Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) tiv61us válasza Kidus (#250) üzenetére


tiv61us
őstag

az en generaciom leginkabb Karl May regenyeken nott fel
mndjuk ez kis ugras a Sicc-tol
szoval indianos konyvek
es filmek
na tiszta nosztalgia topic lesz
de nektek is jo volt gyereknek lenn, csak meg nem ertekelitk
majd 20 ev mulva :D

ps. junior over timeben van

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#252) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Broggrrhhh akkor mi van, ha a net csak úgy elszáll, de a modemen világít az internet? Meg minden fény pompázik rajta, de net az nincs. most is elszállt. Lehet, hogy a router okozza a problémát? Invitelnél tudomásom szerint nincs 24 órás bontás

mod: most nézem, eme incidens után a cfosspeed bszik működni:F Bezártam, ujraindítottam, de nem jelez semmit, mintha nem is lenne kapcsolat:F

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#253) Kidus válasza tiv61us (#251) üzenetére


Kidus
őstag

En is sok Karl May konyvet olvastam.
Apum nyomta oket a kezembe, mert nem voltam hajlando olvasni.
Azt mondta, ezt most muszaj.
Onnantol kezdve nyaralas kozben is ezeket olvastam, es elkezdtem mas konyveket is keresgelni, amik jok lehetnek.
Viszont ram ragadt akkoriban egy rossz szokas, ami azota is megvan.
Csak olyan konyvet olvasok el, aminek megtetszik a cime :)

Jah es most mar muszaj leirnom: legkedvencebb mese, Sziget-kék

Assuming Control

(#254) Racecam válasza tiv61us (#251) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem tudom miért, de én a Cooper könyveket nem szerettem.

Pedig nagyon szerettem olvasni, már akkor is.
Gondolom, ez ma is meglátszik a pallérozott stílusomon.

A legjobb barátomnak Franciaországban voltak rokonai, mindig küldték a Piff újságot.

[kép]

De ez szerintem nem sokat mond senkinek.. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#255) tiv61us válasza Racecam (#254) üzenetére


tiv61us
őstag

cooper kozelebe sem jott karl maynak az teny
nekem is volt osztalytarsam aki kapott piff ujsagot, az nagy kiralysag volt
melleklettel, egyre emlekszem, vizjelzo ami sipol ha eleri a kadban a kivant mennyiseget a viz

igen, szerintem is jol kipallerozodtunk.....

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#256) Racecam válasza tiv61us (#255) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A Rahan-os volt a csúcs, ha az volt benne.
Na, ezt már végképp nem érti senki, rajtunk kívül.

Erről van is egy történetem.

10, talán 11 évesek lehettünk, amikor a legjobb barátom, aki a mellettünk lévő házban lakott, és ......

De ezt már megírta más.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#257) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ha mar mesekrol van szo => Bovebben: [link]

(#258) VladimirR válasza VladimirR (#257) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azok kedveert, akik kustak letolteni, itt a szoveg:

Kedves gyerekek! Ma elmesélek nektek egy mesét, de csak akkor, HA NEM IJEDTEK MEG!
Ez az eset egy aranyos kicsike kislánnyal történt meg, aki az erdő szélén lakott. Egész nap fát vágott, tortát hegesztett a kertben, így hát estére mindig nagyon álmos lett.
Egyik este azonban nem ugyanazt álmodta amit szokott.
Azt álmodta, hogy az ágyához odaül egy kedves kis küklopsz.
A küklopsz fölé hajol, és mosolyogva nézi őt.
Ekkor egy váratlan pillanatban a küklopsz BELENYÚLT A SAJÁT SZEMÉBE ÉS RÁFOLYATTA A SZEMGOLYÓJÁT A KISLÁNYRA! CSAK ÚGY CSORGOTT A SZEMGOLYÓ A KISLÁNY TARKÓJÁRA, A KISLÁNY SIKÍTOTT, A KÜKLOPSZ NEVETVE CSORGATTA RÁ A SZEMÉT! A kislány riadtan kiszaladt a ház elé, lassan elindult az erdőbe. Sietve szedte a lábait a fák között, amikor a ködben alakokat látott mozogni. Ezek az alakok egyre közelebb jöttek. A kislány rémülten figyelte őket, azok meg egyre csak közeledtek, közeledtek. TROLLOK VOLTAK. A trollok odaszaladtak a kislányhoz. Belenyúltak a saját fülükbe és RÁFOLYATTÁK A FÜLZSÍRJUKAT A KISLÁNYRA! A KISLÁNY SIKÍTOTT, A TROLLOK CSOPORTOSAN FRÖCSKÖLTÉK A FÜLZSÍRJUKAT A KISLÁNY RUHÁJÁRA! A kislány elszaladt előlük, messze-messze sietett. Nagyon megrémült és elfáradt, gondolta megpihen egy fa alatt. Az egyik fa kedvesen hívta: ''Gyere ide kislány! Ülj ide!'' A kislány oda sétál hozzá, a fa pedig hirtelen LEHUGYOZTA A KISLÁNYT! ÉS HUGYOZTA LE, A KISLÁNY MEG SIKÍTOTT: ''Segítség lehugyoz a fa!''. A kislány felriadt rémálmából. Anyukája besietett a szobába és az ágy szélére ült. ''Mi történt kislányom? Rosszat álmodtál?''. Kérdezte. A kislány remegve mondta. ''Jajj, igen anyu. Borzasztó volt!''. Az anyuka megsimogatta a kislány arcát és RÁFOLYATTA A KISLÁNYRA A SZEMGOLYÓJÁT! AZTÁN JÖTTEK A TROLLOK ÉS RÁFOLYATTÁK A SZEMÖLDÖKÜKET, MEG LEHUGYOZTÁK A FÁKAT! A KÜKLOPSZ MEG A SZEMÉBE KENTE A FÜLZSÍRT! A KISLÁNY SIKÍTVA MENEKÜLT, A FÁK MEG FUTOTTAK UTÁNA, A TROLLOK MEG SIKÍTVA SZÁLLTAK A TEHERAUTÓRA!

