Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1151) Esmein válasza Vangelis (#1147) üzenetére


Esmein
nagyúr

Csak az immunrendszeren múlik. A hideg az immunrendszert gyöngíti és ettől fázol meg. ha megfázol. A baromállat jegestiszátátúszomkeményvagyok csávók évekig egyet nem tüsszentenek...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1152) dannnnn válasza MarKoo (#1149) üzenetére


dannnnn
aktív tag

ilyenkor mit takarit az ember? :) a sok sörösüveget? vagy a sok kajamaradékot a gép mellől? :D

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1153) _Volkovy_ válasza faster (#1146) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Pontosan láttam,de nem tudom hogy ha ide leírom,akkor annak milyen következményei lehetnek.Így utólag már mindegy is talán..Minden rendben,és ez a lényeg.
Szal inkább ugorjunk témát,köszi!

[Szerkesztve]

(#1154) Esmein válasza dannnnn (#1152) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ha visszalapozol meglátod, hogy mit takarított...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1155) Vangelis válasza Esmein (#1151) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jah.....húgyos gatyában fagyit enni......

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1156) faster válasza _Volkovy_ (#1153) üzenetére


faster
nagyúr

Hát, ha rendszámot nem írsz, nem hinném, hogy bármilyen következménye volna.
Egyébként nem kell szerénykedned, más annak is új topikot nyit, ha elkapják a bkv ellenőrök. :D

[Szerkesztve]

(#1157) Esmein


Esmein
nagyúr

Találgassunk. Egy m5-ös bmw volt.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1158) MarKoo válasza dannnnn (#1152) üzenetére


MarKoo
őstag

Én nem eszek a gép előtt, vagy ha igen akkor is 1 évben 2* és olyat amivel nem tudom összekenni. ;]

(#1159) Old Death


Old Death
senior tag

velem is hasonló történt, már mint,h előttem befordult a kocsi, bár én kerékpárral voltam, de haladtam nagy áttéten 45-50-nel erre egy zöld Suzuki felgyorsít mögöttem és index nélkül fogja magát és lelassít, majd jobb kanyar... erőmből annyira tellett, h mind2 féket behúzzam első keréken pattogva megálltam pár centire a kocsi oldalától, persze ott hagytam egy jó 3 méterse gumicsíkot az aszfalton... még gyorsan elküldtem a francba majd tovább mentem...

tavaly nyáron egy gyalogos lépett ki elém... :U persze akkor is halatam szó szerint... aztán landoltam szerencsére kesztyűre érkezve, a kedves nyugdíjas néni, meg a füvön 2 méterrel arrébb :B semmit nem tehettem egyszerűen fogta és kilépett elém... volt kb 2 méterem, h kb 50-ről lelassítsak... 30km/h-ra siekrült, amikor megtörtént az aktívkontakt... szerencsére ott volt a férje és nekem adott igazat, h nem tehettem róla, meg elnézést kért, h nem gyenge 8-as volt az első kerekemben...
más sztorim van még... de egyik sem hasonló... igaz az életveszélyben nem voltam... de k-ra megijedtem... hazajöttem és vagy fél óráig még remegett a lábam az öregnénis eset után.. mi lett volna ha nem kel fel? v vmi gondja lesz a lila-kék folton kívűl amit okozott a kerékpárom?

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1160) dannnnn válasza MarKoo (#1158) üzenetére


dannnnn
aktív tag

hát ebben nem hasonlítunk. én mindig kajolok a gép elöt, persze arrol minig gondoskodok hogy legyen takaritas.

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1161) _Volkovy_ válasza Old Death (#1159) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

''erre egy zöld Suzuki felgyorsít mögöttem és index nélkül fogja magát és lelassít, majd jobb kanyar''

szóról-szóra ez történt,csak nem suzukival.

(#1162) Old Death válasza _Volkovy_ (#1161) üzenetére


Old Death
senior tag

az hoggy felgyorsít és megelőz nem zavar... mert elférek mellette és járda között... de, h pont jobbra kanyarodjon... nem is lassítottam először, csak amikor hirtelen kigyúlladt a féklámpa, pesrze irányjelző nem... és elkezd kanyarodni.. na akkor para volt.. mondom most kipróbálom milyen átrepülni.. aztán szrencsére sikerült ipppeg megállnom... de azért rémísztő volt, szal gondolom milyen lehetett az autós eseted...

