Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1751) Bazsesz válasza Gambit (#1746) üzenetére


Bazsesz
őstag

Hát valaki azért tudna ranghajhászni... :)

Nézz pölö engem. holnap lesz 600 napja, hogy a PH!-n vagyok, és meg merem kockáztatni, hogy talán elég a PHZ! nagyúrhoz. De a kedvencéhez tutira. HA meglesed, az két szint, talán 3. Szal ha rákapcsolnék, és a ban határán postolgatnék, lehet, hogy meglenne az a nagyúr. De hogy őszinte legyek nem nagyon izgat engem, hogy mi van a nevem alatt, mert ez csak egy ''felirat''. Attól senem leszek okosabb, senem leszek hülyébb. Ugyanaz maradok, aki eddig voltam, és ugyanaz is leszek mindörökké.

Csak egyesek ezt nem fogják fel, és nyomják a dolgokat ezerrel, merthogy milyen jó, hogy nem újonc, hanem senior tag...

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1752) Gambit válasza Bazsesz (#1751) üzenetére


Gambit
őstag

Hát igen, de pontosan akik a rang miatt írnak, azokat fogja meg az időkorlát, és nem Téged. Te most akkor sem fogsz rákapcsolni, ha megmondják a konkrét határokat, más meg akkor is nyomul ezerrel, ha nem tudja, csak reméli, hogy egyszer előrelép. Őket meg is fogja szépen az időkorlát. (Mondjuk én dumálok, pedig nekem is sok a hsz-em, de csak azért írok, hogy ne kelljen a holnapi 2 zh-ra tanulnom... :O)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1753) Bazsesz válasza Gambit (#1752) üzenetére


Bazsesz
őstag

Persze, ezért lett bevezetve az időkorlát, ami jó dolog lett. De még mindig nem elég néha...

Azt kéne megértetni velük, hogy semmit nem jelent az, hogy mi van a neve alatt. Az egy kényelmi fícsör, amit néha rosszul sütnek el...

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#1754) gozso


gozso
senior tag

el vagyok keseredve...megint nem jött össze..:(

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#1755) Gambit válasza Bazsesz (#1753) üzenetére


Gambit
őstag

Jah, azt hiszik státusz-szimbólum.

gozso: Mégsem utazol?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1756) gozso válasza Gambit (#1755) üzenetére


gozso
senior tag

önmoderálás.

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#1757) _Volkovy_ válasza gozso (#1756) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

:DDD

[Szerkesztve]

(#1758) gozso válasza _Volkovy_ (#1757) üzenetére


gozso
senior tag

azt hiszem félreértettél.
mindegy, javítottam inkább.

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#1759) Gambit válasza _Volkovy_ (#1757) üzenetére


Gambit
őstag

Jól emlékszem, hogy egy másik topicban gyerekesnek neveztél valakit? No comment. (Szerkesztettél, de gondolom tudod, hogy mire gondoltam.)

Gozso: Na mindegy, nem láttam, mit moderáltál ki, de mindenesetre sajnálom, ha nem jött össze, és jó lett volna.

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1760) _Volkovy_ válasza Gambit (#1759) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Muszáj minden hozzászólásomra reagálni valamit negatív jellegűt?

Kezd telelenni a hócipőm,hogy akármit írok,mindig jön valaki,aki fasznak néz.

Tanuljatok meg írott szöveget értelmezni,talán akkor nem lesznek ilyen jellegű problémáitok.

Ja igen,még egy jótanács tőlem,a fasztól: több humorérzékkel könnyebb az élet.



[Szerkesztve]

(#1761) MarKoo válasza Gambit (#1759) üzenetére


MarKoo
őstag

Téged? ;]

(#1762) gozso válasza Gambit (#1759) üzenetére


gozso
senior tag

''gyerekesnek:B''

rejtélyes...mint Buddha...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#1763) _Volkovy_ válasza MarKoo (#1761) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

nem..

(#1764) Gambit válasza _Volkovy_ (#1760) üzenetére


Gambit
őstag

Majd megpróbálom megjegyezni ezt a sok bölcsességet, amit elhullajtasz a pórnépnek. Addig meg esetleg gondold végig, miért szól be mindenki, hátha nem mindenki megy szembe, csak egy.

