Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) tildy


tildy
nagyúr

Ladybugnak szeretettel: [link]
Szerintem a csajsziknak is tetszene:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#152) ToBeY válasza ladybug (#150) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ez igaz,de a mobilt nem szeretem annyira.Néha meg itthon is felejtem.

(#153) ladybug válasza tildy (#151) üzenetére


ladybug
őstag

Uh, szeretnék ilyet. Most.
Hol lehet venni? :)
Mod: Most látom. Otto katalógus. Jaj, nekem az nem jár.:(


ToBey: Van rajat némítás, és látod azt is, hogy ki keres. Vagy felveszed, vagy nem.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#154) -=Lord Tom=- válasza ladybug (#153) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Attól még hogy nem muszáj felvenni, nem biztos h szereti...Még némítva sem...És attól még ugyanúgy otthon hagyja...

(#155) ToBeY válasza ladybug (#153) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szólj peterkeT-nek hogy neked most azonnal kell egy ilyen.

Nem azért nem szeretem,mert sokat hívogatnak,hanem lehúzza a zsebemet nem fér be rendesen sehová ilyesmi.Ja nem valami orosz mobilom van :DDD (k700i)

[Szerkesztve]

(#156) tildy válasza ladybug (#153) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha tényleg kell , meg tudom neked rendelni ezt a szettet. Nekem szoktak küldeni katalógust.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#157) tildy válasza ladybug (#153) üzenetére


tildy
nagyúr

Sőt, ilyen is van : [link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#158) tiv83us


tiv83us
veterán

Tud valaki egy website-ot, ahol a magyar melltartok szabvany-mereteit at tudom konvertalni US-szabvanyra?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#159) Viktor0610 válasza tiv83us (#158) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

:D

Mértékegység átváltó: [link]

Űrmértéket is vált... ;] (nyih-nyih-nyih)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#160) tiv83us válasza Viktor0610 (#159) üzenetére


tiv83us
veterán

Koszi, ezt mind tudja az OS/X alapbol, de nekem olyan kene, ami simeri az EU es az US szamozast. Mert peldaul amelyik melltartonak Mo-n 78-as a merete, annak az US megfeleloje valami harmincakarmennyi.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#161) tildy válasza tiv83us (#158) üzenetére


tildy
nagyúr

[link]

pl. 75B az ahogy látom 34B

Magyarországon nicns is 78as méretű melltartó :DDD :DDD

Viktor0610 : megelőztelek:P

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#162) -=Lord Tom=-


-=Lord Tom=-
senior tag

Ha van egy pcbolt, amiről még nincs tapasztalatom, akkor nyithatok neki topicot, hátha másnak van tapasztalata? (Kb oan szintű bolt mint amit a fórumtársak üzemeltetnek, tehát csak rendelni lehet, amúgy nagyon olcsó (Pl: E6300 49k stb...)) De télleg semmit nem tudok róla...(Meg ieneket ír: csak magánszemélyek részére... csak előzetes rendelésre...)

(#163) Viktor0610 válasza tiv83us (#160) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Na jó, kis Google után erre akadtam: [link]
Talán... :U


tildy megelőzött... :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#164) T. Almeida válasza fokukac (#132) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Nekem is gyűrű (j1), karlánc, nyaklánc kombóm van...hogy miért? mert tetszik...izléses, nem hivalkodó éxereim vannak... :)

(#165) -=Lord Tom=- válasza tiv83us (#158) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

[link]
ez esetleg?

mod:
(Engem sokan megelőztek :B )

[Szerkesztve]

(#166) tiv83us válasza tildy (#161) üzenetére


tiv83us
veterán

Ahh, koszi. :)
Azert mondtam a 78-ast hasrautes-szeruen, mert Kidi biztos nem orulne neki, ha a mereteivel dobaloznek az OT-ban :D

Thx all.
Egyszeruen needed to know :D ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#167) tildy válasza tiv83us (#166) üzenetére


tildy
nagyúr

Ugyanmár a szám szinte semmit nem árul el :DDD (Max azt, hogy milyen szép nádszálvékony a kedvesed )Ellenben a betűkkel:U :DDD

