Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3351) escie válasza ngabor2 (#3347) üzenetére


escie
őstag

meddig lehet jelentkezni?

tavoli meg, nem tudok biztosat mondani, de szeretnek menni...

I'm back, baby!

(#3352) Bencom ™ válasza ngabor2 (#3350) üzenetére


Bencom ™
őstag

azta, télleg! Köszi, most már meglesz a mod-ker topic végre :)) mert uccsó hsz-eimben nem volt, a keresőt meg nem leltem... de ha már itt vagy, írthatnál egy kis offot az MSN-es topicban... járkál ott pár modi, de simán elmennek a fúl értelmetlen meg off meg 5 percen belül 4hsz mellett...

(#3353) ngabor2 válasza escie (#3351) üzenetére


ngabor2
nagyúr

az előleget és a végleges várható létszámot a buli hetén hétfőn vagy kedden adnám le. addig lesz még pár egyeztetés.

hopp, ezt a másik topikba akatram, mindegy, itt itt kérdezted.

(#3354) Kephamos válasza Bencom ™ (#3348) üzenetére


Kephamos
addikt

"túl drága ahhoz hogy kihánnyam" - A profi csöves :) :P ;)

(#3355) escie válasza ngabor2 (#3353) üzenetére


escie
őstag

oke, akkor ha megyek, majd idoben utalom az eloleget, es szolok.

I'm back, baby!

(#3356) Montesz válasza ngabor2 (#3347) üzenetére


Montesz
csendes tag

Nos! nem biztos, h megyek.febr. 16 még 1 honap, addig még nagyon sok minden történhet. El is üthet egy villamos Nyíregyen! :D Ha mégis azt az 1000 ft-t a helyszinen adnám oda neked! Az ugy jó?

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#3357) Skót


Skót
aktív tag

ez a helyszínen odaadás ha működik nem rossz ötlet, mert én se vagyok semmiben se biztos (csak abban hogy van két fülem mégse vagyok szatyor :DDD) és messze van még az a febr. 16

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#3358) ngabor2 válasza Montesz (#3356) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha benéztek, látható, hogy egy másik helyszín van szervezés alatt. meglátjuk, hogy mi lesz, addig nem mondok semmit.

(#3359) Slax


Slax
senior tag

Csend van. Nagy csend. De mégsem. Valami fura zajt hallok. Valami perceg. Nem tetszik. Fülelek, honnan jön. A gép felől (tetves vízhűtés, túl halk) hallom. Közelebb osonok. Nem, mégsem. A monitor tájékáról hallom. Közelebb hajolok. Nem látok semmit. A hátuljától jön, jobb oldalról. Akkus lámpával felderítés. Hopp. Megvan. Egy doboz felől, abból jön. Picit mozog is. Egy kakaós tejes doboz. Hideg veríték lep el. Meg a deja vu érzése. Mintha hasonló már történt volna. Nem merek közelebb menni. 150-es vérnyomás, lüktető ér a homlokon. De hátat sem merek fordítani, valami jön ki a dobozból. Ürítési kényszerem van (magyarul majd beszarok). Tágul a nyílás a tetején. Karmok, fogak, hideg hüllőszerű bőr, nyálkás, üveges szemek. Rám néznek. Megmozdu........

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3360) Slax


Slax
senior tag

Felébredtem. Éhes vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3361) SAMYka válasza Slax (#3360) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Meg szokás szerint h...e :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#3362) Kephamos válasza Slax (#3359) üzenetére


Kephamos
addikt

Tudtaym, hogy egér lesz az. Baromi jó! :)))

(#3363) Slax válasza SAMYka (#3361) üzenetére


Slax
senior tag

Remélem nem okaztam csalódást! ;] Igyekeztem hozni a színvonalamat. :DDD

Kephamos, azért csak leesett, hogy mire hajaz? :)) Konkrétan nem egérre, de az ötlet jóó. :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3364) SAMYka válasza Slax (#3363) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Szerintem ez anno éjszak msnen megbeszélt ujonan kialakuló civilizáció lehet. Azaz inkább ez már egy másik civilizáció de te már ebben úgy is gyakorlott vagy :DDD Csak az a kérdés hogy felneveled vagy elpusztítod :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#3365) Kephamos válasza SAMYka (#3364) üzenetére


