Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#57051) Archttila válasza Tothgera30 (#57049) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Gari van még rá? Anyumnak lehet megvenném.

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#57052) Tothgera30 válasza Archttila (#57051) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Pusztán próbagaranciát tudok vállalni rá. De azt bőven, nem fog hamar elromlani.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#57053) szasanyi válasza Drughi (#57050) üzenetére


szasanyi
félisten

Értem én ezt, de van itt pár olyan körülmény ami miatt nálam ez most nem működik (így). Lakótlepen nem lehet autótmosni, kézi autómosóba 3k-k simán bedobál az ember és akkor még csak nagyjából tiszta. De ami a legfontosabb, hogy az autó fényezésén vannak olyan szennyeződések (csillaggarázs okán) amit már semmilyen autósampon vagy sterimob sem hoz le.
Pölö: bogár vagy fa nedve által okozott elszíneződés, pöttyök (még a szélvédőről is körömmel tudtam csak lekaparni, de ugye a fényezés az ilyen módszert nem tolerálja), fenyőgyanta cseppek (Balatonfenyvesen a nagy melegben olyan folyékony volt, hogy a fáról elfújta a szél és sajna a kocsira is kerül belőle, amit csak utólag vettem észre mert olyan volt mint egy vízcsepp).
És valóban: egyik sem dolgozik olcsón (sót, a Csenyik szvsz drága, míg a többit nem ismerem) viszont nem mindegyik dolgozik jól. Ezért kellene infó arról hova érdemes vinni, ahol valóban tiszta lesz az autó a kifizetett ár ellenében.

(#57054) EXIEZ


EXIEZ
senior tag

Üdv! Trekking/mtb/országúti kerékpár valakinek van eladó? Lehet olyan ami évek óta áll, akár csere is szóba jöhet, de inkább venném vagy akár elhoznám

(#57055) Csiszike


Csiszike
tag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani egy jó autókozmetikát kárpit tisztításhoz?

(#57056) Tothgera30 válasza EXIEZ (#57054) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Mi az elképzelés? Vázméret? Rá szánt összeg?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#57057) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Debrecni úton található Laguna horgászbolt
telefonszámát nem tudja valaki ?
Esetleg nem jár arra valaki mostanában?
:R

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#57058) EXIEZ válasza Tothgera30 (#57056) üzenetére


EXIEZ
senior tag

54-56 os váz.
árban minél olcsóbb mert donor vagy esős bicikli lenne

(#57059) Per Me válasza DonThomasino (#57057) üzenetére


Per Me
tag

Oldaluk szerint
(42) 491 120

(#57060) Tothgera30 válasza EXIEZ (#57058) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Akár: [link]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#57061) F4T4L 3RR0R


F4T4L 3RR0R
csendes tag

ELADÓ HASZNÁLT VALAMINT ÚJ ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK

------------------------------------------------------------------------------------------------

Gembird FSCP-2 ventillátor fordulatszám szabályozó (ÚJ)

- Alkalmas 4db ventillátor egyidejűleg történő fordulatszám szabályozására
- Kék megvilágítású potenciométerek
- 30 cm-es vezetékek 4 pin-es csatlakozókkal
- 800 fordulat/perc (output 5 VDC) és 2000 fordulat/perc (output 11.9 VDC) közötti szabályozási lehetőség
- Beépíthető bármelyik desktop PC standard 3.5" fiókjába
- Beszereléshez szükséges csavarok mellékelve

ÁR: 2000 Ft

------------------------------------------------------------------------------------------------

Revoltec AirGuard Plexi 92mm PWM ventillátor (ÚJ!)

- Átlátszó plexi anyagból készült
- Kipattintható lapátok a könnyebb tisztítás érdekében
- Mérete: 92mm x 92mm x 25mm
- 4 tűs molex tápcsatlakozó (PWM)
- Maximális fordulatszáma: 2440 rpm (fordulat/perc)
- Maximális zajszintje: 23dB
- Maximális légszállítási teljesítménye: 60 m3/óra
- Garantált tartósság: 50.000 üzemóra
- Működési feszültsége: 7-12 V
- Áramfelvétele: 0,20 A
- Beszereléshez szükséges csavarok mellékelve (4db)

ÁR: 500 Ft

------------------------------------------------------------------------------------------------

Gembird FANCASE3 120mm ventillátor (ÚJ!)