(#259) chicken


chicken
senior tag

Iszonyúan keresünk egy IBM T42-est, meg egy Asus Notebook-ot. Borzasztóan besokkkolt, hogy úgy vitték el, hogy közben itt aludtunk egy légtérben. Bármilyen információnak örülünk.

ja, [link]

[Szerkesztve]

mens sana in campari soda

(#260) tiv83us


tiv83us
veterán

Ha mar a mesekrol van /volt/ szo, akkor egyik mindenkori kedvenc [link] :)
Pont olyan pihent mint en :)

Megerkeztem 14 oranyi melo utan, de legalabb ketszer annyi penzt is csinaltam, mint egy atlagos nap. Eljen...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#261) duong válasza föccer (#205) üzenetére


duong
tag

köszi a választ.És kinek van a legtöbb hsz.-e?(mindent számolva,szakmai,közösségi,piaci)
És külön-külön?

(#262) csapos2 válasza Racecam (#254) üzenetére


csapos2
addikt

Üdv!
Már hogyne mondana, régen volt egy képregény, a Kockás. Abban is benne voltak, nekem az egyik kedvenc párosom volt.

VladimirR: Királyság ez a mese.

[Szerkesztve]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#263) parandroid válasza duong (#261) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ha nem vagy képes használni az imént linkelt keresőt, nem érdemled meg a választ.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#264) Xpod


Xpod
addikt

Látom az off topic átment nosztalgia topicba, de eddig ti csak meséket soroltatok fel. Annó volt egy olyan film/sorozat kategórai, hogy családi-ifjúsági filmek. Ha most megnézek egy műsorújságot arra a következtetésre jutok, hogy ez vagy megszűnhetett vagy annyira szar, hogy nem érdemes nézni. Pl: családi mozik anno a Walt Disney délutánba voltak, az ifjűsági filmek meg áltílában reggel-délelőtt. Ha már nem tudnak újabban normális filmeket adni, akkor miért nem adják inkább ezeket a régieket, újszülöttnek minden vicc új alapon a mostani fiatalság is biztos jól elszórakozna rajtuk.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#265) ZCoyote válasza Racecam (#256) üzenetére


ZCoyote
őstag

A Rahan mekkora király volt. Még talán van is egy-két olyan újságom amiben van Rahan történet.
A nagyon fiataloknak, ki is Rahan:[link]
Sajnos csak franciául.
Aztán ott volt az Alpha c. újság a fiatalok számára is érthetően megírt tudományos magazin jó kis Asterix történetekkel. Abból is van még valahol egy stóc.

Romani ite domum.

(#266) ngabor2


ngabor2
nagyúr

pajtás hahota. na az mekkora volt... hetekig kitartott a röhögés. képregények, viccek, rövid humoros írások, minden, ami a jókedvhez kell. aztán jött a rencerváltás, oszt jól mexünt...

(#267) csapos2 válasza ngabor2 (#266) üzenetére


csapos2
addikt

Igen a rendszerváltozás megszüntette pl. az egyik kedvenc képregényem, a Mozaikot is, pedig már 1980-tól gyűjtöttem és meg is van még a mai napig az egész.

T. Almeida: Igen, csak egy ideje szünetel a letöltés, megy ismét?
Digedagék, pedig a Mozaik szereplői, csak ott már más a nevük.

