Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-02-21 21:56:38

LOGOUT.hu

OFF topik itt: [link]
Aktuális ajánlatok topikja: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) mihellers56


mihellers56
tag

Én is elgondolkodtam az eladásán de mi lenne helyette....

(#19352) Laraxior válasza Shkiz0 (#19350) üzenetére


Laraxior
titán

:Y ...és én csak 270-ért adnám a 2070Superem? Dehülyevagyok :DDD Csak fel kellene kerekíteni ;]

Basszus pedig emlékeztek a konyhai majomra? Hogy örültünk, hogy 2080Ti teljesítményű VGA jön ~500EUR-ért, a "kicsivel" erősebb meg "csak" 700EUR-ért.

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19353) Wilks válasza GAbre (#19333) üzenetére


Wilks
tag

Gabre--MPowerPH

Az erdekes lenne.
Van egy szabadkereskedelmi megallapodasuk,ami mar "szabad es vammentes".
Sokan nincsenek tisztabban alapdolgokal,igy erdemes ranezni,hogy pontosan mi is az a "szabadkereskedelem","vamunio",stb,stb.
(tenyleg alap,amit tanitani kellene az iskolakba)

Szabadkereskedelemnel,te,mint maganszemely nem tudsz vammentesen rendelni egy harmadbeli orszagbol.ez alap.Ha viszont van egy ceged,vagy hasonlo,akkor tudsz kereskedni vammentesen egy masik vallalkozoval-ceggel,stb,mert "kereskedo" vagy.

Gabre.Veletlenul nem egy tavalyi cikket olvastal ez ugyben? :B
Probald meg Kanadat.Szabadkereskedelmi megallapodas van veluk is. :)

[ Szerkesztve ]

(#19354) zebra_hun válasza Dare2Live (#19349) üzenetére


zebra_hun
addikt

Sokan meg nem értik a mai gagyi játékokat. Pl. nálam a Battlefield 1942 abszolút etalon. Bf5 ami ugye legújabb, nem tudja überelni. A hangulatát tuti nem. Nem kell hozzá RTX 3080. Most keresek 980Ti-t, a 4k texture pakkal tökéletes. Adják normális áron, lenne rá kereslet. Ami most az aprón megy... az egy siralomház. Persze adja mindenki amennyiért akarja, de 100k feletti 980, 200k k feletti 1080... ezek nem bányakártyák, semmi közük a bányászathoz. Kapzsiság ami ott megy...

(#19355) GabeE3e válasza Dare2Live (#19349) üzenetére


GabeE3e
tag

egyszerű, ezekhez áll rendelkezésre jelenleg minden, ezért ezt gyártják, úgy is viszik a bányába, akármit gyártanak :D

(#19356) keIdor válasza Laraxior (#19352) üzenetére


keIdor
titán

Senki nem gondolta, hogy visszajön a bánya.
Most már mindegy, ha tudtuk volna, akkor mindegy lett volna a 450k-s 3080 kezdőár, valszeg én is többet vettem volna belőle, mindegy a márka, mert úgyis bánya lenne a vége.

Olyan 5-6 kártyával már én is csinálnám, mert olyan 1500€/hó körül már tetszene a dolog. Hogy őszinte legyek... :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#19357) Cthulhu Dawn válasza Laraxior (#19352) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

En meg vertem a mellem, hogy szeptember vegen mekkora makom volt, hogy eltudtam adni a 3.5 eves strix 1080 ti-om 135-ert, most meg a legolcsobb is 180 az apron :DDD .

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#19358) GAbre válasza MPowerPH (#19310) üzenetére


GAbre
veterán

Nah gratula.
Majd jöhet 1 teszt,vagy vélemény,strixhez vagy suprimhoz képest hogy teljesít.
Azért csak lesz vmi benyomás suprim után.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#19359) zebra_hun válasza Cthulhu Dawn (#19357) üzenetére


zebra_hun
addikt

155-ért adtam el 1.5 hónapja a 2070 supert 2 év garival. Most nem tudok venni 980ti-t. Azt hittem nem játszom már, de mégis kéne. Erre ez van most...

