Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Tithian válasza twollah (#350) üzenetére


Tithian
őstag

Általában én is csak azokra kapok, amelyeket rengetegen ismernek.
Azon viszont meglepődtem, hogy a külföldi nyereményjátékokra való feliratkozás illetve a számtech fórumokon való aktivitás nem befolyásolja érdemben a napi spamszámot.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#352) Kidus


Kidus
őstag

A rekordot viszont valoszinuleg en tartom, napi 1k spammel :)

Assuming Control

(#353) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Én miért nem kapok spam-eket? :U

Nem, mintha hiányoznának :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#354) Arnold2 válasza twollah (#348) üzenetére


Arnold2
őstag

Ha Vodás vagy akkor lehet.
Én áttértem Vodára és előfizetéses lettem.Bizonyos okok miatt anyám nevén van a szám.2-szer fordult elő olyan 2 heten belül, hogy hívtak és anyámat keresték (teljes nevén, amit általában csak szerződésekre ír).Először valami utazást akartak eladni, másodjára meg mikor hívtak akkor jó letoltam mint a szaros gyatát:mondom hogy nem az ő mobilja,s hogy honnan van meg a szám.Mondja adatbázis. Érdekes.

[Szerkesztve]

(#355) Arnold2 válasza Arnold2 (#354) üzenetére


Arnold2
őstag

Hopp,de a csattanot elfelejtettem.Ugyan is számot hordoztam, s azelőtt a T-nél az én nevemen volt a szám.Csak miután áttértünk Vodára utána lett anyám nevén.Szóval tutkó a Vodától van.

(#356) Integra válasza VladimirR (#344) üzenetére


Integra
titán

hát ezek is ugyanolyan levakarhatatlan gátlástalan szarháziak, mint a szcientológusok...
pfffffffff

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#357) twollah válasza Arnold2 (#354) üzenetére


twollah
nagyúr

Pannonos vagyok.

(#358) Viktor0610 válasza twollah (#357) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd fel a 1220-at, kérdezd meg, milyen titkosítási szintű a számod -nyilván, ha tudta a címed, nyilvános lehet-, itt tudtommal módodban áll ezen változtatni is.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#359) Bash


Bash
őstag

Tropical Storm Ernesto kezd erőre kapni, reggel óta 15 mph-val erősödött, jelenleg 60 mph-s szelekkel közelít [link]. És közelít, az útvonala egyre inkább keletebbre tolódik.

http://bashtravel.com/

(#360) Kokkantas válasza WN31RD (#333) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

Én is kapok ilyeneket. :(((

(#361) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Jó reggelt, jó szurkolást!

Mi ez a nagy csend itt mostanában?
Semmi vidámság, semmi cikizés, semmi beszólás?
Komoly témák vannak teritéken, mint a spam kérdés, egyebek.
Nehogy már ebből is egy ilyen száraz, ''félszakmai'' topik legyen!

Minnyá nyitok egy ''Segítség!!! Tele van a postaládám szeméttel. Honnan, és most mit csináljak?'' topikot. :U :D

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#362) Xpod válasza Racecam (#361) üzenetére


Xpod
addikt

Nyiss és az meg majd jól tele offoljiuk. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#363) parandroid válasza Kokkantas (#360) üzenetére


parandroid
nagyúr

Én azóta, amióta valami kis pöcs itt a Ph!-n kezdett el címeket gyűjteni. Az idióta kis seggfej úgy küldözgette nekünk a szar bankos-pénzkeresős méljeit, hogy bekerült a mélcímem valami adatbázisba, azóta rendszeresen kapom a spameket. Lassan ideje lenne mélcímet váltani. Vagy felhagyni azzal a rendszert, hogy minden freewebes levelet átirányítok a privát emailcímemre, megadni a hotmail címet, aztán ott hadd gyűljenek, azt a postafiókot úgyis marha ritkán nézem.

Tényleg, mióta van 25MB tárhely a hotmailen? Én még a 2MB-nál tartottam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#364) Racecam válasza Xpod (#362) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Most látod, mondom én.
Nem nyitok, mer ''ezek'', úgyis bezárják! :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#365) parandroid válasza Racecam (#364) üzenetére


parandroid
nagyúr

Köcsögök.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#366) Xpod válasza parandroid (#365) üzenetére


Xpod
addikt

Ejnye már miket írsz, nem köcsögök, népművészeti agyagedények.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#367) parandroid válasza Xpod (#366) üzenetére


parandroid
nagyúr

Köcsög népművészeti agyagedények.

