Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#190) BandiHUN válasza PyroS (#177) üzenetére


BandiHUN
veterán

erre annyit mondok,gogy már tegnap irtam a honlapon,hogy megoldottam a problémát,nekem 4megabittel simán jött lefelé minden.és nem akarom egyébként sem a 12-es szerót piszkálni(de mintha a múltkor meg ez lett volna mondva,egyébként...tehát nem önhatalmúlag lett a 12-esen mod.)azt is mondtam,hogy az xfire dologig jobbára ejtve van a dolog.tehát én nem mondtam,hogy a mai release után zombizni lehet csak,azt mondtam,hogy felrakom a szeróra este,kipróbálom.de csak ha üres lesz.és akkor sem fogom azon hagyni.én magam mondtam,hogy az xfire gond megoldódásáig kár is kinlódni.de egyébként azt viszont nem értem,miért nem lehet 1-2 custom mappal feldobni az életet.és már az sem jön lassan,mint mondtam.és nem kell azt sem kizárólagossá tenni,hanem vagy néha,vagy a simák közé beszürni 1-2 jobbat,ami minden módot támogat.de azt is tudjuk,ehhez mod kell.de az meg eddig érdektelenségbe fulladt,pedig simán meg leht jobban oldani a perkkiszűrést,mindent.hátránya:nincs fejlődés(bár persze ezt jópár mod támogatja,tudnánk olyat csinálni,hogy a nálunk szerzett pontok alapján mégis legyen egy "rangsor,de csak a szint és a pont kedvéért,nem szólna bele perkbe,fegyóba,egyfajta stat),és hogy minden kör lején össze kell válogatni a cuccost,mint waron.de nem muszáj használni pl.extra hangot,célkeresztet,stb,ami a modban van,lehet csak sima eszköz is a custom mapok futtatására...tehát a játék leht ugyanolyan,mint sima módban,és ugyanúgy elérhető minden fajta játék.és a szabadidőről meg annyit,de ez igaz a PH!-ra is:korábban ez nem volt ám gond...itt csak simán az van,hogy már nem buktok annyira erre a játékra,mert nem nyújt újdonságot.már nem hajt egy új szint,nem hiányoznak cuccok,festések a fegyókhoz,haveri kör is kialakult,ki vannak ismerve a mapok...no Ezért nem vonz senkit a pub.A honlap meg azért,mert ennyi együtt játék alatt sem tudtunk meg egymásról túl sokat.és ez nem ugyanaz,hogy körbejelölöm a klánt az iwiwen....

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.