[ Szerkesztve ]

(#19360) MPowerPH válasza GAbre (#19358) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem tudom, hogy lesz e teszt. A Strix megint elment, refundoltak, szoval lett kartya, csak pont az nem, amit szerettem volna.
Szerencsere most elfoglalt vagyok, nem nagyon kell jatekra gondolnom. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#19361) Laraxior


Laraxior
titán

Mekkora már az a Colorful 3080 hirdetés.. :D
420-ért volt fent, mert elszálltak az árak, ennyiért adja. (Gondolom alatta vette, kb 100%)
Most ki van javítva 620-ra, mert állítólag 538-ért vette a csávó. De azért biztos ami biztos alapon a számlán pont nem látszik ez a rész :DDD
November elejei vásárlás, akkor azért még inkább 400k körül voltak a kártyák, mint 500+...

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#19362) Dare2Live válasza zebra_hun (#19354) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

felreerted. sztem akinek eleg az 1050ti teljesitmenye az az elmult 5evben mar megvette.

es az amperevel nem konkural. hiaba gyartyjak ujra nem csokkenti az amperere nehezedo nyomast.

(raadasul banyaba se jo.)

ezek miatt irtam hogy nem ertem.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19363) fahrii válasza zebra_hun (#19359) üzenetére


fahrii
őstag

Én 4 hónapos 5700xt red devilt adtam el november végén 135-ért 2 év garival...
Most haver 5700xt mech oc-ját adtuk el 300-ért néhány nap hirdetés után gari nélkül. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19364) tupacamaru válasza Laraxior (#19361) üzenetére


tupacamaru
veterán

[link] Ennyiért vette.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#19365) zebra_hun válasza Dare2Live (#19362) üzenetére


zebra_hun
addikt

Ebben teljesen igazad van. Amperet nem fogja kiváltani, bányába se jó. De a használtpiacon nem lennének ilyen árak, ha nem lenne kereslet. Márpedig pörög. Remélem észhez térnek a népek, mert én jelenleg a hasznát árakon vagyok kiakadva. Naívan gondoltam én is, hogy nekem megteszi egy 1080ti vagy egy 980ti, úgysincs időm, ampere miatt meg lemennek majd az árak. Ezeket néztem, 60e, másik 130e Ft volt. Január, februárra gondoltam, mindenki vesz 30xx kártyát, ez majd jól "letolja" az árakat, aztán veszek 1080ti-t. Na, nagyon rossz cigány asszony lennék, ez nem jött be. Jóslásból 1-es. Igaz, nincs macskám se :)

(#19366) sittes79 válasza zebra_hun (#19365) üzenetére


sittes79
addikt

Aki ezt kB látja előre az nem itt forumozik hanem varolistan van a következő űrhajós programra :) illetve nézi, hogy melyik szigetet vegye meg a nagy antillakon :DDD

(#19367) Dare2Live válasza zebra_hun (#19365) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

1050tihez hogy jon a 980ti vagy 1080ti? az 1050ti kb mint egy 2gbs r9 380 megy egy 970 / 1060 3gb agyonveri. Semmi koze nincs egy 980ti/1080 tihez.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19368) Trinity99 válasza MPowerPH (#19332) üzenetére


Trinity99
csendes újonc

a 6800xt egy kurvajó kártya. Bizonyos téren veri a 3080-at. Ha meg tudod venni szerintem simán én is azt terverztem.

(#19369) Trinity99 válasza Laraxior (#19361) üzenetére


Trinity99
csendes újonc

az SLI-s Dying Lightos csávónál nincs jobb.

(#19370) KAMELOT


KAMELOT
titán

Kora reggeli hírek:
50k a BTC
Musk további BTC vásárolt 1.2 milliárd $
Feb 5 jön a 329$ rtx3060 :DDD

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#19371) Erdei88 válasza KAMELOT (#19370) üzenetére


Erdei88
veterán

Vissza a jövőbe, február 5-be!
És a BTC sem 50 ezer...

[ Szerkesztve ]

(#19372) Hublot válasza KAMELOT (#19370) üzenetére


Hublot
senior tag

Hatalmas vagyonnal redelkező spekulánsok játszótere az egész.
Lassan a pékségeket is átalakítják mining farmá és mindenki legelhet füvet mert kenyér nem lesz. :DDD

“ A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!”

(#19373) KAMELOT válasza Erdei88 (#19371) üzenetére


KAMELOT
titán

Tényleg kora reggel van :DDD akkor nem tudom mit dobott ez fel pedig mai hír. Hibbant oldal.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#19374) boogie84 válasza Hublot (#19372) üzenetére


boogie84
veterán

ok :DDD

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#19375) MPowerPH


MPowerPH
félisten

3090 -el van valakinek egy jobb Superposition eredmenye?

