Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3366) Slax válasza SAMYka (#3364) üzenetére


Slax
senior tag

Azokat anno kénytelen voltam megsemmisíteni. R.I.P :O Ehhez képest angyalok voltak. Ez meglépett. ;] De nyugi, Ripley 26-dik reinkarnációja a nyomában van. :)) Asszem, nem tartom meg. :DDD Inkább keresek másikat. Valami békésebbet. :K

Hoppá, bekevertem. Ez a sok időutazás, eh. Naszóval. Elmentem a jövőbe Ripleyért (tehát no reinkarnáció), de az a tetves bioreaktor persze kimerült, mert azon a nyamvadt bolygón egy árva szál banánfa vagy tehén nem volt, hogy a DeLorean visszahozzon minket, így ki kellett nyiffantani pár lényt, és keresni bennük valami nem savas vackot, hogy rothadás közben szét ne marja az egész kócerájt, és végre elég nafta legyen hazafelé. No, végülis ideértünk, most keresi, de aszongya jobb lenne, ha hagynánk megnőni, mert akkor nem kellen minden lyukban keresni, elég lenne csak a sikolyok után menni. Ráhagytam. Végülis ő a profi. Most pihenek. Csend van. Különös. Egy kutya ugatását sem hallom, pedig van itt a környéken vagy tíz. Na mindegy. Röviden ennyi. :DDD

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.