Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) biga válasza Bencom ™ (#2099) üzenetére


biga
senior tag

Hogy lettünk volna 10 fölött? De végül is mindegy. Most ennyi a max. Készül a leendő csűröm, majd ha az elkészül, abban többen is kényelmesen férünk. Most ennyi.

Gondolom az ofőd meg nem májusra gondolt. Vagy nem ez évre :) Mert biza május 11-e péntek és a többi.....

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2102) biga válasza b14 (#2100) üzenetére


biga
senior tag

Pedig ennek csak úgy van értelme, mert itt a legnagyobb partik mindig este/éjszaka vannak. Nappal főzünk stb, és csak a maradék idő a játék. Jellemzően múltkor UT2k4, CoD2 ment. Plusz néha CS, egy kicsi AVP. Most ha addig lenne normális MP crack, szívesen kipróbálnám a STALKER-t is, de erre csekély az esély :(

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2103) b14 válasza biga (#2102) üzenetére


b14
senior tag

Ez mind szép és jó, viszont én egyik játékot se toltam még soha.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2104) biga válasza b14 (#2103) üzenetére


biga
senior tag

na akkor még van vagy 3 heted gyakorolni :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2105) Bencom ™ válasza biga (#2104) üzenetére


Bencom ™
őstag

multkor 11-en voltunk, ez tény :))

B14: akkor mit nyomsz? Simset?? annak szar a multija XD

(#2106) b14 válasza Bencom ™ (#2105) üzenetére


b14
senior tag

Q3, Soldier of Fortune 2, meg toltam 1 picit CS 1.6

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2107) biga válasza Bencom ™ (#2105) üzenetére


biga
senior tag

Mármint hogy összesen annyian jártak LAN-party címén nálunk az egész hétvégén max. Emlékeim szerint sosem volt olyan, hogy ennyien egyszerre játszottunk is (én nem emlékszem ilyenre). Hummer pl. nem volt ott majd 2 napig, Sanyi pár órát volt ott, és Rob sem volt ott mindig.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2108) SKYROB


SKYROB
tag

Nagy mázlitok van.Pont de-ös leszek így ha szombaton is dolgozok akkor du-n legyílkolok mindenkit,ha sikerül.F.E.A.R. Combat nem jöhetne szóba? :R

(#2109) biga válasza SKYROB (#2108) üzenetére


biga
senior tag

Szóba jöhet, csak Vista-val még vannak vitái. De addigra max megoldjuk :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2110) Bencom ™ válasza SKYROB (#2108) üzenetére


Bencom ™
őstag

telepítőt hozzál hozzá :F

Biga: meglehet

B14: a SOF2 irtó gagyi, én kb 2 percig bírtam aztán visszaküldtem a srácnak... a CS az jó de csak a CS2 és a mostaniak.
Q az Quake akar lenni? az se mostani játék... nembaj majd itt tanulsz vmit :))

COD2-t mindenképpen játsszunk, azzal akkor játszottam először és csúnyán le lettetek alázva :))
Sajna le kellett szednem, emrt túl sok helyet foglalt, szal abból se ártana egy telepítő.

Amúgy miért erőltetitek a Vistát? Skót kipróbálta, és nem különösebben áradozott róla :DDD

[Szerkesztve]

(#2111) biga válasza Bencom ™ (#2110) üzenetére


biga
senior tag

Én nem eröltetem, én használom. Az ilyet szeretem egyébként: ''kipróbálta, de nem áradozott róla'' :). Feltette, és nem olyan volt pont, mint az XP? Micsoda meglepetés :) Senki nem mondta, hogy tanulás, és gyakorlás nélkül meglehet tanulni egy új op.rendszert :) Megjegyzem az XP megjelenésekor ugyan így reagált mindenki, aki a telepítés után az első új dolog (probléma) láttán megoldás helyett leszedte :) Na de végül is nem muszáj nektek használni. Ismernetek sem, majd én ismerem, és ha gond lesz vele másnak, jó pénzért meg is fogom tudni javítani :)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2112) Slax


Slax
senior tag

Megyek. Viszek. Viszlek. Szerzek és viszek. Van. Azóta le sincsenek szedve. Killcamet be ne kapcsolja senki, vagy kinyúvasztom. ;] Amúgy igen, CoD vagy CoD2, UT2004, AvP, FarCry (hajnali kettőkor ugye? :D ). Ja meg Csé (bármelyik).

