Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) Sianis


Sianis
addikt

Paintball helye:

Nyiregyhazarol kifele a Simai uton a loter utan, balra van egy kis utca,
az elejen kiteve hogy lovarda, azon vegig amig van műut, amikor vege
onnan mar lehet latni az epuletet kb 2-300 meter.

Sianis

(#2652) Bencom ™ válasza Sianis (#2651) üzenetére


Bencom ™
őstag

és az idő? :DDD
hánytól hányig a tiétek?

(#2653) SAMYka válasza Bencom ™ (#2652) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Sütni fog a nap nem fog fújni a szél 25-28 fok lesz :DDD
Gondolom míg ott vagyunk

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2654) Sianis


Sianis
addikt

Olyan kérdés merült még fel, hogy ~ milyen golyófogyasztás lesz?

[link]

Itt vannak a csomagárak, lehet válogatni.

Sianis

(#2655) SAMYka


SAMYka
aktív tag

A 7:45-ös parkiter parkolót módosítanám a pontos helyszínismeretében 7:45-re az almatároló előttre, mivel a simai út és a praktiker a város két elenkező vége.

Debrecen felől érkezőknek is könnyebb odatalálni: beértek nyírbe lesz egy felüljáró (balra metro) csak egyesen kelll jönni a következő felüljáróig (előtte balra OMW kút) át a felüljárón és a tul oldalán balra. Ahogy balra fordultatok rögtön lesz egy S kanyar majd egy buszmegálló (azaz csak két tábla van kitéve) jönni kell kb 150m-t és lesz még egy megálló aminek a bal oldalijánál van egy fedett rész. Utánna kb 10m-re ott a bejárat de nem kell bemenni a kapunk csak előtte megállni, egy jó nagy aszfaltozott hely van ott.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2656) Skót válasza Sianis (#2654) üzenetére


Skót
aktív tag

2 rambópack rendel:D
7:45-kor kezdtek azonnal? mert ha minden jól sül el akkor is kb fél 10-re tudok csak odaérni haverral.

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#2657) Oly


Oly
senior tag

Jelentem lehet számítani majd a jelenésemre...
Előfordulhat, hogy csak kárövendő ként röhögök egy-két találaton, de az is, hogy beállok.
Elő kéne szedni a felszerelésem :(

Esetleg, ha szépen kéritek, akkor Debrecen felé megyek... ami azt jelenti, hogy 4 ember befér hozzám!

SAMYka : Szemben vele a Super No1 áruház... Azt könnyebb észrevenni, mint az ''almatárolót''.


[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2658) Bencom ™ válasza Oly (#2657) üzenetére


Bencom ™
őstag

na, hazaértél? :)
bocsi, hogy nem tudtam megvenni a markert, de most nagyon legatyásodtam... nyár végéig ha meglesz, akkor sztem már meg tudom venni, és én is csatlakozom majd a többi pénbóloshoz :))

Skót: ha eleve később csatlakozol, akkor elég lesz neked egy Csák Nórisz csomag is, én első alkalommal 700 golyót lőttem el úgy hogy egyáltalán nem spóroltam...

(#2659) Skót válasza SAMYka (#2655) üzenetére


Skót
aktív tag

Amúgy első hsz-ben nem jó helyen vagyok én meg Dantor.
Mi csak paintballozni megyünk eddigi terveink szerint, mert délutánra már kb 1,5 hónapja le van szervezve az osztálytali.

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#2660) Skót válasza Bencom ™ (#2658) üzenetére


Skót
aktív tag

(bocsánat lejárt a modidő)
amúgy ezt most mire is mondod?
a rambo pack az amiben van 500 golyszi később is megyek meg először is
talán csak nem fogok vagy 1k patront széjjellőni?:D

"A modell alkatú nők olyanok mint egy rossz rádió: nem lehet rajtuk semmit fogni! Hát tényleg ez kell Nektek?"

(#2661) Slax válasza Sianis (#2654) üzenetére


Slax
senior tag

Terminátor pack. :D
Támogatom az almatárolós gyülekezést, közelebb van, mindenkinek egyszerűbb, és mehetünk a helyszínre konvojban.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2662) Bencom ™ válasza Skót (#2660) üzenetére


Bencom ™
őstag

de sztem ha veszel egy csák nóriszt, engedni fogják, hogy ketten használjátok fel és jobban megéri
szerintem

(#2663) ngabor2 válasza Bencom ™ (#2662) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én meg nem hiszem, mivel a csomagokból élnek ők is, tehát felszerelés + golyók a pakk.

