Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) Slax válasza ngabor2 (#2350) üzenetére


Slax
senior tag

Ja. Meg hülye Nils Holgerson a hátán. :D 15 tonnás daru rulez! ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2352) Skót válasza Sianis (#2349) üzenetére


Skót
aktív tag

haveromat (fórumon Dantorként van regelve) is megkapta a paintball uh tervezgeti, hogy jön csak eszem a zuzáját még nem mondott semmi biztosat:)
Mennyire kötött a jelentkezési határidő?

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#2353) Sianis válasza Skót (#2352) üzenetére


Sianis
addikt

A létszám nem kötött, szvsz előtte egy héttel illik lejelenteni, hogy mennyi az annyi. Helyszín és időpont már lejelentve!

Sianis

(#2354) Bencom ™ válasza Sianis (#2349) üzenetére


Bencom ™
őstag

egyik osztálytársam mondta, hogy lehet, érdekli a dolog, jófej srác, mondtam, h megkérdem, jöhet-é?

jah és akkor golyó lesz?

[Szerkesztve]

(#2355) Sianis válasza Bencom ™ (#2354) üzenetére


Sianis
addikt

Persze, hogy lesz. Szervezőktől lehet vásárolni természetesen. Olcsó lövedékkel az lő, akinek saját markere van. Bérelt markerbe hozott lőszert NEM lehet használni.

Árak: [link]

Sianis

(#2356) Bencom ™ válasza Sianis (#2355) üzenetére


Bencom ™
őstag

ó hát ez csodás... és egy olcsó eladó markere van valakinek?

(#2357) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#2356) üzenetére


Bencom ™
őstag

De a Csáknórisz díjcsomag egész jól megéri... 1000 golyszi elmegy, nem?

bocsi, kicsúsztam a mod. időből.

[Szerkesztve]

(#2358) Sianis válasza Bencom ™ (#2357) üzenetére


Sianis
addikt

Ahogy érzed pajti! Kiadott lőszert vissza nem vesznek. Az ő elmondásuk szerint a Rambo pack messze a legnépszerűbb. 500 lőszerrel én is ki szoktam hozni egy meccset, de ez vérmérséklet függő.

Sianis

(#2359) Bencom ™ válasza Sianis (#2358) üzenetére


Bencom ™
őstag

multkor 700-at ropogtattam el (kezdőként) lehet, hogy ha most tovább maradunk, több is elmegy, de az is lehet, hogy mittomén...

(#2360) Sianis válasza Bencom ™ (#2359) üzenetére


Sianis
addikt

Akkor te vagy Chuck Norris. :DDD

Sianis

(#2361) Bencom ™ válasza Sianis (#2360) üzenetére


Bencom ™
őstag

ha én lennék, nem kellene lőszer, csak körbepörgőrugnék mindenkit, aztán ujjal rámutatnék vkire, és egyből kiesne :DDD

DE am télleg, 8K HUF 1000 golyszliért jobban megéri, mint asszem 7K 800-ért vagy 5K 500-ért.
Mennyit leszünk? hány menetet? mert nekem menetenként száz simán elment, kivéve a végefelé, amikor már nagyon takarékos voltam...

ja igen, és akkor nincs senkinek eladó markere? mert ha max 15K-ért lenne eladó, az nekem megérné (gondolom megyünk még) és a 2,5ft-s golyóár mellett hamar visszajönne az ára.

[Szerkesztve]

(#2362) Sianis válasza Bencom ™ (#2361) üzenetére


Sianis
addikt

15k-ért nem sűrűn fogsz kapni, max egy markert. Ahhoz viszont kell még palack, tár, maszk.


Sianis

(#2363) Bencom ™ válasza Sianis (#2362) üzenetére


Bencom ™
őstag

15k-ért a markart mondtam csak :DDD
Maszot csak adnak, ha rendesek :)) Palack mennyibe fáj? 2-3-4k? A tár meg egy műanyag vacak, nem hinném, hogy olyan egetrengetően drága lenne.

(#2364) Sianis válasza Bencom ™ (#2363) üzenetére


Sianis
addikt

Persze! Még golyót is ingyen adják, sőt ők fizetnek! ;]

Palack árak: [link]

Szelepek:
[link]

Maszkok:
[link]

Egybe egy csomag:
[link]


Azért nem olcsó mulatság nekiindulni!