----------------------------------------------------------------

Ha már ilyen a téma, el is mesélném, hogy végre kaptam magamra jól álló, vékonypántos, nyakbakötős bikinit! hogy én mióta kerestem!! Egyszerűen utálom, hogy mindenhol egyencsajokra lehet csak (70,75,80B) ilyesmit kapni.
Annyira tetszik, hogy ebben jöttem dolgozni is, este munka után pedig azt hsizem rendezek otthon belőle divatbemutatót.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#168) Viszlát


Viszlát
addikt

Ámerikánusba szakadt honfitársaimhoz szólnék mostan, egy olyan kérdéssel/kéréssel, miszerint szeretném megvásárolni ezt: [link], de ők csak az USA-ban teljesítenek megrendelést... Talán lenne vállalkozó, aki megrendeli nekem és elpostázza, amit természetesen előre utalással és örök hálával ösztönöznék :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#169) tiv83us válasza tildy (#167) üzenetére


tiv83us
veterán

O is ugyanezt mondta....Az a lenyeg, hogy kezrealljon :D

Viszlat Csak szeptember 12-en szallitjak, de ha gondolod en segitek. /Ja es NTSC rendszeru, amit az asztali dvd-lejatszod nem valoszinu, hogy letud jatszani/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#170) Viszlát válasza tiv83us (#169) üzenetére


Viszlát
addikt

Igen, láttam, a továbbiakat privben.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#171) Bash válasza tiv83us (#160) üzenetére


Bash
őstag

OMG, what a noob!
Google -> bra size converter -> [link]

http://bashtravel.com/

(#172) tiv83us válasza Bash (#171) üzenetére


tiv83us
veterán

The expert of bras...:P

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#173) parandroid válasza tildy (#167) üzenetére


parandroid
nagyúr

Bikiniben mentél dolgozni? Állást váltottál és elmentél Xpod mellé a strandra? :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#174) NorDezs válasza Bash (#171) üzenetére


NorDezs
senior tag

És a birka kiütéssel győzött! :DDD

(#175) akasp


akasp
senior tag

hello. Tegnap lattam a tokyo driftet. de nem is az a lényeg, hanem láttam a miami vice előzetesét. Annak a zenéje kellene.

(#176) akasp


akasp
senior tag

UP

(#177) T. Almeida válasza akasp (#175) üzenetére


T. Almeida
senior tag

HOgy tetszett a Tokio Drift? :) Mindenki fikázza rendesen, nekem bejött...a főszereplő srác szimpatiqs volt, jó, hogy nem egy kigyúrt, nyálas bájgúnárt tettek be.

(#178) Xpod válasza parandroid (#173) üzenetére


Xpod
addikt

Sajnos már csak a jegyszedők vannak kint a strandon (mert 3 bejárata van). :( Még a büfék is 3 körül nyitnak. Sehol egy lány vagy valaki fiatal akivel beszélgetni lehet.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#179) NorDezs válasza T. Almeida (#177) üzenetére


NorDezs
senior tag

Hát a története szerintem egy nulla volt, viszont a kocsik, meg a csajok jók voltak benne és ebbe a filmbe más nem is kell :DDD
Itthon mikor lesz a mozikban? Én még csak egy szar minőségű angol verziót láttam.

(#180) T. Almeida válasza NorDezs (#179) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Igen, az volt a lényeg...eléggé pörgős múvi volt, tetszett, hogy nem kellett gondolkodni, meg összefüggéseket keresni benne..csak hátradőltem és élveztem :)
De az ilyen filmeknek ez a lényege.

(#181) Steve-S


Steve-S
tag

Na hi all!

Nem tudtam hova írjam szal gondoltam itt kérek segítséget. Na meg nem akartam új topicot sem nyitni ezért. Szóval:

Nem tud nekem valaki ajánlani olyan zenét amit le lehetne játszani temetésen búcsúztatóul?
Vagyis olyasmit ami az alkalomhoz illik. Már 2 számot találtunk. Egyik a Nox-tól egy lassú szám (címét nemtom), a másik pedig Demjén-től a Kell még egy szó. Ezt azért mert az illető nagyon szerette ezt a számot és úgy gondoltuk ezt is lejátszanánk. Szal kellene még nekem egy pár darab.

Előre is köszönök minden ötletet és segítséget! :R

Set The World On Fire!!!