Ma megjott a 2. 3090 Xtreme is baratomnak, engedelyt kaptam ra, hogy berakjam a gepbe, amig erte gurul. :D

Btw, erdekes 4 napos kulonbseggel vettem oket ugyan onnan, de csak 1 nappal csuszott el a szallitasi ido. UPS vs. DPD....

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#19376) MPowerPH válasza MPowerPH (#19375) üzenetére


MPowerPH
félisten

Egy gyors meres, 2085MHz, 0.962V. Igy csak neha-neha fut bele a 460W -os power limitbe.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#19377) Jocikablack


Jocikablack
tag

Sziasztok. Gondolkodom, hogy vízhűtőblokkot tennék az Asus Rtx 3090 rog strix oc kártyámra. Garanciának lőttek akkor?

(#19378) ÁdiBá válasza Jocikablack (#19377) üzenetére


ÁdiBá
addikt

Igen.
Hány fokra melegszik?

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#19379) MPowerPH válasza ÁdiBá (#19378) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem... :N Tudtommal Asus -on nincs matrica.

Btw, Gigabyte -on sincs matrica. :))

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#19380) ÁdiBá válasza MPowerPH (#19379) üzenetére


ÁdiBá
addikt

ASUS-irt, még a matricán kivül a csavar is ragasztott.
Minden féle belepiszkálás garivesztéssel jár.
Én még nem láttam olyan asus kártyát, amin nincs matrica.

Ez bizony gari vesztéssel jár.

[ Szerkesztve ]

ÁdiBá

(#19381) aerosmith válasza ÁdiBá (#19380) üzenetére


aerosmith
őstag

Az milyen már hogy a németeknél viszont bármelyik gyártónál leszedheted a gyári hűtést és felrakhatsz mást. Csak gariztatásnál vissza kell állítani az eredeti állapotot és ha a kicserélt hűtés miatt ment szét a kártya akkor buktad.

(#19382) Jocikablack válasza ÁdiBá (#19378) üzenetére


Jocikablack
tag

Max 65 c. Teljesen jó, de gondolkdom egy cpu+gpu komplett hűtésben.

(#19383) Dreamie válasza MPowerPH (#19379) üzenetére


Dreamie
őstag

A 3080-ról tudok nyilatkozni csak, azon van, az egyik csavaron

#19382Jocikablack: Miért? Egyik legjobb hűtése van a strixnek... Undervoltold , halk és hűvös lesz. Mondjuk, ha van pénz rá, biztos jó a vízhűtés is. Annál semmi nem csöndesebb.

[ Szerkesztve ]

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#19384) GAbre válasza Trinity99 (#19368) üzenetére


GAbre
veterán

Bár nem tudom minek írta ezt,mikor 3090-e volt,és tegnap óta megint van.Az sokkal jobb.
Az a bizonyos tér a fogyasztás,ár meg kb vallhalla játék,esetleg warzone.
És itt kb el is fogyott az a bizonyos tér.
Superposition -1000pont.
Destiny 2 fele annyi fps majdnem,és abban főleg iszonyatosan laggolva.(A többiben is).
De ahogy már mondtam volt,nagyon jól sikerültek az amd kártyák.
Ha lesz kölcsönben majd 6900xt.Akkor lehet dobok 3090-hez képest pár tesztet.

[ Szerkesztve ]

Avatar

(#19385) Találtgyerek válasza Jocikablack (#19334) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szia!
Ha MSI Afterburnerben állítasz feszültséggörbét, akkor ne rakd fel, mert hiába indítja el mindkettőt automatikusan a Windows a GPU Tweak beállításait fogja alkalmazni!
Ha nem használsz kártyára kötött ventilátort, akkor felesleges a Tweak.

06-3o/9759I39

(#19386) MPowerPH válasza ÁdiBá (#19380) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nah szep. Amit akartam venni Strix, azon mar nem volt rajta a matrica, csak kiprobalt kartya volt. Bar az is Casekingrol szarmazott. Lehet, hogy szamit, melyik piacra megy a VGA, es az donti el, van e rajta matrica vagy nincs?

aerosmith: En is ugy tudom, hogy a Caseking engedi a hutocseret, OCUK, Scan szinten engedte. Azert, mert ok nem a gyartoval gariztatnak, hanem a bolt veszi be a kartyat, teszteli, es ad cseredarabot. Gondolom nekik van megallapodasuk a gyartokkal.
Mondtam en, hogy a sok magyar garancialevellel ki lehet torolni a hatsot...

