Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) MarKoo


MarKoo
őstag

A beszélgetés ismét folytatódik. Csak itt, csak most, csak nektek. ;)

OFF TOPIC 17: Bővebben: link
OFF TOPIC 16: Bővebben: link
OFF TOPIC 15: Bővebben: link
OFF TOPIC 14: Bővebben: link
OFF TOPIC 13: Bővebben: link
OFF TOPIC 12: Bővebben: link
OFF TOPIC 11: Bővebben: link
OFF TOPIC 10: Bővebben: link
OFF TOPIC 9: Bővebben: link
OFF TOPIC 8: Bővebben: link
OFF TOPIC 7: Bővebben: link
OFF TOPIC 6: Bővebben: link
OFF TOPIC 5: Bővebben: link
OFF TOPIC 4: Bővebben: link
OFF TOPIC 3 (terminated): Bővebben: link
OFF TOPIC 3: Bővebben: link
OFF TOPIC 2: Bővebben: link
OFF TOPIC: Bővebben: link

(#2) Esmein


Esmein
nagyúr

first
I mean second :D

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#3) TéKrys


TéKrys
senior tag

Hát ma nagyon nagyont csalódtam a magyar orvosokban. A történet a következő: Kb másfél hónapja egy5-6 cm átmérőjű piros foltot vettem észre a bal bokám fölött. Szép lassan elkezdett keményedni, dúzzadni. Elmentem az ügyeletre, írt rá kenőcsöt. Másnap elmentem a háziorvoshoz, aki elküldött laborba. Jönnék kifele az orvostól mikor az asszisztens megkérdezi az orvost(!) rakjon-e rá dunszt kötést. (vagy mitoménmámianeve). A doki bólogat, OK tegyen. Mivel nem nagyon akart múlni 2 hét múlva megint ügyelet. Másik orvos, másik kenőcs. Múlt héten szerdán elmentem egy magánbőrgyógyászhoz. Az felírt 5 fajta kenőcsöt, meg jegelést. Ma ott tartok hogy a lábfejem is be van dagadva. Elmentem ma ebédidőben a sebészetre, aki egyből(!!) beutalt a kórház bőrgyógyászatára. Az ottani orvos csak hüledezett hogy eddig milyen kenceficéket kaptam. Ja és ráadásul be is utalt befekvésre. Szóval holnap reggel megyek pár napra a kórházba. :O :O :O Legalábbis remélem hogy tényleg csak PÁR nap lesz:

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#4) tildy válasza MarKoo (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez nem er.Ma beszeltem i_ammel , hogy 5000tol nyilik az off18.
Killerman most morci vagyok rad:(

Esmein most mar javitottam:U
killerman: ez nagyon nagyon sokba fog neked kerulni, hogy elmuljon durcisagom.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) Esmein válasza TéKrys (#3) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nekem is van egy piros folt a nyakamon meg duzzad, holnap reggel megnézem a dokit.

#4 Hát, Tildy ez látszik ... Mármint elég sok betűt felcseréltél, szal valószínűleg finomabban fogalmaztál mint szerettél volna :)

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#6) MarKoo válasza tildy (#4) üzenetére


MarKoo
őstag

Ne légy már rám morci. :(

MOD: tildy nagyon szidhat. Most kétszer egymás után fagyott ki az Operam, pedig eddig egyetlen egyszer nem csinálta ezt. :O

(#7) TéKrys


TéKrys
senior tag

Megírtam az előző hsz, majd ok. Erre kiírja hogy nincs megfelelő jogosultságom. Egyből azon kezdtem el gondolkodni, hogy milyen hülyeséget írhattam, hogy kizártak. Aztán eszembe jutott hogy hátha csak zárták a topicot. És tényleg. Húú ezt megúsztam..:D

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#8) Steve-S válasza TéKrys (#3) üzenetére


Steve-S
tag

Nekem is van egy piros duzzanat a lábamon, gondoltam hogy el kéne menni vele dokihoz, de máris lebeszéltél róla. Ráér az ott lenni. :P :D

Set The World On Fire!!!

