Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1701) lesaux


lesaux
veterán

528 fölött járt, erre hibát észlelt, leállt, most meg 125 van beírva rekordnak. :(

(#1702) Vangelis válasza Esmein (#1699) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Ebben már alkottam:DDD

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1703) Sianis


Sianis
addikt

Nah jó sokat alkottatok reggel óta megint...

(#1704) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Na egy megyek up.....melózni, de csak reggelig

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1705) MarKoo válasza Wolverine (#1700) üzenetére


MarKoo
őstag

Jah bocs. Akkor rágyúrok én is. Há nehogymán. :DD

(#1706) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Nyah emberek én most elköszönök mer' holnap hajnalban elhúzok Egyiptomba süttetni a pocimat meg seritalt vedelni meg turista lányokat kergetni. Legyetek jók , pacsi/puszi . Jövő hét szerdán jövök. Torzonborz logout

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#1707) MarKoo válasza Szőrös  (#1706) üzenetére


MarKoo
őstag

Jó utat Titaaa'. ;] Vigyázz nehogy elraboljanak és eladjanak egy hárembe. :D

(#1708) Bash


Bash
őstag

lol: Bővebben: link

http://bashtravel.com/

(#1709) TexT-BoY válasza Bash (#1708) üzenetére


TexT-BoY
addikt

srác tényleg jösz MOra? nem akarsz nekem hozni napszemcsit?:)

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#1710) Sianis válasza Bash (#1708) üzenetére


Sianis
addikt

Nekem is hozhatnál valamit! Pl US. ARMY COIN-t, szerencsepénzt. Gondolom tudod miről van szó, elég nehéz beszerezni itthon :(

(#1711) Bash


Bash
őstag

Rossz az informátorotok. I ain't going anywhere but hell. :D

http://bashtravel.com/

(#1712) Dictator^


Dictator^
veterán

kérdésem lenne, operát használok és itt jobbra a belépés alatt ijra milyen topikokhoz szoltam hozzá... azt lehet valahogy törölni mert kezd sok lenni és zavar...ötlet?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1713) pweisz


pweisz
senior tag

Nem tud valaki frankó név generátort, amivel jólhangzó nevet lehet generálni? Haver caneljének kéne valami jó név. Esetleg ha valakinek van valami jólhangzó anglius név ötlete ossza meg.

(#1714) Gambit válasza Dictator^ (#1712) üzenetére


Gambit
őstag

Töröld a cookiekat. De akkor mind menni fog!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1715) Dictator^ válasza Gambit (#1714) üzenetére


Dictator^
veterán

nem lehet valahogy selektálni közülük? :(

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1716) Gambit válasza Dictator^ (#1715) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem nem.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1717) VladimirR válasza Bash (#1711) üzenetére


VladimirR
nagyúr

akko' mennye' akko'

(#1718) _Volkovy_ válasza Szőrös  (#1706) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

GL HF :D

(#1719) TéKrys


TéKrys
senior tag

LoL: Bővebben: link :DD

már alig várom hogy megint lehessen saját(készítésű) avatar-t választani.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1720) dannnnn válasza TéKrys (#1719) üzenetére


dannnnn
aktív tag

melyiket tennéd be? nekem a puskás tetszik. :D

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1721) TéKrys válasza dannnnn (#1720) üzenetére


TéKrys
senior tag

Inkább csinálnék magamnak sajátot. Esetleg keverném a mostani avatarral.:)

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1722) dannnnn válasza TéKrys (#1721) üzenetére


dannnnn
aktív tag

ezzel mit lehet csinálni? leveszed a ruháját? leveszed a szemüveget? :)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1723) Sianis válasza TéKrys (#1719) üzenetére


Sianis
addikt

No a saját avatarra szerintem még várni kell...