(#182) -=Lord Tom=- válasza Steve-S (#181) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Talán ez: Sarah Brightman & Andrea Bocelli - Time To Say Goodbye

(#183) Steve-S válasza -=Lord Tom=- (#182) üzenetére


Steve-S
tag

Megnézem, kösz!

De inkább magyar számok kellenének! Valaki? :F

Set The World On Fire!!!

(#184) -=Lord Tom=-


-=Lord Tom=-
senior tag

#162re Semelyik Moderátor, vagy illetékes nem válaszol?

(#185) akasp válasza T. Almeida (#177) üzenetére


akasp
senior tag

király volt. de a miami vice bemutato zenéje kellene

(#186) NorDezs válasza -=Lord Tom=- (#184) üzenetére


NorDezs
senior tag

Kérdezz itt: [link]

(#187) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hello kitty-s mobilt dobott piacra a Siemens [link]

(#188) Agyasima


Agyasima
senior tag

Höjj, hívom Vodafone ügyfélszolgálatot. Rövid bszélgetés után kérdi:
- Elnézést Szeged melyik megyében is van?
- ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.....

Ez se tette még ki a lábát Pestről...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#189) Winner_hun válasza Agyasima (#188) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ugye Pestet mondtál?;]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#190) Agyasima válasza Winner_hun (#189) üzenetére


Agyasima
senior tag

Na, ja... mondtam, hogy ha te nem tudod én honnan tudnám? :DDD
Nógrád, vagy Csongrád, vagy BAZ? Nemmind1?

De ami inkább gáz, hogy az egész megyében nincs SE K300i vodafone-éknál.... :(

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#191) NorDezs válasza ToBeY (#187) üzenetére


NorDezs
senior tag

Ez inkább Halló Kitty :DDD

(#192) Winner_hun válasza ToBeY (#187) üzenetére


Winner_hun
félisten

hwsw? Ph:D [link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#193) Lazsa Boy


Lazsa Boy
aktív tag

:DD :DD :DD Ma vagyok 1333 napos itt a ph!-n :DD :DD :DD

A térerő legyen veletek!!!

(#194) föccer válasza Agyasima (#190) üzenetére


föccer
nagyúr

Borsod-Abaúj-Szeged megyében nem? :D

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#195) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Angol nyelvlecke kezdőknek, haladóknak egyaránt:

Micimackó:

One day mikor Micimackónak nothing doing nem akadt, thinking about tenni kéne something very fontosat, starting tehát malackához, hogy meglesse what he does, but malackánál éppen akkor nobody in the house, so well elindult hazafelé, miközben sűrűn falled the snow, eszébe jutott in the almárium max be some ennivaló, össze-vissza jump-jump és jó nagyokat lépett s a hidegre való tekintettel sing a song kezdett: minél inkább havazik, annál inkább fall the snow, minél inkább fall the snow, annál inkább snowing, fall the snow and snowing, micimacko colding, fall the snow and snowing, micimacko colding.


hmmm van még hófehérkés is, lehet leírom, ha valakit érdekel:)
[OFF]mellesleg egész jól megy a gépelés, néztem a szöveget és úgy írtam le, egy hibázás volt. És folyamatosan ment a gépelés, yeah):)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#196) Bash válasza Winner_hun (#195) üzenetére


Bash
őstag

Poénnak fel lehet fogni, de nyelvleckének titulálni kicsit túlzás, csak hogy a ''colding''-ot említsem. :U

http://bashtravel.com/

(#197) föccer válasza Winner_hun (#195) üzenetére


föccer
nagyúr

Akkor mostmár rádfoghatom, hogy csak így tudok angolul? :)

A kedvesemet mindig ki tudom vele készíteni ;]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#198) Winner_hun válasza Bash (#196) üzenetére


Winner_hun
félisten

Poén akar lenni.
Najó, akkor ezt hallgassátok meg: [link] :DD
Sry, hogy uw, dehát oda vagyok regelve. :B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#199) VladimirR válasza Winner_hun (#195) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hehe, nagyanyam pont igy beszel

(#200) neduddki válasza Steve-S (#181) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Elmegyek, elmegyek, milyenuton indulok meg nem tudom....

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.