Sianis

(#2365) Bencom ™ válasza Sianis (#2364) üzenetére


Bencom ™
őstag

pill, összeszedem az állam a földről...


baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaker, mi kerül egy palackon meg egy áteresztőn olyan sokba???? :F:F:F
na ezt nem gondoltam volna :F

De ha egy évben 10* megyünk paintballozni, akkor 5 év alatt tényleg visszajön az ára, uh igazam volt! :DDD
MEg eleve én használtra gondoltam, az remélem csak olcsóbb egy kicsit... ha komplett szett van 35K-ért akkor maszk nélkül használtan sztem lennie kell már 20-ért is, nem?
(maszk az a védőfelszerelés része, azt csak adnak majd a pályán, nem? Meg még mindíg az a legolcsóbb része.... 8K...huh...)

(#2366) ngabor2 válasza Bencom ™ (#2365) üzenetére


ngabor2
nagyúr

általában nem szoktak örülni a játszatók, ha csak egy markert viszel, és a többit bérled. vagy azt mondják, hogy ugyan annyiért bérelhetsz maszkot. szóval vagy minden, vagy semmi. végülis érthető is, ők ebből élnek. akik full felszereléssel emnnek, azokat ''megtűrik'' (na jó, ennél azért jobban örülnek nekik is :D), de jobban szeretik, ha vesznek is tőlük valamit.

a 2.5ft/db golyókról meg annyit, hogy ha nincs szerencséd, akkor arra mennek, amerre akarnak, de alegritkább esetben arra,amerre szeretnéd. 5-6ft-tól már lehet jó minőségűeket is kapni, nekem is van olyanom. igaz, olyan is, ami a nem túl jó kategóriába esik. az a kék golyó is a gyérebb fajtából való volt, ami befestette az arcodat a múltkor :D óóóriási mázli kellett hozzá, hogy pont eltaláljon, a következő valszeg a közelébe se ment volna.

mod: Oly-t keresd meg, neki asszem van még eladó markere + felszerelése.

(#2367) Bencom ™ válasza ngabor2 (#2366) üzenetére


Bencom ™
őstag

az jó lenne, vele úgyis üzleteltem már :) Írok neki privátot.

Hát, ahhoz képest, hogy szar golyó, szép kék lett tőle a fejem :DDD
Köszi a tippet!

u.i.: Sorozáshoz jó a kétforintos, hajd ha gyilkolni kell, akkor átváltok :DD
Mekkora ötlet már: két tár, az egyikben szar golyó a másikban jó :DDD

(#2368) ngabor2 válasza Bencom ™ (#2367) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ha meglesz a marker, akkor ismételten összeállunk, akiknek van saját marker, és veszünk valami értelmes golyót, olcsóbban. akkor már legalább 4-en leszünk, és érdemes így.

(#2369) Sianis válasza Bencom ™ (#2367) üzenetére


Sianis
addikt

Mire áttárazol, régen végeztem veled...

Sianis

(#2370) Bencom ™ válasza Sianis (#2369) üzenetére


Bencom ™
őstag

félreérted: mindkét tár benne lenne, mondjuk egy kis váltógombbal tudnám kiválasztani ami a ravasz mellett van, hogy most mesterlövész mód vagy golyószórás :DDD

Ngábor: beszéltem Olyval, van felszerelése eladó, kettő is, mondta, hogy küld róla képet is, de még nem írt vissza, meg árat sem mondott, szal most még a remény státuszában vagyok :DDD

a nevemet javítottam... tudod miért :U NG

(#2371) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#2370) üzenetére


Bencom ™
őstag

csak nem a korkülönbség? :DDD:B

(#2372) ngabor2 válasza Bencom ™ (#2371) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem, csak asszem neked is mondtam, hogy utálom, ha le-gabiznak. az női név mifelénk. engem meg majdnem mindenki gábornak szólít.

ha meg eddig nem mondtam, akkor most mondom :)

(#2373) Bencom ™ válasza ngabor2 (#2372) üzenetére


Bencom ™
őstag

nem mondtad eddig, bocsi ;)
tesom is gabi (gabriella) meg a pasija is gabi (gábor) eddig nem volt rajta fennakadás, ők egymást is gabinak hívják.