Killerman: Szóltál, öcsi? Ha már itt tartunk, megengedtem én neked, hogy tegezz? ;]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1765) MarKoo válasza Gambit (#1764) üzenetére


MarKoo
őstag

Nem, nem engedted meg. ;] De figy, én köszönök neked csókolomot, neked lesz ciki. :P

(#1766) _Volkovy_ válasza Gambit (#1764) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Most erre mit mondjak?
Soha nem mentem a nyájjal együtt..
Sajnálom :D

Már megszoktam,hogy a net televan érdekes jelenségekkel,te is elférsz köztük.

(#1767) Gambit válasza MarKoo (#1765) üzenetére


Gambit
őstag

Nem kell csókolom, elég lesz csak simán, ha uramnak szólítasz. Vagy netán te vagy az Anettka? ;]

Volkovy: Nézőpont kérdése, hogy ki az érdekes. (A magányos farkas elméleted meg külön érdekes, majd reméljük kinövöd, és megtanulsz beilleszkedni.)

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1768) _Volkovy_ válasza Gambit (#1767) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Persze.Én például egyszer bunkó vagyok,másszor gyerekes,ismét más alkalommal pedig hülyeségeket beszélek.
De.
Legalább nem próbálom a mondandóm sejtelmes körmondatok,ill.jól hangzó kifejezések mögé bújtatni.Bele az ember képébe,és lesz ami lesz.
Tudom hogy nem túl tapintatos,de nem fogom megjátszani magam.

Ha nem tudod elfogadni,nem gond,de szépen kérlek ne szólogass be,mert egy idő után hihetetlenül fárasztó.

(#1769) gozso válasza _Volkovy_ (#1768) üzenetére


gozso
senior tag

juventus ventus

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#1770) _Volkovy_ válasza gozso (#1769) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

majd elmúlik..

addig kénytelenek vagytok elviselni :D

(#1771) MarKoo válasza Gambit (#1767) üzenetére


MarKoo
őstag

Elnézést Uram!
Nah nem pofátlankodok. ;] Holnap kapom ki a hibátlan fizika dogám, alig várom.

(#1772) Gambit válasza _Volkovy_ (#1768) üzenetére


Gambit
őstag

''Bele az ember képébe,és lesz ami lesz.''

Ez a mentalitás nyilván a Rambó filmekből ragadt rá az emberekre, de ha társas lényként akarsz élni, mint mindenki más, akkor esetleg nem árt, ha tudsz viselkedni. Disztingválni például.

És nem az van, hogy nem tudom elfogadni a viselkedésed, csak irritál, hogy beszólsz valakinek, hogy gyerekes (amiben egyébként történetesen igazad is van), közben meg te sem vagy éppen jobb. Pl. több olyan hsz-edre is emlékszem, amikor olyan topicokban, amikor valakit megfenyegettek, és segítséget kért, te azt tanácsoltad, hogy pörgessen egy magnumot az ujján az utcán. Ez nem gyerekes?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1773) Gambit válasza MarKoo (#1771) üzenetére


Gambit
őstag

Eh, én statisztikából csak 7 pontot kaptam a 7,5-ből a röp zh-ra. Aki meg rólam másolta, az hatot. Pedig nem hiszem, hogy volt benne hiba, szóval a rend kedvéért vontak le 0,5 pontot szerintem.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1774) MarKoo válasza Gambit (#1773) üzenetére


MarKoo
őstag

Vagy csak ott se bírnak. :DD Fizikát utálom - ennyi, de ez nagyon ment.

(#1775) tildy válasza Gambit (#1772) üzenetére


tildy
nagyúr

Biztos poénkodott:U
szerk:hoppá...egyetértés volkovyval:Y:Y

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1776) Gambit válasza MarKoo (#1774) üzenetére


Gambit
őstag

Megbeszéltük a múltkor, hogy a suliban bírnak. Azt kell kompenzálnom itt. :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1777) _Volkovy_ válasza Gambit (#1772) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Társas lényként élek,noha nem úgy,mint mindenki más.Pont ettől érzem jól magam.Ha úgy kéne élnem mint az összes többi humanoidnak,semmi szórakoztató nem lenne az életben.

''pörgessen egy magnumot az ujján az utcán.''

Több humorérzéket..Néha vannak ritka pihent perceim.Ennyi az egész.Csak sokan annyira be vannak gyepesedve,hogy a direkt poénoktól eltekintve nem értik a tréfát.

