Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) t1 válasza föccer (#1748) üzenetére


t1
addikt

hát azért nem úgy kéne viselkedni mint az isten

(#1752) -Mike-


-Mike-
addikt

kösz h törlitek a hsz-kat...

(#1753) Szabesz


Szabesz
őstag

Akkor mivel véleményt sem lehet írni (vagy valami mellé állni) mert törlik ezért álljon itt egy :R Schuminak egy :((( meg [....]

¯\_(ツ)_/¯

(#1754) #16741888


#16741888
törölt tag

És ilyenkor a következetesség elve lép életbe mi?
Zárva is lesz egy darabig, mert egy köcsög kitalált valamit, egyből be kell az egészet zárni, tegyétek.... 100szor durvább topikok vannak.... diktatura rullz.:(

(#1755) parandroid válasza -Mike- (#1752) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ha folytatjátok, a tempbanok is előkerülnek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1756) VladimirR válasza #16741888 (#1754) üzenetére


VladimirR
nagyúr

bezony, paran megprobaljak elnyomni a demokraciat a ph-n
ugye ng?

(#1757) -Mike- válasza parandroid (#1755) üzenetére


-Mike-
addikt

miről beszélsz? most először írok és akkor is csak annyit hogy nem a legszerencsésebb momentumban töröltétek a topicot, erre még az a hszem is kikerül innen......ezért tempban???????

(#1758) #16741888 válasza parandroid (#1755) üzenetére


#16741888
törölt tag

biztos van ennek értelme? kiszórnátok a fél bandát mert azért hőbörögnek amiért jogtalanul zártatok egy topikot? de most komolyan kell ez? nyissátok ki, normális társalgás lenne, és ennyi, így egyébként 6szor több melótok lesz, de tökmindegy....

[Szerkesztve]

(#1759) parandroid válasza #16741888 (#1758) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ennyire nehezetekre esne használni az idevágó topikot?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1760) Integra válasza parandroid (#1746) üzenetére


Integra
titán

LOL
a sötétség nem ismer határokat:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1761) shev7 válasza parandroid (#1759) üzenetére


shev7
veterán

miert, ez nem az offtopic? :D

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1762) föccer válasza Integra (#1760) üzenetére


föccer
nagyúr

Gyorsan kell olvasni, és gyakran frissíten, ha nem akarsz lemaradni semmiről :) :D

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1763) Bibby


Bibby
addikt

Nem hiszem el hogy egyeseknek ennyire nagy fájdalmakat okoz ha nem írhatják le 50x hogy mekkora király a kedvenc sportolójuk. Majd holnap kinyitják és leírjátok akkor... Addig menjetek sétálni, aludni, szúszázni. Kicsit sok a szabadidő.

Ελευθερια η θανατος

(#1764) Jetpilot válasza parandroid (#1759) üzenetére


Jetpilot
csendes tag

nyitva van még? :)

(#1765) -Mike- válasza Bibby (#1763) üzenetére


-Mike-
addikt

neked is sok a szabadidőd hogy olyanba ütöd bele az orrodat amihez semmi közöd

(#1766) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Igen, ide vágó topic sajnos zárva van, valahova meg muszáj az embernek írnia, főleg, ha ennyi embert érint. Mármint, hogy Schumi nyert, és visszavonul, és valahol kell tisztelegni az eddigi teljesítménye előtt. Nem is tudom, milyen lesz nélküle jövőre. Hogy lesz-e hozzá hasonló kedvenc, nem csak jövőre, de egyáltalán valaha lesz-e még egy ilyen személyiség ebben a sportban.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#1767) Hujikolp


Hujikolp
őstag

tudja valaki h hol tudnék legálisan letölteni klippeket? thx :R

(#1768) Integra válasza föccer (#1762) üzenetére


Integra
titán

hehe:))
nem olvastam, mert két emelettel lejjebb van csak német rtl a nappaliban, itt fent csak magyar retek, de azt meg a halál nézi...
gondolom fain dolgokról maradtam le, ha lementetted az oldalt akkor küldd át, hagy kuncogjak:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1769) t1 válasza Hujikolp (#1767) üzenetére


t1
addikt

a torrent elvileg legálsi tudtommal

(#1770) Integra válasza Bibby (#1763) üzenetére


Integra
titán

végre magömlésük van és akkor a szemét moderátorok jól elrontják nekik az örömöt... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1771) lacafaca válasza parandroid (#1755) üzenetére


lacafaca
őstag

bannoljátok nyugodtan az összes f1-topik hozzászólót...most jelen pillanatban szerintem ezt mindeki leszarja....az 1662es hsz kivételével semmi különös nm történt a topikban amiért zárni kellett volna. semmi. még csak flame sem volt...most nagyon gáz a viselkedésetek de komolyan. :(