Oly: nem jó az idézet: szemben vele a kun béla brókerház... D

feltöltöttem a palackomat, csak valami miatt max. félig tudom nyomni :F mindenesetre kipróbáltam a markert, működik.

(#2664) Slax


Slax
senior tag

Samy, pénteken mikorra menjek, mit vigyek? Akkor kell a damilos?

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2665) SAMYka válasza Slax (#2664) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Nem tom pontosan valamikor 2 óra fele vagy után elhozhatod és adíg én is spórolok a fűnyírással.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2666) Bencom ™


Bencom ™
őstag

Na, akkor SAMY te jösz értem ugye? Vagy Slax? mind1, majd eldöntitek, kinek hogy jobb... a kérdés, hogy kb mikorra várjalak benneteket? (úgy, hogy csak a délutánira megyek)

(#2667) SAMYka válasza Bencom ™ (#2666) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Azt majd meglátjuk hogy kinek lesz hely a kocsijában. Ha végeztünk a paintal akkor rádcsörgök (adatlapodon lévő számon) és akkor még lesz kb 1 órád míg felveszünk.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2668) SAMYka válasza Slax (#2664) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Változtak a megbeszéltek mert 10 és 11 között bent kell lennem nyírbe és nem tudom medig ha jövök haza rádcsörgök.

Ha valakinek van kérdése gondja telón elér mert szerintem csak holnap délután leszek valamikor netközelbe.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2669) Slax válasza SAMYka (#2668) üzenetére


Slax
senior tag

Rendben, oksa.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2670) Bencom ™ válasza SAMYka (#2667) üzenetére


Bencom ™
őstag

oké, azon a számon elérsz :)

(#2671) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Hali!

Érdeklődnék, hogy hol tartanánk az esti főzőcskét és hol lehetne aludni?

(#2672) Bencom ™ válasza (Kolombusz) (#2671) üzenetére


Bencom ™
őstag

SAMY-nál Paszabon, és ha nem marad sátor, akkor a földön vagy a frissen lenyírt füvön :DDD

(#2673) Kephamos


Kephamos
addikt

Samy: Akkor fel tudsz majd venni? Illetve mikor? És hol? És másnap vissza tud hozni valaki?
----------
Lehet, hogy tuduk vinni plusz egy sátrat.

[Szerkesztve]

(#2674) ngabor2 válasza Kephamos (#2673) üzenetére


ngabor2
nagyúr

#2668: Ha valakinek van kérdése gondja telón elér mert szerintem csak holnap délután leszek valamikor netközelbe.

de korábban mondta, hogy fel fog tudni venni. lődözés után a kajálós népség jól összebeszél, hogy mit is akar enni, és irány a csíkosbót (a krumplibogaras :D) bevásárolni.

(#2675) Oly válasza (Kolombusz) (#2671) üzenetére


Oly
senior tag

Ha még beférsz a keretbe, akkor reggel szívesen elviszlek.
Haza már nemtom hogy lesz az út!

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2676) SAMYka válasza Kephamos (#2673) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Csak benéztem egy kicsit.
Reggel ki tudsz jönni az alamtárolóhoz vagy javasolj egy helyszínt ahol fel tudlak venni. 7:20-kor veszem fel Antit az állomáson utánna még van 20 percem mozogni. Másnap haza tudlak vinni az nem gond.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2677) (Kolombusz) válasza Oly (#2675) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Köszi, de sajnos nem tudok menni, mert sátorral nem enged Anya... :(
Majd a táborban...

Érdekes módon oda mehetek sátorral. :DDD

[Szerkesztve]

(#2678) Bencom ™ válasza (Kolombusz) (#2677) üzenetére


Bencom ™
őstag

olvass vissza, úgy emlékszem van tartalék sátor

(#2679) (Kolombusz) válasza Bencom ™ (#2678) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nekem is van 3 sátram...
Az zavarja, hogy sátorban aludnék. Hát fasza, mikor a táborban 5 nhapig sátorban fogok aludni, akkor meg nem.
Mind1, a nagy többség úgyis lesz a táborban is, a többieket meg majd megismerem.

