Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) parandroid válasza erdey_a (#4949) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nocsak, egy kolléga...

Gh0sT: Én ma hatkor meguntam ugyanezt... Szerencsére csak a parkolóig kellett kibaktatnom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4952) erdey_a válasza Xpod (#4950) üzenetére


erdey_a
őstag

Ez nem kívánságműsor...
Diktálom a példát. 10 perc van a megoldásra. Könnyű lesz...
Tehát. Rajzoljunk fel egy tartót, a hossza 2000mm. Az alátámasztási pontok a két végpontban találhatók. A tartót a jobboldlától számítva 200mm-re F1=3400N , 300mm-re F2=2000N erő terheli. Határozzuk meg a veszélyes keresztmetszet helyét!


peterkeT: Kend tanár, vagy diák szeretne lenni? :)


[Szerkesztve]

Vérboci

(#4953) Lord Zero válasza faster (#4945) üzenetére


Lord Zero
addikt

...törölve..
mindegy


[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#4954) Xpod válasza erdey_a (#4952) üzenetére


Xpod
addikt

A gravitációt hozzászámoljuk? Melyik oldalról nézzük a tartót? Csak hogy tudjam, melyik a bal és jobb oldal. A veszélyes keresztmetset valahol a rúdon van, a két alátámasztás között, de nem egyforma távolságra tőlük. Madár van-e esteleg a tartón? Vagy kalap. Ja éa a tartó hol és miből készült, csak mert ugye minden anyag más keménységű és rugalmasságú.
:D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4955) parandroid válasza erdey_a (#4952) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szeretne a hóhér, de papírom az van róla. Mármint a tanítóságról. Azért választottam a kisebbfajta terroristákat, mert hálásabb közönség, és még van rá esély, hogy nevelhetők.

Lord 0: Törölted, úgyhogy inkább privát.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4956) erdey_a válasza Xpod (#4954) üzenetére


erdey_a
őstag

Nem, a gravitációt elhanyagolhatjuk. A jobb oldal az, amelyik a papír jobb oldalán van.
Ami nincs megadva az nincs. Nincs se madár, se légy és a tartó keresztmetszete is elhanyagolható. De telik a 10 perc :)

peterkeT: De praktizálsz is? Nekem még papírom nincs. Ugyebár egy államvizsgával még adós vagyok :) De nem igazán hiányzik. Jó nekem ez a minőségbiztosításosdi.

[Szerkesztve]

Vérboci

(#4957) parandroid válasza erdey_a (#4956) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Eszemben sincs. Inkább számolok vizet...

Államvizsgát érdemes megcsinálni, plusz egy diploma sosem árt. Nekem is kéne majd még egy papír valami rendes szakmából is - ez a vizes móka pl tetszik, különösen a logisztikai része.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4958) Xpod válasza erdey_a (#4956) üzenetére


Xpod
addikt

A tíz perc az mikortól indul? És egyedül kell megoldani a feladatot? Milyen segédeszközöket lehet használni? Hány tizedesjegyig kell számolni?

:D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4959) faster válasza Lord Zero (#4953) üzenetére


faster
nagyúr

Azt hittem, csodálkozol azon, hogy mindenki milyen rosszkedvű, de így már érterm, mi volt az ok, hogy te is csatlakoztál hozzájuk.

[Szerkesztve]

(#4960) erdey_a válasza Xpod (#4958) üzenetére


erdey_a
őstag

Akkor beírhatom az egyest? :D

Vérboci

(#4961) Xpod válasza erdey_a (#4960) üzenetére


Xpod
addikt

Annyi az eredmény? :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4962) ngabor2 válasza erdey_a (#4960) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha nem lenne itt egy másik tanár is, akkor megkérdezném, hogy tudod-e, mi a különbség a pedagógus és a pedofil között :D de így nem kérdezem meg.

ennek örömére hallgassuk meg a prosectúra: pedamókusnapi köszöntő c. számát.

(#4963) Xpod válasza ngabor2 (#4962) üzenetére


Xpod
addikt

Ezt biztos le akartad írni? :U

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4964) erdey_a válasza ngabor2 (#4962) üzenetére


erdey_a
őstag

pedamókus??? Ezt nem ismerem...de már töltöm. Izé, kérem a kívánságműsorban :DDD

Vérboci

(#4965) Xpod válasza erdey_a (#4964) üzenetére


Xpod
addikt

A kazettás vagy a DC-s változatot. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4966) Winner_hun


Winner_hun
félisten

:O mindig kialszik az őrláng:((

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4967) Xpod válasza Winner_hun (#4966) üzenetére


Xpod
addikt

Patcheld meg. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4968) ngabor2 válasza erdey_a (#4964) üzenetére


ngabor2
nagyúr

tanárúr kérem, jobb lesz, hogyha dönt, iszik, vagy vezet.
mert még korkedvezménnyel, itt azon nyomban nyugdíjazom önt!
mert tanárúr ez egy tarthatatlan állapot!