(#1724) Gambit válasza Sianis (#1723) üzenetére


Gambit
őstag

Bizony, jobbat úgysem tehetünk.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1725) Sianis válasza Gambit (#1724) üzenetére


Sianis
addikt

Lázadni nem fogunk, de anarchiát akarunk! :D

Majd egyszer eljön az idő, mikor Parci mester megtisztel minket megint a saját avatarokkal. Vihar előtti csend van most! :D



(#1726) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Na, megvan beszélve, hétvégén megyek bábonyba házibuliba. Van itthon egy literes garone cherry, veszek még vodkát (fíl da vodka, vodka powa), meg még valami smash-t, vagy bacardi breezert.

Ottlesz az a nő, akibe eléggé bele vagyok zúgva, szal annyit nem szabad innom, hogy a távolságot ne tudjam betartani, mert félek, hogy valami negatív dolgot művelek...

Alig várom.

Utánna meg nemsűrűn leszek fennt, mert készülök érettségire. Majd azután leszek többet valszeg. Szal szombatig el kell viselnetek még, uztánna vagy 2 hónap szünet ;]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1727) dannnnn válasza Sianis (#1725) üzenetére


dannnnn
aktív tag

sztem jol el fog huzodni az a vihat és nagy sár meg árdás követi majd!! :D

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1728) Gambit válasza Sianis (#1725) üzenetére


Gambit
őstag

Ez egyébként tök érdekes, mert nekem is a napokban jutott újra eszembe a téma (amikor észrevettem, hogy rangot léptem), meg mások is egyszercsak elkezdték aktívan felhozni a témát. Pl. Killerman is írta, ami azért jó hír, mert szükség esetén be tud segíteni Bash-nek visszaverni a nyomik rohamát. Meg szerintem I_Am-nek sem kellene kétszer mondani, hogy fegyelmezzen. :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1729) Sianis válasza dannnnn (#1727) üzenetére


Sianis
addikt

Özönvíznek mondanám! Lehet félisten leszek, mire eljön az idő! :D

(#1730) Sianis válasza Gambit (#1728) üzenetére


Sianis
addikt

Be lehetne lőni, azt úgy is, hogy csak Addikt fölött lehessen bele írni, egyébként meg nincs jogosultság, és cső...

(#1731) TéKrys válasza dannnnn (#1722) üzenetére


TéKrys
senior tag

Bővebben: link :C

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1732) V.ki válasza Gambit (#1716) üzenetére


V.ki
aktív tag

dede!:DLehet... Szerkeszteni kell a cookie-t,asszem Dictator^@prohardver[2].txt az ő esetében..

(#1733) dannnnn válasza Sianis (#1729) üzenetére


dannnnn
aktív tag

az még majdnem 1 és fél év.
gambit: szóval most akkor van remény szted? mert ha te mondo akkor már kiváncsi vagyok. bár közöm még nincs hozzá... :)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1734) dannnnn válasza TéKrys (#1731) üzenetére


dannnnn
aktív tag

WOW! nagyon király!! :) de ezek uj szereplők vagy csak ugy vannak. mer nem olvastam el azt az izét :)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1735) Sianis válasza dannnnn (#1733) üzenetére


Sianis
addikt

Hát lehet, hogy kell annyi idő! :D

(#1736) Bazsesz válasza Gambit (#1728) üzenetére


Bazsesz
őstag

I_Am-et nem ismerem annyira, de azért rajta kívül is van néhány olyan mod, akinek nem kell ''kétszer mondani, hogy fegyelmezzen''. :)

(Nem I_Am-et akartam ezzel a hsz-el megbántani, de tényléeg nem ismerem annyira, mint mondjuk téged...)

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1737) dannnnn válasza Sianis (#1735) üzenetére


dannnnn
aktív tag

arra az időre már én is addiktá válok.... :) de ne igyunk előre a medve bőreére. lehet hogymár holnap megnyitják de lehet hogy csak 2 év mulva vagy soha.

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1738) Gambit válasza Sianis (#1730) üzenetére


Gambit
őstag

Ez is volt az ötletek között, de nyilván nem éri meg a plusz munkát, így egyszerűbb volt.

dannnnn: Remény mindig van. Én úgy ismertem meg a ph!-t, hogy itt fontos a felhasználók véleménye. Remélem, ebben a tekintetben is számítani fog, hogy a tagok szeretnének ilyen kis ''ajándékban'' részesülni, mint a régiek.