Kephamos
addikt

Nyílván előusztítja.
Slax: nem, nem esett le :)))

(#3366) Slax válasza SAMYka (#3364) üzenetére


Slax
senior tag

Azokat anno kénytelen voltam megsemmisíteni. R.I.P :O Ehhez képest angyalok voltak. Ez meglépett. ;] De nyugi, Ripley 26-dik reinkarnációja a nyomában van. :)) Asszem, nem tartom meg. :DDD Inkább keresek másikat. Valami békésebbet. :K

Hoppá, bekevertem. Ez a sok időutazás, eh. Naszóval. Elmentem a jövőbe Ripleyért (tehát no reinkarnáció), de az a tetves bioreaktor persze kimerült, mert azon a nyamvadt bolygón egy árva szál banánfa vagy tehén nem volt, hogy a DeLorean visszahozzon minket, így ki kellett nyiffantani pár lényt, és keresni bennük valami nem savas vackot, hogy rothadás közben szét ne marja az egész kócerájt, és végre elég nafta legyen hazafelé. No, végülis ideértünk, most keresi, de aszongya jobb lenne, ha hagynánk megnőni, mert akkor nem kellen minden lyukban keresni, elég lenne csak a sikolyok után menni. Ráhagytam. Végülis ő a profi. Most pihenek. Csend van. Különös. Egy kutya ugatását sem hallom, pedig van itt a környéken vagy tíz. Na mindegy. Röviden ennyi. :DDD

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3367) Slax


Slax
senior tag

Napi hülyeségeimet hallották, köszönöm szépen türelmüket. Jó éjszakát. (A valósággal kapcsolatos bármely hasonlóságot letagadok, csak a tisztánlátás kedvéért. :D )

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3368) venember83


venember83
nagyúr

Helló,

meg tudná nekem mondani valaki a nyíregyházi rendőrfőkapitányság számát? Köszönöm.

mod: sztornó, megvan.

[ Szerkesztve ]

(#3369) escie válasza venember83 (#3368) üzenetére


escie
őstag

mit kovettel mar el?! :DDD

I'm back, baby!

(#3370) venember83 válasza escie (#3369) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem nekem kellett volna, csak engem kértek meg, hogy megkeressem.

Ez csak duma, az ukrán és román testvéreimet akartam kihozni, lezsírozni ezt-azt, tudod te hogy megy ez. :D

(#3371) escie válasza venember83 (#3370) üzenetére


escie
őstag

ja, akkor jonapotkivanok, levantartoztatva. varjon ott ahol van, amig odaerek kerem bilincselje meg magat, es ne tegyen hirtelen mozdulatot.
mindjart belinkelem a jogait.
:DDD

I'm back, baby!

(#3372) venember83 válasza escie (#3371) üzenetére


venember83
nagyúr

Úgy odabilincselném magam, tényleg, de nincs kihez, nem találtam még erre megfelelő személyt.

:P

(#3373) Bencom ™


Bencom ™
őstag

gyerekek akkor mi van a debreceni talival? én bunkó lokálpatrióta leszek és nem vok hajlandó olvasni a debreceni topicot szal valaki ide is írja be a fejleményeket, köszi! :DDD

(#3374) venember83 válasza Bencom ™ (#3373) üzenetére


venember83
nagyúr

2008. 02. 16., kb. 16 órától végkimerülésig. helyszín: Rézi néni kifőzdéje (lottózó és kocsma is egyben), Debrecen, Miklós u. 8.