[Szerkesztve]

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#268) T. Almeida


T. Almeida
senior tag

A kepregeny.net-et ismeritek? Nemrég találtam rá, zseniális oldal...megtaláltam a régi, elveszett kedvenc képregényeim, a Digedag-sorozatot..Ezt ismeri valaki?

(#269) csapos2 válasza T. Almeida (#268) üzenetére


csapos2
addikt

Jó, hogy szóba hoztad már kezdtem lemondani az oldalról, de ismét lehet letölteni.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#270) neduddki válasza Racecam (#256) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

RAHANNNNNNNNNNN!!!!!!!!
NEm tototet le vki a kepregenyekt a kepregeny. hu/net mittomen mirol???????? sose volt ra idom:- ((( pedig erdekelne mindegyik!!!!!
cserebe van CifetCafat es tomorites elott Gumimacim!!!!!!!!:- ))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#271) fokukac


fokukac
nagyúr

olyan 3 éve egyszer rábukkantam egy képregénygyűjtőre a DC-n,
le is rántottam tőle úgy 1,1 GB képregényt... ;)



Pleased to meet you - hope you guess my name

(#272) neduddki válasza fokukac (#271) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Felajanlokl erte az elozok + egy nyakhejretevest:- )))

udv

neduddki

mod: megis csak van!!!!!!!! nicns vkinek szbad ideje letootgetni????:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#273) Natasa válasza Xpod (#264) üzenetére


Natasa
csendes tag

Walt Disney-i meséket nagyon szeretem pl.: Micimackó, Hófehérke, Csipkerózsika, Atlantisz, A Szépség és a Szörnyeteg :)

Meg jók voltam még azok a klasszikus mesék is, mint pl.: Lolka és bolka, Kockásfülü nyúl, Mekk Elek, Vizipók Csodapók, Gyalog Kakukk :)

jah és a Magyar Népmesék :))

Vladi: Ez a mese nagyon beteg. :)

Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk mellette!

(#274) fokukac válasza neduddki (#272) üzenetére


fokukac
nagyúr

köszi szépen, a nyakam a helyén van... ;)

de ha szeretnéd, akkor áttolhatjuk.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#275) neduddki válasza fokukac (#274) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

ip csere??? vagy mar nem vagy itten besz a tyszcse-ben???:- )))

udv

neduddki

mod: a nyaladra meg csak aszt hiszed, majd ha en hozzabyulok akkr kiderul minden:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#276) koxx


koxx
MODERÁTOR

Erre a mesére [link] emlékeztek? honnan lehetne 1-2 részt magyarul megszerezni? :U

(#277) erdey_a válasza koxx (#276) üzenetére


erdey_a
őstag

A legjobb mese evör :R
Fonák Tamás, Segíts Elek, Megvagy Hadnagy...
...na és ugye Jamie és Sajó

Úgy fél éve sikerült letöltenem 2 részt a DC-n. Kedvesem nem ismerte, neki mutattam meg.


[Szerkesztve]

Vérboci

(#278) csapos2 válasza neduddki (#272) üzenetére


csapos2
addikt

Üdv!
Én szépen lassan szedegetem lefele őket.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#279) ngabor2 válasza koxx (#276) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hú, ez is nagyon nagy mese, nekem is kellene. csak valahol olvastam, hogy nem igazán jelent meg bolti forgalomban sehol :( remélem azért vavlahol forog közkézen, mert jó volna lecsapni rá. régi szép emlékek...

(#280) Azazello-


Azazello-
senior tag

[kép]

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#281) neduddki válasza csapos2 (#278) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Rakjd fel eszt nemileg gyorsuca:- )))
[link]

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#282) Winner_hun válasza parandroid (#263) üzenetére


Winner_hun
félisten

pláne, ha jól működne:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#283) parandroid válasza Winner_hun (#282) üzenetére


parandroid
nagyúr

Amikor működik, akkor jól működik, ha nem megy, akkor meg egyáltalán nem megy, de ez tremészetes.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#284) csapos2 válasza neduddki (#281) üzenetére


csapos2
addikt

Én a lámák leglámábja vagyok, ez a cucc csak firfoxhoz jó? Ha igen nincs egy operához is?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#285) VladimirR válasza Winner_hun (#282) üzenetére


VladimirR
nagyúr

miert is nem mukodik jol?

(#286) Bash válasza csapos2 (#284) üzenetére


Bash
őstag

FlashGet [link] + OperaGet [link]

http://bashtravel.com/

(#287) piqla


piqla
őstag

Rohadtul faj a bal fulem, valaki veletlen nem doktorbacsi/neni itt? Gyak. az egesz fulem faj nyomasra, ha bekeben van, akkor csak tompa sajgas fultovemtol kiindulva. Tettem ra melegvizes palackot, most vatta van benne, de faj. Nem rugtak meg, es nem is gyulladhatott be a nyaralason a vizben, mert mar elutazas elott is fajt... :O

Szereted az állatokat?