(#4969) erdey_a válasza Xpod (#4965) üzenetére


erdey_a
őstag

A bakelitest :)

Már meg is hallgattam... hát... izé... :F
Valami nagyobb flessre számítottam. Enneka proszektúrának minden száma ilyen szinvonalas? Mert akkor nem csoda, hogy kimaradtak az életemből.

Vérboci

(#4970) Winner_hun válasza Xpod (#4967) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hogy? Lehet ki kéne tisztítani:D Nem értem, hogy miért alszik el mindig:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4971) ngabor2 válasza erdey_a (#4969) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, pl. a szegény ember kézzel nőz c. album... na az nagyon ott van.

vagy a greatest shits. a nagyon hülye viccet ajánlom figyelmedbe, az az egyik kedvencem :D de van még sok.

(#4972) parandroid válasza erdey_a (#4969) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk a nyolcéves a legszebb kor kicsit erősebb. Szekszárdi zenekar, én meg oda jártam tanítóképzőbe. Volt néha Prosi koncert, na....

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4973) ngabor2 válasza parandroid (#4972) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azt valami miatt nem is ajánlottam érzékeny lelkületű vérbocinknak. viszont a hulla-házibulit azt meglehetősen

Elvis Presley séta közben megkérdezi Napóleontól
Hogy is van abban a filmben, mikor a főhős a nagy ő-re gondol...

(#4974) jeges válasza parandroid (#4957) üzenetére


jeges
senior tag

milyen diploma az, ami vízszámlálásra jogosít?
term. felső fokon gondoltam, mer' mint mindannyian láthatjuk, középfokon tanári diplomával is lehet (;])


(szerk: maj' holnap, mer' most menek fürdetni :) )


[Szerkesztve]

(#4975) Xpod válasza jeges (#4974) üzenetére


Xpod
addikt

Zoxigén kiszedői diploma. De azt csak a a Poseidon Vízügyi Főiskolán lehet szerezni, a vizsgáztató Foragasi Árpi pedig nagyon szigorú mert ki tudja magyarázni, miért buktatja meg a diákot.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#4976) parandroid válasza jeges (#4974) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Alkalmazott matematikus.

Vizet is csak úgy kell számolni, mint bármi mást: egy, kettő, három...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4977) ngabor2 válasza parandroid (#4976) üzenetére


ngabor2
nagyúr

lehet, hogy azt is te számoltad, amit ma ittunk, miközben a bolhából elefántot csináltak, hogy végül bebizonyítsák, hogy az elefánt mégis bolha? hogy milyen perverzek bírnak ezek a vegyészmérnökök lenni... van egy józan ésszel belátható összefüggés. erre elkezdenek integrálni, meg deriválni, 1 folyamatra 8-féle görbét felírni, ideális esetekre visszavezetni... hogy kijöjjön, hogy a cucc átlagos reaktorban tartózkodási ideje az egyenlő az átlagos tartózkodási idővel :W akkor már inkább a nyulas topik.

(#4978) Sprite84 válasza ngabor2 (#4977) üzenetére


Sprite84
csendes tag

bocs, nem ide szántam

[Szerkesztve]

(#4979) parandroid válasza ngabor2 (#4977) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azt nem tudom, hogy mit ittatok, de jó cucc lehetett, mert nemigen bírlak követni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4980) Bash


Bash
őstag

300000000

http://bashtravel.com/

(#4982) Bash válasza Kalandor (#4981) üzenetére


Bash
őstag

Tudom, elkéstem. Reggel 7:46-kor volt a pillanat, már úton voltam melóba és csak a rádión tudtam követni.

http://bashtravel.com/

(#4983) KrAt válasza Bash (#4980) üzenetére


KrAt
veterán

Nem :) Semmi :)

De. mégis. Mi 3millió? :U Tudatlan vagyok...

Kalandor: igen, megvan, kevertem az 5milliomodikkal :B

[Szerkesztve]

(#4985) Winner_hun válasza Bash (#4980) üzenetére


Winner_hun
félisten

mi?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4986) ladybug válasza Bash (#4980) üzenetére


ladybug
őstag

Én meg minden ilyen kerek számas jubilálásból kiesek. :O

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4987) VladimirR válasza Kalandor (#4934) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ertem, szoval, hulyenek, fasznak, hulye fasznak lehet lenni, lehet hulyesegeket, faszsagokat, hulye faszsagokat irni, de mikor az ember megunja es kimondja, hogy az illeto hulye, azt nem lehet

ez mi, ha nem nemakaromsag, ne adj'isten lutasag (azt mar nem is merem feltetelezni, hogy szemellenzosseg)?

es meg mielott valaki azzal jonne, hogy persze, a sertodottseg szol belolem, tobbek kozt nehany moderatorral mar az elott beszeltem errol (azaz hasonlorol), mielott kitettek

lehet elobb kicsit el kene gondolkozni, mert a kezetek mar nagyon gyors (persze ez majd jelen hozzaszolason is meglatszik, de annyi baj, kell nemi szorakozas nektek is)
vagy nem, majd eldontitek...