(#2680) Kephamos válasza SAMYka (#2676) üzenetére


Kephamos
addikt

De nekem csak délután lenne jó, mert délelőttre programom van. Én csak a sütögetésre megyek.

(#2681) SAMYka válasza Kephamos (#2680) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Akkor neked is azt tudom monadni mint Beninek (#2667) csak küldj egy számot mert az adatlapodon nincs.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2682) Kephamos válasza SAMYka (#2681) üzenetére


Kephamos
addikt

privát gold.. izé ment. :DDD

(#2683) Bencom ™ válasza Kephamos (#2682) üzenetére


Bencom ™
őstag

ejj, hogy félti a telefonszámát... biztos fél, hogy sok csaj felveszi és majd szexuálisan zaklatja... meg ne erőszakoljanak, Béla! :DDD
ha már a privát goldon jár az eszed... :DDD

(#2684) SAMYka válasza Kephamos (#2682) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Vettem rögzítettem tároltam felírtam :)

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2685) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Majden elfelejtettem: holnap reggel lehet hogy nem tudok 7:45-re pont ottlenni az almatárolónál de 8-ra 100% hogy ott leszek. Amint ígértem Antit felveszem 7:20-kor az állomáson és utánna van még egy kis dolgom de sietek mint állat.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2686) Kephamos válasza Bencom ™ (#2683) üzenetére


Kephamos
addikt

Így is zaklatnak, nem akarok adni még egy pofot a sz.-nak. :DDD

(#2687) Bencom ™ válasza Kephamos (#2686) üzenetére


Bencom ™
őstag

muhhahah :DDD hihető :DDD
nekem vagy 50 ember tudja a számomat, plusz ki van írva mindehová, mégse hív soha senki, max az aktuális barátnőm... szal... :DDD

[Szerkesztve]

(#2688) Slax


Slax
senior tag

Egy pont idevágó logoutos írás [link] SaNyEe tollából.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2689) Slax


Slax
senior tag

Majd elfelejtettem, holnap reggel akkor a menetrend, Samyval egyeztetve. Hét óra körül Matr x-nál vagyok, onnan Sianis, majd almatároló parkoló. Hazafelé még alakulhat, majd ott kiderül.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2690) Sianis válasza Slax (#2689) üzenetére


Sianis
addikt

Hozzám nem kell jönnöd, eljutok önerőből! :) Majd almatárolótól kell a fuvar! :R :R

(#2691) Slax válasza Sianis (#2690) üzenetére


Slax
senior tag

Rendben, megtárgyaltuk. :)

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2692) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Volt egy kis buli most értem haza fitt leszek fitt leszek fitt leszek fitt leszek ;]

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2693) Oly válasza SAMYka (#2692) üzenetére


Oly
senior tag

Én fél háromig győzködtem a zacsifejűt, hogy jöjjön velem... :(
Most meg indulok is Antiért és a Szarvasért!

[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#2694) Bencom ™ válasza Oly (#2693) üzenetére


Bencom ™
őstag

én meg most keltem kb 30 perce, és később feküdtem le, mint hogy SAMY megírta a hsz-ét! Jó lődözést nektek! (bár valszeg már tart :) )
Délután csatlakozom!

(#2695) Bencom ™ válasza Bencom ™ (#2694) üzenetére


Bencom ™
őstag

hmm.. jó sokáig kenhetitek, még most sem csörgött rám senki :F

(#2696) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Up for SAMYkanak, hgoy megtalálja

kopi pészt is egy megoldás:)

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2697) SAMYka válasza Winner_hun (#2696) üzenetére


SAMYka
aktív tag

Köszi kopipasztéztam egy nullát

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#2698) Winner_hun válasza SAMYka (#2697) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na és miért is kerested ezt a topikot? :D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2699) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a sok kocka... itt ülünk Samy garázsában, 3 laptop... és mindenki ph-zik :D

(#2700) Winner_hun válasza ngabor2 (#2699) üzenetére


Winner_hun
félisten

Van valami kifogás? Tegyél rendet. De én legyek az utolsó:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.