(#2374) Bencom ™


Bencom ™
őstag

veszélybe került a paintballozásom, ugyanis tesómék igen nagy összeget kértek tőlem kölcsön, és alig maradt pénzem, egyelőre nem is fogják megadni, szóval ciki van... legközelebb csak nyár végére tudok max 50K-t összeszedni, ha megyek melózni, addig nem tudom, honnan lesz pénzem :(

pedig már Olyval is megbeszéltük a vásárlást, szal ez nagyon rosszkor jött :(

(#2375) Sianis válasza Bencom ™ (#2374) üzenetére


Sianis
addikt

5k-t azért csak össze kuprgatsz valahonnan. :(((

Sianis

(#2376) Bencom ™ válasza Sianis (#2375) üzenetére


Bencom ™
őstag

abból nem jönnék ki golyóügyileg, de annyi még talán lesz is :F
sajnálom ez rosszkor jött, de még mindig legalább 50% hogy ottleszek! remélem akkor már saját markerrel... van még több mint egy hónapom kitalálni vmit...

(#2377) Skót válasza Bencom ™ (#2376) üzenetére


Skót
aktív tag

neizgulj, megoldod valahogy 5k-t összeszedsz és akkor legfeljebb most nem fogsz rambóként festékhegyeket szétszórni, majd mész csendes gyilkosként:)

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#2378) Sianis válasza Skót (#2377) üzenetére


Sianis
addikt

Én sokszor voltam már játszani és 500 darabból akkor is kijöttem, ha akartam ha nem. Fegyvercsőre nem lövök, csak arra lövök amit el is tudok találni. Ennyi a trükkje! :)

Sianis

(#2379) Bencom ™ válasza Sianis (#2378) üzenetére


Bencom ™
őstag

jó, csak én szerettem volna saját cuccal menni, hogy hosszútávon megérje! mert gondolom a nyár során 3-4 alkalommal elmegyünk (jó lenne) és akkor már olcsóbban kijönnék saját markerrel és hozott golyóval.

(#2380) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Bocs hogy nem írtam, mostanában marha kevest gépezek. Nos a paintballt szerintem kihagynám, merthogy airsoftozok, és meg kell mondjam ez nekem valahogy jobban bejön, igaz nagyon élveztem a paintballt is veletek. Illetve hülye leszek kiadni 5000 forintot egy játékra, amikor az AS-ben kb 1000-re jön ki egy játék a saját cuccommal, és akkor lőttem kb 2000-et, nem lettem festékes. Viszont a legközelebbi talira vagy akár a nyáron egy LAN-ra szivesen mennékde nem júniusban, teli leszek programmal (edzőtábor, külföldi munka blalabla....). A ház ahova mentek játszani marha jó , merem ajánlani(néhányat járszottunk ott is)!

Bencom: hiddel ha terepen 800-at lőttél el, akkor épületezésre bőőven elég lesz 500 is.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#2381) Bencom ™ válasza sharpapa (#2380) üzenetére


Bencom ™
őstag

remélem, hogy elég lesz, de még az is lehet, hogy addigra lesz melóm, és keresek annyit, amennyi kell...


amúgy az erszoft a gyengék és gyávák sportja. ha van benned egy cseppnyi adrenalin, már nem érzed emg a golyó ütését, nincs abban semmi jó, ennyi erővel homokszemekkel is dobálhatnétok egymást, az még olcsóbb...

(#2382) sharpapa válasza Bencom ™ (#2381) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Gyengék és gyávák? Nem érzed a golyót? Hülyegyerek fogtál már kezedben ilyen fegyvert és lőttél vele? Lőttek meg ilyennel? Elárulom ha nem méteres vastag öltözet van rajtad (pl póló, és takmellény), jobban fáj mint a paintball. Gyávaságról annyit hogy a paintbalban nincs sorozatlövés mert tiltja a szabályzat az ilyen fegyvereket , pedig vannak. Nos az AS fegyverek többsége 1sec alatt kb 10-15öt lő. Ha eltaláljuk egymást, akkor ált legalább 5-öt kap az illető. Életedben nem voltál még AS játékon, fogalmad sincs az egészről, de te már kurvaokos vagy. Csak azért, mert te NEM airsoftozol, és ezért már kapásból lefikázod....Kicsit sokkal parásabb mint a paintball. Amikor először kaptam 15 méteren belüli fejlövést, elárulom messze jobban fájt mint amikor Sianis fülön lőtt...
Ajánlom figyelmedbe: [link]-és még sok sok ilyet láttam magam is (és kaptam is).



ui.: köv talira szivesen elviszem a Bétámat, te mondhatod meg hova kéred.