Akik jönnek:
ngabor2
Sianis & Ticsi. fizetve 2x
Slax fizetve
Bencom
Kephamos
Oly
doktor úr fizetve
lakisoft
lorcsi
venember83
(Kolombusz) fizetve
pisti666
Winner_hun
EQMontoya fizetve
Misu
Vladi
VladimirR
Borosz
Algieba
Antimatrix
beencee
Sensei
Samy
xuldar
kavicssli

akik lehet, hogy jönnek:
csapos2

sör, rövid, egri borok, "szokásos" üdítők, meg igény esetén egyéb is (jäger? búzasörök? egyéb sörök? egyéb üdítők?)
mivel néma gyereknek híg a leve, ezért aki ott kezd el morcoskodni, hogy valami nincs... az így járt. én biztos, hogy rendelek 3 edelweiss dunkelt, és ha még legalább 2, vagy 3 ember benne van, akkor egy fél literes, ha még többen, egy 0.7-es, ha sokan, akkor egy literes jägert. kintről piát bevinni nem szabad, ezt kérném én is, hogy tartsuk be!

kaja: egyénileg megoldott, kinn lesz az étlap. lehetőleg tömbösítve kellene megoldani, de 20-percenként rángassuk őket, meg lehetőleg ne 6 ember 8-félét rendeljen. nem kóstoltam a kajájukat, de akivel beszéltem, azok szerint jóízű, és normális adagok. lehet desszertet, édességeket, sőt, akár palacsintát is rendelni. vékony palacsintát tudnak sütni, nem olyat, mint én. sörkorcsolyaként lehet pogácsát kérni, de ezt előre kellene tudni, hogy mennyi kell... mondjuk árat nem tudok mondani hirtelen. mogyoróra, ropira rákérdezek. kintről semmilyen kaját nem szabad bevinni, ezt is tartsuk be.

egyelőre ennyi, kérdések jöhetnek, ha őket érinti, akkor megkérdezem, és beírom a választ.

by ngabor2

[ Szerkesztve ]

(#3375) Bencom ™ válasza venember83 (#3374) üzenetére


Bencom ™
őstag

ha helyszínen fizetnék nagyon gonosz ember lennék?

Slax, akkor adj egy égi jelet hogy viszel e? (tudom viszel, de azóta biztos változott párszor a program :DDD )

(#3376) venember83 válasza Bencom ™ (#3375) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem kell semmit sem előre fizetni, svéd asztal lemondva. Amit eszel/iszol azt fizeted.

[ Szerkesztve ]

(#3377) Bencom ™ válasza venember83 (#3376) üzenetére


Bencom ™
őstag

akkor most azt kérném hogy a friss állást másolja be valaki mert ezek szerint ez nem az :DDD

(#3378) venember83 válasza Bencom ™ (#3377) üzenetére


venember83
nagyúr

De, ez a legfrissebb, csupán annyi, hogy ng2 nem tüntette el a fizetve feliratot. Ajánlom ezt a topikot.

(#3379) Bencom ™ válasza venember83 (#3378) üzenetére


Bencom ™
őstag

ja oké :) tudom hogy ott van de mondtam hogy bunkó lokalista (és főként lusta) leszek :DDD

(#3380) Kephamos válasza Bencom ™ (#3379) üzenetére


Kephamos
addikt

maradjunk a lustánál és a bunkónál! :DD :DD :)) :P ;) ;) ;) ;) ;) ;)
ez egy up volt!

(#3381) Bencom ™ válasza Kephamos (#3380) üzenetére


Bencom ™
őstag

Kabbbeee :P (up vissza :DDD)
tóniék mit kerestek a suliban? nem volt suli miskócon??

(#3382) Sianis


Sianis
addikt

Slax uram!

Szombaton mikor akarsz nekiindulni Debrecennek?

Sianis

(#3383) Bencom ™ válasza Sianis (#3382) üzenetére


Bencom ™
őstag

igen én is kérdeném, meg ha Skót eddig nem tette volna meg akkor megkérdem hogy ő befér e hozzád?

(#3384) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#3383) üzenetére


Bencom ™
őstag

Skót lefujta, valami gebasz van náluk... akkor Slax jelentkeznél? :DDD

(#3385) Slax válasza Sianis (#3382) üzenetére


Slax
senior tag

Valamikor kettő óra körül gondoltam. Max egy óra, míg odaérünk, ott még bolyongunk ;] , és már ott is az idő.