(#4988) parandroid válasza KrAt (#4983) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A tiéd a 7 319 931. hozzászólás. Ahogy arra te is rájöttél. Amúgy nem három, hanem háromszáz millió, és ennyien vannak az amerikai egyesült államokban. Ma reggeli hír. Csak Bash kolléga nem tagol, te meg nem számoltad a nullákat.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4989) tildy válasza ladybug (#4986) üzenetére


tildy
nagyúr

Nagyon megharagszol, ha azt mondom, majd megunnepeljuk a 30. szulinapod? ;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4990) KrAt válasza parandroid (#4988) üzenetére


KrAt
veterán

Igen, elszámoltam :) Megyek is, csinálok vmi olyan dolgot, ahol nem kell gondolkozni :D Arra már alkalmatlan vagyok :)

Winner jössz?

(#4991) Bash válasza VladimirR (#4987) üzenetére


Bash
őstag

A moderáció alapja nem x fórumtag y fórumtársáról vélt intelligenciaszintje, olyan nehéz ezt megérteni?
Gondolkozz már kicsit felnőtten, mindenkinek megvan a véleményéhez való joga, még ha x szerint az butaság is, az akkor sem jogosítja fel arra, hogy y-t minősítse!

http://bashtravel.com/

(#4992) Sipi válasza Winner_hun (#4970) üzenetére


Sipi
addikt

Mert olyan béna vagy, mint én tegnap este órákon át.
A kikapcsológombot nyomtam tövig, s csodáltam, hogy nem gyúl a láng, semmi sziszegés.
Ma reggel véletlenül észrevettem, hogy a nulla feliratú gomb felett van egy piros lángocskás gomb is. Lőn csoda, nyomás, sziszegés, egy kattanás, és lőn melegség.

Vagy fújj bele egy piszok nagyot.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#4993) ladybug válasza tildy (#4989) üzenetére


ladybug
őstag

Ah, dehogy. De nem ilyenre gondoltam.
Tudod, pl, amikor bemész egy bevásárlóáruházba, és közlik, hogy minden 100. vevő kap vmi ajándékot. Vagy mondjuk x szerkesztőség kioszt ajándékokat az olvasói között, mert 20 éve adják ki a lapukat.
Vmi ilyesmik. Szóval én sosem nyerek, vagy sosem választanak ki a sok közül.
De nem panaszkodni akarok, mert nincs rá okom, csak megjegyeztem....Brahh, beszélek feleslegesen.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4994) fokukac válasza ladybug (#4993) üzenetére


fokukac
nagyúr

ne is panaszkodj, aki nem szerencsés a játékban, az szerencsés valami másban... ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4995) parandroid válasza Sipi (#4992) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Neked minek fűtés? Csak most kezdődik a pingvinszezon.

Ping-wins. Höhö. Ez milyen hülye szóvicc már.. :D

Asszem fáradok. Megyek aludni. :U

Katica: Egyszer nyertünk egy Pickwickes medvét.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#4996) Sipi válasza parandroid (#4995) üzenetére


Sipi
addikt

Miért most mész? Ahogy nézem, csak most kezdődik agyad ereszdel-ideje. Ilyenkor szülnek legjobb gondolatok, síkok között ugrálsz röpke könnyedséggel.
(Rohadt nyúl, ha az üveget is szétrágja, bepácolom!)

A Pingwins-t kikérem magadnak! Légy kreatívabb (két sör és mennifog), tudhatod, ilyet jelenlegi odúmban csak elvétve korongon lelhetsz.

De ha mégis, vágyva várt ágy, akkor jóéjszakát!

Mod: akkor végképp semmi panasz, én eddig fél pár bébizoknit és egy hülyegyerekeknek szánt, fejre húzható napernyőt nyertem. Meg mellé sírógörcsöt, amikor megláttam.
Ja, nem, egyszer egy kb. 80 évvel ezelőtti orosz szuperszámítógéphez billentyűzetet...

Sipi

[Szerkesztve]

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#4997) ladybug válasza parandroid (#4995) üzenetére


ladybug
őstag

Meg különben is. Ping oda szokott bemászni. Úgyhogy 2 lehetőség van: 1. vagy nem gyújtsz be, és Ping boldogan szaladgálhat a lakásban (persze, ha kiengeded), 2. vagy begyújtasz, és akkor Ping megég (persze, ha kiengeded).

peterkeT: Tényleg. De annak semmi köze nem volt a jubiláláshoz. :U

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4998) tildy válasza Sipi (#4992) üzenetére


tildy
nagyúr

He konvektoros a lakasod? nem is gondotlam volna.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4999) Sipi válasza ladybug (#4997) üzenetére


Sipi
addikt

Bár nem értem, PeterkeT hogyan engedheti ki itten Pinget, de megyek, megnézem, mert lehet, hogy a robotok már a spájzban vannak...

Nos, nincsenek. Pinget kiengedtem, és hidd el, nagyon vígan lángol. :D

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#5000) Bash


Bash
őstag

A topic betelt, folytatás itt található: [link].

http://bashtravel.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.