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#2383) Bencom ™ válasza sharpapa (#2382) üzenetére


Bencom ™
őstag

az a helyzet, hogy már voltam erszoftozni, szóval tök feleslegesen hisztizel ;)

(#2384) sharpapa válasza Bencom ™ (#2383) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ha voltál volna nem állitottad volna amit állitottál.
És ha mégis voltál: biztos hogy nem velünk, és rajtunk kivül a megyében nincs komolyabb csapat ahol egy normális fegyó is előfordul. Igen tudm ismerek én is olyanokat akik 5en járnak a sóstói erdőbe és springeznek vagy néha előfordul egy fos Aeg...de az meg se közeliti az igaz AS-ot.

[Szerkesztve]

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#2385) Bencom ™ válasza sharpapa (#2384) üzenetére


Bencom ™
őstag

jó akkor hisztizz csak ;)

(#2386) sharpapa válasza Bencom ™ (#2385) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Jó akkor rohadj meg...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#2387) Skót


Skót
aktív tag

Hé srácok ez nem a játszótér és ti se az oviban vagytok az ilyen ''rohadjmeg''-ekhez!
Kultúráltan nem lehet megbeszélni?
Egyikőtök egyikre szavaz mert szte az az űberzsírkirály gém, másikótok meg másikra...
Mondjuk a másik nyíregyi topicban, hogy az is menjen meg lehetne beszélni, hogy minek mi az előnye hátránya (ár, élmények, vélemények stb-stb), és nem csak úgy dobálózni az ''ez a jobb MERT!!4''-ekkel.

És ha valamékőtök jön, hogy ''deőkezdte azzalhogy''.... akkor morcos leszek:DDD

písz emberek

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#2388) Bencom ™ válasza Skót (#2387) üzenetére


Bencom ™
őstag

leírtam a véleményemet, amit alá tudok támasztani azzal, hogy erszoftoztam már, és szerintem elég silány a gém... ő most ezen besértődött, hát istenem, okos enged...

amúgy nem tudom, hogy minek irkálja ide az airsoftos dolgait, mikor mi ígyis úgyis paintballozni fogunk, és nem hiszem, hogy bárkit is érdekel...
és nem mondtam neki ilyeneket, hogy rohadj meg, de persze nem véletlen, hogy ezer ée töröltem MSNről... nem csak itt nem szalonképes a beszéde....


a nyíregyi topicba ezer éve nem írt senki, de néha ez is lankad, nem lehet, hogy össze kellene mégiscsak vonni a kettőt? (de nem a piac topiccal, mert az multkor botrányos volt...)

Skót, Slax, Samy, Biga, Sian, Escie, NGábor, mit szóltok?
mások alig szoktak írni ide, azért a ti véleményeteket kérdezem
és mielőtt Máté megint elkezd hisztizni: azért nem vagy benne a felsorolásban, mert kb félévente ha írsz ide... akkor is ilyeneket...

(#2389) sharpapa válasza Bencom ™ (#2388) üzenetére


sharpapa
aktív tag

Ha ide ilyeneket írok akkor az csak neked szól mert csak neked szokásod fűbe fába belekötni te gyökér...Továbbá ha ezer éve töröltél akkor ma egész nap nyilván valami klónodat láttam, és egyébként sem emléxem hogy msn-en mi vitatkoztunk valaha, mivel elég ritkán beszéltünk (akkor is csak doriszról ''hisztiztél''). Már megbocsáss de az előbb hogy volt? Beírok ide minden provokatív szándékot mellőző, abszolút általános tartalommal. Erre te beugatsz hogy az AS egy szar (talán azért mert azt én játszom), gyávák és gyengék játéka, aki AS-ezik az szar, béna stbstb...Ezt hívják provokálásnak. Utána meg kussolsz és semmi érdemlegeset nem tudsz irni mert sík hülye vagy a témához. Azonkívül magasról lesz.rom hogy megkérdezel-e vagy nem.