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1163) Vangelis válasza Vangelis (#1155) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Nadon vicce voltam:DDD

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1164) MarKoo


MarKoo
őstag

Ha már a baleseteknél tartunk. Nekem kétszer volt eddig olyan érzésem, hogy most valakinek vége. Egyszer amikor 240-vel jöttem fatherral az autópályán és előttünk egy mikrobusz durrdefektet kapta nekicsapódott a szalagkorlátnak. Akkor szerencsére nem történt semmi (velünk) köszönet a rutinjának, no meg a blokkolásgátló is rájátszott azt hiszem. ;] A másik pedig amikor bátyámmal elütöttünk egy srácot és azt néztem ahogy 60-70km/h-val közeledünk felé és nem tudunk semerre se menni csak egyenesen, de szerencsére csak a visszapillantó tükörrel csaptuk el. Annyit hozzátennék, hogy be volt rugva + még drogozott is és előttünk majdnem egy busz ütötte el, de éppen hogy kilépett előle.

(#1165) _Volkovy_ válasza Old Death (#1162) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

el tudod képzelni.

iszonyat rövid idő alatt el kellett döntenem,hogy vagy nekimegyek(és összetörök egy olyan értékű kocsit mint a lakásunk-és ez biztosan összetört volna),vagy fék,és lesz ami lesz(talán megússzuk).lett.

egész nap ez volt a szemem előtt,hogy fékezek és nem történik semmi.aztán jön az árok,és csatt.

(#1166) Old Death válasza _Volkovy_ (#1165) üzenetére


Old Death
senior tag

hát még egy darabig kísérteni is fog... de egyszer csak elmúlik ez a rémkép... bár nekem is van olyan rémképem ami időközönként feltűnik, ált.-ban vmi ismerős kép/szituáció váltja ki, olyankor lejátszódik előttem az a rémkép, megborzongook és ismét elgondolkozok, h mi lett volna ha... de aztán eltűnik és vissza a rendes kerékvágásba....
most bíztató szavak jönnek: ne csodálkozz ha éjszaka úgy ébredsz, h kiver a víz és úgy ver a szíved, mintha rock koncert lenne és lejátszódik a valósággal ellentétes eseméyn azaz nem fékezel... de csak egy darabig lesz így ;) gondolj vmi másra (talán akkor nem kéne beszélni most róla) és könnyebben alszol majd el ill. könnyebb lesz feldolgozni is

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1167) _Volkovy_ válasza Old Death (#1166) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

köszi!
valahogy megpróbálom túltenni magam rajta.

szegény csaj,aki mellettem ült,hát ő kész..azóta zokog szegény.

őt sajnálom a legjobban.

(#1168) Old Death


Old Death
senior tag

rémesek vagytok ;]
alig 4 napos a totyik de más rommá offoltátok.. majd 1200 post... ha így haladtok Parci kezdheti kidolgozni a tárolás új módszerét...
:P

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1169) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

De térjünk rá egy másik témára:

szerintetek a Juventusnak mennyi esélye van mondjuk a BL megnyerésére?Lehet,hogy Juve-Milan döntő lesz megint?

(#1170) Old Death válasza _Volkovy_ (#1169) üzenetére


Old Death
senior tag

hát sztem a Juve ki fog kapni a Liverpooltól Torinóban is... de a Milan vszínű, h döntős lesz... de majd bővebb infót a negyeddöntők lezajlása után ;]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1171) _Volkovy_ válasza Old Death (#1170) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

gondolod,hogy a juve nem képest otthon nyerni?:)

(#1172) Old Death válasza _Volkovy_ (#1171) üzenetére


Old Death
senior tag

nem eléggé :)
sztem döntetlen lesz v idegenben lőtt több góllal (tehát gól záporos meccs lesz) jut tovább a Liv'pool egy 3-2-vel ki is egyeznék :B
ezért jó a dél-amerikai futball, mert ott nem számít az idegenben lőtt több gól, azaz számít, de csak a hosszabítás (2*15p) után... jó lenne ezt is bevezetni itt és akkor vszínű több futballt látnánk és hajtósabbat, bár egy-két meccsre így sincs hiány

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1173) tildy


tildy
nagyúr

Egyedül zárom a rendszert:Y
ha valamit elbaszok , nagzon fognak anyázni....azt hiszem bezárok minden felesleges ablakot... Mármint a képernyőn.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1174) _Volkovy_ válasza tildy (#1173) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ne finomkodj,tépd ki a tápkábelt hátulról..

(#1175) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

mentem aludni,byebye.

remélem ma már tudok.:(

(#1176) Vangelis válasza _Volkovy_ (#1175) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Jó éjt. off

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1177) Loretto


Loretto
veterán

Na mindeki alszik?

Soirée...

(#1178) MarKoo válasza Loretto (#1177) üzenetére


MarKoo
őstag

Én nem.

(#1179) Esmein válasza Loretto (#1177) üzenetére


Esmein
nagyúr

nem.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1180) Loretto válasza Esmein (#1179) üzenetére


Loretto
veterán

Küdtem mailt. Esetleg msn-en jöhet a rizsa :DDD

Soirée...