- Matt fekete szín
- 3 tűs molex csatlakozó + 4 tűs adapter csatlakozó/átalakító
- Sikló csapágyazás
- Maximális zajszint: 25 dB
- Maximális fordulatszám: 2000 rpm (fordulat/perc)
- Maximális légszállítási teljesítménye: 55 m3/óra
- LED megvilágítás: Nincs
- Mérete: 120x120x25mm
- Beszereléshez szükséges csavarok mellékelve (4db)

ÁR: 800 Ft

------------------------------------------------------------------------------------------------

Cooler Master SickleFlow 120mm ventillátor (HASZNÁLT!)

- Fekete átlátszó akril anyagból készült
- Maximális fordulatszáma: 2000 rpm (fordulat/perc)
- Maximális zajszintje: 19dB
- Sikló csapágyazás
- 3 tűs molex csatlakozó + 4 tűs adapter csatlakozó/átalakító
- Maximális légszállítási teljesítménye: 118,41 m3/óra
- Mérete: 120x120x25mm
- Garantált tartósság: 50.000 üzemóra
- Kék színű LED-es világítás
- Beszereléshez szükséges csavarok mellékelve (4db)

ÁR: 1000 Ft

------------------------------------------------------------------------------------------------

Nokia WH-102 vezetékes headset (ÚJ!)

- Eredeti gyári Nokia tartozék
- Sztereó headset
- 3.5mm jack csatlakozó
- Mikrofon
- Fekete színű
- Kábel hossza: 1,2 m

ÁR: 1200 Ft

------------------------------------------------------------------------------------------------

Nokia WH-108 vezetékes headset (ÚJ!)

- Eredeti gyári Nokia tartozék
- Sztereó headset
- 3.5mm jack csatlakozó
- Mikrofon
- Fekete színű
- Kábel hossza: 1,2 m

ÁR: 1500 Ft

------------------------------------------------------------------------------------------------

Érdeklődni nálam privát üzenetben! Kérésre képeket szívesen küldök! Csak személyes átvételi lehetőség Nyíregyházán!

[ Szerkesztve ]

Life is too short to remove usb safely...

(#57062) DonThomasino válasza Per Me (#57059) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ja ez az amit nem vesznek fel.
Nekem egy olyan kéne amit fel is vesznek.

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#57063) Janaboy válasza DonThomasino (#57057) üzenetére


Janaboy
veterán

Megkerdezem neked..

Janaboy

(#57064) Per Me válasza DonThomasino (#57062) üzenetére


Per Me
tag

FB szerint pedig: telenor 3735470

(#57065) DonThomasino válasza Janaboy (#57063) üzenetére


DonThomasino
veterán

Köszi az jó lenne, :R

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#57066) DonThomasino válasza Per Me (#57064) üzenetére


DonThomasino
veterán

Ezt se veszik fel. :D

[ Szerkesztve ]

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#57067) Per Me válasza DonThomasino (#57066) üzenetére


Per Me
tag

Lehet, elmentek horgászni :D

(#57068) Archttila válasza Mikulásbá (#57026) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Vettem, de en csak 18- darabos kiszerelest talaltam, es az elado szerint ebbol nincs is nagyobb. (felezve 36db)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#57069) myk74


myk74
senior tag

Keresek 70x70 mm-es ventilátort, 2 vezetékeset. Egy akvárium lámpának a hűtése lenne ez. Használt vagy új, bármi jöhet. Köszönöm

Nincs kéz Nincs csoki!

(#57070) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Asus Turbo 1080TI még 2 év garral eladó ;]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#57071) McReay válasza K Norbi (#57028) üzenetére


McReay
aktív tag

Hello!

Évek óta a Smile Design Centerbe járok!