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2113) Montesz válasza Bencom ™ (#2105) üzenetére


Montesz
csendes tag

Te fikázod a simset? Odamegyek és megfejellek ;] :DDD

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2114) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Cod2, UT, UT2004, Far Cry, FEAR, Amerycas Army, Insane, Max Payne2, Wolf Enemy terroriti, NFSU, NFSMW, Project IGI, MotoRace, telepítők vannak nállam.
Szerintem lehet válogatni.
Slax a Far Cry csak kemény embereknek jó szigoruan éjszaka ;]
Moni ha minden igaz nem jö tehát a multkorihoz képest egy hely szabadul.
Switch-em van 8-as kábelek is akadnak (mióta beszereztem egy krimpelő fogót működnek is ;] )
Lankari is talán akad még és egy asztalt is tudok vinni amit tavaly.
Mi kellhet még?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2115) SKYROB


SKYROB
tag

Remélem addigra meglesz az új hűtőm mert olyan a vga venti mint egy rossz trabant inditáskor! :Y :Y :W

(#2116) Bencom ™ válasza SKYROB (#2115) üzenetére


Bencom ™
őstag

egy ventivel lehet, hogy meg tudlak dobni ;)

SAMY: csak FPS-t nyomjunk, ótós meg motoros játékokat sztem ne, nem szeressem (nem mintha nem vernélek el benne benneteket... :DDD)

Biga: azt mondta, hogy megette a procija felét és egyetlen, amúgy eleve vistához írt driver sem működött, bármit is csinált. Én nem próbáltma, de jó barátom a Skót gyerek, hiszek neki :DDD

Montesz: tudod mennyit játszottam annó a Sims-ekkel? csak már kinőttem belőle mint a legóból :D:DDD
De multiba tényleg nem lehet nyomni :DDD

(#2117) SKYROB


SKYROB
tag

Köszi!Ha minden igaz akkor egy ilyen fog fityegni rajta:Zalman vf700AlCu :C
Ventiböl nem lesz hiány mert van vagy 7 db.Így csak arra kell gondolnom, hogy hova rakom bele :P :DD

Ja és asztalra Vista! :))

[Szerkesztve]

(#2118) Slax válasza SAMYka (#2114) üzenetére


Slax
senior tag

Ahogy mondod, csak keményeknek való! ;] És csak éjszaka! :DDD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2119) Bencom ™ válasza SKYROB (#2117) üzenetére


Bencom ™
őstag

Nálam van egy kb 15cm átmérőjű állat, meg vagy 3-4 8 cm-es és 2 4-6cm körüli :DDD fater hozta a munkahelyről a selejtet, és megjavította... brutálisak... a gépbe csak kettőt tett be :)


Slax: és fodrászonak is ajánljuk :DDD

(#2120) biga válasza SKYROB (#2117) üzenetére


biga
senior tag

FEAR Combat Vista-ra belőve. Az is mehet.

Bencom: minden Vista-ra írt driver megy Vista-n. Azért van Vista-ra írva :) Ha meg nagyon leterhelte a gépét, az 2 okbol lehet: túl kicsi a gépe, vagy nem jól csinált valamit. Tény, hogy nagyobb az erőforrásigénye, mint az XP-nek, de nem vészes. IUnkább RAM-ra érzékenyebb. Az 1GB erősen ajánlott neki, hogy minden jól fusson.