(#9) MarKoo válasza tildy (#4) üzenetére


MarKoo
őstag

Ha majd MSN-en leszel megpróbállak valamivel kiengesztelni. :U

(#10) Esmein válasza Steve-S (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

Szerintem azért menj el, én is itt parázok hogy megdöglök reggelre vagy mi lesz, kb 1 centi /nap sebességgel terjed egy centi magas duzzanat a nyakamon és észrevettem hogy a nyakam mögött van egy duzzadt nyirokcsomó. Hideg kiráz ha rágondolok.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) TéKrys válasza Steve-S (#8) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ha ez most ironikus akart lenni, akkor elmondom még1x hogy voltam orvosnál, de mint olvashattad sz@rt se ért a kezelésük.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#12) Steve-S válasza Esmein (#10) üzenetére


Steve-S
tag

Ez valami szemölcs féle lehet, már itt van kb. fél éve. :U

Set The World On Fire!!!

(#13) Bash válasza tildy (#4) üzenetére


Bash
őstag

Mindenről erdeya és Esmein tehet, csúnyán szétoffolták a topic végét. ;] :)

I_Am!
Beraktam a mikróba pár szárnyacskát. Hot wings rulez. :)

http://bashtravel.com/

(#14) V.ki


V.ki
aktív tag

Jééé...Mit hozott a húsvéti nyuszi...
Egy új OFF TOPIC :)
Ja,de a nyuszi már elugrált...:D
Most írok bele,még üres:D


[Szerkesztve]

(#15) Monya78 válasza Esmein (#10) üzenetére


Monya78
veterán

Nem kullancsod van??

(#16) Esmein válasza Monya78 (#15) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem voltam erdőben úgy 3 éve.
És nem, megmutattam másoknak is, ők sem láttak kullancsot.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#17) gozso válasza Esmein (#10) üzenetére


gozso
senior tag

mi van a mumpszoddal?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#18) Esmein válasza Bash (#13) üzenetére


Esmein
nagyúr

''...bocs hogy az elobbit miattam kellett zarni, igerem nem irok tobbet semmit. viszlat mindeki

...''
by ditke
Azt hiszem ez ideillik :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#19) Esmein válasza gozso (#17) üzenetére


Esmein
nagyúr

Foggalmam sincs. Most tudtam meg hogy van koleszorvos nem hiszem hogy most rendelne, de reggel lemegyek hozzá és már kezdéskor ott fogom verni az ajtót.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#20) tildy válasza Bash (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Szégyen gyalázat.

Igazság szerint csak azért vagyok morc, mert I_am-et, megkérdeztem , hogy bezárná-e, mert már 4000nél járunk (és persze hadd nyithassam a 18ast;]), erre azt mondta nem, mert majd 5000nél.
:O:O:O

Na mind1.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#21) MarKoo válasza tildy (#20) üzenetére


MarKoo
őstag

A következőt csak te nyithatod majd meg. ;) Nah? :U

(#22) tildy válasza MarKoo (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Najó:B
Legalább lesz egy kis öröm az életemben:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#23) Bash válasza tildy (#20) üzenetére


Bash
őstag

I_Am egy senki. Legközelebb Killerman-nal tárgyald le. :DDD ;]

http://bashtravel.com/

(#24) KovacsUr válasza Bash (#23) üzenetére


KovacsUr
addikt

:DDD

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#25) PH! kedvence válasza Bash (#23) üzenetére


PH! kedvence
tag

Jaaaj. :C Kérlek, a szívemből szóltál... :DDD;]

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#26) b14 válasza Bash (#23) üzenetére


b14
senior tag

:D:D

MOD: aláírásba illő.

[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#27) MarKoo válasza Bash (#23) üzenetére


MarKoo
őstag

Uh, ezek után I_Am is utálni fog.... :DD ;]

(#28) PH! kedvence válasza b14 (#26) üzenetére


PH! kedvence
tag

Be is teszem...:))

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#29) MarKoo válasza tildy (#22) üzenetére


MarKoo
őstag

Ezt már szeretem. Amúgy megint van valami baj? :(

PH! kedvence!
Ne felejtsd el hogy szó szerint a tűzzel játszol. ;]

(#30) tildy válasza MarKoo (#29) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak a szokásos nemérzemjólmagamabőrömben szindróma.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) Esmein válasza tildy (#30) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hmm... Ez ellen van ellenszerem :D
Bővebben: link

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#32) Bash válasza tildy (#30) üzenetére