Most is épp egy gyökérkezelés van folyamatban. Nagyon precíz munkájuk van. Mindenféle állapotban lévő fogat próbálnak megmenteni. Van olyan (fogmentő) eljárásuk is, amit csak ők csinálnak a környéken.
Nem a legolcsóbb, de cserébe jó minőséggel dolgoznak. Időpontot általában nagyon hamar adnak, mert egyszerre több rendelőben dolgoznak. Fiatal a brigád. Hatalmas TV a székkel szemben, zene szól, nyugtató a hangulat, általában a doki magyarázza a folyamatot, hogy éppen mit csinál a foga(i)ddal. Készségesen válaszolnak bármiféle kérdésre és látszik is rajtuk, hogy nem csak visszaböfögnek valamit, hanem valós tudás is van a válasz mögött. Több fogorvost is próbáltam előtte, de nálam ők a favoritok! ;)

MÁS:
Nyíregyházán hol érdemes Eurót venni? Melyik váltó vált a legjobb árfolyamon?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#57072) Teejay83


Teejay83
tag

Sziasztok

Eladó az akciókamerám,makulátlan,gyönyörű videókat készít,ár/érték arányban verhetetlen!

Firefly 8s 4K akciókamera Vízálló tokkal+rengeteg kiegészítővel GoPro helyett

Komoly érdeklődő esetén,jövő hétvégén Nyíregyházán személyesen megtekinthető.

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#57073) huliganboy válasza McReay (#57071) üzenetére


huliganboy
addikt

Correct Change Valutaváltó régen Gold change volt a neve talán... én mindig itt váltottam a legjobban.

(#57074) McReay válasza huliganboy (#57073) üzenetére


McReay
aktív tag

Köszi! :R

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#57075) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok!

Feleségemnek keresek női okostelefont, max. 30-35 ezer ft-ig. A "női" esetünkben azt jelenti, hogy sokkal jobban érdekli a szín és az állapot, mint, hogy mekkora proci van benne. :) Tegnap eltört a La'Fleur kijelzője, és már nem nagyon éri meg megcsináltatni, meg amúgy is érett a cserére. Amire használja a telefonáláson kívül az fotó, Facebook, meg 1-2 unaloműző játék. Ja, és nem ártana, ha egy izmosabb akksija lenne, mert nem igazán szeretné elfogadni, hogy egy telefon nem bír ki egy napot egy töltéssel. :) Ha van ilyened, vagy tipped, hogy mit lehetne keresni, kérlek írj privát üzenetet. Én magamnak más szempontok szerint szoktam keresni...:(

Köszi! :R

(#57076) Janaboy válasza Bobby G. (#57075) üzenetére


Janaboy
veterán

Miert nem rendelsz egy redmi 5at rosegoldban? :)

Janaboy

(#57077) szasanyi válasza Janaboy (#57076) üzenetére


szasanyi
félisten

Az 5let jó csak az a probléma, hogy az ára megjelölt ártartományon jócskán túlmutat.

(#57078) Janaboy válasza szasanyi (#57077) üzenetére


Janaboy
veterán

Redmi 5A :)

Janaboy

(#57079) szasanyi válasza Janaboy (#57078) üzenetére


szasanyi
félisten

Aha, értem, az más. Nagyon, nem véletlen az ára. :D

(#57080) Bobby G. válasza Janaboy (#57078) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Köszi, meglesem! :)

(#57081) Janaboy


Janaboy
veterán

Lehet itt kapni vhol fullos fagyikelyhet?
Gyümölccsel, habbal stb?
Persze lehetőleg a fagyi is jó legyen..

Janaboy

(#57082) Traxx


Traxx
őstag

Eladó egy kb. egy éves Jysk Nyborg üveg dohányzóasztal, jóval a bolti ár alatt. Az alsó lapja matt, a felső átlátszó. Az eladás oka: másféle típust szeretnénk. Mérete: 110x60x45 cm. Pár darab, a normál használatból eredő karc található az üvegen.

Ár: 9000 Ft, minimálisan alkuképes. Bővebb infó és eredeti ára: [link] Topiclakóknak 7K :)

Az asztal helyileg Szigetszentmiklóson van, de ezen a hétvégén el tudom vinni Nyíregyre.

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#57083) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Keresek 2db lehetőleg egyforma 2 fiókos éjjeliszekrényt. Valami ilyesmire gondoltam, csak nem ennyiért :D [link]

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#57084) zsole84


zsole84
senior tag

Valakinek Nokia autós tartó?

[ Szerkesztve ]

(#57085) quby


quby
őstag

HI!