Ja: lesz megint dedikált szerverünk (majd kitalálom, melyik gép legyen.). Most lesz benne jobb VGA is, hogy a COD2 is elinduljon rajta :)

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2121) Bencom ™ válasza biga (#2120) üzenetére


Bencom ™
őstag

multkor ment a COD2 és volt egy ilyan karakter ami rám hasonlított :))
pont én kaptam ki :DDD

(#2122) biga válasza Bencom ™ (#2121) üzenetére


biga
senior tag

Ment, de nem dedikáltan, ha visszaemlékszel. Most jó lenne, ha úgy is menne.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2123) SKYROB válasza biga (#2120) üzenetére


SKYROB
tag

Nagy THX!!! :R :R :R

(#2124) SKYROB


SKYROB
tag

Ha esetleg nem tudok ottlenni akkor tudom ajánlani a faterom citrompótlónak.Ő nagy COD2-s!!!
Éjjel-nappal csak azt nyomja.
Jellemző vonások:Sört szereti,talán keveset beszél,sokat eszik,ki tud menni a wc-re és ha gyenge játékos (ha az) akkor jó lesz golyófogónak,ha nem akkor szenvedtek tőle mert úgytudom mesterlövésznek gyúr.
:R :))

(#2125) Bencom ™ válasza biga (#2122) üzenetére


Bencom ™
őstag

ööö... Dedikáltban az a különbség, h mondjuk netről is tudnak hozzán csatlakozni? :F vagy az miért jobb mint a nem dedikált? :F:DDD

SKYROB: még nincs ki a létszám, akár mindketten is jöhettek :))

(#2126) b14 válasza Bencom ™ (#2110) üzenetére


b14
senior tag

Sof2-t kb. éve tolom jó sok haverral, de te ezt nem értheted, mert ehhez skill kell, te meg sajna lami fos vagy ;] :))

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2127) b14 válasza Bencom ™ (#2125) üzenetére


b14
senior tag

Dedikáltban nem veszel részt kötelezően a gameben, csak a server fut és 1 konzolt kapsz.

MOD: De a dedikált szó, nem vagyok benne biztos, de kinevezettet jelent. :B

[Szerkesztve]

MOD2: ja, gépet mi viszünk? P4 3 GHz, dualcore, 1 gb ram.
egyik magra szerver, másikra a game :)

[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2128) Bencom ™ válasza b14 (#2127) üzenetére


Bencom ™
őstag

johogy mi visszük a gépeket.... áááá, ez fájt...

a SOF2-ben az a szar, hogy gagyi, és rossz a grafikája. A haverom ott kínlódott vele, kb 2 perc alatt végigvittem a fél pályát, mikor leültem, mert baromi könnyű volt, és egyszerűen nem kötött le... beültem egy álványos szar mögé és csak várni kellett, hogy jöjjön egy csomó idétlen sárga kapucnis ürge, akik beálltak a golyók elé, és egyszerre mindíg csak 1 jött, hogy gondosan le tudjam lőni... fos...

a COD2... na az a valami :))

(#2129) SAMYka válasza Bencom ™ (#2128) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Beni, b14 ne ''fikázzátok'' már egymást (vagy ne kötekedjetek vagy mittomén).
Aki kemény az hajnal 2-3 fele benéz ellenem egy Far Cy-ra és eldől ki a kemény mert 3vs1-ben nekem kellet előbujni mert már untam lövöldözni az emebereket (Slax Skót meg nem tom ki de 4-en voltunk)

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2130) b14 válasza SAMYka (#2129) üzenetére


b14
senior tag

Eddig akárhány talin voltam, szinte mindig hallottam a történetet :))

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2131) SKYROB


SKYROB
tag

A véres történetek... :Y :DDD

[Szerkesztve]

(#2132) Sianis válasza SAMYka (#2129) üzenetére


Sianis
addikt

Kössz, hogy emlékszel rám b+ :(


Sianis

(#2133) Bencom ™ válasza SAMYka (#2129) üzenetére


Bencom ™
őstag

én csak annyit láttam, hogy nyírjátok egymás haját macsetével XD

(#2134) SAMYka válasza Sianis (#2132) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Bocsi tényleg te voltál még ott. :R
Egy sörrel majd orvoslom a fájdalmad.