(#288) csapos2 válasza Bash (#286) üzenetére


csapos2
addikt

Köszönöm.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#289) erdey_a válasza piqla (#287) üzenetére


erdey_a
őstag

Begyulladhat az sokminden mástól is.
Szaladj el egy fülgyertyáért és - optimális esetben - pár óra múlva semmi bajod.

[Szerkesztve]

Vérboci

(#290) Winner_hun válasza VladimirR (#285) üzenetére


Winner_hun
félisten

jelöld be a ph félisteneket vagy nagyurakat, mivel ékezetes betű van benne egy találatot sem ad, az usernek meg a legtöbb hozzászólással rendelkezők listája kéne, ők meg pont abban a kategóriában vannak.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#291) VladimirR válasza Winner_hun (#290) üzenetére


VladimirR
nagyúr

szakmai => Bovebben: [link]
kozossegi => Bovebben: [link]
piacos => Bovebben: [link]
osszes => Bovebben: [link]
sulyozott => Bovebben: [link]

(#292) Winner_hun válasza VladimirR (#291) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aham, szóval a rendezésnél kell álltgatni a dolgokat. Észrevétel: az eddignél 2005 a legutolsó év. Mondjuk én nem azt néztem eddig:B thx:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#293) piqla válasza erdey_a (#289) üzenetére


piqla
őstag

Elfustoltem a leirasnak megfeleloen a gyertyakat, es most varom, hogy jobban legyek :U

Szereted az állatokat?

(#294) parandroid válasza piqla (#293) üzenetére


parandroid
nagyúr

Á, elsietted, ezek csak holdfénynél használnak. Volt (talán még az előző offtopikban) erről szó, Racecam a nagy fülfájás-szakértő, kérdezd meg, talán van még egy két maradék kövirózsája a panel réseibe ültetve. Ha a rénszarvasok le nem legelték...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#295) ladybug válasza piqla (#287) üzenetére


ladybug
őstag

Bármi kiválthatja. Egy megfázás, egy torokfájás is. Nem is ez a lényeg.
Az Otipax nevű fülcsepp nagyon jó. Olyat vegyél. És használj belőle 3x1 cseppet. De a melegvizes palack, vagy meleg só is jó rá. És Racecam sajnos nem fogadta meg a tanácsom, de hidd el segít, az orrcsepp vagy orrspray használata is. A fül kapcsoaltban áll az orral, és sok gyulladás rámegy a bedugult orról a fülre. Ez így elég undorítóan hangzik, de így van.
Mellette lándzsás útifű.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#296) neduddki válasza ladybug (#295) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Es kihagyid a kovidinkat???:- )))

udv

neduddki

p.s. Tudo mi vna hetvegen???:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#297) shev7


shev7
veterán

Mi a velemenyetek a kovetkezo sztorirol:

Ismerosom most hozott egy levelet (eredetileg egy honapja erkezett). A level fateromnak szol, de olyan cimre kuldtek, amirol legalabb 2 eve elkoltoztunk. A felado egy ugyved, aki az allami autopalya kezelozrt. jogi kepviseloje. Es egy ~60000es tartozas azonnali befizetesere szolit fel 5 napon belul, kulonben birosag...

Nem tudom hogy szoktak ezek zajlani de van par problemam:

- a levelben nem szerepel, hogy miert kell fizetni, csak annyi, hogy toke koveteles. Kesedelmi kamat nelkul eri el a ~60.000 forintot, ebbol arra gondoltam, hogy ez az elso felszolitas. De mi kerul ~60.000 forintba?

- mivel az autopalyakezelo zrtrol van szo, tippem az, hogy matrica miatt van buntetes. De az a baj, hogy nem mentunk matrica nelkul autopalyan, sot autopalyan sem nagyon mentunk... (plusz se auto rendszam, se datum, hogy mikor tortent, se az, hogy mi tortent)

- a penzt nem az AAK-nak kell fizetni, hanem konkretan az ugyvednek


ez igy szokott lenni? nekem kisse atveres szagu a dolog...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#298) shev7


shev7
veterán

Kifutottam az idobol:

Termeszetesen sima levelkent erkezett. Komolyan kell az ilyet venni, vagy majd akkor ha ajanlottkent erkezik meg.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#299) VladimirR válasza shev7 (#298) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hivd fel az urget, es szegezd neki a kerdest: WTF bitch?

(#300) Xpod válasza parandroid (#294) üzenetére


Xpod
addikt

'Ha a rénszarvasok le nem legelték...'

Vagy meg nem főzték teának...

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.