Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3851) Bencom ™ válasza Slax (#3849) üzenetére


Bencom ™
őstag

most kellene itt lenned, 10 perce keltem :DDD:))

a katonák legjobban az esőt szerették, ha gyakorlatozásra készültak, akkor mi nem ilyedünk meg! :DDD

(#3852) SAMYka válasza Bencom ™ (#3851) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Slax megy érted és hideg van ahoz hogy játszunk mert ezek a fegyverek nem lőporral hanem co-val mennek és 5 fok környékén a co is fázik.
Paintball időpont ideiglenesen elhalasztva 10:00 után valamikor.

[ Szerkesztve ]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#3853) biga válasza VladimirR (#3840) üzenetére


biga
senior tag

ha szükséges felszedünk és úgy megyünk ki Paszabra. Csak akkor valahogy jelezz nekem. (vagy itt, bár azt nem igérem, hogy folyamatosan figyelem, vagy telefonon)

Samy: a gáz csak egy dolog! De próbáld meg milyen, mikor egy félig fagyott festékpatronnal eltalálnak! ;)

[ Szerkesztve ]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3854) SAMYka válasza biga (#3853) üzenetére


SAMYka
aktív tag

A hőmérséklet és a ruha mennyiség fordítottan arányos :DDD

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#3855) ngabor2


ngabor2
nagyúr

mivel 15-20 lövés után a marker csöve deres lett az almásban is, ezért asszem a mi lődözés elhalasztva :(

(#3856) Kephamos


Kephamos
addikt

Nállunk némileg változik a program, mert a tesómnak tegnap szétugrott a válla, így ő nemigen jön; engem meg megtámadott valami nyavaja, de úgy érzem javulok. Szerintem úgy három óra körül telefonálok valakinek, mondjuk Sianisnak, hogy Csillát merre találom. :)

(#3857) escie


escie
őstag

no nem jelentkezik be senki? mi helyzet, fo a csulok?
en sajna maradtam itthon, eleg szarul vagyok.

felkzzel de szar gepelni ejj... :DDD

I'm back, baby!

(#3858) Skót válasza escie (#3857) üzenetére


Skót
aktív tag

Mostmár én is otthon, délutáni prog előtt még egy ph lesés:D
A csülök jelentem finom volt (NG-nek köszönjük :R )
A fuvart meg Slax-nak :))

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#3859) diablo1984


diablo1984
veterán

köszi a jó társaságot srácok :R , kár, hogy nem értem rá tovább maradni...pedig lehet jobb lett volna, a hazafele úton elszállt a fékem, egy tábla és a lökösöm, indexbúra combóm bánta! :O

mostanában üldöz a balszerencse... :O :O

[ Szerkesztve ]

(#3860) biga válasza diablo1984 (#3859) üzenetére


biga
senior tag

A csülökből ugyan nem ettem (nehogy aztán ngabor azt mondja, hogy nincs mit hazavinnie ;] ), de az asszony szerint ki9váló volt. Valahogy hazaértünk, az apró lény is jól bírta a dolgot. Én meg keresem tovább az ablakot a LAN-partyhoz :D Jó volt, na...
:)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3861) Bencom ™ válasza biga (#3860) üzenetére


Bencom ™
őstag

várjuk a cod4 gépigényét :DDD

amúgy nagyon jó kis party volt, köszi mindenkinek a mindent! :)

(#3862) Kephamos


Kephamos
addikt

Jó buli volt, köszi. A painball ütközetet meg maj legzelebb befejezzük Samy tesójával. ;)

(#3863) biga válasza Bencom ™ (#3861) üzenetére


biga
senior tag

Minimum:

Supported OS: Microsoft® Windows® XP/Vista (Windows 95/98/ME/2000 are unsupported)
DirectX Version: Microsoft DirectX 9.0c (included)
Processor: Intel® Pentium® 4 2.4 Ghz / AMD(R) 64 (TM) 2800+ / Intel® and AMD® 1.8 Ghz Dual Core Processor or better supported
Memory: 512MB RAM (Windows® XP), 768MB RAM (Vista®)
Graphics: NVIDIA Geforce 6600 or better or ATI Radeon® 9800Pro or better
Sound: 100% DirectX 9.0c compatible sound card
Hard Drive: 8GB of free hard drive space
Internet: Broadband connection and service required for multiplayer connectivity