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3386) Bencom ™ válasza Slax (#3385) üzenetére


Bencom ™
őstag

és itt mikor jársz majd? :DDD vagy telefonálsz és dudálsz szokás szerint? (fater ki fog nyírni :DDD)

(#3387) Kephamos válasza Bencom ™ (#3381) üzenetére


Kephamos
addikt

Volt, mindíg van, de Tóninak nem nagyon lettek meg a dolgai. Szerintem holnap én is benézek.

(#3388) Bencom ™ válasza Kephamos (#3387) üzenetére


Bencom ™
őstag

mármint mien dolgai? Ádám meg tóni ma végigcsörtetett a sulin, meg sok embört szoktam látni, el nem bírom képzelni hogy minek járnak vissza... :DDD am ki nem álhatom őket, de azárt volt nagy ölelkezés meg minden XD minél ritkábban látom őket annál jobb barátok lesznek :DDD

(#3389) ngabor2 válasza Slax (#3385) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem kell nagyon bolyongani, Samy 1 körül ér ide, szerintem elmegyünk utána kajolni valahova, még bevárunk 1-2 emberkét, és betámadjuk a helyet. a gépjárműveseállomást nálam parkolod le, vagy a becsületsüllyesztő mellett?

mod: parkolás... most jut eszembe, 2 gép is fog nálam parkolni... de a petikét kizavarjuk az utcára, azt a kocsit nem törik fel :D

[ Szerkesztve ]

(#3390) Slax válasza ngabor2 (#3389) üzenetére


Slax
senior tag

Mi kettő körül indulunk, ha mindenkinek megfelel, és nálad parkolnék, amennyiben elférek még. :R Tudtam, hogy jön Samy is! :DDD

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3391) SAMYka válasza Slax (#3390) üzenetére


SAMYka
aktív tag

neszójjááá ..... beeee mert legközelebb este 10 után dudálok be :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#3392) Bencom ™ válasza Slax (#3390) üzenetére


Bencom ™
őstag

node írtam neked privát, de nem reagáltál! honnan indulsz kettő körül? nyíregyről vagy kemecséről? jó lenne tudni mikorra szedjem össze magam :DDD

(#3393) ngabor2 válasza Slax (#3390) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor bizony viszkasz az utcán fog parkolni...

(#3394) Slax válasza SAMYka (#3391) üzenetére


Slax
senior tag

Gyere csak gyere! :DDD

Beni 2 előtt dudálok. Úgy max fél órával.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3395) Sianis válasza Slax (#3394) üzenetére


Sianis
addikt

Szóval akkor előttem mikor dudálsz? :)

Sianis

(#3396) Slax válasza Sianis (#3395) üzenetére


Slax
senior tag

Amikor mondtam. ;) :DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3397) Bencom ™ válasza Slax (#3394) üzenetére


Bencom ™
őstag

rendben, addigra tuti megvagyok :) vagyis már most is csak át (fel :DDD) kellene öltözni, a fennmaradó időben South Parkot fogok nézni :D
és a nappaliban nézem, szal meghallom ha dudálsz :)

(#3398) Sianis válasza Slax (#3396) üzenetére


Sianis
addikt

Mi civilizáltan élünk, van csengőnk nem kell dudálni. :) Ez valójában Bencom alázására szólt ;]

Sianis

(#3399) Slax válasza Sianis (#3398) üzenetére


Slax
senior tag

Ááááá hamut szórok a fejemre, ezt benyaltam. :DDD Hát bizony jó rég találkoztunk. :K

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3400) Bencom ™ válasza Sianis (#3398) üzenetére


Bencom ™
őstag

van csengőnk, és mondtam hogy fater rühelli ha dudálnak, de Slax eddig még mindig hajthatatlan volt, és határozottan dudált, mikor idejött :DDD (kivéve mikor kistraktorral, de akkor meg szvsz nem ismert meg, mert nem is emlékezett az esetre :DDD)

Egyébként teljes harckészültségben állok, és megnéztem 3 SP-t :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.