalom van.
Fájdalom, amiért elmentek, akiknek el kellett menniük.
Fájdalom, amiért elmúlt, aminek el kellett múlnia.
Fájdalom, amiért fáj, aminek fájnia kell.
És mind közül a legrosszabb már egy idő óta, amit szégyellek nagyon, a
Fájdalom, amiért nekem is el kell mennem.
Szeretnék maradni.
Nagyon.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1083) fokukac


fokukac
nagyúr

hmm, most ugrik a majom a vízbe, vajon képes vagyok-e szétszedni, majd
újra összerakni az mp3-lejátszómat? ki kéne cserélni a benne lévő 1
GB-os microdrive-ot a fényképezőmben lévő 5 GB-ossal. egy éve
tervezem...

[link]

[link]


[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1084) Pompi válasza fokukac (#1083) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha ez segít a a nekikezdésben akkor elmondom, hogy én képes voltam rá :DDD
Nekem pont a fényképezőgépbe kellett a 4GB és ment a helyére egy 512mb ;)
Igaz ez úgy 2.5 éve volt, szóval a részletekre már nagyon nem emlékszek, de egy ilyen általad is linkelt guide szerint csináltam én is.

BTW létezik ebből a MuVo-ból 1GB-s?

Feel Good Inc.

(#1085) fokukac válasza Pompi (#1084) üzenetére


fokukac
nagyúr

én meg úgy vettem két éve, hogy valaki már kimoddolta belőle a 4 gb-os kártyát, és rakott bele egy 1 gigásat.

aztán 1 éve vettem egy 5GB-os microdrive-ot, amit szintén ilyen lejátszókból moddolt ki egy srác itt a ph!-n. beleraktam az EOS 350D-mbe, hogy ez majd jó lesz nekem, és tényleg jó is, csak fölösleges, sose fényképeztem még rá 1 gigánál többet, pedig nem szoktam visszafogni magam... ;)

azonkívül valamiért nem szeretik egymást a 350D-vel, kb. 10 bekapcsolásból egynél ''error 99''-et ír ki, és akkor újra kell indítani. ha síma CF van benne, akkor nem csinál ilyet.

szóval, úgy döntöttem, ez a kapacitás jobb lenne az mp3 lejátszóba.

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1086) tiv61us válasza fokukac (#1081) üzenetére


tiv61us
őstag

itt is huvos lett volna...
de a hideg es nemi technikai problema miatt vegulis a grillparty a nappali kozepen zajlott le
felavattuk az uj BBQ grillezot

ja es Bash mester igazi magyar hentestol szarmazo magyar kolbaszt hozott igy holnap kolbaszparty lesz
vagy az erkelyen vagy valameyik haloban
a nappalit pihentetjuk

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#1087) Gero válasza tiv61us (#1086) üzenetére


Gero
tag

irigylem egy kicsit a huvoset, itt ma 105 F volt lihegos szmajli

cramstuff.com

(#1088) fokukac válasza Gero (#1087) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem azért mentél losziba, mert ott mindig jó idő van? :)

Ui. épp a Doors L.A. woman megy a fülemben. ;)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1089) Gero válasza fokukac (#1088) üzenetére


Gero
tag

dehogy, ez egy hosszu tortenet miert is vagyok itt...

ha vegeztel a doors-val hallgasd meg a Tankcsapdatol a Californi uber alles cimu szamat

innen mar tenyleg elkoztok az angyalok.





[Szerkesztve]

cramstuff.com

(#1090) fokukac


fokukac
nagyúr

kicsit asszem eltolódtam.
Egész héten halálra dolgoztam magam - ezért szombaton kb. délután 1-ig sikerült aludnom. majd délután 3-kor elaludtam a kertben a nyugágyban. ezek után este 8-ig bítam ébren, akkor kómába estem, és aludtam úgy fél 12-ig. azóta ébren vagoyk, most vettem észre, hogy reggel lett.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1091) föccer válasza fokukac (#1090) üzenetére


föccer
nagyúr

Én meg kb egész héten <péntek->szombat kivételével> 5-5+1/2 órákat alszom, mikor kb 8-9 óra az alvásigényem :O

Ma bent aludtam kedvesemnél a hajón ahol dolgozik. Éjjel 1/2 1 kor fekvés, 3/4 5 kor kelés, mert indulnak a vendégek haza, és indul a takarítás.

Ittam 1 kv-t, és már hül a redbull. A kettő együtt talán ér valamit :)

<ja, most bent vagyok melóhelyen, és mindjárt állok neki jelentést összerakni az elmúlt másfél évi munkámról :O>

Remélem nem baszom el sokszor, és hamar meg leszek vele <4-5 nap>

üdv.: föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1092) fokukac válasza föccer (#1091) üzenetére


fokukac
nagyúr

hát hétközben én is minden nap reggeltől este 9-ig, 10-ig dolgoztam, és aludtam 5 órákat. nem véletlenül töltöttem kómában ezt a napot...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1093) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Senki?

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1094) parandroid válasza Racecam (#1093) üzenetére


parandroid
nagyúr

Senki.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1095) Racecam válasza parandroid (#1094) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Gondoltam.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1096) parandroid válasza Racecam (#1095) üzenetére


parandroid
nagyúr

Én se sokáig leszek, már nagyon csiklandozza az ínyemet a mustáros pipi illata. Diverzáns módon beszivárgott a szobába és hátbatámadott. No sebaj, még fél óra és elbánok vele...

Kíváncsi vagyok a kaja témával fel lehet-e rázni a topikot, vagy vasárnap délelőtt még erre sem ugaranak...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1097) föccer válasza parandroid (#1096) üzenetére


föccer
nagyúr

Nyam-nyam.

Te terorizálsz engem. Egész nap 3 zsemle+egy kis ömlesztettsajt :O

<ráadásul 2 már el is fogyott:(>

Egyébként rég volt ekkora punnyadás itt a PH!-n

Sehol egy ámokfutó, sehol egy geri, egy rgb klón... Mivel fogunk ma szórakozni? :D

mod:


és jön grafi. yeee

[Szerkesztve]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1098) parandroid válasza föccer (#1097) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ilyen esetekre én sós kiflit tartogattam Sport szelettel. Aztán ahogy a modern idők szele kezdett fújdogálni, a Sport szeletből Snickers lett. És jófajta sós kiflit sem lehet már mindenhol kapni, mondjuk van helyette sajtos stangli.

Aminek örülök, hogy akárhogy változnak az idők, a kakaós csiga népszerűsége töretlen.

Na, megpróbáltam kicsit a poltopikot is feldobni. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1099) Racecam válasza parandroid (#1096) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Azt hittem a gondoltamra, megkérdezed majd, hogy fogalom? :(

u.i.: Paprikás csirke (vagy csirkepaprikás), nokedli, tejfölös uborkasali. Csokitorta.

u.i.2: Túrós batyu.

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1100) parandroid válasza Racecam (#1099) üzenetére


parandroid
nagyúr

Az tegnap volt. Mondjuk nem tejfölös ubisalival, hanem paradicsomsalátával és csokitorta nélkül.

[link]. De a kedvedért rákérdezek: mi az?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.