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3864) biga válasza biga (#3863) üzenetére


biga
senior tag

Ez meg az UT3-é:

Technical Details

Rating 18+ (BBFC)

Minimum Requirements Windows XP (with SP2) / Vista
2.0GHz Single Core Processor
512MB RAM
nVidia 6200, ATI Radeon 9600 or equivalent graphics card
8GB HDD Space
DVD-ROM Drive
Recommended system requirements:
Windows XP (with SP2) / Vista
2.4GHz Dual Core Processor
1GB RAM
nVidia 7800GTX, ATI x1300 or equivalent graphics card
8GB HDD Space
DVD-ROM Drive
This information is based on specifications supplied by manufacturers and should be used for guidance only.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3865) Sianis


Sianis
addikt

Sziasztok!

Bár a paintball elmaradat, elmondható, hogy 10-től 24-ig megállás nélkül jó volt a hangulat. Legalábbis Anti, Slax, Ticsi. és én még elindulás előtt is nevettünk, mint a hülyék. Gondolom ebből mindneki kitalálja, hogy ismét nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük szépen! :)

Sianis

(#3866) Slax


Slax
senior tag

Mindenkinek mindent köszönök! ngabor megint nagyot alkotott, jó volt a koszt nagyon. :R A paintot meg majd bepótoljuk. :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3867) Kephamos válasza Slax (#3866) üzenetére


Kephamos
addikt

Ja, el is felejtettem mondani, hogy a kaja kivételesen jóra sikerült! A palacsinta is fincsi volt, csak kár hogy már nem fért belém több. :) Bencom csokissütije is baromira jó volt szerintem. :C mindkettőtöknek!

(#3868) Bencom ™ válasza biga (#3863) üzenetére


Bencom ™
őstag

simán elfut akkor mindkettő, ha nem is max beállításokon, de el, köszi! :)

Sian: úgy volt :DDD

Kep: nincs mit :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3869) Kephamos válasza Sianis (#3865) üzenetére


Kephamos
addikt

Anti társaságában elég nehéz nemnevetni. :D Debrecenben is ő volt a hangadó! :)

(#3870) Slax


Slax
senior tag

Jut eszembe, biga nagymester, MMX proci.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3871) Montesz


Montesz
csendes tag

Köszi skacok , h itt voltatok! És tényleg nem volt olyan szörnyű az a csülök! :DDD
És köszönök mindent annak a személynek aki nélkül ez nem jöhetett volna létre... Magamnak! ;]

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#3872) biga válasza Slax (#3870) üzenetére


biga
senior tag

Ok, hát rosszul emlékeztem :) Rég volt már... ;)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3873) biga válasza biga (#3872) üzenetére


biga
senior tag

Javítom: mégis jól emlékeztem én, csak az előbb nem néztem a csillagozást! Bizony 166MHz volt az első asztali MMX proci :) Alatta MMX maximum mobil verzió volt. ;]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3874) Kephamos válasza biga (#3873) üzenetére


Kephamos
addikt

Huhú, nekünk volt olyanunk. Dejó is volt. :)

(#3875) victoireB


victoireB
csendes tag

Tényleg remek volt a csülök, különösen a sörétes-borsszemek benne, no meg a bőrdarabkák :D Köszönet a vizipipázás élményéért is! Biga azt mondja, ha megéri a nyugdíjaskort, elkezd majd pipázni - lehet, hogy inkább a nargile-ra fogom rábeszélni... :DD
Samy: anyukád jó babysitter lenne :D

(#3876) Sianis válasza biga (#3873) üzenetére


Sianis
addikt

Uram!

Nézzed az ablakárakat keményen, aztán ha van, használt, új, beszéljük meg és összedobjuk rá. Eddig mindenki azt mondta, hogy annyit neki megér egy pöpec LAN-party hely.

Sianis

(#3877) ngabor2


ngabor2
nagyúr

no szervusztok fiatalok, egyben hazaértem. cyla valamikor 10 körül lesz szegeden.

köszönöm mindenkinek a talit, aki ott volt, különösen samynak a helyet, móninak a technikai segítséget, diablonak a szállítást, beninek a sütit (tényleg jófajta, majd a receptet publikáld, bár mintha már megtetted volna... lusta vagyok visszaolvasni :D), manyi néninek a pogácsákat meg az óriási technikai segítséget... és mindenkinek a hangulatot. remélem a főztöm valóban ízlett mindenkinek, nem csak kényszerből fogyott el :D

biga: pedig ehettél volna, úgy voltam, ha nem tudok hazavinni, akkor biztos, hogy jó. szerencsére nem sokat tudtam.