Nem tudtok a környéken olyan optikát aminek viszonylag nagy készlete van kontakt lencséböl? Nem sok esélyt látok rá de nem jött meg egy rendelésem és nagyon kellene....

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#57086) McReay válasza quby (#57085) üzenetére


McReay
aktív tag

Szabolcs Optikában elég nagy a készlet, ha nem kell különleges lencse. Cserébe elég nagy az árrés! (pl. cilinderes)

Samsung Galaxy Note 8 --- Honda CBR 600 F4

(#57087) embe válasza Archttila (#57083) üzenetére


embe
nagyúr

Szegfű bútor?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#57088) rellif válasza Archttila (#57083) üzenetére


rellif
senior tag

Kotex vagy Mömax-ban szoktak jó áron lenni.

(#57089) Archttila válasza rellif (#57088) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Közben már találtunk akciósan a JYSK-ben! :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#57090) Tamás9x


Tamás9x
őstag

Keresek Retro laptopot P1-2 max 3-as kivitel, felujítás céljából, és tele akarom pakolni játékokkal :)

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#57091) ham_


ham_
tag

Sziasztok, autó távirányítóban mikrokapcsolót hol lehetne cseréltetni Nyh-n?

(#57092) Tamás9x válasza ham_ (#57091) üzenetére


Tamás9x
őstag

Akár nálam is. ;]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#57093) Archttila válasza Tamás9x (#57090) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem van de meg ne kerdezd milyen. Hutese tuti gatya, de legalabbis egy tisztitas biztosan rafer. Volt kollega kiment kulfoldre es ramhagyta :D
Talan XP van rajta... Amugy toltoje, kijelzoje minden ep.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#57094) izee válasza Tamás9x (#57090) üzenetére


izee
senior tag

Nekem is vannak ilyen terveim :) Végülis ha hordozható, akkor jobb mint régen a tetris kvarcjáték.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#57095) Tamás9x válasza Archttila (#57093) üzenetére


Tamás9x
őstag

Ha rá tudsz keresni megköszönném ;]

izee: Tudok segíteni a felélesztésében, vagy bármiben van egy rakat alkatrészem. :U
Persze ingyen :)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#57096) izee válasza Tamás9x (#57095) üzenetére


izee
senior tag

Az jó. Még nem jött el az ideje. És messze is vagyok, de azért megpróbálom ezt a kapcsolatot ápolni :B

Van ilyen fogalom, hogy 2. meg 3. szintű reball (/szabadon választott szakmai szó)?

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#57097) Bobby G. válasza quby (#57085) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Milyen lencse kellene?

(#57098) quby válasza Bobby G. (#57097) üzenetére


quby
őstag

Air optix havi -1.5 mar egy db havi probalencsevel is ki lennék segítve, csak azt nem adnak csak ugy. Holnap mennek motoros túrára ami szemuvegben szar...

[ Szerkesztve ]

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#57099) Archttila válasza Tamás9x (#57095) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Felszereltségben minimálisan eltérhet :) [link] de sztem ez overkill lesz neked :DD

Ma megérkezett a Steam controller-em és áhhh emberek imádom! Picit szokni kell még de platformerekhez nagyon ütős! Anyagminőségre messze jobb mint a recsegős/ropogós Xbox One. Persze mellé azért a PS4 controller is marad mert az meg szvsz mind felett áll, de lehet csak azért, mert megszoktam a PS1-es éra óta :)

A portálba esküszöm nektek sokkal de sokkal kényelmesebb célozni a trackpad-dal mint bármelyik más analóg karral. :) persze egy kapkodós FPS-nél már valószínűleg elvérezne de a legtöbb játékhoz számomra egy nagyon ó vétel volt tekintve, hogy egy bontatlan darabot sikerült kifognom 10 ezer forintért.

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#57100) kriszpontaz válasza DonThomasino (#57043) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az OTP dufartban az öreg egy ezresért lemerült elemet szerelt az asszony órájába, ami 2 nap múlva megállt. Poénos az öreg, de nem ajánlom. Rendeltem hozzá zsír újat és beletettem magam. A szíjcsere sem egy nagy mutatvány, az asszonyét is én szűkítettem be hogy ne essen le a kezéről. Türelem kell hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.