Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1051) #16741888


#16741888
törölt tag

teljesen poén, elvesztettem német haverom email címét, most akartam vele beszélni és a gugli, fél óra alatt kisegített:DD
most meg már msnen dumálok vele.:DD

[Szerkesztve]

(#1052) Esmein válasza MUŁĐER (#1050) üzenetére


Esmein
nagyúr

Egy chevy corvette-t puszta kézzel darabokra lehet törni olyan hajlékony ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1053) tildy válasza MUŁĐER (#1050) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát nagyobb probléma az , hogy nekem nem tetszik. Meg kicsi a csomagter, meg belülről sem szép. Meg drágább is....
Ezenkívűl kanyarban nincs lenn az úton az autó egyik kereke:Y:Y:Y

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1054) Sianis válasza MUŁĐER (#1048) üzenetére


Sianis
addikt

Már bocs, de a Renault tulajdonában van a Dacia, és az első modellre a Logan-re jelen pillanatban akkora kereslet van, hogy nem tudják kielégíteni, kénytelen a Renault bővíteni, hogy növelje a gyártósort. Szvsz nem rossz autó, jól is néz ki. Enynit tesz, ha egy jó cég kezébe veszi a dolgokat. Erről ennyit!

(#1055) pweisz válasza tildy (#1049) üzenetére


pweisz
senior tag

Mérnem egy Swift? Korszerű jó, igaz kisebb, és drágább mint a Dacia.

(#1056) pweisz válasza Sianis (#1054) üzenetére


pweisz
senior tag

Egyébbként szerintem is nem olyan rossz auto a Dacia, csak egy baj van vele, hogy vissza megyünk az időben, pedig előre fele kéne haladni.

(#1057) Sianis válasza pweisz (#1056) üzenetére


Sianis
addikt

Most a neve miatt mondod, vagy amitt mert orssz a minősége? Én pl rengeteg Logan-t látok mostanában, és nem is hallottam eddig róla rosszakat.

(#1058) tildy válasza pweisz (#1055) üzenetére


tildy
nagyúr

Mert az ignis jobban tetszik páromnak.
Ráadásul drágább az ignisnél a swift...(Sőt mert úgy néz ki mitn a mini, ezért nekem nem tetszik...)
Ez olyan mint mikor azt mondják nekem miért nem chieftech dragon házat veszek, az jó is stb...
Ezt mire érted?:
''csak egy baj van vele, hogy vissza megyünk az időben, pedig előre fele kéne haladni.''
Arra hogy sedan háta van?
Legyen is, ne nyomottseggű női kocsi, mint ezek az új kocsik (lásd p206)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1059) fokukac


fokukac
nagyúr

ez milyen jól hangzik már :
''Employee agrees to devote his full time and best efforts to the business of Employer''
(munkaszerződés-részlet)

----------------------------------

Tildy : Nektek már annyira jól megy, hogy kocsi lesz? :U a múltkor még lakbérkifizetésről volt szó... :D

és különben is vegyetek magyar kocsit, támogassátok a hazai ipart, és ne növeljétek a külkereskedelmi mérleg hiányát! :DD

vagy csak szimplán álmodozásról van szó? mert azt lehet büntetlenül... ;)

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1060) tildy válasza fokukac (#1059) üzenetére


tildy
nagyúr

Dolgozó nő lettem tudod...
A nekünköt meg ne így számold, én voltam anyagi csőd szélén, nem a párom , akinek vannak megtakarításai... (Tudod, az albit és a rezsit akkor is felesben fizettek, mikor nem dolgoztam... érted?:F)
A kocsit meg nem én veszem/venném hitelre, hanem a párom...
Ő meg fogjuk ha nem is túl jól, de keres.
18 ezer forint lenne a havi részlet.
szerk: látom szerkesztettél: nos nem tudom.Tegnapi kósza ötlete volt ez a páromnak, mert eddig úgy volt, hogy használt favoritot vesz, hogy megtanuljunk vezetni.
Dehát annak ki tudja milyen bajai lehetnek... Én azért próbálom lebeszélni, hogy nem, nem kell még nekünk kocsi, stb...
Ja egyébként külön kasszán vagyunk...(Ideadja az albi árának felét+ rezsi felét+kajára még valamennyit.A többi(kb 80E-100E) az övé)

pweisz:csak szervósat veszünk, az ajtón műanyag kárpit meg előnyös lesz havéletlenül jönne egy gyerek:D

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1061) pweisz válasza tildy (#1058) üzenetére


pweisz
senior tag

Nem, a tecnikai dolgokra, 8 szelepes motor, egy db légzsák!, zsiroskenyér szervo(bár nálunk ezt a verziót lehet nem forgalmazzák), ajtókon 0 kárpit, kemény müanyag.