[ Szerkesztve ]

(#3878) Bencom ™ válasza Sianis (#3876) üzenetére


Bencom ™
őstag

ér bizony, de azért ne hamarabb legyen, mint hogy el tudnék rá menni :DDD

(#3879) Letnike válasza Bencom ™ (#3878) üzenetére


Letnike
újonc

Utólag megmondva csak azt szereetném mindani, hogy Montesszel voltunk bevásárolni és nem volt csülök hús és ezért nem is tudom pontosan hogy mit is vettünk de a pöri tényleg jól sikerült. :K
A szerencséseknek még akadt egy kis paintbal-os élmény is. :C
Ja és hogy magamat is fényezzem egy kicsit a puding is jó volt a palacsintába! :R

Sok pénzem lesz veszek egy farmot!

(#3880) Montesz válasza Letnike (#3879) üzenetére


Montesz
csendes tag

Te vagy má' hülye! :W Ezt most miért kellett? Hogyne lett volna csülökhús, még a csontja, meg a bőre is benne volt, én csontoztam ki! :Y

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#3881) Kephamos válasza Letnike (#3879) üzenetére


Kephamos
addikt

Gondoltam én, hogy nem vicceltek a többiek, mikor azt mondták kutyából van. :DDD

(#3882) Letnike válasza Montesz (#3880) üzenetére


Letnike
újonc

Most miért ne legyünk őszinték ha nem izlett volna mindenkinek akkor nem mondom el, de a csülök az csülök volt csak a többi més hús volt relytéjes!!! ;] ;]

Sok pénzem lesz veszek egy farmot!

(#3883) Montesz válasza Letnike (#3882) üzenetére


Montesz
csendes tag

Igen! igaz! az tényleg más volt... Kutyahús :DDD

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#3884) Kephamos válasza Montesz (#3883) üzenetére


Kephamos
addikt

szerintem mindenki kiszúrta, hogy nemcsak csülök van benne, de nem feltétlenül csak egyfajta húsból készülhet az étel, mint azt a tegnapi példa is mutatja. :K

(#3885) ngabor2 válasza Kephamos (#3884) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azért nekem is gyanús volt az egyik darab bőrön az a "szeretlek bözsi" tetkó :DDD

(#3886) Ticsi.


Ticsi.
csendes tag

Én is csatlakoznék az előttem szólókhoz. Tényleg nagyon jó volt a tali! A kaja finom, a hangulat pedig remek volt. :D

Kephamosnak pedig szeretném megköszönni a fuvart! Egy élmény volt! :)

:) ‎" A nevemet tudhatod, de az életem nem ismered! Hallhattál arról, hogy miket tettem, de fogalmad sincs róla, mit és miért csináltam. " :)

(#3887) Bencom ™ válasza Montesz (#3883) üzenetére


Bencom ™
őstag

hmm... akkor ezek szerint a kutyákat jobban szeretem főve, mint élve :DDD

(#3888) victoireB válasza ngabor2 (#3877) üzenetére


victoireB
csendes tag

Viki szerint kiváló volt a csülök. A gond az, hogy édesanyáméknál rendesen beebédeltünk, méghozzá elég későn, lényegében mielőtt indultunk ki közvetlenül. Sajnáltam is utólag, mert mire hazaértünk igen megéheztem :D

(#3889) biga válasza victoireB (#3888) üzenetére


biga
senior tag

Nos ha esetleg nem találtátok volna ki, akkor jelzem, hogy ez a hsz az enyém volt :) Így jár az, aki nem figyel arra, hogy az előtte ugyanazon a gépen fórumozgató felesége nem lép ki :D

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3890) VladimirR


VladimirR
nagyúr

no, sikerult nekem is hazaernem, mielott a mav megint sztrajkba kezdett volna ^^

(#3891) Bencom ™ válasza VladimirR (#3890) üzenetére


Bencom ™
őstag

gratula :D verjem meg a nevedben a mávos osztálytársamat? (aki alkesz, és tőle van a sütirecept :DDD)