Beni: volt olyan is hogy keresd a snipert de nem találtak hiába voltak 3-an ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2135) SKYROB


SKYROB
tag

Azért én is had villogjak csak azzal amikor SAMY-t kifüstöltem a toronyból egyszer. :R :R

(#2136) b14 válasza Sianis (#2132) üzenetére


b14
senior tag

Pedig köztetek van talán a ''legszorosabb érzelmi összefűződés'' a csapatban :)
A gumimatrac-leeresztás a táborban.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#2137) Montesz válasza b14 (#2136) üzenetére


Montesz
csendes tag

''Pedig köztetek van talán a ''legszorosabb érzelmi összefűződés'' a csapatban ''
ÁÁÁ......ez fájt..... :O
(most majd meg ne magyarázd, hogy miről van szó, mert tudom)
Ja igen tényleg nem megyek, mint ahogy már zoli is írta. Ha csak nem történik valami csoda és nem pottyan az ölembe egy klassz gép. :(

Bocs, egy pillanatra azt hittem, hogy bölcsész vagy, aztán láttam csak elbambultál...

(#2138) SAMYka válasza SKYROB (#2135) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Az Far Cry-ba volt?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2139) SKYROB válasza SAMYka (#2138) üzenetére


SKYROB
tag

Nem-nem.COD2-ben...életre halálra.Csak ketten maradtunk.
Te meg Én....
Utánna meg Én....
:P

(#2140) SAMYka válasza SKYROB (#2139) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Azért
Mert Far Cry ban nekem volt vagy 60 flag-em míg hármójuknak összesen 10 talán :DDD
9800PRO meg van még?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2141) Bencom ™ válasza SKYROB (#2139) üzenetére


Bencom ™
őstag

arra emlékszem :)) a robbantós pályán, amikor vagy a malomszerű tornyot vagy a ''gabonát'' kellett felrobbantani, igaz?
Be alá vagy 2 füstgránát, aztán iszonyatos lövöldözés :DDD
Halál után téged követtünk cammal :DDD

és szegény Skót mit mondjon COD2-ben? :DDD

[Szerkesztve]

(#2142) SKYROB válasza Bencom ™ (#2141) üzenetére


SKYROB
tag

Így van Beni!Látom nem csak nekem van jó memóm. :R

(#2143) SKYROB válasza SAMYka (#2140) üzenetére


SKYROB
tag

Már eladtam kp-re meg egy 512-s memóra ami most benne van csak úgy.
Csak nem kellett volna?
Farcry-al nem játszottam egy percet sem mert nem telepítettem.

[Szerkesztve]

(#2144) SAMYka válasza SKYROB (#2143) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Csak érdeklődtem
Mennyibe sikerült?

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2145) SKYROB válasza SAMYka (#2144) üzenetére


SKYROB
tag

15 rugó.5 kp+memó ami 9-10 körül van.

[Szerkesztve]

(#2146) Sianis


Sianis
addikt

Na mikor megyünk már paintballozni?

Sianis

(#2147) SKYROB


SKYROB
tag

Kinek van rosz ddr2-je?Kidobandó cucc is jöhet.

[Szerkesztve]

(#2148) Bencom ™ válasza Sianis (#2146) üzenetére


Bencom ™
őstag

előbb lan, aztán majd megbeszéljük :DDD

(#2149) biga


biga
senior tag

No akkor egy időközi összesítés:

- Slax
- Samy
- Bencom
- Skyrob
- biga

eddig, akitöl 100%-os visszajelzést kaptam (ha jól emlékszem).

Érdeklődött még, de nem olvastam még tőlük 100%-ot:

- b14
- Shkiz0
- Sianis (nagyon talán)

Ez tehát 8. Ha tehát mindenki jön, akkor elértük a maximumot. (Bencom: azért, mert csak ;] ). Időpont tehát május 11-12-13. ( a pénteket majd pontosítjuk). Innentöl tehát minden jelentkező a nem biztosak jövetelétöl függ.
A helyszín ismert mindenki előtt (Shkiz0-val még privátban beszélek ez ügyben). A helyiség ugyanaz lesz (szó szerint, mert szinte semmit nem változott azóta :) )

[Szerkesztve]

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#2150) biga válasza biga (#2149) üzenetére


biga
senior tag

Ja, tényleg. Talán a STALKER is tesztelhető lesz multiban, mert találtam hozzá crac.... Szóval találtam hozzá segítséget, hogy menjen multiban :) (Kipróbálni nem tudtam. Majd akkor megnézzük)

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.