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1772) parandroid válasza Jetpilot (#1764) üzenetére


parandroid
nagyúr

Gyengébbek kedvéért:

''moderációval kapcsolatos kérdéseket a Jogos moderálás ([link]) topicba várjuk''

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1775) föccer válasza Integra (#1768) üzenetére


föccer
nagyúr

nem, sajna nem.

A lényeg nem is az f1 topikban volt, hanem mindenhol máshol :)

Nézd a sorszámokaat akár itt a ot-ban is. Fent a jogos moderálás, a mod kereső meg minden ami kell.

LAssan bast meglincselik :) Jó hogy rejta van a repülős szemüveg :)

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#1776) Zull válasza Integra (#1770) üzenetére


Zull
senior tag

xD, Van benne valami ;]

(#1777) Dalai Láma válasza Bibby (#1763) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Azt mondd meg, mi abban a baj, ha egy topicba leírjuk, hogy mekkora király a kedvenc sportolónk? Ezzel senkit sem bántunk, és van -volt- ilyen témájú topic is. Ráadásul elég nagy jelentőségű kijelentést tett eme sportoló, ami nagyon sok emberre van hatással. Tehát valahol az USA elnöke és a pápa között lehet.

Ami a topiczárással kapcsolatban történt, az olyan, mintha a választások estéjén zárták volna a poltopicot.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#1778) Integra válasza föccer (#1775) üzenetére


Integra
titán

ja, azt láttam, hogy nem kevés hsz hiányzik:)
meg jó hogy bash az usa-ban van, messze a vérengző magyarságtól:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1779) VladimirR válasza Hujikolp (#1767) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az eloado hivatalos oldalan, vagy fan-oldalakon nezelodj (meg elvileg az ilyen anyagok p2p halozatrol torteno letoltese sem illegalis, de ebben inkabb varok egy megerositest, vagy valami ellenervet)

(#1780) VladimirR válasza Dalai Láma (#1777) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Tehát valahol az USA elnöke és a pápa között lehet.''
szamomra pl teljesen
nem vagyok amerikaji, nem erdekel bush
ateista vagyok, nem erdekel a papa
ezek utan szerinted schumi mennyire erdekel?

(ha nem poenkodnam el, valoszinuleg ketsegbe vonnam az epeszusegedet, de ilyesmibe semmi kedvem most belemenni)

[Szerkesztve]

(#1781) Szabesz válasza t1 (#1769) üzenetére


Szabesz
őstag

Persze, ha nem töltesz vissza...


Olyan rohadtul élvezem hogy minden hszem törlitek :(((

¯\_(ツ)_/¯

(#1782) PazsitZ válasza VladimirR (#1779) üzenetére


PazsitZ
addikt

A letöltés nem illegális, csak a P2P hálokon feltölteni is kell(ami illegális), hogy tudj leszedni.
Ergo az is meg nem is :)
(#1784) VladimirR :Hú, lehet ennyire nem vagyok szakértő. :)

[Szerkesztve]

- http://pazsitz.hu -

(#1783) Jetpilot válasza VladimirR (#1779) üzenetére


Jetpilot
csendes tag

én úgy tudom: magyarországon letölteni legális, megosztani (feltölteni) illegális.

(#1784) VladimirR válasza PazsitZ (#1782) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem minden esetben legalis a letoltes sem
filmeknel, zeneknel az, szoftvereknel nem
nem tudom a pontos megfogalmazast, illetve, hogy abba a videoklippek beletartoznak-e

(#1785) Hujikolp válasza t1 (#1769) üzenetére


Hujikolp
őstag

és ott merre? van progim hozzá, de webnek jobban örülnék a letöltési seb miatt.