(#1181) K G S válasza Esmein (#1179) üzenetére


K G S
csendes tag

Eredj aludni nehogy már itt töltsd a nap 24 óráját. :D

Szidásokat pü-ben tessék

(#1182) Old Death válasza Loretto (#1177) üzenetére


Old Death
senior tag

lassan de biztosan igen, mármint részemről... szal jóéjt mindenkinek ;)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1183) Loretto válasza Old Death (#1182) üzenetére


Loretto
veterán

Jó8

Soirée...

(#1184) Agostino


Agostino
addikt

Eh mé' van az, hogy ilyenkor minden topic leül, meg alig van valaki talpon? :DDD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1185) Fred23 válasza Agostino (#1184) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mert mindenki bulizik ! Én most értem haza.Rövid volt,de a fíling remek.:)

(#1186) Esmein válasza Agostino (#1184) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mert a fele már a csilláron lóg...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1187) Agostino válasza Fred23 (#1185) üzenetére


Agostino
addikt

Mondjuk ebben lehet valami, de szerintem annál nincsen nagyobb buli mint a gép elött ülni, le-le fejelgetni a billt, néha inni egy kis sört, Rammsteint hallgatni, meg olvasgatni a PH!-t :)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1188) Agostino válasza Esmein (#1186) üzenetére


Agostino
addikt

Az leszakadhat, szerintem a padlásgerenda jobb erre a célre, ha ott posszansz meg, késön találnak meg, így van időd magadból bosszúálló szellemet csinálni, hogy aztan majd jól megterrorizáld az új lakókat.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1189) Fred23 válasza Agostino (#1187) üzenetére


Fred23
nagyúr

Az se rossz,de azért -alkesz hatása ?- csupa jó csajjal táncolni,testüket felfedezni,és mentségül a részegséget felhozni - 1000x jobb ! :D

(#1190) Agostino válasza Fred23 (#1189) üzenetére


Agostino
addikt

Szivacc mi? :DDD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1191) Fred23 válasza Agostino (#1190) üzenetére


Fred23
nagyúr

Már nincs hozzá eszem,tényleg berúgtam.:DD

(#1192) Agostino válasza Fred23 (#1191) üzenetére


Agostino
addikt

Én next csüt. megyek buliba, aztan akárhogy is nézem legkorábban reggel 5re fogok hazaérni. Az a mázlim hogy most jó idő van, szóval nem gáz ha a padon fogok aludni, a cipőm meg ócska, ugyogy nem csórják el. :))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1193) dannnnn válasza Esmein (#1186) üzenetére


dannnnn
aktív tag

gyere cs zni!!!!! :)

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#1194) Fred23 válasza Agostino (#1192) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ha házibuli,aludj a házigazdánál valami becsiccsentett kislánnyal -és a cipőd megmarad biztosan ! Most tényleg nem (csak) a szex,de olyan jó átölelni 1 aranyos,puha nőcit.:) Erre a legjobbak a házibulájok.Sajna sokat ittam,bocsi,ha nem elég értelmes.:)

(#1195) Agostino válasza Fred23 (#1194) üzenetére


Agostino
addikt

Én meg fáradt vagyok, ugyhogy amit felfogok belőle az pont elég hogy tudjak rá reagálni.
Nem házibuli lesz, Pécsen lesz a Sörházban. Szociológus buli. Kiindulva abból, hogy mi volt a fórumon, előre félek attól, hogy mi lesz a buliban...

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1196) Fred23 válasza Agostino (#1195) üzenetére


Fred23
nagyúr

A szociológusok rendes emberek.:) Várható a ződezés,meg a sok sör.Nem ? Biztos jó lesz.A szocicicák is rendesek.

(#1197) Agostino válasza Fred23 (#1196) üzenetére


Agostino
addikt

Nagyon korrekt arcok vannak errefele, gimnázium után sosem hittem, hogy találok olyan jó haverokat mint a régiek, de nagyon kellemesen csalódtam. A felsőévesek nem szivóznak, sőt, egy felsőéves lány segítségvel jutottam hozzá nagyker áon a lapomhoz, meg 512 ramomhoz, ugyhogy kira.

Hajajj tuti lesz ott minden :DDD

Elteszem magamat mára, mer naon fájnak a szemeim. Nyugodalmas szépjóéjszakát kívánok Fred23, na és persze mindenki.

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1198) Fred23 válasza Agostino (#1197) üzenetére


Fred23
nagyúr

Neked is szép álmokat,megyek én is szunyni.

(#1199) Esmein válasza dannnnn (#1193) üzenetére


Esmein
nagyúr

nincsen csém.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1200) dannnnn válasza Esmein (#1199) üzenetére


dannnnn
aktív tag

ahhh mind1. ugy sincs itt senki. már kezdem unni hogy mindig mindenki máshol va...... de ezt inkabb cs topicba.

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 18 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.