(#3892) Kephamos válasza VladimirR (#3890) üzenetére


Kephamos
addikt

Akkor megelőzted a pancsereket. :)
----------------------------
Beni: van bakter osztálytársad? :DD

(#3893) Bencom ™ válasza Kephamos (#3892) üzenetére


Bencom ™
őstag

apja masiniszta. És nem bakter :P

(#3894) biga válasza Bencom ™ (#3893) üzenetére


biga
senior tag

Akkor viszont őt ok nélkül vernéd meg, mert a mozdonyvezetők nem sztrájkolnak! :P

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#3895) Slax válasza biga (#3873) üzenetére


Slax
senior tag

Arról nem volt szó, hogy asztali, csak mmx. ;] Amúgy viszont igazad van. :K Sian meg jól beszél, beszállok én is. ;)

[ Szerkesztve ]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#3896) Antimatrix válasza diablo1984 (#3859) üzenetére


Antimatrix
tag

Szia
köszi a fuvart :C

de szivesen beszállunk a javítási költségbe
nem kértél üzemanyagpénzt -akkor viszont odaadjuk a javításba :O - de akkor most nem ez a legkisebb kiadásod

hol történt?

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#3897) Antimatrix válasza Kephamos (#3869) üzenetére


Antimatrix
tag

Köszi

de amikor kipihent az agyam akkor elég nehezem tudom magam visszafogni
és ami fő a PH! társaságnak jelenlevő tagjai jelenlétükkel és a hozzáadott értékkel mindig egyedi semmi mással nem pótolható jó hangulatot hoznak létre :C :C :C

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#3898) Antimatrix válasza Bencom ™ (#3891) üzenetére


Antimatrix
tag

Igen verd + v. itasd le, hogy adjon 1 másik sütireceptet is
tényleg finom volt -bizonyítja hogy nem maradt belőle - vagy mindenkinek felszívta az alkoholt a gyomrából :D
következő talira is sütsz akkor kevésbé fogunk beszólni az első talin történtekről
mondjuk nem minden 5. hanem mondjuk 10. percben - ez elég jó motiváció... :DDD

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

(#3899) SAMYka válasza victoireB (#3875) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Tegnap este átjött két szomszéd és vigyorogva mesélte nekik hogy milyen édes kis gyerek. :)

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#3900) Antimatrix


Antimatrix
tag

Köszönöm mindenkinek aki ott volt
és hozzájárult a nevetőizom sikeres fejlesztéséhez
mert tényleg nagyon jó hangulatban telt a tali és ez volt az első "egész napos" :Y beszélgetős tali a táboron kívűl!!!
köszönetet mondanék ill felsorolnék itt pár pillanatot amik különösen tetszettek a teljesség igénye nélkül
SAMY - a szervezésért, a fegyveres és autós sztrorikért és a "mitoszrombolókért" - elkedtem nézni de bealudtam rajta annyira fáradt voltam
Montesz - szervezés,ott voltál Vladi környékén a kritikus időszakban,
az új vaniliás "nyalókáért"
Letnike - paintball élmény és egyedi csokis pudingért - n@gyOn finom volt
András - a finom borért
Anyuka - a pogiért és az állandó sürgés forgásért
ngábor - a sztorikért,szervezés, sörös palacsinta
Diabló - a fuvarozásért és a sok autós sztroriért amiért már a fordban jó hangulat alakult ki
Vladinak - megjött és kb 10 perc mulva már Montesznek beszólt az első mondatával
- ja igen és a "majrévas" kifejezés értelmezéséért
Beni - az "alkeszelhárító" süti - kicsit száraz de piával/piásan jó
biga - autós és katonai sztorik és hogy dobozos sörnél mindig megmutatja hogy mennyi sör van még benne - LANparty meghivásért ha autóm lesz megyek
Slax - a gátos sztrorik
-Sianis & Ticsi - az alkoholista sztrorikért és a Paintball hivatalos védőitaláért a paintballos joghurt "kitalálásáért" - és valaki a tali végén - a nyári kékfejű TörPHök - még emlékeznek :D

PH+BIZHATÓSÁG TOP69 -helyén vagyok - innen kezdve exelhetek a PH!-n is :-)))) Hiába mondják Csernobilnak mégis van következménye.- by Slepy- Degenerált Userekről vélemény! -- Az internetem van/nincs az örök bitmezőkön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.