Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Slax válasza biga (#2250) üzenetére


Slax
senior tag

:D Az én fűkaszám közel 500 kiló, azt nem vinném. :DDD Szerszámok vannak? Akkor seperc alatt szétkapjuk! ;] Már van némi tapasztalatom mindenféle kis benzinmotorral, szétszedni már nagyon tudok. ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2252) biga válasza Slax (#2251) üzenetére


biga
senior tag

Mert más léptékben gondolkozunk. Amit te cserjézőnek (fűszegélynyírónak) hívsz, azt én fűkaszának. Amit te fűkaszának, azt én meg kb intergalaktikus fűrombolónak nevezném :D

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2253) Bencom ™ válasza biga (#2252) üzenetére


Bencom ™
őstag

:DDD

Slax, akkor kb hánykor jösz értem?
(már ha Biga továbbra is engem választ a fűnyíró helyett :DDD)

Sátram nem biztos hogy lesz de megnézem még, mit tehetek, a hálózák az olyan 50% hogy tudok szerezni, gép megy, viszek 5-10K HUF-ot annyi SAMY szerint bőven elég, krumplink van de baromi szar az íze, nem utállak benneteket annyira, hogy vigyek, más kaja meg sajnos most nincs, max fűszerek, azt vigyek?

(#2254) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#2253) üzenetére


Bencom ™
őstag

én olyan... 12-14 között végzek a suliban, legkésőbb háromra minden össze lesz pakolva (vagy akár hamarabb) Szal mikor tudsz kb jönni?

Most apámék épp baszogatnak, amiért elviszem a gépet, mert hogy ők erről nem tudtak.. két hónapja hajtogatom hogy LANparty lesz, és mondtá, hogy igen igen, de ahhoz minek a gép? :DDD
És most épp mondják a magukét, na mind1 :))

(#2255) Slax válasza Bencom ™ (#2254) üzenetére


Slax
senior tag

#2241. Ha szerencsénk van, akkor 3 előtt, ha nincs akkor 4 után, éjfél előtt. Viccen kívűl.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2256) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Biga: szerintem a háló belövésével nem kell sokat sz@rozni. Amikor 20 fő körüli lanpartin voltam akkor úgy oldottuk meg hogy beraktunk egy rutert és simán osztotta az ipket akár 3 switchen keresztül is. Az meg hogy ki lát kit meg hogy ki nem azzal el leszünk úgy is. Én a pénteket valószínüleg pihenéssel fogom tölteni szerintem max éjfélig játszok, mert elég fáratt leszek és inkább a szombat estére gyurnék.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2257) Bencom ™ válasza Slax (#2255) üzenetére


Bencom ™
őstag

oké, majd csörögj rám ha ki kell szaladnom a ház elé :)

Biga: eldőlt, nincs sátor, a tesóm az előző szigetfezsztiválon sikeresen elhagyta a FELÁLLÍTOTT (!) sátrat mindenestől...
De van két nagy polifoamom és egy hálózsákom, akár egy folyosón is elférek és bealszok simán :) Külnöben sztem kint amúgyis hideg lenne még a sátorhoz.

(#2258) biga válasza Bencom ™ (#2257) üzenetére


biga
senior tag

Mármint hol van hideg kint? Nem megy 5-6 fok alá éjszaka sem, de inkább 8 fok körül van. Az neked hideg? Nem sokat sátorozhattál eddig, ha ez szerinted hideg. A -10, az hideg! A plusz 10 az egy átlagos sátorban 15. Plusz a hálózsák stb. Inkább egy vihartól tarts, ne a hőmérséklettöl.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2259) Bencom ™ válasza biga (#2258) üzenetére


Bencom ™
őstag

oksa, de mint mondtam ,sajna nincs sátram.
Na indulok a suliba, ha hazajöttem még felnézek, addig írhatnád ha még kellene vinnem vmit, utána szétkapom a gépet és várom Slaxot :)

Amúgy nemrég volt mínusz is, azért voltak fagykárok :))

(#2260) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#2259) üzenetére


Bencom ™
őstag

hazaértem, eddig semmi jele annak, hogy vki megpróbált volna elérni, egyelőre még hagyom a gépet összerakva, hátha írtok vmit.