(#1778) MarKoo válasza Gambit (#1776) üzenetére


MarKoo
őstag

Mondani én is tudok bármit. :) Amúgy nem értem a csajokat. :(

(#1779) Gambit válasza tildy (#1775) üzenetére


Gambit
őstag

Jah. Mert nyilván felnőttként átérezte annak az embernek a helyzetét, akit fizikailag fenyegetnek hetek óta. Lakására járnak, stb. Ezt nem lehet kimagyarázni. Ilyen helyzetben az ember nem poénkodik szerintem.

Killerman: És azt hiszed, ezzel egyedül vagy? Elárulom, kb. 3 milliárd sorstársad van. ;)

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1780) _Volkovy_ válasza Gambit (#1779) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Szerintem meg igen.

Már maga az is poén,hogy egy számtekfórumon akar valaki önvédelmi tanácsokat kérni.

(#1781) MarKoo válasza Gambit (#1779) üzenetére


MarKoo
őstag

Köztük vagy? :U

(#1782) Gambit válasza _Volkovy_ (#1780) üzenetére


Gambit
őstag

Hát reméljük soha nem kerülsz olyan helyzetbe, hogy végső elkeseredettségedben egy hw fórumon kérj segítséget, és erre ilyen remek poénokat nyomjanak neked.

Killerman: Naná, beleférek a 3 milliárdba, nem? :D

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1783) BosX


BosX
aktív tag

Qrva száját annak, aki reklámot rakott a Vészhelyzetbe:(((:(((

mentality, tradition, history. these things never change.

(#1784) Dilikutya válasza BosX (#1783) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ezt úgy mondtad mintha az elmúlt 4-5 évben amióta a retekklubon van, még sosem fordult volna elő ilyen :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1785) BosX válasza Dilikutya (#1784) üzenetére


BosX
aktív tag

Hát én úgyemlékszem sokáig nem volt megszakítva, mivel nem hosszú egy rész..

mentality, tradition, history. these things never change.

(#1786) _Volkovy_ válasza Gambit (#1782) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Reméljük.

Egyébként gyönyörűen kiragadtad az ottani hozzászólásaim közül ezt az egyet.Ezt a képességet oktatni kéne.

Ja,hogy abban a topikban csak megpróbáltam tanácsot adni,de nem sikerült érdemben hozzászólni a témához?Sajnálom..Még nem zaklattak.

(#1787) MarKoo válasza Gambit (#1782) üzenetére


MarKoo
őstag

Nem is tudom. :P

(#1788) Old Death válasza BosX (#1785) üzenetére


Old Death
senior tag

mindig is volt reklám :U
csak az embernek már nem tűnik fel...
egy epizód cirka 40 perc... azt bőven el lehet osztani, h a hatályos reklámtörvényeknek eleget téve reklám csak 15 percenként szakíthatja meg a műsort.. igaz azt nem írják, h akkor hány percre... szal minden 30 percnél hosszabb, sőt néha még a rövidebb műsorokban is van reklám pl.: Fókusz a vége előtt komoly 90 másodperccel... Marsi néni visszatér elmondja, h holnap mi lesz (ismét érdekes műsor :U ) majd elköszön

szerk.: majd megtanulok írni is, helyesen...

[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1789) Gambit válasza _Volkovy_ (#1786) üzenetére


Gambit
őstag

Pont nem azzal van a gond, hogy nem tudtál érdemben hozzászólni, hanem hogy gyerekesen álltál hozzá egy komoly témához. Erre meg máskor te nevezel gyerekesnek másvalakit. Ez a tipikus bagoly mondja helyzet. Erre figyeltem fel, és szóltam. Erre te kétféleképpen reagálhattál, te ezek közül a gyerekes duzzogást, és a ''csakazértisnekemvanigazam'' reakciót választottad. Választhattad volna azt is, hogy elismered, hogy te sem mindig viselkedsz éppen felnőttként, mert mondjuk még nem is vagy az. Röviden ennyi.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1790) _Volkovy_ válasza Gambit (#1789) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Újabban(régebben nem)be szoktam ismerni a hülyeségeimet,csak tudod,a magnum-pörgetés teljesen a poén kategóriába tartozik.
A poénjaimért meg hadd ne kérjek már bocsánatot.:)

Ha komolyan írtam volna,igazad is lenne.Csak sajnos rosszul jött le számodra.

(Abba már bele se merek menni,ha te azt feltételezed valakiről,hogy komolyan ír ekkora hülyeségeket.Ekkor kiben lenne a hiba?Abban,aki írja,vagy aki félreértelmezi?)