Bazsesz: Igen, én is csak kiemeltem I_Am-et, de valóban észrevehető, hogy új modok álltak munkába. Szerintem ez elősegíti az egyéni avatárok ügyét, mert együtt könnyebben megtartják a rendet. (Esetleg besegítünk kicsit mi is. :D)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1739) dannnnn válasza Gambit (#1738) üzenetére


dannnnn
aktív tag

csak annyira egyáltalán nem szól se mod se hazigazda be a rangokba...
pl mikor félisten lett alvin. egy mod ot meg hazigazdat nem láttam arra. (persze nem baj!! csak azért egy olyasmi odaférne hogy: ''hát igen ez a titkos fegyverünk :DD )

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1740) Gambit válasza dannnnn (#1739) üzenetére


Gambit
őstag

Szerintem nekik sem volt fogalmuk róla, hogy létezik ez a rang, és most is kb. annyit tudnak róla, amennyit mi. (Ez személyes vélemény, lehet, hogy hülyeség.) Annál meg már tapasztaltabb userek ők, hogy külön hsz-t pazaroljanak ilyesmire. Arról nem is beszélve, hogy akkor nyilvánvalóvá válna, hogy nem tudtak róla. :)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1741) dannnnn válasza Gambit (#1740) üzenetére


dannnnn
aktív tag

de mérne tudnának. hisz ők csinálják nem?? mármint a hazigazdak.. :F

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1742) Gambit válasza dannnnn (#1741) üzenetére


Gambit
őstag

Nem, szerintem ezeket egyedül Parci intézi. Házigizdák cikkekkel nyomulnak.
Szerk: És úgy vettem észre, Parci szeretni titokként kezelni a rangok alakulását. Valszeg ezért nem is hozza nyivánosságra a határokat.)

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1743) dannnnn válasza Gambit (#1742) üzenetére


dannnnn
aktív tag

jo. az ok hogy ő intézi. de mérne tudnának róla a többiek? titkolja parci? :D
bár kitudja :) de sztem ah nem tudtak volna rola akko biztos odajjottek volna ok is mondtak volna hogy ez télleg titkos volt. :)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1744) Gambit válasza dannnnn (#1743) üzenetére


Gambit
őstag

Jó, de ha tudtak is róla, ez min változtat? Attól még nem törvényszerű, hogy odajönnek arcoskodni, hogy ők ezt már tudták.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1745) Bazsesz válasza Gambit (#1742) üzenetére


Bazsesz
őstag

Abból, hogy nyilvánosságra hozná sztem csak jobban megindulna a ranghajhászás egyeseknél...

Ilyen tekintetbe maximálisan megértem.

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1746) Gambit válasza Bazsesz (#1745) üzenetére


Gambit
őstag

Egyrészt mindegy, mert úgyis időhöz van kötve, azon meg nem tud változtatni. Másrészt így is kiderülnek a határok, csak később. Szóval egy darabig titokzatos, mert érdekes, de most már gyakorlatilag az összes ranghatárt tudjuk.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1747) Sianis


Sianis
addikt

Egy Intel és egy Motorola processzor vetélkednek.
- Mennyi 2+3? - kérdezi a Motorola
- 4 - vágja rá az Intel
- Rossz eredmény - mondja a Motorola
- De azért gyors voltam, nem?

(#1748) tildy válasza dannnnn (#1727) üzenetére


tildy
nagyúr

Én inkább hagynám most ezt az avatar üyget, nem jó a parazsat piszkálni:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1749) Sianis válasza dannnnn (#1743) üzenetére


Sianis
addikt

Ez éppen azért jó, mert sosem tudhatod, hogy mi következik...

(#1750) brownus válasza Sianis (#1747) üzenetére


brownus
veterán

Szia!

Közben sikerült megtalálnom azt a két O'Connor könyvet, egy haveromnak megvan mind2:)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.