(#2261) SAMYka


SAMYka
aktív tag

SLAX ha jösztök Sóstóhegy elején a libabokori elágazásnál igazolnak

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2262) Slax válasza Bencom ™ (#2260) üzenetére


Slax
senior tag

Hazaértem én is. Még csak most állok neki csomagolni mindent. Majd jelentkezem.
Okés, köszi Samy mester. :R . Akkor turaring felé megyünk az új szakaszra, és onnan fordulunk majd a célra.



[Szerkesztve]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2263) Bencom ™ válasza Slax (#2262) üzenetére


Bencom ™
őstag

oks, akkor máris elkezdem szétszedni a gépet, és még agyalok, hogy mit felejthettem el.

(#2264) SAMYka


SAMYka
aktív tag

5 személyes lanparty de nagyon király hentelünk mint állat sajnálhatja az aki nem jött el :))

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2265) Bencom ™ válasza SAMYka (#2264) üzenetére


Bencom ™
őstag

és elvernek a botooook :O:DDD
de a 12. szint már megvolt invázión :))

(#2266) Slax


Slax
senior tag

És még élünk, légzünk. :D

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2267) Bencom ™ válasza Slax (#2266) üzenetére


Bencom ™
őstag

egyelőre :DDD amíg nincs csilisbab-bután a levegőben, ami nem csak szúnyogot írt :DDD

(#2268) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Na, hát ezer köszönet a házigazdának, meg a többieknek a kiválló rendezvényért, hozta a nyíregyházi csapat-szervezés megszokottan kiváló nívóját, jó volt a hangulat, jókat sütögettünk, és úgy minden OK volt :)
(bár a sátorra jöhetne még hangszigetelést XD)

A következő ilyen, vagy sima tali? :)

(#2269) Slax


Slax
senior tag

Egyetértek Benivel, bármilyen furcsa is ez. :DDD Nem is lehet ezt tovább fényezni, tökéletes volt minden, a hangulat, a környezet, a társaság. Köszönöm, hogy ott lehettem. :R

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2270) Sianis


Sianis
addikt

Sörözni mikor megyünk már?

(#2271) b14 válasza Sianis (#2270) üzenetére


b14
senior tag

És kólázni? :))

MOD: mekkora szóvicc már... Kocka-Kóla

[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2272) Sianis válasza b14 (#2271) üzenetére


Sianis
addikt

Gyakorlatilag ugyanazt jelenti. Csak mondjatok valami dátumot! :)

Sianis

(#2273) Bencom ™ válasza Sianis (#2272) üzenetére


Bencom ™
őstag

most hétvége esetleg? :))

(#2274) Sianis válasza Bencom ™ (#2273) üzenetére


Sianis
addikt

Jónak tűnhet. Csilla nem biztos, hogy jön, de szerintem igen. ;)

Sianis

(#2275) Bencom ™ válasza Sianis (#2274) üzenetére


Bencom ™
őstag

oké, akkor ketten már vagyunk :DDD
A többiek?

(#2276) Sianis válasza Bencom ™ (#2275) üzenetére


Sianis
addikt

Mégsem jó! :DDD :DDD

(#2277) Bencom ™ válasza Sianis (#2276) üzenetére


Bencom ™
őstag

nem baj, én holnap megyek egyik osztálytársammal bebaszni, (ahelyett, hogy pár csajjal mennék élményfürdőbe... de a srácot nem volt egyszerű rábeszélni, szóval msot az élményt kihagyom)
A jamboreeban megtaláltok ;)

(#2278) SKYROB


SKYROB
tag

Valakinek sikerült már megfejteni a COD2 kieg rejtéjét? :R

(#2279) Bencom ™ válasza SKYROB (#2278) üzenetére


Bencom ™
őstag

haha, tényleg, ez engem is érdekel XD

(#2280) b14


b14
senior tag

Sürgős!

Ma délután hatkor kik tudnának jönni 1 rögtönzött ph! talira?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2281) Slax válasza SKYROB (#2278) üzenetére


Slax
senior tag

Nem. :D Pedig még mindíg nézelődöm. ;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2282) Bencom ™ válasza b14 (#2280) üzenetére


Bencom ™
őstag

most jöttem haza nyíregyről bringával... ha Slax bevisz, akkor tudok, de amúgy kizárt, hogy én ma még egyszer bringára üljek. Kurvameleg van. És forró szembeszél.

(#2283) Sianis


Sianis
addikt

Szóval Matr_x barátommal úgy döntöttem ( igen jól olvasod ), hogy szombaton összeülünk. Nincs olyan, hogy hónap vége van, legfeljebb hozol magaddal ásványvizes palackot. Én se sörözök, szóval nincs kifogás. Jó hangulat garantált...vagy nem.