GAbre: Tularazott, nem er ennyival tobbet. Van fent az apron egy Red Devil 6900 XT, 520k -ert. Az sem sokkal gyengebb... Most azon rugozok meg.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#19387) Jocikablack válasza MPowerPH (#19376) üzenetére


Jocikablack
tag

3 percet töltöttem kb az OC-val..
0.975v
2000Mhz
pl:120%

(#19388) Jocikablack válasza aerosmith (#19381) üzenetére


Jocikablack
tag

Nekem Németországból van a kártya.. Akkor lehet piszkálni? :C

(#19389) MPowerPH válasza Jocikablack (#19387) üzenetére


MPowerPH
félisten

En is, leven most raktam be a kartyat. Neked a Strix -en van plusz 20W -od. En erre nem rakik fel magas tdp -biis -t, mert nem az enyem.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#19390) Jocikablack válasza MPowerPH (#19389) üzenetére


Jocikablack
tag

A strixen a p/quality kapcsoló váltása milyen hatással jár?

(#19391) warcat válasza Jocikablack (#19390) üzenetére


warcat
veterán

Csendes az, nem quality

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#19392) MPowerPH válasza Jocikablack (#19390) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ventivezerlest modositja.

Don't Tread On Me

(#19393) Segal válasza Laraxior (#19361) üzenetére


Segal
veterán

Ilyenkor kapod azt a klasszik valaszt hogy mar o is hienatol vette... :DD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#19394) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Van itt valaki, akinek sikerült LG CX -en 4K @ 120Hz-t kicsikarnia?
Próbálkoztam több HDMI 2.1-nek hazudtot kábellel is, végül vettem egy Club3D 3M 8K @ 60Hz kábelt.
4K @ 60 Hz + HDR mellett villog-hibázik a kép. Mutat is jól, de nem stabil.
4K @ 60 Hz HDR nélkül minden hibátlan
4K @ 120 Hz opciót nem is látok semmilyen menüben. Ezt hol kéne megtalálni?

Ez még mindig szoftveres issue lenne, vagy a kábelem szar vagy valamit nem állítottam jól be? Számít esetleg, hogy a TV-n melyik HDMI portot használom?

Esetleg azt tujda valaki, hogy az Instant Game Response PC gaming esetén számít-e, vagy ez csak konzolhoz jó?

[ Szerkesztve ]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#19395) abridabri válasza Mosqu!to (#19394) üzenetére


abridabri
veterán

Nekem minden gond nélkül megy a 48CX en a 4k 120hz Gsync HDR ilyen [Club3D] kábellel. 3 hete vettem kb és egyből frissítettem a legújabb firmware-t.
TVn be kell legyen kapcsolva a HDMI Ultra HD Deep Colour.
PC módba rakd az adott HDMI portot ekkor lesz minimális az input lag .

[ Szerkesztve ]

(#19396) Mosqu!to válasza abridabri (#19395) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Ugyanezt a kábelt vettem, csak a 3 méteres változatot.
A windows fel sem kínálja a 120 Hz-t.
TV-n az UHD DC be van kapcsolva
PC módra le van módosítva az ikonja
HDR Picture mode pedig Game módban van.
:F

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#19397) maross válasza Mosqu!to (#19396) üzenetére


maross
veterán

nalam csak nvidia panelben lehet 120hz-re tenni, es ott is van gorgetni kell rendesen, van "ultra hd, hd, sd" szekcio felul, es "PC" resz alul, ha ujraindulnak a felbontasok 4k-rol.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19398) Mosqu!to válasza maross (#19397) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Baaaaazzz, megvan, a PC részre le kellett görgetni :D

Siker, köszönöm!

A VRR a G-Sync bekapcsolásával megy, vagy valami mást is kell csinálni?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#19399) Locutus válasza Mosqu!to (#19398) üzenetére


Locutus
veterán

A TV-n aktiválnod kell az azonnali játékválaszok funkciót, az behúzza a driverből a gsyncet.
Viszont a fast startup+t kapcsold ki a TV-n. Nekem az okozott meglepi gondokat bekapcsoláskor, nem mindig találta el (jól) a jelet.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19400) Laraxior


Laraxior
titán

Suprim 3090 --> 2299EUR-ért. :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.