(#1786) Bibby válasza Dalai Láma (#1777) üzenetére


Bibby
addikt

Az elnők meg a pápa között XD

Nagyon jó, feldobjátok a délutánt. Remélem már mindenki átvette a Che guevara-s pólóját, revolúción... XD És ráadásul az egyik legunalmasabb technikai sportról folyik vita, az a legszebb benne.

Ελευθερια η θανατος

(#1787) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nem vágom miért lett zárva az F1 topik :F

Na mind1, grat. Schuminak, én majdnem elbőgtem magam az interjú alatt. De a jövő évi páros sem semmi a Ferrarinál :R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1788) t1 válasza Hujikolp (#1785) üzenetére


t1
addikt

vannak különbözö torrent keresők barátod a google :)

(#1789) Hujikolp


Hujikolp
őstag

kösönöm mindenkinek!! :R jó ötleteket kaptam :R ;)

(#1792) Dalai Láma válasza VladimirR (#1780) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Népszerűségben, ismertségben. Valaki valamelyik topicban írta, hogy Agassi is befejezi, ozt mégsem nyitottak külön topicot neki. Csak Agassit sokkal kevesebben ismerik. Például a Forma1 a legnézettebb sportműsor, hetente milliárdan nézik. Ami felér vele, az az olimpia, és a foci vb, de ezek csak 4 évente vannak.

Agassiról nem mindenki tudja, hogy mit is csinál, viszont nincs olyan ember, aki ne tudná, ki Schumacher. Van még pár híresebb énekes, aki ennyire ismert, sportolók közül viszont nem valami sokan. Csupán erre céloztam.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#1793) VladimirR válasza Hujikolp (#1785) üzenetére


VladimirR
nagyúr

mint irtam, elso korben az eloado hivatalos honlapjat es rajongoi oldalait keresd fel (gugli boven segit, csak beirod, hogy: ''eloado neve official site'', vagy ''eloado neve fansite'')

(#1794) Pompi válasza Bibby (#1786) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''az egyik legunalmasabb technikai sportról folyik vita, az a legszebb benne''

Az ilyen hozzászólások meg csak olaj a tűzre úgyhogy légyszíves hagyd abba itt az uszítást és tényleg ne szólj bele olyan dolgokba amibe nem kellene csak azért, hogy mondj valamit!

Feel Good Inc.

(#1795) Integra


Integra
titán

elolvastam a jogos moderálás utsó pár oldalát, MUHAHA, itt ma tényleg mindenkinek elgurult a gyógyszere:))
pezseg az élet a péhán az biztos:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1796) deniro2 válasza Bibby (#1786) üzenetére


deniro2
senior tag

A vicc az, hogy láthatóan nem szereted a F1-et és nyílván leszarod, hogy mások meg igen, de nem oszthatják meg egymással a véleményüket, mégis írod egymásután a hozzászólásokat, hogy védd a moderátorokat egy olyan ügyben, amihez szvsz kevés közöd van (értsd: nem olvasod, nem értesz hozzá, csupán általánosságban próbálsz érvelni a ''csőcselékkel'' szemben). :U

(#1797) lacafaca válasza Pompi (#1794) üzenetére


lacafaca
őstag

végre egy józan modi...pls töröld az 1662es hszt és nyitsd ki a topikot. nincs avval semmi baj... ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#1798) VladimirR válasza Dalai Láma (#1792) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ertem, szoval egy sport, sportolo szinvonalat, az mondja meg, mennyien ismerik?
schumi jobb sportolo, mint agassi, fuggetlenul attol, hogy mig elobbi csak egy csapat resze, mas csapat autoval akar lenyegesen kevesebbet erne, addig agassi barki mas utojevel is tud jatszani, raadasul valoszinuleg ugyanugy?

ezen erveles nyoman mindossze egyetlen kozhelyet tudok felhozni:
egyel szart
tizmilliard legy nem tevedhet

(#1799) SzalaiG válasza lacafaca (#1771) üzenetére


SzalaiG
addikt

Bocs. Kicsit elragadott a hév. De ha nekem fele ennyi mákom lenne az éketben, mint nei akkor már rég meglenne a lottó ötös. :)

(#1800) Zull válasza VladimirR (#1798) üzenetére


Zull
senior tag

Rakjatok mar be egy rotfl smiley-t is mert err ez kellett volna, ez nagyon jo :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.