Jelentkezzetek feleim


Sianis

(#2284) Bencom ™ válasza Sianis (#2283) üzenetére


Bencom ™
őstag

jelentkezek. a képlet:
Slax OR valaki NOT bevisz = NOT ottleszek
Slax OR valaki + Bevisz = TRUE --> Ottleszek = TRUE

(most fogok számtech faktra jelenkezni XD)

(#2285) b14 válasza Sianis (#2283) üzenetére


b14
senior tag

Jövőhét szabbat? (gy.k.26-a)?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2286) Sianis válasza Bencom ™ (#2284) üzenetére


Sianis
addikt

Ilyen feltételírással szerintem ne! ;]

b14: Igen

Sianis

(#2287) Bencom ™ válasza Sianis (#2286) üzenetére


Bencom ™
őstag

ez az első amit életemben írtam :D muszály gyakorolni, mire odakerülök, mennie kell, mert tanítani nem tanítják, de elvárják, hogy tudjam :U

Nekem jó 26-a, előtte lévő napon bebaszok egy haverral meg egy kurvahó csajjal, szal jól leszek :DDD

(#2288) Slax válasza Sianis (#2283) üzenetére


Slax
senior tag

Ha fél nem is vagyok, de mint negyed, jelentkezem. :R

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2289) Bencom ™ válasza Slax (#2288) üzenetére


Bencom ™
őstag

akkor én is megyek :)

De délután legyen, mert délelőtt előreláthatóan erőssen másnapos leszek XD

(#2290) Sianis válasza Bencom ™ (#2289) üzenetére


Sianis
addikt

Szokjál le arról, hogy dicsekedsz a piálással. Ezt csak jó tanácsként mondom.

Sianis

(#2291) Bencom ™ válasza Sianis (#2290) üzenetére


Bencom ™
őstag

nem dicsekedtem, tényeket közöltem. Eddigi életemben csak egyszer voltam berúgva (meg kétszer ahhoz közeli állapotban) míg ezt az osztálytársaim többségi minden hétvégén megteszi. És ők dicsekednek is, én távol állok attól ;)

mod: ez off

[Szerkesztve]

(#2292) Sianis


Sianis
addikt

No, mi van?

Mini tali lesz? :(((

Sianis

(#2293) Slax válasza Sianis (#2292) üzenetére


Slax
senior tag

Hát igen, csak a kemény mag maradt. biga mester egyszer benézhetne, sztem Samy jön, ha addig hazaér a melóból, Montesz meg addig úgyis eldönti, escie-t meg úgy sem lehet sürgetni. :)

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2294) Bencom ™ válasza Slax (#2293) üzenetére


Bencom ™
őstag

én megyek, kb mikor jösz értem? :))

(#2295) Slax válasza Bencom ™ (#2294) üzenetére


Slax
senior tag

Nem tudom, még egyenlőre úgy néz ki, hogy aznap debrecen és h.böszörmény között fogok ingázni, hurcolászni. Valamint egy kis bográcsra is van kilátásom keresztanyámnál akkor du, így passz. Szombat reggel kiderül.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2296) Bencom ™ válasza Slax (#2295) üzenetére


Bencom ™
őstag

rendben, majd figyelem a topicot.
Sajnos hétvégén nem sűrűn jár sárkány, de majd max bicajjal megoldom :)

(#2297) Sianis


Sianis
addikt

Mikor kezdjünk holnap? Mondjuk 19h megfelel mindenkinek? Helyet már mondani sem mondom, mivel annyira egyértelmű.

Sianis

(#2298) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Na, én most haveromtól írok, sikerült kiixelnem magam, úgyhogy előbb még haza kell jutnom, és majd újra bejönni. Slax, tudod már akkor, hogy tudsz e vinni, vagy nézzek buszt?

(#2299) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#2298) üzenetére


Bencom ™
őstag

na, már itthon vagyok, válasz esetleg?

Azt hiszem, hogy ősömék is fognak bemenni a városba, szóval azt még akár meg is tudom oldani, de a hazajövetel már húzósabb.

(#2300) b14


b14
senior tag

Na mesterek, lesz hát valami?
Ph! tali miatt hazautaztam 40 km-t, nehogy halasztás legyen, mert akkor sírni fogok.
Ma 6 óra Mocis?

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.