(#1062) pweisz válasza Sianis (#1057) üzenetére


pweisz
senior tag

Nem minőségére gondolok, kiprobált technika van benn, sőt nagyon is:(

(#1063) Sianis válasza fokukac (#1059) üzenetére


Sianis
addikt

Mit vegyünk, Rábát? :D

(#1064) TrollBalint válasza Sianis (#1063) üzenetére


TrollBalint
addikt

Kraz-t :DD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#1065) pweisz válasza TrollBalint (#1064) üzenetére


pweisz
senior tag

Az nem magyar, de azért jó anyag, de nagyon is!:D

(#1066) BosX


BosX
aktív tag

Audi TT-t:D

mentality, tradition, history. these things never change.

(#1067) pweisz válasza tildy (#1060) üzenetére


pweisz
senior tag

ja mondjuk gyereknél elönyös lehánnya az ajtót vagy valami, azt csak slaggal lekell veretni, azt jólvan. Mondjuek vezetni tanulni jó lessz, ha román beszálítok csinálják az alkatrészeket akkor talán nem is drága he esetleg ez az megtörne az autót, meg bevált 8szelepes Renault motor is talán bírja ha kicsit többet kap az élettöl.

(#1068) Lord Zero válasza lesaux (#1046) üzenetére


Lord Zero
addikt

az sitty-sutty meglesz :)
de pl ha az agy állományában van és neuronokból áll, kicsit más a helyzet, pedig azt is hívhatják ugyanígy


érdekes dolog ez a dacia pro-kontra
én is dacsiofób (:DDD) vagyok, pedig tudom, értem, h ez már nem ugyanaz, mint a jó öreg nyóccáz éves 1300as

nem, mindegy

(#1069) Lord Zero válasza Sianis (#1063) üzenetére


Lord Zero
addikt

a properties megnézése nélkül első blikkre milyen autóra tippelnél pl ennél a képnél?

[kép]

nem, mindegy

(#1070) Sianis válasza Lord Zero (#1069) üzenetére


Sianis
addikt

Kormánya erősen hasonlt egy Renaulthoz, de tudom, hogy ez nem az, mert ismerem őket, viszont akkor csak az lehet, amiről eddig is szó lehetet....ahááá látom jól gondoltam. :)

(#1071) Sianis válasza Sianis (#1070) üzenetére


Sianis
addikt

Igaz, hogy ezen fodítva van, de ugye, hogy igen

Bővebben: link

(#1072) Lord Zero válasza Sianis (#1071) üzenetére


Lord Zero
addikt

ez a tuti :DD

[kép]

nem, mindegy

(#1073) _Volkovy_ válasza Lord Zero (#1069) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

ez nem egy új suzuki?

a középkonzolból..

(#1074) Sianis válasza Lord Zero (#1072) üzenetére


Sianis
addikt

Azért erre abszolút nem hasonlít, ja de ez is kerek...vagy elipszis? :DD

(#1075) Lord Zero válasza _Volkovy_ (#1073) üzenetére


Lord Zero
addikt

mindkét kép dacia
az egyik egy 486os, a másik a64es :D (a maguk kategóriájában)

szerk: egyébként ezt az oldtimert vmi apróhirdetésben találtam. 500 kemény euróért árulták

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#1076) Vangelis válasza Lord Zero (#1069) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Toyota baker?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1077) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Mondjatok már nekem olyan boltot,ahol kurvanagy méretű(német méret olyan 56-os,esetleg eggyel fölötte,hogy tényleg nagyon bő legyen) pólót hol lehet venni....

Vékony legyen,ne műszál,se britniszpírsz kép ne legyen rajta,se bizö-boyz márkajelzés,se narancssárga csík.Egyszerű fekete.

Hol lehet ilyet venni?

Minden boltban ilyen ''xxxxxl''-es méretűnek kiírt pólók vannak..felveszem,és rám se jön rendesen.de divatos,az a lényeg.
divatoljon az,aki 60 kiló és 190 centi..:)

Sorry ha furcsa a kérdés,csak selejtezést tartok a ruhatáramban,és most vagdostam ki azokat a pólókat amiket 10-12 éves korom óta a szekrény hátuljában őrzök..