Juteszembe: tegnap a fél estét végigröhögtem egy csengőhangon, lehet hogy csak nekem újdonság, de hogy valaki hogy lehet ennyire hülye... A lényeg az, hogy homoszekszuálisnak beállított fiatalemberek beszélgetnek arról, hogy csörög a telefon, és hogy ők erről mit gondolnak.

Ennek örömére egyébként utána rámsóztak egy rakás csengőhangot, egyik idiótább mint a másik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#368) Racecam válasza parandroid (#367) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A legjobb lenne egy olyan csengőhangot baállítanod, hogy ''Már megint csörög ez a mocskos telefon.''
Borka majd felmondja Neked. :D
Vagy csak annyi: Hallo, Kitty!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#369) parandroid válasza Racecam (#368) üzenetére


parandroid
nagyúr

Az a baj (?), hogy soha nem csörög a telefonom. Mármint nem azért, mert nem keresnek, hanem mert mindig némára van állítva, és ezen nem is szándékozom változtatni.

Van ilyen is, de nem Borka mondja be.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#370) Racecam válasza parandroid (#369) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az semmit nem ér, Borkus a csúcs! :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#371) Bash


Bash
őstag

Hurricane Ernesto célba vett: [link]. Ha Kuba felett nem időzik sokáig, akkor valószínűleg 3-as erősséggel fog partot érni kb. 120 mph-s szelekkel.

http://bashtravel.com/

(#372) bandus válasza Bash (#371) üzenetére


bandus
veterán

A .gov az a government rövidítése?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#373) Bash válasza bandus (#372) üzenetére


Bash
őstag

Igen.

http://bashtravel.com/

(#374) bandus válasza Bash (#373) üzenetére


bandus
veterán

Na akkor egy újabb különbség... az augusztus 20-ai események után ittis szóba került, hogy miért nem lehetett tudni a viharról stb.. most vizsgálják h az országos meteorológiai szolgálat miért adja percenként 3-400 ft-ért az információt, mikor közpénzekből működtetik.. mondjuk más kategória a hurrikán előrejelzése, de mégis korrektebb a kormánytól, hogy működtet egy ilyen weboldalt.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#375) VladimirR válasza bandus (#374) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hmm...percenkent 3-400 forintert adja? ez furcsa, en teljesen ingyen meg tudom nezni a met.hu-t

mellesleg amennyire tudom, mar egy hettel elotte mondtak, hogy vasarnapra akar vihar is lehet

(#376) bandus válasza VladimirR (#375) üzenetére


bandus
veterán

Igazad van, közben utána néztem.. ez a telefonos híradásra vonatkozik..ezt elszúrtam :B

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#377) Bash válasza bandus (#374) üzenetére


Bash
őstag

Ez a weboldal nagyon pici hányada a tájékoztatásnak. Maga az oldal a National Hurricane Center oldala, amely szervezet Miami-i központtal működik, rengeteg erőforrással, több Hurricane Hunter repülőgéppel... Ma pl. 2, holnap 4 repülőgép fog a hurrikán szemébe repülni és méréseket végezni.
Négyféle riadó (hirtelen nem tudok rá jobb szót) van: Tropical Storm Watch, Tropical Storm Warning, Hurricane Watch, Hurricane Warning, ezeket nem megérzés, hanem megfelelő számadatok alapján adják ki, az emberek tudják, hogy mit jelentenek ezek a fokozatok. Más kérdés, hogy nem mindenki veszi komolyan, éppen ezért pl. Hillsborough County-ban idén már táblákat helyeztek el a város több pontján, hogy x erősségű hurrikán esetén eddig fog érni a víz.
Ilyenkor minden létező média tájékoztatást ad, TV-ben nem csak a hírcsatornák, nem csak a Weather Channel, hanem ahogyan tiv jr. és tiv toddler is mondta korábban majdnem minden csatornán ráúsztatják a képre azt az 1-2 sor információt, és folyamatosan frissítik...

http://bashtravel.com/

(#378) tbs


tbs
addikt

Egyik bulvárlapunk, az index.hu ma kissé avangárd... :DDD

No, máris vége a malőrnek... Screenshot meg elveszett a vágólapozgatás közben...