Inkább hagyom az egészet, mondj amit akarsz, nem érdekelsz. Nem alacsonyodok le a hülyék ködekedő okoskodó szintjére, mert ott túl nagy rutinod van.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#2390) Bencom ™ válasza sharpapa (#2389) üzenetére


Bencom ™
őstag

nem tiltottalak le, hanem letöröltelek. ha nem lennél egy hülye hisztis gyerek, akkor tudnád, mi a kettő között a különbség.
és ha csak nekem szól, akkor letörne a kezed, hogy ha privátot írnál ahelyett, hogy nyilvánosan vered magad?

és én se az nem mondtam, hogy te egy szar vagy se azt, hogy rohadj meg, sértő szavakat itt csak te használsz.
(most mindjárt jösz, hogy a hülye is csúnya szó, de igazán kiérdemelted ;))
ha valami nyűgöd van még, írj privátot, ne offold szanaszét a topicot. ezt azért írtam ide, hogy a többiek is lássák, hogy semmi kedvem nincs veled itt vitatkozni.

(#2391) Skót


Skót
aktív tag

Na jólvan látom köztetek kibékíthetetlen az ellentét, így nem is próbálkozok, ez meghaladja a képességeimet.

A topicösszevonás meg szvsz jó ötlet (mondjuk Nyíregy tali és lokáltopic formájában mehetne tovább a kettő együtt), de semmiképp se a piaccal, mert az télleg elég fárasztó.

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#2392) Bencom ™ válasza Skót (#2391) üzenetére


Bencom ™
őstag

amúgy kerestelek MSN-en valamit meg akartam kérdezni, de vagy rejtve vagy, vagy be se jelentkeztél.

(#2393) Skót válasza Bencom ™ (#2392) üzenetére


Skót
aktív tag

nem vagyok msn-en mert tanulok, néhányóránként felnézek a fórumra úgy 5-10 percre

mod: off-ba tettem

[Szerkesztve]

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#2394) Bencom ™ válasza Skót (#2393) üzenetére


Bencom ™
őstag

meddig tart még a vizsgaidőszak? nekem öt nap maradt a suliból, abból az egyik vizsganap, szal már nem húzós, nektek meddig tolták ki?

és ez nem off már így :DDD

[Szerkesztve]

(#2395) Skót válasza Bencom ™ (#2394) üzenetére


Skót
aktív tag

hát mint már meséltem júl6-ig van a vizsgaidőszak nekem ebből valeszeg az uccsó nap júl5 vagy júl 6 lesz (megrántottak sejtbioszból na:D)
uh van majd egy hónapom hogy orrvérzésig tanuljakYESS:DDD

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#2396) Bencom ™ válasza Skót (#2395) üzenetére


Bencom ™
őstag

hurrá... ma meg muszáj voltam bemenni a suliba, anyám nem akart leigazolni, és így bemehettem két lyukas órára, összesen 8 emberrel...
holnap vizsga, aztán még a hét ilyen lesz, hogy tök feleslegesen kell bejárni, aztán hétfőn mehetek a biziért, és kifújt a tanév... utána el kell gondolkoznom, hogy miből lesz markerre való?

nem tudtok esetleg vmi melót, amivel a paintballozásig össze tudok szedni vagy 30K-t?

(#2397) Whaskes


Whaskes
senior tag

nyír1házára jelentkeznék. ;] alvóhely szükségeltetik majd. :R
lesz nagy-nagy piálás is vagy csak paintball?

mod: az első hsz-t lehetne frissíteni? :R


[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2398) Bencom ™ válasza Whaskes (#2397) üzenetére


Bencom ™
őstag

felesleges frissíteni, mindenki idelapoz a végére és így tudja, hogy mikor mi lesz.

paintball az paintball és nem ivászat, az legfeljebb a PH-talikon van, de ez más
alvóhellyel sajna személy szerint nem szolgálhatok

(#2399) ngabor2 válasza Bencom ™ (#2398) üzenetére


ngabor2
nagyúr

drága beni barátom!

a paintball után szokott lenni ''normál'' ph!-találkozó, sörözéssel. eddig 3x voltam nyíregyi talin, 2x kellett alvóhely, mindkétszer volt, valszeg most is meg lehet lesz oldani.

ha meg nem, akkor vonattal vissza éjszaka debrecenbe, és alkoholista barátom nálam alszik :D de az rossz poén lenne egy nyíregyi talin.

(#2400) Whaskes


Whaskes
senior tag

tehát nem lesz sör? :( a paintball utánsem?

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.