Bash
őstag

Ne búsulj, nyomomba se érhetsz.

http://bashtravel.com/

(#33) Vangelis válasza tildy (#30) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igyál meg valmit, nekem szokott segíteni esetleg egy jó kiadós..... is megteszi.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#34) MarKoo válasza tildy (#30) üzenetére


MarKoo
őstag

Nekem is van ellenszerem - bár ez olyan esetekre, ha a főnökkel van gond: Bővebben: link

(#35) tildy


tildy
nagyúr

Tudjátok az a fura, hogya való életben nem vagyok ám én ilyen kis ''hisztis'', mint amilyennek néha itt mutatom magam.

killerman:mivel 23.30ig dolgozom, ezért leghamarabb fél 1kor tudok csak msnen lenni. Pedig tudnék mesélni...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) Esmein válasza tildy (#35) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nemtom, én itt se látlak hisztisnek, scak valahova kilocsolod a problémát :) Én is, énse vagyok hisztis pedig.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#37) lamadou


lamadou
senior tag

Jáj. Furcsa hely ez az OFF TOPIC. De nembaj. Most már itt is jártam:D

(#38) MarKoo válasza tildy (#35) üzenetére


MarKoo
őstag

Akkor majd holnap beszélünk. Ha akkor se jó, akkor majd később mesélsz. :U

(#39) Dominator


Dominator
aktív tag

Ááááá nem akarok meghalni! Basztatják itten a mikrót, a konektor szikrázik, a gyulyáslevesem hideg marad, ezek meg kapcsolgatják, de én kijöttem a konyhából mer nem akarom hogy megrázzon az áram :Y:Y

[Szerkesztve]

(#40) _az


_az
senior tag

szétb@sz a z ideg, de már elfelejtettem, hogy pontosan mitől... csak gebasz ideg vagyok!!!!!:O

az

(#41) Dominator válasza _az (#40) üzenetére


Dominator
aktív tag

:D

(#42) ipgirl válasza lamadou (#37) üzenetére


ipgirl
tag

pont ugyanezt gondoltam :) én is ma néztem be ide először :)

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#43) Agostino


Agostino
addikt

Hajajj holnap reggel 7kor matekzh, vagy hogy nevén nevezzem mikroökonómia vagymi. Bár tudom hogy nem lesz túl sok jelentkező azért megkérdem : van olyan itt aki PTE-BTK szociológia szakos hallgató, I éves, és holnap zh-t ír velem? :D

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#44) Dominator


Dominator
aktív tag

Ó, ne! :Y
Először azt hittem a mikró rossz, aztán azt, hogy a konnektor, és azért szikrázik. Átvittem egy másik falhoz, bedugtam a csatlakozót a konnektorba, a gulyáslevest meg a mikróba, 5 percre állítottam és visszaültem péháfórumozni. Egyszercsak hörgést nyögést meg szikrázást hallok. Megint villog a mikró? :F Kimegyek és mit látok? Anyám sehol, ellenben egy manó, amelyik villámot szór a kezéből, és már Freeman barátunknak is ellensége volt, most ott aprítja anyám helyett a csikefarhátat és közben kavar néhányat a tejberizsen :Y:Y. A mikróból meg csak jönnek a zöld gömbvillámok! De hol a gulyáslevesem??!

(#45) PH! kedvence válasza MarKoo (#29) üzenetére


PH! kedvence
tag

Tudom... Szeretem a kihívásokat. ;]

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala | Voodoo 3 PCI-t keresek!

(#46) V.ki válasza Dominator (#44) üzenetére


V.ki
aktív tag

képet...:DDD

(#47) Dominator válasza V.ki (#46) üzenetére


Dominator
aktív tag

Nincs kamerám :(

(#48) anaqer


anaqer
veterán

[jobbrafel]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#49) V.ki válasza Dominator (#47) üzenetére


V.ki
aktív tag

Nem is kamera kell:))
Hanem digitális fényképezőgép!;]
Szívesen megnézném az egészet.Főleg a gömbvillámokat:D

(#50) Dominator válasza V.ki (#49) üzenetére


Dominator
aktív tag

de mennyivel egyszerűb azt kimondani, hogy kamera, mint hogy digitális fényképezőgép, esetleg Photoapparat ?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.