[Szerkesztve]

(#379) bandus válasza Bash (#377) üzenetére


bandus
veterán

Mindig elámulok az Egyesült Államokon, nagyon van egy fílingje. Annyira szívesen élnék ott, de közben azt is tudom, hogy én képtelen lennék hátrahagyni a családot, barátokat :B De egy hoszabb időre, amíg megnézem a legtöbb látványosságot mindenképp kimegyek.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#380) VladimirR válasza bandus (#379) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez nem feeling kerdese
ez egyreszt penz kerdese - ott van
masreszt ertelem kerdese - ott felnek a tropusi vihartol, itt meg akkor sem mozdult a tomeg, mikor mar villamlott

[Szerkesztve]

(#381) bandus válasza VladimirR (#380) üzenetére


bandus
veterán

A fílinget nem erre érttem, hanem úgy az egész országra, a mentalitásra.
A pénzről meg az értelemről az évőr évre előforduló tiszai árvizek jutnak eszembe... pénz lenne, csak nem tudnak különbséget tenni, hogy vajon a 4es metro, az mX autópálya vagy esetleg az a fontosabb, hogy egyes embereknek ne kelljen évről évre újjáéípteni a házukat..

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#382) tbs válasza bandus (#381) üzenetére


tbs
addikt

Az ártetületre építkezés nemzeteken átívelő hülyeség... :DDD

(#383) Xpod válasza tbs (#382) üzenetére


Xpod
addikt

Ez igaz, de a gátak javítása, a hegyekből a víz levezetése csatornákon keresztül már nem az. És mindennel csak addig foglalkoznak, ameddig a hírműsorokba megy, nem 1 és nem 2 árvízes ripot kezdődik úgy, hogy a legutóbbi árvíznél is ez volt a helyzet és ugyanúgy zajlott le.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#384) burgatshow


burgatshow
veterán

Csókolom! :)

Megjöttem a nyaralásból, hülyére vezettem az agyam és jó volt! :) Csak ennyit akartam közölni! :)

(#385) Cathfaern válasza tbs (#382) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezt mond a hollandoknak ;] (jó tudom, az nem árterület igazából, de akkor is :))

(#386) VladimirR válasza Cathfaern (#385) üzenetére


VladimirR
nagyúr

majd megmondja nekik a globalis felmelegedes miatt az antarktiszrol leszakado jegdarab, mikor megemeli a tengerszintet

p.s.: ;)

(#387) ladybug válasza burgatshow (#384) üzenetére


ladybug
őstag

Szia. :) Akkor megvolt a kellő gyakorlás. Legalább szerpentin is volt?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#388) Racecam válasza ladybug (#387) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ja, meg konfetti. :U

Nem szilveszteri bulin volt, nyaralt. :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#389) csapos2


csapos2
addikt

Üdv mindenkinek!
Mit csinál egy banbiztosítási ügyintéző?

VladimirR: Tudom magas labda volt, :DDD de egy kicsit bővebben.

[Szerkesztve]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#390) VladimirR válasza csapos2 (#389) üzenetére


VladimirR
nagyúr

banbiztositasi ugyeket intez ;p

(#391) bandus válasza VladimirR (#390) üzenetére


bandus
veterán

Ez mennyire biztos információ?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#392) csapos2 válasza VladimirR (#390) üzenetére


csapos2
addikt

[link]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#393) parandroid válasza Racecam (#388) üzenetére


parandroid
nagyúr

Az élet nem csupa karácsonyból és szilveszterből áll, tetszik tudni, Mikulás bácsi?

csapos2: Miért kell biztosítani a banokat? Vagy lesznek banbiztos userek?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#394) bandus válasza parandroid (#393) üzenetére


bandus
veterán

Mert ha esetleg elveszik, vagy érvényét veszti akkor a biztosítási díj a modikat illeti :U Nahát..ilyet nem tudni.. :U (bár így alaposan lecsökkenne a permanent banok száma)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#395) csapos2 válasza parandroid (#393) üzenetére


csapos2
addikt

Jó, látom egy kicsi kimaradt a dologból tégy egy k-t hozzá. :DDD
De már a fejemre tettem a széket :DDD

peterkeT # 396: Csak magadban tedd oda a k-t, és ez nem poén, komolyan érdekelne.

[Szerkesztve]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#396) parandroid válasza csapos2 (#395) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nemteszek. Így is szar poén, de ha kijavítanám a postodat, akkor még érteni sem lehetne. ;)

Aszittem az Vladnak volt egyértelmű utalás, hogy hol szeretnéd látni az okos kicsi buksiját. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#397) VladimirR válasza csapos2 (#395) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hagyd, moderatorbol van, nem erti ;p

(#398) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Ööö..khmm...Bash légyszi nézz be a request topikba! :D :B

(vagy más kompetens mod. :R)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#399) Racecam válasza Motion_Blur (#398) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én is benézhetek? :F

Vagy még titok?

[Szerkesztve]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#400) brownus válasza Motion_Blur (#398) üzenetére


brownus
veterán

és ő kicsoda? azt gondoltam ferrari vagy a motorsporthoz közeli avatarod lesz:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.