(#1791) Gambit válasza _Volkovy_ (#1790) üzenetére


Gambit
őstag

Jó, akkor hát bennem van a hiba, nincs mese. Megyek is át a Tildy zaklatásos topicjába elnyomni egy-két magnumos poént, hátha akkor felzárkózhatom melléd. Végülis simán lehet a másik nyomorúságán poénkodni, ez igazán felnőttes. Szóval én kérek elnézést, hogy gyerekesnek neveztelek, poénra fel, szórakozás az élet, ha vér folyik is. (Persze csak ameddig nem a sajátunk.)

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1792) BosX válasza Old Death (#1788) üzenetére


BosX
aktív tag

Hát én nemigen emlékszem reklámra Vészhelyzetben, mtvn például szvsz tuti nem volt, az rtlen meg különösen idegesítő hogy 3*hangerővel ordítják a pofádba, hogy küldjed az emeltdíjas smst, mert akkor nyerhecc dvdt...:(((
Ki tudja, lhet még abba is belecsempésztek a filmközepébe némi ajándékot;]

A sorozat gyártója helyében kikötném, hogy nem lehet megszakítani reklámblokkal a részeket, mert ugye egy 40percess vlaminél még a pisikakikajasörcigi effektusra se nagyon lehet hivatkozni...

[Szerkesztve]

mentality, tradition, history. these things never change.

(#1793) _Volkovy_ válasza Gambit (#1791) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Elmondtam hogy nem értetted a poént,be ne sértődj itt nekem..

(#1794) Gambit válasza _Volkovy_ (#1793) üzenetére


Gambit
őstag

Én értem a poént. Kérlek ne idegesíts fel! Pont azt magyarázom, hogy abban a szituációban poénkodni gyerekes volt. Nem érted? Komoly szituáció vs. gyerekes poén. Gyerekes poén vs. komoly szituáció. Egyik oldal, másik oldal. Hogy magyarázzam el, hogy megértsd?

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1795) VladimirR válasza Gambit (#1794) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hagyd, ugysem fogja megerteni, most ilyen korszaka van...

(#1796) _Volkovy_ válasza Gambit (#1794) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Igen,igazad van.Tényleg hülye poén volt.Tényleg furcsa hogy pár hónappal ezek után,leoltok valakit a saját topikjában,hogy gyerekes.


Egyéb?

Jé,vladimir barátom is feltűnt.Még Tildy hiányzik,és teljes az anyázókórusom.

[Szerkesztve]

(#1797) Gambit válasza _Volkovy_ (#1796) üzenetére


Gambit
őstag

Most nincs, majd jelentkezem! :D

Vlad: Legközelebb is gyere, ha gond van, a te hatásodra megszelidülnek. ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1798) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

mék alszaszni.
pápá.

(#1799) Old Death válasza BosX (#1792) üzenetére


Old Death
senior tag

mert az mtv nem kereskedelmi csatorna... ezért nem rak bele reklámot :)
minden adó azért adja hangosabban a reklámot, mert feltételzik, h te nagy ívben sz@rsz rá így nem is tartózkodsz a helyiségben, no de nem azért adják hangosabban, h meghalljad a 13 perces reklámblokk végét, hanem azért, h a reklámokat halljad és költsed a lóvéd...
nos igen a műsorsugárzási-szerződésben fel lehet ilyet tüntetni, h nem lehet megszakítani az adott műsort lásd pl.: Schindler listája, erre a nagypofáju retek klub meg azt mondja, h a film témája ill. erkölcsi okok miatt nem szakítják meg a filmet, na itt széjjel röhögtem magam, ha már nem lehet akkor állítsuk be úgy, h mi fasza csávók vagyunk és tiszteletben tartjuk a jó ízlést ill. a témát, na ez az igazán szánalmas...
de hogy visszatérjek a sorozatok kontra reklám témára. a sorozatok arra vannak, h reklám(ok) legyen(ek) bennük (sajnos)
a reklámokkal nem lehet mit csinálni azaz lehet, amikor reklám jön előtte 2mp-el leveszik a logót, na akkor kell lehalkítani a tv-t és az említett effektusokat véghez vinni ;)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1800) VladimirR válasza Gambit (#1797) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ahh, dehogy :B

_Volkovy_: ha anyazokorust akartam volna alapitani, ahhoz meg tildy sem kellett volnam, eleg, ha befejezem az elobbi mondatomat (meg ezt is...)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.