(#1078) Vangelis válasza _Volkovy_ (#1077) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hány kiló vagy?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1079) VladimirR válasza Loretto (#990) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hat, ha ezen mulna, akkor ehen/szomjan halnek :P

(#1080) _Volkovy_ válasza Vangelis (#1078) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

cirka 100.

(#1081) Lord Zero válasza _Volkovy_ (#1080) üzenetére


Lord Zero
addikt

mondj hozzá némi hosszmértéket is, mert így önmagában nem sokat jelent a 100 kg
(150 centinél ugye ez kicsit másképpen néz ki, mint 190nél)

nem, mindegy

(#1082) _Volkovy_ válasza Lord Zero (#1081) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

185

(#1083) #57764352


#57764352
törölt tag

Valaki benézhetne az azonnali kérdések órájába!
ott a #955 érdekelne engem!

(#1084) tildy válasza _Volkovy_ (#1082) üzenetére


tildy
nagyúr

Pont mint párom.
Mi múltkor vettünk ilyen sötétszürke xxl-es ego polót a hervisben. Csak egy incifinci ego felirat van rajta.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1085) _Volkovy_ válasza tildy (#1084) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

A hol?

Pontosabb címet plz.

(#1086) tildy válasza _Volkovy_ (#1085) üzenetére


tildy
nagyúr

Hervis.
Pl. őrs vezér tere, árkád.
Jó minőségű pólok, van vékonyabb is , vastagabb is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1087) #57764352 válasza _Volkovy_ (#1085) üzenetére


#57764352
törölt tag

Van hervis az árkádban tuti, szvsz a westendben is!

(#1088) #57764352 válasza tildy (#1086) üzenetére


#57764352
törölt tag

A minőség OK, csak az árakat nem mondanám nagyon barátinak.

(#1089) tildy válasza #57764352 (#1088) üzenetére


tildy
nagyúr

1190ért vettük:U
Szerintem baráti ár.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1090) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Köszi,megnézem!

(#1091) Judyt válasza _Volkovy_ (#1090) üzenetére


Judyt
csendes tag

Europarkban és a Westendben is van ilyen üzlet

- Mi lesz a gilisztából, ha Viagrát eszik? -Ropi

(#1092) #57764352 válasza tildy (#1089) üzenetére


#57764352
törölt tag

OK, meglepő. Mondjuk már jó fél éve voltam Hervisbe, akkor nem volt meggyőző.

(#1093) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Windows xp-nél lehet olyan hogy ha beirunk valamit szövegnek akkor vulkánnaveket ad ki képernyőkimélőnek vagy csak 98-nál lehetett?

(#1094) Esmein válasza _Volkovy_ (#1082) üzenetére


Esmein
nagyúr

Aszittem ez az 1072-re válasz... Az volt nálam az utolsó,frissítettem, és ez ugrott be meg hogy válasz Vangelisnek. Vazzeg :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1095) _Volkovy_ válasza Esmein (#1094) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

:D

(#1096) tildy


tildy
nagyúr

mondjatok már még új kocsikat 2 millió ft-al bezárólag....van ugye az ignis, a logan, hasonló stilusúak mik vannak még?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1097) Esmein


Esmein
nagyúr

Bővebben: link valaki elmagyarázza nekem egy ilyen hsz-en mit lehet 2x szerkeszteni ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1098) Bazsesz válasza tildy (#1096) üzenetére


Bazsesz
őstag

Lada? 2110 (lépcsőshátú változat) és 2112 (ötajtós, mint a mienk). Igaz egy picivel több, mint 2 misi, ha jól rémlik 160k-val, de majdnem minden benne van, ami kell...

De sztem ha nem vagy fanatikus lada-mániás, akkor a szuzukin kívül keresgélj autót...

(((Mit fogok egyes emberektől kapni ezért a hsz-ért)))

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1099) tildy válasza Bazsesz (#1098) üzenetére


tildy
nagyúr

Látunk róla képet... nem tetszett páromnak.
Milyen gáz már tök nehezen egyezünk emg.
Azt mondja ő veszi ne szóljak bele. Végülsi valamennzire igaza van, dehát istenem nekem nem tetszik az ignis, a csomagtere meg aztán főleg nem...(Nehéz lebeszélni az ignisről, mert ''beleszerelmesedett'' ...Hála égnek kivételesen a bordó logan is bejön neki, na az meg az én kedvencem, mert ugye lépcsőshátú)
De ayért csak át kéne nézni , mik vannak még....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1100) Esmein válasza Bazsesz (#1098) üzenetére


Esmein
nagyúr

Háádddádemegdeezthooooogyképzeleeedddd.....

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.